Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jankowska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
2 | Jankowski Marek | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
3 | Jankowska Gizela | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
4 | Żywiecki Mikołaj | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
5 | Żywiecki Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
6 | Juszczak-Żywiecka Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
7 | Żywiecki Hubert | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
8 | Drzewińska Paulina Drzewińska | Grudziadz | Polska | Bieg główny | Amatorka | |
9 | Sotowicz Slawomir | grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
10 | Rusoń Oliwia | Jasiewo | Polska | Bieg główny | ||
11 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | ||
12 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg dzieci | ||
13 | Łukaszewska Renata | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Amator | |
14 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Polska | Bieg główny | ||
15 | Roczyńska Antonina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
16 | Roczyńska Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
17 | Bielska Mia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
18 | Kulaszewska Blanka | Górna Grupa | Polska | Bieg główny | ||
19 | Moskal Marta | Stolno | Polska | Bieg główny | ||
20 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg główny | Gmina Gardeja Biega | |
21 | Kozioł Anna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
22 | Kwiatkowska Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
23 | Zapalski Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | IGC Grudziądz | |
24 | Macioszek Wioletta | Rogóźno | Polska | Bieg główny | ||
25 | Arszyńska Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
26 | Arszyńska Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
27 | Gołębiewski Aleksander | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Mama i bliźniaki team | |
28 | Gołębiewska Pola | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Mama i bliźniaki team | |
29 | Brąszkowski Tymoteusz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP 21 Grudziądz | |
30 | Brąszkowska Marzena | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
31 | Szytniewski Grzegorz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Sosnowa Team Grudziądz | |
32 | Jabłoński Aleks | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
33 | Lipiński Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Szkoła Podstawowa nr 20 |
Wyświetleń: 7208