Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamińska Marta | Gdynia | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | ||
2 | Krysiankou Aliaksei | Gdansk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
3 | Kozłowska Karolina | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
4 | Olszewski Tymek | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
5 | Koseda Igor | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
6 | Jurkiewicz Leszek | Sopot | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
7 | Szybowska Bartosz | Kościerzyna | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
8 | Sobiecki Hubert | Lniska | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
9 | Sobiecki Brunon | Lniska | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
10 | Dubina Andrei | Gdańsk | Białoruś | ELITA Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
11 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | ||
12 | Adamowicz Paweł | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
13 | Jaśko Jarosław | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | ||
14 | Wieliczko Radosław | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
15 | Nawrot Oliwier | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
16 | Samborska Milena | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
17 | Jędrzejewski Piotr | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
18 | Główka Sebastian | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | ||
19 | Sowiński Borys | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
20 | Bocian Antoni | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
21 | Bocian Adam | Gdańsk | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | ||
22 | Pędziszewski Marcel | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
23 | Hercke Adam | Starogard Gdański | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | ||
24 | Śledziewski Roland | Pruszcz Gdański | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
25 | Portalski Jakub | Rumia | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
26 | Bruski Tomasz | Katowice | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | ||
27 | Hładyniuk Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
28 | Hładyniuk stas | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
29 | Mrozowski Sławomir | Sopot | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
30 | Szlachta Maksymilian | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
31 | Reda Marek | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
32 | Barzowski Adam | Wejherowo | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
33 | Reda Monika | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
34 | Surman Jan | Skowarcz | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
35 | Surman Andrzej | Skowarcz | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
36 | Surman Aleksander | Skowarcz | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
37 | Pyk Piotr | Skórcz | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
38 | Lendzionowski Mirosław | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
39 | Lademann Tomasz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | ||
40 | Kukurba Emma | Gliwice | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | ||
41 | Kukurba Amelia | Gliwice | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | ||
42 | Łapiński Jakub | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
43 | Mederski Bartosz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
44 | Truszczyński Mateusz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
45 | Zaczeniuk Adam | GDAŃSK | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
46 | Hładyniuk Jaś | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
47 | Skiba Lena | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
48 | Skiba Julita | Gdansk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
49 | Turek Jakub | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
50 | Wyrwicki Kazimierz | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | opłacono on-line | |
51 | Łukasik Artur | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
52 | Rylski Rafał | Piaseczno | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | opłacono on-line | |
53 | Mrozewski Konrad | Sopot | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | ( ͡° ͜ʖ ͡°) | opłacono on-line |
54 | Zielonka Maciej | Banino | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | AkbiSport BMC Lab Gdańsk | opłacono on-line |
55 | Zastawny Krzysztof | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | AkbiSport BMC Lab Gdańsk | opłacono |
56 | Szkaradnik Paweł | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Amator | opłacono on-line |
57 | Śliwińska Natalia | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | ASE TREK Gdynia | opłacono on-line |
58 | Sykuła Marcin | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Banach Coach | opłacono on-line |
59 | Stefański Jakub | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Banach Sport Team | opłacono on-line |
60 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | BCT TEAM | opłacono on-line |
61 | Kruszewski Dawid | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
62 | Bakhovskyi Pavlo | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | |
63 | Zhuk Mariia | Gdansk | Ukraina | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | |
64 | Zhuk Ivan | Gdańsk | Ukraina | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | |
65 | Kuptz Filip | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
66 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
67 | Frydrychowicz Rita | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
68 | Kasal Jakub | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Bez Hamulców MTB team Pan Bike | opłacono on-line |
69 | Deja Ariel Deja | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Bez hamulców MTB team Pan Bike | opłacono on-line |
70 | Makowski Paweł | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Bogdziewicz Team | opłacono on-line |
71 | Fiałkowski Łukasz | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Bogdziewicz Team Cumulus | opłacono on-line |
72 | Mrozowicz Cezary | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | CEZARY FIT BIKE | opłacono |
73 | Sadowska Julia | Gdańsk | Polska | Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy | Cruella Team | opłacono on-line |
74 | Tluszczak Rafał | GDYNIA | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | CX 46/36 | opłacono on-line |
75 | Wydrowska Elżbieta | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Diverse Extreme Team | opłacono |
76 | Kukurba Mikołaj | Gliwice | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Gomola Pack-Center | |
77 | Rzeszutek Piotr | Sierakowice | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono on-line |
78 | Klawitter Wiktoria | GDYNIA | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono on-line |
79 | Chwazik Łukasz | Kobylnica | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Kobylnica MTB | opłacono on-line |
80 | Lesisz Karol | Kielce | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | KosaBikes | opłacono on-line |
81 | Kowalski Adam | Sopot | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Kowal Mentoring | opłacono on-line |
82 | Kojdecki Jakub | Kraków | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | KSPO Dentinea 1A | opłacono on-line |
83 | Sobieraj Jakub | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn | opłacono on-line |
84 | Sobieraj Jan | Gdańsk | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn | opłacono on-line |
85 | Jakubowski Dominik | Brodnica | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn | |
86 | Tengowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn | opłacono on-line |
87 | Sadowski Piotr | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Lotos Running Team | opłacono on-line |
88 | Posański Krzysztof | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | MajBike Team | |
89 | Majkowski Daniel | Gdynia | Polska | ELITA Kobiety / Mężczyźni | MajBike Team | |
90 | Bońkowski Jarosław | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | MH Automatyka | opłacono on-line |
91 | Wawrzyniak Maciej | Elbląg | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
92 | Orlowski Marcin | Mrągowo | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MSR Mrągowo | |
93 | Orlowski Maksymilian | Mrągowo | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MSR Mrągowo | opłacono on-line |
94 | Laskowski Hubert | Mrągowo | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MSR Mrągowo | opłacono on-line |
95 | Horoń Klara | Gdańsk | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | MTB KIDS Aga Patoka | opłacono on-line |
96 | Augustyn Marcin | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | MTB Miś | opłacono on-line |
97 | Pikus Mateusz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | OptimaTeam | |
98 | Jaskólski Rafał | Gniew | Polska | Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni | Qark Gniew | opłacono on-line |
99 | Biczkowski Jan | Straszyn | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | SUT Straszyn | opłacono on-line |
100 | Biczkowski Antoni | Straszyn | Polska | Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy | SUT Straszyn | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5363