Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bizewski Ignacy | Bolszewo | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
2 | Chromicz Antoni | Gościcino | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | AP Karol Piątek | |
3 | Mielniczuk Maria | Reda | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | ||
4 | Mielniczuk Jan | Reda | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | Sportowa Jedyneczka | |
5 | Pawlak Leon | Rumia | Polska | Bieg dzieci 4-5 lat (ok. 100 m) | EKOPUCHATEK REDA | |
6 | Kwidziński Kuba | Gowino | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | ||
7 | Kwidzińska Laura | Gowino | Polska | Bieg Malucha z rodzicem (ok.100 m) | ||
8 | Kwidzińska Amelia | Gowino | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | SP Gowino | |
9 | Basendowski Emil | Gościcino | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | SP Gościcino | |
10 | Płomin Hania | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg Malucha z rodzicem (ok.100 m) | ||
11 | Krawiec Wojciech | Orle | Polska | Bieg Malucha z rodzicem (ok.100 m) | ||
12 | Krawiec Bartłomiej | Orle | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | Szkoła podstawowa w orlu | |
13 | Krawiec Dominik | Orle | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Szkoła podstawowa w orlu | |
14 | Kasperek Olek | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | ||
15 | Szotrowski Ignacy | Gościcino | Polska | Bieg Malucha z rodzicem (ok.100 m) | ||
16 | Konkol Agata | Bolszewo | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | ||
17 | Konkol Maja | Bolszewo | Polska | Bieg 14-15 lat (ok. 1000 m) | ||
18 | Prabucka Adrianna | Bolszewo | Polska | Bieg 12-13 lat (ok. 800 m) | ||
19 | Prabucki Nikodem | Bolszewo | Polska | Bieg 14-15 lat (ok. 1000 m) | ||
20 | Klas Natan | Bolszewo | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | ||
21 | Klas Gabriel | Bolszewo | Polska | Bieg 14-15 lat (ok. 1000 m) | ||
22 | Mackiewicz Filip | Borkowo | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | ||
23 | Pionke Aleksander | Gościcino | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | ||
24 | Pionke Oliwier | Gościcino | Polska | Bieg 12-13 lat (ok. 800 m) | ||
25 | Pionke Jakub | Gościcino | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | ||
26 | Gołuńska Klara | Rumia | Polska | Bieg Malucha z rodzicem (ok.100 m) | Ptysiowe Przedszkole | |
27 | Wiszowaty Szymon | Pętkowice | Polska | Bieg dzieci 4-5 lat (ok. 100 m) | Bajkowe Przedszkole | |
28 | Van Dijk Kajetan | Kąpino | Polska | Bieg Malucha z rodzicem (ok.100 m) | ||
29 | Van Dijk Julia | Kąpino | Polska | Bieg dzieci 4-5 lat (ok. 100 m) | ||
30 | Fafińska Julia | Gościcino | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | ||
31 | Miotke Nadia | Bolszewo | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | ||
32 | Korpik Emilia | Bolszew | Polska | Bieg Malucha z rodzicem (ok.100 m) | ||
33 | Parzych Artur | Gościcino | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
34 | Wikarjusz Jakub | Gościcino | Polska | Bieg dzieci 4-5 lat (ok. 100 m) | ||
35 | Wikarjusz Zuzanna | Gościcino | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | ||
36 | Wikarjusz Aleksander | Gościcino | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | ||
37 | Samp Filip | Gościcino | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | ||
38 | Beier Nikodem | Gościcino | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | Bajkowe Przedszkole | |
39 | Kreft Nikodem | Gościcino | Polska | Bieg 12-13 lat (ok. 800 m) | ||
40 | Koss Zuzanna | Gościcino | Polska | Bieg dzieci 4-5 lat (ok. 100 m) | ||
41 | Koss Aleksander | Gościcino | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
42 | Szotrowska Julia | Gościcino | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | ||
43 | Szotrowska Amelia | Gościcino | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | ProFan Gościcino | |
44 | Szotrowski Antoni | Gościcino | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | ProFan Gościcino | |
45 | Lamenta Leon | Reda | Polska | Bieg dzieci 4-5 lat (ok. 100 m) | ||
46 | Lamenta Lilianna | Reda | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | ||
47 | Niczypor Szymon | Gościcino, pow. wejherowski | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | SP Gościcino | |
48 | Niczypor Jagoda | Gościcino, pow. wejherowski | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | SP Gościcino | |
49 | Samp Iwan | Gościcino | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | MKS PROMOTOR GOŚCICINO | |
50 | Szymańska Nela | Gościcino | Polska | Bieg Malucha z rodzicem (ok.100 m) | ||
51 | Szewczyk Mateusz | Gościcino | Polska | Bieg Malucha z rodzicem (ok.100 m) | ||
52 | Szewczyk Michał | Gościcino | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
53 | Szewczyk Julia | Gościcino | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | SP Gościcino | |
54 | Hinz Nikodem | Dąbrówka | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | Przedszkole Robakowo | |
55 | Rybacki Kuba | Reda | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | Sportowa Jedyneczka | |
56 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Ap1 | |
57 | Hinc Marcel | Gościcino | Polska | Bieg dzieci 4-5 lat (ok. 100 m) | Przedszkole | |
58 | Hinc Igor | Gościcino | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
59 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Polska | Bieg Malucha z rodzicem (ok.100 m) | ||
60 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | ||
61 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | ||
62 | Hermann Artur | Bolszewo | Polska | Bieg dzieci 4-5 lat (ok. 100 m) | ||
63 | Hermann Szymon | Bolszewo | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
64 | Knapik Mieszko | Bolszewo | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | Szkoła Podstawowa w Bolszewie | |
65 | Szwajdych Paweł | Bolszewo | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | ||
66 | Pionk Emil | Wejherowo | Polska | Bieg Malucha z rodzicem (ok.100 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
67 | Kovalenko Illia | Bolszewo | Polska | Bieg 12-13 lat (ok. 800 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
68 | Jakubowski Adam | Gowino | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | ||
69 | Konkol Alan | Wejherowo | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
70 | Konkol Julia | Wejherowo | Polska | Bieg dzieci 4-5 lat (ok. 100 m) | ||
71 | Łączyński Szymon | Bolszewo | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
72 | Łączyński Bartosz | Bolszewo | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
73 | Dunder Piotr | Bolszewo | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
74 | Fobke Jakub | Gościcino | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
75 | Szlas Przemyslaw | Bolszewo | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Sp Bolszewo | |
76 | Dominik Lidia | Nowy Dwór Wejherowski | Polska | Bieg dzieci 4-5 lat (ok. 100 m) | Nowy Dwór Wejherowski | |
77 | Dominik Łucja | Nowy Dwór Wejherowski | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | Nowy Dwór Wejherowski | |
78 | Dominik Brunon | Nowy Dwór Wejherowski | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | Nowy Dwór Wejherowski | |
79 | Ryniec Jakub | Orle | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
80 | Kwidziński Piotr | Bolszewo | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
81 | Kwidzińska Alicja | Bolszewo | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Sp Bolszewo | |
82 | Mamet Cezary | Bolszewo | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
83 | Mandrysz Wiktor | Bolszewo | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | ||
84 | Mandrysz Matylda | Bolszewo | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | ||
85 | Mandrysz Franek | Bolszewo | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | Sp Bolszewo | |
86 | Kluz-Kamenov Nadia | Bolszewo | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | ||
87 | Deik Stanisław | Orle | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
88 | Hoppa Krystian | Gościcino | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | ||
89 | Pałubicka Maja | Bolszewo | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | ||
90 | Roszmann Amelia | Bolszewo | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | Sp Bolszewo | |
91 | Pranszke DAJANA | Bolszewo | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | Sp Bolszewo | |
92 | Pranszke Dominika | Bolszewo | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Sp Bolszewo | |
93 | Malinowski Tymoteusz | Gościcino | Polska | Bieg 10 i 11 lat (ok. 600 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
94 | Malinowski Franciszek | Gościcino | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
95 | Malinowski Ignacy | Gościcino | Polska | Bieg Malucha z rodzicem (ok.100 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
96 | Pranga Dawid | Bolszewo | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
97 | Romanowski Dawid | Bolszewo | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
98 | LEWANDOWSKI ADAM | Bolszewo | Polska | Bieg 6 i 7 lat (ok. 200 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
99 | Romanowska Agata | Bolszewo | Polska | Bieg 12-13 lat (ok. 800 m) | Akademia Piłkarska Cassubian | |
100 | LEWANDOWSKI PIOTR | BOLSZEWO | Polska | Bieg 8 i 9 lat (ok. 400 m) | Akademia Piłkarska Cassubian |
Wyświetleń: 5258