Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Żłobińska Aleksandra Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
2 Czapla-Ilga Halina Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
3 Szołtysik Barbara Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
4 Schapoval Paulo Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
5 Rudy Monika Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
6 Wanot Marcelina Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
7 Wanot Barbara Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
8 LIBISZ MARCIN LIBISZ Radzionkow Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
9 Żłobińska Katarzyna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
10 Maselik Martyna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
11 Hanysek Anna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
12 Świerczyna Izabela Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
13 Umińska-Duraj Sława Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km UM Piekary Śląskie
14 Budzko Łukasz Bytom Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
15 WALCZYK JOLANTA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
16 SOLAWA SŁAWOMIR Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
17 KOŹLIK ADAM Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
18 KUBICA RAFAŁ Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
19 KUBICA TERESA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
20 GAWLICA NATALIA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
21 CICHY DANUTA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
22 CICHY ANETA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Lecymy Durś
23 GAWLICA MAŁGORZATA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
24 BEDNAREK ANNA CHECHŁO NOWE Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
25 DUDEK NATALIA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
26 FLORCZYK AGNIESZKA BYTOM Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
27 Łukasik Wojciech Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
28 Szulcek Arkadiusz Gliwice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
29 Kubacki Dariusz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
30 Kubacka Teresa Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
31 Tasak Bartlomiej Mysłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Ślęzak Team
32 Ramfeld Dominika Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
33 Kiełkowski Robert Świętochłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
34 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km CUK UBEZPIECZENIA Piekary Śląskie
35 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Lecymy Durś
36 Nowak Maria CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
37 Janus Adam Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Polska
38 Pyrchała Janina Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
39 Bloch Katarzyna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
40 Stelmaszczyk Agnieszka Częstochowa Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
41 Stelmaszczyk Dominik Częstochowa Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
42 Krzyżanowska Magdalena Ruda Śląska Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
43 Rączka Grażyna CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
44 Kuczera Sabina CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
45 NIESŁONY RYSZARD CHORZÓW Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
46 CZEMPIK Kornelia CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
47 Buczyk Barbara Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
48 BUCZKO ADAM KRAKÓW Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km
49 Wymysło Andrzej Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Rada Miasta
50 Olej Agata Jaworzno Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Dobra Naprzód
51 Pieron Zbigniew Zabrze Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
52 Iwanek Dominik Tarnowskie Góry Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
53 Kubas Aneta Psary Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km Papesy
54 Mansel Patryk Czeladź Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Papesy
55 Kubas Klaudia Psary Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km Papesy
56 Kubas Grzegorz Psary Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Papesy
57 Jankowiak-Markwica Krystyna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
58 Niedzwiedz Grzegorz Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Leca w laciach
59 Dziwis Marceli Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
60 Wysocki Mariusz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Lecymy Durś
61 Wrońska Magdalena Chorzów Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
62 Wrońska Beata Chorzów Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km Nasza Szkoła Zabrze
63 Jaworski Dariusz Bytom Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
64 Safader Damian Katowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km BDB Team
65 Ptak-Czabon Joanna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Piekarskie Koła
66 gruszka marian Mysłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Truchtacz Mysłowice
67 Galas Zbigniew Sosnowiec Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km DROMADER Sosnowiec
68 Żak Michał Sosnowiec Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km DROMADER Sosnowiec
69 Janda Dominika Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
70 Obiegała Joanna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
71 Krzewska Joanna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
72 Skubała Maria Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
73 Wanot Anna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
74 Zielińska Barbara Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
75 Janda Maciej Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
76 Gorol Sylwester Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
77 Brodowski Krzysztof Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
78 Zieliński Manfred Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
79 Hryndio Jerzy Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
80 Adamczyk Piotr Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
81 Kobier Lucyna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
82 Mosz Mirosława Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
83 Duda Katarzyna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
84 Kobier Krystian Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
85 Kawa Krzysztof Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
86 Szularz Wojciech Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
87 Noszczyk Piotr Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
88 Kuhnert Piotr Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
89 Hauk Michał Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
90 Moń Tomasz Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
91 Gajowski Jarosław Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
92 Węgierek Filip Świętochłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
93 Węgierek Natalia Świętochłowice Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
94 Żyła Mariusz Ruda Śląska Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
95 KŁYŚ RYSZARD Gliwice Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km Błyskawica Gliwice
96 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
97 Wojaczek Tomasz Chorzów Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km eplecy.pl
98 Wojaczek Milena Chorzów Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km eplecy.pl
99 Pietrasik Kamil Ruda Śląska Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
100 Preisner-Osojca Dorota Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km


Wyświetleń: 8828

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ