Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Wdzięczny Jolanta Wojkowice Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Gartianie
2 Żołobko Karol Będzin Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km
3 Żołobko Bożena Będzin Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
4 Jasinska Klaudia Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
5 Wiącek Mirosława Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
6 Dobrowolska Joanna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
7 Preisner-Osojca Dorota Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
8 Jaworski Dariusz Bytom Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
9 Jankowiak-Markwica Krystyna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
10 Buczyk Barbara Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
11 Bloch Katarzyna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
12 FLORCZYK AGNIESZKA BYTOM Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
13 Budzko Łukasz Bytom Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
14 BEDNAREK ANNA CHECHŁO NOWE Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
15 Nowaczyk Arkadiusz Chorzów Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
16 Kawka Marcin Chorzów Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
17 Wojaczek Milena Chorzów Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km eplecy.pl
18 Wojaczek Tomasz Chorzów Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km eplecy.pl
19 Wrońska Beata Chorzów Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km Nasza Szkoła Zabrze
20 Wrońska Magdalena Chorzów Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
21 CZEMPIK Kornelia CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
22 NIESŁONY RYSZARD CHORZÓW Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
23 Kuczera Sabina CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
24 Rączka Grażyna CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
25 Nowak Maria CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
26 Mansel Patryk Czeladź Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Papesy
27 Stelmaszczyk Dominik Częstochowa Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
28 Stelmaszczyk Agnieszka Częstochowa Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
29 Buchacz Kamil Dąbrowa Górnicza Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Gartianie
30 Buchacz Paweł Dąbrowa Górnicza Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km Gartianie
31 Buchacz Małgorzata Dąbrowa Górnicza Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Gartianie
32 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
33 KŁYŚ RYSZARD Gliwice Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km Błyskawica Gliwice
34 Szulcek Arkadiusz Gliwice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
35 Grabowski Daniel Jaworzno Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
36 Olej Agata Jaworzno Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Dobra Naprzód
37 SZYDZINA MARIUSZ KATOWICE Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km ZIELONE ZAŁEŻE
38 Safader Damian Katowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km BDB Team
39 Pytlak Artur Knurów Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km RAWIMEX
40 BUCZKO ADAM KRAKÓW Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km
41 gruszka marian Mysłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Truchtacz Mysłowice
42 Tasak Bartlomiej Mysłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Ślęzak Team
43 Moń Tomasz Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
44 Hauk Michał Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
45 Kuhnert Piotr Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
46 Noszczyk Piotr Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
47 Szularz Wojciech Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
48 Kawa Krzysztof Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
49 Kobier Krystian Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
50 Duda Katarzyna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
51 Mosz Mirosława Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
52 Kobier Lucyna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
53 Adamczyk Piotr Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
54 Hryndio Jerzy Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
55 Zieliński Manfred Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
56 Brodowski Krzysztof Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
57 Gorol Sylwester Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
58 Janda Maciej Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
59 Zielińska Barbara Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
60 Wanot Anna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
61 Skubała Maria Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
62 Krzewska Joanna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
63 Obiegała Joanna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
64 Janda Dominika Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
65 Pyrchała Janina Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
66 Wanot Barbara Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
67 Wanot Marcelina Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
68 Rudy Monika Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
69 Schapoval Paulo Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
70 Szołtysik Barbara Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
71 Miler Patrycja Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
72 Głogowska Wiktoria Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
73 Głogowski Michał Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km
74 Wójcik Tomek Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Dąbrowski Team
75 Żur Łukasz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Forza 4 Team
76 Zorychta Przemysław Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
77 Weiss Dominik Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
78 Gajowski Jarosław Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
79 Ptak-Czabon Joanna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Piekarskie Koła
80 Wysocki Mariusz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Lecymy Durś
81 Dziwis Marceli Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
82 Niedzwiedz Grzegorz Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Leca w laciach
83 Wymysło Andrzej Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Rada Miasta
84 Janus Adam Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Polska
85 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Lecymy Durś
86 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km CUK UBEZPIECZENIA Piekary Śląskie
87 Ramfeld Dominika Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
88 Kubacka Teresa Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
89 Kubacki Dariusz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
90 Łukasik Wojciech Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
91 DUDEK NATALIA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
92 GAWLICA MAŁGORZATA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
93 CICHY ANETA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Lecymy Durś
94 CICHY DANUTA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
95 GAWLICA NATALIA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
96 KUBICA TERESA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
97 KUBICA RAFAŁ Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
98 KOŹLIK ADAM Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
99 SOLAWA SŁAWOMIR Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
100 WALCZYK JOLANTA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE


Wyświetleń: 8827

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ