Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Potorski Maciej Grudziądz Polska Bieg dzieci Parkrun Grudziądz opłacono BM
2 Składanek Dawid Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
3 Składanek Katarzyna Składanek Grudziądz Polska Bieg główny Parkrun Grudziądz opłacono BM
4 Składanek Wojciech Grudziądz Polska Bieg główny Parkrun Grudziądz opłacono BM
5 Sendyk Filip Wielkie Stwolno Polska Bieg dzieci opłacono BM
6 Sendyk Jakub Wielkie Stwolno Polska Bieg dzieci opłacono BM
7 Barczak Wojciech Grudziądz Polska Bieg główny Motocykliczni Grudziądz opłacono BM
8 Sobieraj Magdalena Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
9 Tarnecka Nikola Grudziądz Polska Bieg dzieci SP Nr 18 Grudziądz opłacono BM
10 Dembowska Małgorzata Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
11 Dembowska Aleksandra Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
12 Kornacki Kornel Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
13 Kornacki Ariel Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
14 Miedzianowsk Monika Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
15 Miedzianowski Norbert Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
16 Brzezińska-Spiczak Tosia Dragacz Bieg główny opłacono BM
17 SŁYSZ IGA Grudziądz Polska Bieg dzieci SP 8 Grudziądz opłacono BM
18 Chyła Maciej Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
19 Osuch Wiktoria Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
20 Osuch Nadia Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
21 Chyła Bruno Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
22 Chyła Irmina Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
23 Lietz Wojciech Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
24 Zakrzewska Iga Grupa Polska Bieg dzieci opłacono BM
25 Zakrzewski Sławomir Grupa Polska Bieg główny opłacono BM
26 WIŚNIEWSKI ADAM Grudziadz Polska Bieg dzieci Amator opłacono BM
27 Kwiatek Kacper GRUDZIĄDZ Polska Bieg dzieci Amator opłacono BM
28 KOKOSZYŃSKI MARCIN Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
29 Zieliński Maksymilian Grudziądz Bieg dzieci opłacono BM
30 Piórkowski DAWID Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
31 Wiśniewska Ewa Grudziądz Bieg główny opłacono BM
32 Oliński Cezary Grudziądz Bieg dzieci opłacono BM
33 Zieliński Tymon Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
34 Jolkowska Agnieszka Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
35 Krawczyk Monika Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
36 Kołkowska Joanna Grudziądz Polska Bieg główny Parkrun Grudziądz opłacono BM
37 Kołkowski Rafał Grudziądz Polska Bieg główny Parkrun Grudziądz opłacono BM
38 Jankowska Maja Grudziądz Polska Bieg dzieci
39 Olszewska Ines Grudziądz Bieg dzieci opłacono BM
40 Gust Roksana Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
41 Fedrau Jacek Jasiewo Polska Bieg główny opłacono BM
42 Świstowski Marcin Grupa Polska Bieg główny opłacono BM
43 Morczyńska Gabriela Grupa Polska Bieg główny opłacono BM
44 Świstowska Małgorzata Grupa Polska Bieg główny opłacono BM
45 Szmidt Emil Grudziądz Bieg dzieci opłacono BM
46 Weremi Tomasz Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
47 Stolp Bartosz Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
48 Stolp Beata Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
49 Jankowski Marek Grudziądz Polska Bieg główny
50 Jankowska Gizela Grudziądz Polska Bieg główny
51 Żywiecki Mikołaj Grudziądz Polska Bieg dzieci
52 Żywiecki Maciej Grudziądz Polska Bieg główny
53 Juszczak-Żywiecka Agnieszka Grudziądz Polska Bieg główny
54 Żywiecki Hubert Grudziądz Polska Bieg dzieci
55 Borowska Alina Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
56 Brdak Michalina Grudziadz Bieg dzieci opłacono BM
57 Tissarek Przemysław Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
58 Drzewińska Paulina Drzewińska Grudziadz Polska Bieg główny Amatorka
59 Gębala Krzysztof Grudziądz Polska Bieg główny Grudziądzkie Mebelki opłacono BM
60 Gębala Tymoteusz Grudziądz Bieg dzieci Przedszkole Bajkolandia opłacono BM
61 Gębala Amelia Grudziądz Bieg dzieci III LO Grudziądz opłacono BM
62 Gębala Mirosława Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
63 Nagórski Dawid Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
64 Skorek Agata Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
65 Szczepańska Alicja Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
66 Pawłowska Karolina Pawłowska Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
67 KOWAROWSKI ŁUKASZ Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
68 Miłek Leon Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
69 Biczkierów Olivier Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
70 Roszycki Fabian Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
71 Roszycki Krystian Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
72 Roszycki Kacper Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
73 Nadolecki Wojciech Grudziądz Polska Bieg główny Parkrun Grudziądz opłacono BM
74 Redwanc Aleksandra Bydgoszcz Polska Bieg dzieci opłacono BM
75 Wolszleger Emilia Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
76 Leszczyński Franciszek Grudziądz Polska Bieg dzieci Fundacja rodzina bez granic opłacono BM
77 Leszczyńska Antonina Grudziądz Polska Bieg dzieci Fundacja rodzina bez granic opłacono BM
78 Żłobiński Axel Grudziądz Polska Bieg dzieci Szkoła Podstawowa nr 8 Grudziądz opłacono BM
79 Piłat Oliwia Grudziądz Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie Sezam opłacono BM
80 Laskowska Marzena Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
81 Grodecki Piotr Łasin Polska Bieg dzieci opłacono BM
82 Balcerzak Dorota Grudziądz Polska Bieg główny Parkrun Grudziądz opłacono BM
83 Sotowicz Slawomir grudziądz Polska Bieg główny
84 Noch Aneta Grudziądz Polska Bieg główny Fit Mania opłacono BM
85 Kasprzycka Laura Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
86 Kasprzycki Robert Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
87 Moskal Marta Moskal Małe Czyste Polska Bieg główny opłacono BM
88 Cerk Tomasz Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
89 Łykowska Julia Świecie Polska Bieg główny opłacono BM
90 Muszczyński Cezary Świecie Polska Bieg główny opłacono BM
91 Grucza Sebastian Grudziadz Polska Bieg główny opłacono BM
92 Rusoń Oliwia Jasiewo Polska Bieg główny
93 Łęgowski Samuel Grudziądz Bieg dzieci opłacono BM
94 Błażejewski Dariusz Świecie Polska Bieg główny opłacono BM
95 Hernik Franciszek Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
96 Renkel Mariusz Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
97 Tomaszewska Nadia Węgrowo Polska Bieg dzieci opłacono BM
98 Tomaszewska Liwia Węgrowo Polska Bieg dzieci SPOA SEZAM opłacono BM
99 Tomaszewski Przemysław Węgrowo Polska Bieg główny opłacono BM
100 Grabowska Małgorzata Węgrowo Bieg główny SPOA SEZAM opłacono BM


Wyświetleń: 8235

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ