Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Mazur Wiesława ŚWIĘTOCHŁOWICE Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
2 Miler Patrycja Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
3 Głogowska Wiktoria Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
4 Głogowski Michał Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km
5 Nowaczyk Arkadiusz Chorzów Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
6 Kawka Marcin Chorzów Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
7 Grabowski Daniel Jaworzno Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
8 Tomaszewska Beata Świętochłowice Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
9 Zorychta Przemysław Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
10 Żołobko Karol Będzin Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km
11 Żołobko Bożena Będzin Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
12 Weiss Dominik Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
13 Nowak Anna Tarnowskie Góry Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
14 Białek Iza Tarnowskie Góry Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
15 Jasinska Klaudia Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
16 Wiącek Mirosława Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
17 Majgier Dariusz Zabrze Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km
18 Dobrowolska Joanna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
19 Preisner-Osojca Dorota Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
20 Pietrasik Kamil Ruda Śląska Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
21 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
22 Żyła Mariusz Ruda Śląska Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
23 Węgierek Natalia Świętochłowice Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
24 Węgierek Filip Świętochłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
25 Gajowski Jarosław Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
26 Moń Tomasz Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
27 Hauk Michał Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
28 Kuhnert Piotr Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
29 Noszczyk Piotr Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
30 Szularz Wojciech Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
31 Kawa Krzysztof Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
32 Kobier Krystian Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
33 Duda Katarzyna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
34 Mosz Mirosława Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
35 Kobier Lucyna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
36 Adamczyk Piotr Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
37 Hryndio Jerzy Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
38 Zieliński Manfred Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
39 Brodowski Krzysztof Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
40 Gorol Sylwester Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
41 Janda Maciej Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
42 Zielińska Barbara Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
43 Wanot Anna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
44 Skubała Maria Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
45 Krzewska Joanna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
46 Obiegała Joanna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
47 Janda Dominika Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
48 Jaworski Dariusz Bytom Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
49 Wrońska Magdalena Chorzów Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
50 Dziwis Marceli Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
51 Jankowiak-Markwica Krystyna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
52 Iwanek Dominik Tarnowskie Góry Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
53 Pieron Zbigniew Zabrze Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
54 BUCZKO ADAM KRAKÓW Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km
55 Buczyk Barbara Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
56 Krzyżanowska Magdalena Ruda Śląska Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
57 Stelmaszczyk Dominik Częstochowa Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
58 Stelmaszczyk Agnieszka Częstochowa Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
59 Bloch Katarzyna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
60 Pyrchała Janina Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
61 Kiełkowski Robert Świętochłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
62 Ramfeld Dominika Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
63 Kubacka Teresa Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
64 Kubacki Dariusz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
65 Szulcek Arkadiusz Gliwice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
66 Łukasik Wojciech Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
67 Budzko Łukasz Bytom Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
68 Świerczyna Izabela Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
69 Hanysek Anna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
70 Maselik Martyna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
71 Żłobińska Katarzyna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
72 LIBISZ MARCIN LIBISZ Radzionkow Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
73 Wanot Barbara Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
74 Wanot Marcelina Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
75 Rudy Monika Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
76 Schapoval Paulo Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
77 Szołtysik Barbara Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
78 Czapla-Ilga Halina Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
79 Żłobińska Aleksandra Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
80 Safader Damian Katowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km BDB Team
81 KŁYŚ RYSZARD Gliwice Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km Błyskawica Gliwice
82 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km CUK UBEZPIECZENIA Piekary Śląskie
83 Wójcik Tomek Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Dąbrowski Team
84 Olej Agata Jaworzno Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Dobra Naprzód
85 Żak Michał Sosnowiec Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km DROMADER Sosnowiec
86 Galas Zbigniew Sosnowiec Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km DROMADER Sosnowiec
87 Wojaczek Milena Chorzów Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km eplecy.pl
88 Wojaczek Tomasz Chorzów Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km eplecy.pl
89 Żur Łukasz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Forza 4 Team
90 Buchacz Kamil Dąbrowa Górnicza Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Gartianie
91 Buchacz Paweł Dąbrowa Górnicza Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km Gartianie
92 Wdzięczny Jakub Wojkowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Gartianie
93 Wdzięczny Włodzimierz Wojkowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km Gartianie
94 Wdzięczny Jolanta Wojkowice Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Gartianie
95 Buchacz Małgorzata Dąbrowa Górnicza Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Gartianie
96 Niedzwiedz Grzegorz Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Leca w laciach
97 Wysocki Mariusz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Lecymy Durś
98 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Lecymy Durś
99 CICHY ANETA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Lecymy Durś
100 CZEMPIK Kornelia CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY


Wyświetleń: 8833

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ