Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Piotr Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
2 BEDNAREK ANNA CHECHŁO NOWE Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
3 Białek Iza Tarnowskie Góry Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
4 Bloch Katarzyna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
5 Brodowski Krzysztof Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
6 Buchacz Kamil Dąbrowa Górnicza Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Gartianie
7 Buchacz Małgorzata Dąbrowa Górnicza Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Gartianie
8 Buchacz Paweł Dąbrowa Górnicza Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km Gartianie
9 BUCZKO ADAM KRAKÓW Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km
10 Buczyk Barbara Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
11 Budzko Łukasz Bytom Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
12 CICHY ANETA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Lecymy Durś
13 CICHY DANUTA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
14 Czapla-Ilga Halina Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
15 CZEMPIK Kornelia CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
16 Dobrowolska Joanna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
17 Duda Katarzyna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
18 DUDEK NATALIA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
19 Dziwis Marceli Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
20 FLORCZYK AGNIESZKA BYTOM Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
21 Gajowski Jarosław Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
22 Galas Zbigniew Sosnowiec Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km DROMADER Sosnowiec
23 GAWLICA MAŁGORZATA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
24 GAWLICA NATALIA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
25 Gorol Sylwester Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
26 Grabowski Daniel Jaworzno Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
27 gruszka marian Mysłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Truchtacz Mysłowice
28 Głogowska Wiktoria Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
29 Głogowski Michał Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km
30 Hanysek Anna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
31 Hauk Michał Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
32 Hryndio Jerzy Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
33 Iwanek Dominik Tarnowskie Góry Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
34 Janda Dominika Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
35 Janda Maciej Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
36 Jankowiak-Markwica Krystyna Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
37 Janus Adam Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Polska
38 Jasinska Klaudia Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
39 Jaworski Dariusz Bytom Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
40 Kawa Krzysztof Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
41 Kawka Marcin Chorzów Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
42 Kiełkowski Robert Świętochłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
43 Kobier Krystian Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
44 Kobier Lucyna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
45 Kocot Monika Ruda Śląska Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km ZSS Piekary Śląskie
46 KOŹLIK ADAM Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
47 Krzewska Joanna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
48 Krzyżanowska Magdalena Ruda Śląska Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
49 Kubacka Teresa Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
50 Kubacki Dariusz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
51 Kubas Aneta Psary Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km Papesy
52 Kubas Grzegorz Psary Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Papesy
53 Kubas Klaudia Psary Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km Papesy
54 KUBICA RAFAŁ Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
55 KUBICA TERESA Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
56 Kuczera Sabina CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
57 Kuhnert Piotr Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
58 KŁYŚ RYSZARD Gliwice Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km Błyskawica Gliwice
59 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
60 LIBISZ MARCIN LIBISZ Radzionkow Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
61 Majgier Dariusz Zabrze Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km
62 Mansel Patryk Czeladź Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Papesy
63 Maselik Martyna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
64 Mazur Wiesława ŚWIĘTOCHŁOWICE Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
65 Miler Patrycja Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
66 Moń Tomasz Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
67 Mosz Mirosława Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet dla członków Klubów Abstynenta 4 km
68 Niedzwiedz Grzegorz Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Leca w laciach
69 NIESŁONY RYSZARD CHORZÓW Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
70 Noszczyk Piotr Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
71 Nowaczyk Arkadiusz Chorzów Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
72 Nowak Anna Tarnowskie Góry Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
73 Nowak Małgorzata Tarnowskie Góry Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Nordicus
74 Nowak Maria CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
75 Obiegała Joanna Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
76 Olej Agata Jaworzno Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Dobra Naprzód
77 Pieron Zbigniew Zabrze Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
78 Pietrasik Kamil Ruda Śląska Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
79 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km W pogoni za duchem
80 Preisner-Osojca Dorota Bytom Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
81 Ptak-Czabon Joanna Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km Piekarskie Koła
82 Pyrchała Janina Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
83 Pytlak Artur Knurów Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km RAWIMEX
84 Rączka Grażyna CHORZÓW Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km MALINOWE GWIAZDY
85 Ramfeld Dominika Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
86 Rudy Monika Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km
87 Safader Damian Katowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km BDB Team
88 Schapoval Paulo Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
89 Skubała Maria Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
90 SOLAWA SŁAWOMIR Piekary śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 4 km WTZ PIEKARYŚLĄSKIE
91 Stelmaszczyk Agnieszka Częstochowa Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
92 Stelmaszczyk Dominik Częstochowa Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
93 Świerczyna Izabela Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking dla członków Klubów Abstynenta 4 km
94 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km CUK UBEZPIECZENIA Piekary Śląskie
95 Szołtysik Barbara Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN kobiet 4 km
96 Szularz Wojciech Piekary Ślaskie Polska Kategoria OPEN mężczyzn dla członków Klubów Abstynenta 4 km
97 Szulcek Arkadiusz Gliwice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km
98 SZYDZINA MARIUSZ KATOWICE Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km ZIELONE ZAŁEŻE
99 Tasak Bartlomiej Mysłowice Polska Kategoria OPEN mężczyzn 4 km Ślęzak Team
100 Tomaszewska Beata Świętochłowice Polska Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 4 km


Wyświetleń: 8826

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ