Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Brzeski Tymek | Borowiec | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Borowiec Team | opłacono |
202 | Pietkiewicz Filip | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
203 | Nisio Paweł | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 Braniewo | opłacono |
204 | Szakiewicz Stanisław | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne „Stokrotka” | |
205 | Plichta Szymon | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
206 | Plichta Wiktoria | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 Braniewo | opłacono |
207 | Mickiewicz Marianna | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
208 | Szakiewicz Antonina | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne „Stokrotka” | |
209 | Hinz Lidia | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
210 | Plichta Julia | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 Braniewo | opłacono |
211 | Kołodziejczyk Gabriela | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne „Stokrotka” | opłacono |
212 | Pietnoczka Krzysztof | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 Braniewo | opłacono |
213 | Lubnau Jan | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 w Braniewie | opłacono |
214 | Sładkiewicz Tomasz | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
215 | Jacewicz Seweryn | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | MOS Zatoka Braniewo | |
216 | Sładkiewicz Szymon | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
217 | Sładkiewicz Kacper | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
218 | Wolak Aleksandra | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
219 | Michanowicz Grzegorz | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 Braniewo | opłacono |
220 | Sładkiewicz Wojciech | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
221 | Michanowicz Maria | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
222 | Poznańska Izabella | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
223 | Graczyk Hanna | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
224 | Wilbik Adrianna | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
225 | Poznańska Hanna | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
226 | Garczyńska Emilia | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
227 | Kulas Leon | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr2 | opłacono |
228 | Mazurek Mikołaj | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | SP6 | |
229 | ĆWIKŁA BARTOSZ | BRANIEWO | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 Braniewo | opłacono |
230 | Śmiechowska Mirka | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 Braniewo | opłacono |
231 | Kulas Witold | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Sp3 | opłacono |
232 | Śmiechowska Bożenka | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 Braniewo | opłacono |
233 | ĆWIKŁA AMELIA | BRANIEWO | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 Braniewo | opłacono |
234 | Tokarz Amelia | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 Braniewo | opłacono |
235 | Jastrzębski Piotr | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 w Braniewie | opłacono |
236 | Dawgul Hania | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | SP6 | opłacono |
237 | Klimek Kacper | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 Braniewo | opłacono |
238 | Klimek Eliza | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 Braniewo | opłacono |
239 | Gawryś Tymon | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Rim Tim Team Braniewo | opłacono |
240 | Gawryś Oliwier Kamil | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Rim Tim Team Braniewo | opłacono |
241 | Kadzińska Elena | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
242 | Zacharuk Mateusz | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Sp3 | opłacono |
243 | Lipka Kacper | Lelkowo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
244 | Dawgul Zosia | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 w Braniewie | opłacono |
245 | Pyl Oliwia | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 w Braniewie | opłacono |
246 | Falkowski igor | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 w Braniewie | opłacono |
247 | Skuratko Artur | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 Braniewo | opłacono |
248 | Skuratko Błażej | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Nr 5 Braniewo | opłacono |
249 | Lipka Kinga | Lelkowo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
250 | Matraszek Marcelina | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
251 | Michalowski Jakub | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne „Stokrotka” | opłacono |
252 | Siwik Franciszek | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
253 | Michalowski Szymon | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne „Stokrotka” | opłacono |
254 | Matraszek Miłosz | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 Braniewo | opłacono |
255 | Mazurek Mikolaj | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 w Braniewie | opłacono |
256 | Kochanowska Aleksandra | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 w Braniewie | opłacono |
257 | Nowak Lilia | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
258 | Mazurek Emilia | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 w Braniewie | opłacono |
259 | Pietkiewicz Aleksander | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 Braniewo | opłacono |
260 | Siwik Jan | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 Braniewo | opłacono |
261 | Gapski Julia | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 Braniewo | opłacono |
262 | Wilinski Stanisław | Gdańsk | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
263 | Pietkiewicz Hanna | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr2 | opłacono |
264 | Bakun Oliwia | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
265 | Czwołek Martyna | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 Braniewo | opłacono |
266 | Pietrzak Zuzanna | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
267 | Chomko Marcel | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
268 | Domalewski Igor | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
269 | Domalewski Wiktor | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
270 | Hruszka Amelia | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 w Braniewie | opłacono |
271 | Błaszczak Lena | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 w Braniewie | opłacono |
272 | Koterska Iga | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
273 | Chomko Lena | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
274 | Badowski Leon | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
275 | Pękala Jakub | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 w Braniewie | opłacono |
276 | Błaszczak Brajan | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 w Braniewie | opłacono |
277 | Kiriaka Hanna | BRANIEWO | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
278 | Hinz Tobiasz | Frombork | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 w Braniewie | opłacono |
279 | Błażewicz Nadia | braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 Braniewo | opłacono |
280 | Kiriaka Alicja | BRANIEWO | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
281 | Szpigiel Igor | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
282 | Boryczka Julian | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Sp3 | opłacono |
283 | RAPCEWICZ GRZEGORZ | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
284 | Kowalski Szymon | Dąbrowa | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | SP Płoskinia | opłacono |
285 | Makowska Agata | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
286 | Wszołek Livia | Braniewo | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | ||
287 | Szpigiel Nela | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
288 | Makowski Mikołaj | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
289 | Makowski Szymon | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 Braniewo | opłacono |
290 | Ostrowska Lila | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
291 | Wszolek Hubert | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
292 | Ogryzek Adrian | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
293 | Majek Piotr | BRANIEWO | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
294 | Cygan Adam | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
295 | Cygan Lena | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | MOS Zatoka Braniewo | opłacono |
296 | Wilinski Tymon | Gdańsk | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
297 | Ogryzek Oliwier | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
298 | Kasperek Tomasz | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
299 | Ingielewicz Ala | Braniewo | Polska | 6 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | MOS Zatoka Braniewo | opłacono |
Wyświetleń: 6435