Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksiejczuk Bartosz | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
2 | BAŁDAN TOMASZ | Kosmaty Borek | Polska | Bieg główny | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | opłacono BM |
3 | Chamienia Marcin | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
4 | Chamienia Paweł | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
5 | Chamienia Zosia | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
6 | chojnowski zbigniew | białystok | Polska | Bieg główny | Pilkington Metal | opłacono BM |
7 | Drzewiecki-Zarzeczny Grzegorz | Białystok | Polska | Bieg główny | MD Run Training | opłacono BM |
8 | Dyrcz Miłosz | Czarna Bialostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
9 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
10 | Gregorczuk Katarzyna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
11 | gryc joanna | Białystok | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
12 | Grynkiewicz Kuba | Czarna białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
13 | Jabłońska Adrianna | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
14 | Jakubowski Tomasz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
15 | Janiszewski Jędrzej | Białystok | Polska | Bieg główny | limit osiągnięty | |
16 | Jarmołowicz Małgorzata | Białystok | Polska | Bieg główny | MD Run Training | opłacono BM |
17 | Jurczak Józef | Białystok | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
18 | Kalinowska Aneta Joanna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
19 | Karbowski Dariusz | Białystok | Polska | Bieg główny | Białystok Biega Team | opłacono BM |
20 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
21 | Klepacki Paweł | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
22 | Klepacki Szymon | Białystok | Bieg rodzinny | opłacono BM | ||
23 | Kochański Krystian | Białystok | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
24 | Kolendo Mirosław | Karczmisko | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
25 | Kopeć Alina | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
26 | Kopeć Irina | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
27 | Kopeć Marcin | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
28 | Kopeć Wiktor | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
29 | Kretowicz Leszek Kretowicz | Sokółka | Polska | Bieg główny | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
30 | Kulesza Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg główny | MD Run Training | opłacono |
31 | Kurel Mikołaj | Czarna Wieś Kościelna | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
32 | Kurel Tymoteusz | Czarna Wieś Kościelna | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
33 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny | MD Run Training | opłacono BM |
34 | Makarewicz Cezary | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Sp 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
35 | Makarewicz Przemysław | Czarna białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Sp 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
36 | Makarewicz Zuzanna | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | Sp 1 Czarna Białostocka | opłacono BM | |
37 | Makiełkowska Zuzanna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
38 | Markiewicz Grzegorz | Czeremcha | Polska | Bieg główny | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | opłacono BM |
39 | Mejsak Andrzej | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
40 | Mejsak Grzegorz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
41 | Mejsak Hubert | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
42 | Mejsak Katarzyna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
43 | Micun Jarosław | Czarna Bialostocka | Polska | Bieg rodzinny | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | opłacono BM |
44 | Miłkowska Adrianna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
45 | Miłkowski Grzegorz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
46 | NIEDZWIECKI PAWEL | CZARNA BIALOSTOCKA | Polska | Bieg główny | Żółwiki | opłacono BM |
47 | Nowikow Damian | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
48 | Orzechowska Kinga | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
49 | Ostrowska Aleksandra | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Sp 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
50 | Ostrowski Marcel | Czarna białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Sp 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
51 | Ołdytowska Elżbieta | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
52 | Pasternak Emilia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
53 | Piotrowska Julita | Ciasne | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
54 | Piotrowski Jan | Ciasne | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
55 | Raczko Agnieszka | Czarna białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
56 | Rembowska Barbara | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny | Żółwiki | opłacono BM |
57 | Reszuta Anna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
58 | Reszuta Maciej | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
59 | Reszuta Tymoteusz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
60 | Rutkowski Bartłomiej | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
61 | Rybnik Karol | Nowe Aleksandrowo | Polska | Bieg główny | CHŁOPCY CHORTENOWCY | opłacono BM |
62 | Rynkowska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny | MD Run Training | opłacono BM |
63 | Sakowicz Agata | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
64 | Sakowicz Dominik | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
65 | Sakowicz FRANCISZEK | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
66 | Sakowicz Kornelia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
67 | Sakowicz Patrycja | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
68 | Sakowicz Rozalia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
69 | Sakowicz Stefan | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
70 | Sawicka Kornelia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
71 | Sawicka Lilia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
72 | Sawicki Miłosz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
73 | Sawicki Paweł | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
74 | Sobolewska Iwona | Ignatki-Osiedle | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
75 | Sobolewska Lidia | Ignatki-Osiedle | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
76 | Sobolewski Adam | Ignatki-Osiedle | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
77 | Sobolewski Damian | Ignatki-Osiedle | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
78 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | Bieg główny | limit osiągnięty | |
79 | Stasiewicz Magdalena | Białystok | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
80 | Supiński Adam | Protasy | Polska | Bieg główny | Kotniz Team | limit osiągnięty |
81 | Święcicka Michasia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
82 | Święcicka Ola | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
83 | Święcicki Mateusz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
84 | Szanciło Ewa | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
85 | Szanciło Zuzanna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
86 | Szeroki Andrzej | Bialystok | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
87 | Szeroki Beata | Białystok | Polska | Bieg główny | MD Run Training | opłacono BM |
88 | Szorc Lena | Nowodworce | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
89 | Szorc Monika | Nowodworce | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
90 | Szorc Piotr | Nowodworce | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
91 | Słowikowski Piotr | Jurowce | Polska | Bieg główny | MD Run Training | opłacono BM |
92 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
93 | Tomaszuk Mariusz | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
94 | Tomaszuk Michał | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | Ks Wasilków | opłacono BM |
95 | Wiński Adam | Białystok | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
96 | Wiśniewska Joanna | Białystok | Polska | Bieg główny | MD Run Training | opłacono BM |
97 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
98 | Woźniak Sebastian | Czarna białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
99 | Zaleski Kacper | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny | Beko Team | opłacono |
100 | Zaniewska Agnieszka | Kosmaty Borek 8 | Polska | Bieg główny | Żółwiki | opłacono BM |
Wyświetleń: 4986