Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szuland Nadia | Koliszewo | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
2 | Wawrzyniak Adam | Raciąż | Polska | Bieg dla dorosłych na dystansie 5 km. | ||
3 | Ciborowska Lena | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci z klas 1-3 SP na dystansie 200 m. | opłacono | |
4 | Wesołowska Gaja | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci z klas 7-8 SP na dystansie 500 m. | opłacono | |
5 | Ciarkowska Pola | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci z klas 7-8 SP na dystansie 500 m. | ||
6 | Wojcik Szymon | Cieciórki | Polska | Bieg dla dzieci z klas 4-6 SP na dystansie 300 m. | opłacono | |
7 | Wójcik Szymon | Cieciórki | Polska | Bieg dla dzieci z klas 4-6 SP na dystansie 300 m. | ||
8 | Czichos Zofia | Sochocin | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
9 | Czichos Adrian | Sochocin | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
10 | Szuland Michalinka | Koliszewo | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
11 | Szczepańska Aleksandra | Sochocin | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
12 | Palusińska Julia | Szerominek | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
13 | Palusińska Wiktoria | Szerominek | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
14 | Żuławnik Jarosław | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
15 | Altman Miłosz | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
16 | Altman Lena | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
17 | Altman Ksawery | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci z klas 1-3 SP na dystansie 200 m. | ||
18 | Altman Kacper | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci z klas 7-8 SP na dystansie 500 m. | ||
19 | Pietrzyk Bartłomiej | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
20 | Altman Lena | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci z klas 1-3 SP na dystansie 200 m. | ||
21 | rajczak natalia | ćwiklin 13m | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
22 | Altman Ksawery | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
23 | Rajczak Dariusz | Ćwiklin 13a | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
24 | Rajczak Marianna | Ćwiklin 13a | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
25 | Hartman Marcelina | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci z klas 1-3 SP na dystansie 200 m. | ||
26 | Pałka Mateusz | Płońsk | Polska | Bieg dla dorosłych na dystansie 5 km. | ||
27 | Pałka Nikodem | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci z klas 1-3 SP na dystansie 200 m. | opłacono | |
28 | Pałka Inga | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci z klas 1-3 SP na dystansie 200 m. | opłacono | |
29 | Sawicka Oliwia | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
30 | Sawicki Szymon | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
31 | Sobczyński Wojciech | Malużyn | Polska | Bieg dla dzieci z klas 1-3 SP na dystansie 200 m. | opłacono | |
32 | Wiśniewska Helena | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
33 | Belka Zofia | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
34 | Popłonkowska Antonina | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
35 | Adamski Piotr | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
36 | Tucholski Kajetan | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
37 | Rudziński Wojciech | Baboszewo | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
38 | Rudzińska Hanna | Baboszewo | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
39 | Fabisiak Klara | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
40 | Popłonkowski Stanisław | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
41 | Mariańska Patrycja | Radzymin | Polska | Bieg dla dorosłych na dystansie 5 km. | ||
42 | Mariańska Martyna | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
43 | Mariańska Alicja | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
44 | Truszkowski Piotr | Bolęcin | Polska | Bieg dla dorosłych na dystansie 5 km. | opłacono | |
45 | Truszkowska Amelia | Bolęcin | Polska | Bieg dla dzieci z klas 4-6 SP na dystansie 300 m. | opłacono | |
46 | Truszkowski Piotr | Bolęcin | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
47 | Truszkowski Max | Bolęcin | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
48 | Pietrzak Mikołaj | Skarżyn | Polska | Bieg dla dzieci z klas 4-6 SP na dystansie 300 m. | opłacono | |
49 | Pietrzak Alicja | Skarżyn | Polska | Bieg dla dzieci z klas 1-3 SP na dystansie 200 m. | opłacono | |
50 | Bronowski Piotr | Węgrzynowo | Polska | Bieg dla dorosłych na dystansie 5 km. | opłacono | |
51 | Grala Helena | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
52 | Grala Radochna | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
53 | Bramowicz Nikola | Sochocin | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
54 | Bramowicz Julia | Sochocin | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
55 | Nowakowski Michał | Płońsk | Polska | Bieg dla dorosłych na dystansie 5 km. | opłacono | |
56 | Nowakowska Sylwia | Płońsk | Polska | Bieg dla dorosłych na dystansie 5 km. | opłacono | |
57 | Krysiewicz Aleksander | Galominek | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
58 | Skierski Mateusz | Strubiny | Polska | Bieg dla dorosłych na dystansie 5 km. | ||
59 | Grzelak Lena | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci z klas 1-3 SP na dystansie 200 m. | opłacono | |
60 | Ferski Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg dla dorosłych na dystansie 5 km. | opłacono | |
61 | Szpigiel Sebastian | Bulkowo | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
62 | Szpigiel Nikola | Bulkowo | Polska | Bieg dla dzieci z klas 7-8 SP na dystansie 500 m. | ||
63 | Kostun Paweł | Płońsk | Polska | Bieg dla dorosłych na dystansie 5 km. | opłacono | |
64 | Koźbiał Wiktor | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
65 | Koźbiał Karol | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
66 | Machnacki Michał | Nowe Przybojewo | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
67 | Machnacki Jakub | Nowe Przybojewo | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
68 | Machnacka Wiktoria | Nowe Przybojewo | Polska | Bieg dla dzieci z klas 4-6 SP na dystansie 300 m. | opłacono | |
69 | Krawczyk Oliwier | Sochocin | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
70 | Antoniewski Ryszard | Płońsk | Polska | Bieg dla dorosłych na dystansie 5 km. | opłacono | |
71 | Ciarka Filip | Bodzanów | Polska | Bieg dla dzieci z klas 1-3 SP na dystansie 200 m. | ||
72 | Dziedzic Dariusz | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
73 | Dziedzic Weronika | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
74 | Dziedzic Angelika | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
75 | Tomaszewska Agnieszka | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
76 | Garwacka Karolina Garwacka | Bodzanów | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
77 | Czarnecki Mikołaj | Joniec | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
78 | Durka Justyna | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
79 | Giszczak Nikodem | Plonsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
80 | kołpaczewski igor | karolinowo | Polska | Bieg dla dzieci z klas 1-3 SP na dystansie 200 m. | ||
81 | Jarzombkowska Anna | Henrykowo | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
82 | Jakowska Ada | Henrykowo | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | |||
83 | Jakowski Dawid | Henrykowo | Polska | Bieg dla dzieci z klas 4-6 SP na dystansie 300 m. | opłacono | |
84 | Ziółkowski Julian | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
85 | Grzelak Anna | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
86 | Zachewicz Piotr | Szapsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
87 | Naborczyk Karolina | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci z klas 4-6 SP na dystansie 300 m. | ||
88 | Szóstek Aleksander | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
89 | Szóstek Michał | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
90 | Szczudlik Hanna | Dzierzążnia | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
91 | Lewandowski Antoni | Dzierzążnia | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
92 | Tatko Joanna | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
93 | Bluszcz Kajetan | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
94 | Bluszcz Maksymilian | Płońsk | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
95 | Pawłowska Ewa | Brzeście | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
96 | Pawłowski Michał | Brzeście | Polska | Bieg dla dzieci z klas 1-3 SP na dystansie 200 m. | opłacono | |
97 | Biernatowicz Michał | Szerominek | Polska | Bieg dla dzieci z klas 1-3 SP na dystansie 200 m. | opłacono | |
98 | Giżyńska Iwona | Drozdowo | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
99 | Giżyński Jarosław | Drozdowo | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | ||
100 | kołpaczewski oskar | karolinowo | Polska | Bieg rodzinny na dystansie 100 m. | aktywna rodzina |
Wyświetleń: 7506