Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Matejczyk Maksymilian Radzionków Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
2 Suliga Adrian Mikołów Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 AP Team Gliwice opłacono on-line
3 Gajda Kajetan Nowe Chechło Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
4 Gajda Mikołaj Nowe Chechło Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
5 Lindel Jerzy Tarnowskie Góry Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 SPMS W BYTOMIU opłacono on-line
6 Lindel Alicja Tarnowskie Góry Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
7 Nowara Tymoteusz Tarnowskie Góry Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
8 Adamek Felicjan Chorzów Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Przedszkole nr 12 Chorzów opłacono on-line
9 Kubica Paulina Piekary Śląskie Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Szkoła Podstawowa nr 12 Piekary Śląskie opłacono on-line
10 Paś Dominik Tarnowskie Góry Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Szkoła podstawowa nr 13 w Tarnowskich Górach opłacono on-line
11 Kruk Matylda Gliwice Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00
12 Iskrzak Adam Bytom Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 Kraina Odkrywcy opłacono on-line
13 Wywioł Jan Katowice Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
14 Jagiełka Andzelika Katowice Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Stworki Potworki opłacono on-line
15 Jagiełka Henryk Katowice Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 Stworki Potworki opłacono on-line
16 Sładkowska Nadia Świętochłowice Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
17 Sowa Bartek Rusinowice Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
18 Sowa Mateusz Rusinowice Polska Bieg Juniora (2011-2012), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 szkoła podstawowa opłacono on-line
19 sowa Maja Rusinowice Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 przedszkole EKOLUDEK opłacono on-line
20 Brol Filip Bytom Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 SPMS W BYTOMIU opłacono on-line
21 Brol Igor Bytom Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 Przedszkole 12 Bytom opłacono on-line
22 Budzan Bartosz Piekary Śląskie Polska Bieg Juniora (2011-2012), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 opłacono on-line
23 Opaliński Adam Katowice Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
24 Opalińska Alicja Katowice Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
25 Rogocz Adrian Sadów Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
26 Rogocz Agata Sadów Polska Bieg Małolata (2009-2010), dystans: 1000 metrów, godzina 12:20 opłacono on-line
27 MICEK Alicja Świętochłowice Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
28 MICEK Paulina Świętochłowice Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
29 Giebel Maria Chorzów Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
30 Giebel Michalina Chorzów Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
31 Banek Karolina Radzionków Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
32 Ferdyn Laura Kuźnica Podleśna Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
33 Kaczmarczyk Kinga bytom Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 PRZEDSZKOLE NR 54 opłacono on-line
34 Kaczmarczyk MATYLDA bytom Polska Bieg Małolata (2009-2010), dystans: 1000 metrów, godzina 12:20 SPMS W BYTOMIU opłacono on-line
35 Stroka Jakub Tarnowskie Góry Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
36 Szkoda Jan Tarnowskie Góry Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 Socios Silesia opłacono on-line
37 Sroka Franciszek Chorzów Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
38 Sroka Antonina Chorzów Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
39 Kozieł Sebastian Świętochłowice Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 Koziołki opłacono on-line
40 Kozieł Maria Świętochłowice Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 Koziołki opłacono on-line
41 Rajca Sylwia Chorzów Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
42 Paś Mateusz Tarnowskie Góry Polska Bieg Juniora (2011-2012), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 Szkoła podstawowa nr 13 opłacono on-line
43 Głos Filip Czeladź Polska Bieg Juniora (2011-2012), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 opłacono on-line
44 Głos Hanna Katowice Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
45 Latos Tomasz Knurów Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40
46 Zych Kaja Tarnowskie Góry Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
47 Zych Pola Tarnowskie Góry Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
48 Pietrzak Franciszek Ruda Śląska Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
49 Pietrzak Antonina Ruda Śląska Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
50 Machura Tomasz Katowice Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 SP 17 Katowice opłacono on-line
51 Moś Aleksander Radzionków Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
52 Moś Lidia Radzionków Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
53 Dwornikowski Borys Bobrowniki Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
54 Dwornikowska Jagoda Bobrowniki Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
55 Szydłowski Witold Bobrowniki Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
56 Szydłowska Anna Bobrowniki Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
57 Maguda Natalia Wodzisław Śląski Polska Bieg Juniora (2011-2012), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 Akademia Młodego Biegacza
58 Szmyt Iga Ruda Slaska Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
59 Wróbel Ksawery Tychy Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
60 Kulesza Dominika Bytom Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 Bytom przedszkole nr 58 opłacono on-line
61 Dyląg Tymoteusz Siemianowice Śląskie Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Ks. Striker opłacono on-line
62 JAREK JAKUB RYBNIK Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
63 JAREK PAWEŁ RYBNIK Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
64 Puchała Hanna Zabrze Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 Socios Silesia / TL Pogoń Ruda Śląska
65 Palka Kacper Bytom Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
66 Palka Kamil Bytom Polska Bieg Juniora (2011-2012), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 opłacono on-line
67 Labus Maria Tarnowskie Góry Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
68 Labus Zofia Tarnowskie Góry Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
69 Labus Alicja Tarnowskie Góry Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
70 Stroka Bartosz Tarnowskie Góry Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
71 Stroka Kacper Tarnowskie Góry Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
72 Respondek Zofia Siemianowice Śląskie Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 Lecymy Durś opłacono on-line
73 Sobala Julia Piekary Śląskie Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 Lecymy Durś opłacono on-line
74 Sobota Łukasz Bytom Polska Bieg Juniora (2011-2012), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 opłacono on-line
75 Kęcik Oliwia Pyskowice Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 P.P.U.H FRETPOL opłacono on-line
76 Kęcik Nikodem Pyskowice Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 P.P.U.H FRETPOL opłacono on-line
77 Wieczorek Krystian Sosnowiec Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
78 Wieczorek Kacper Sosnowiec Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
79 Langoś Tatiana Bytom Polska Bieg Smyka (2015-2016), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
80 Wolski Aleksander Zabrze Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
81 Szufla Daniel Tworóg Polska Bieg Juniora (2011-2012), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 SP Tworóg opłacono on-line
82 Połedniok Aleksander Radzionków Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 Bajtle Lotajom opłacono on-line
83 Połedniok Karolina Radzionków Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 Bajtle Lotajom opłacono on-line
84 Kwiatek Aleksandra Bytom Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 UFOKI Świerklaniec opłacono on-line
85 Olejnik Pola Radzionków Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
86 Olejnik Lena Radzionków Polska Bieg Bąbla (2019 i 2020) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
87 Glinka Alicja Chorzów Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
88 Rudek Aleksandra Piłka Polska Bieg Krasnala (2017-2018), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
89 Machoń Wiktoria Bytom Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 Szkoła nr 38 Bytom opłacono on-line
90 Machoń Daniel Bytom Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 Szkoła nr 38 Bytom opłacono on-line
91 Timing4u Spółka Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Urwisa (2013-2014), dystans: 400 metrów, godzina 12:00


Wyświetleń: 4580

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ