Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Biczkowski Antoni | Straszyn | Polska | 6 km | Straszyn Biega | |
2 | Kulgajuk Mateusz | Pruszcz Gdanski | Polska | 6 km | ||
3 | Kulgajuk Marcin | Pruszcz Gdanski | Polska | 6 km | ||
4 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | 6 km | SUT Straszyn | |
5 | Omernik Paweł | Łęgowo | Polska | 6 km | ||
6 | Omernik Michał | Łęgowo | Polska | 6 km | ||
7 | Nowak Michał | Radunica | Polska | 6 km | Radunica team | |
8 | Nowak Izabela | Radunica | Polska | 6 km | Radunica team | |
9 | Nowak Tymon | Radunica | Polska | 6 km | Radunica team | |
10 | Nowak Maria | Radunica | Polska | 6 km | Radunica team | |
11 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Polska | 6 km | Straszyn Biega | |
12 | Biczkowski Jan | Straszyn | Polska | 6 km | Straszyn Biega | |
13 | Kulgajuk Michał | Pruszcz Gdanski | Polska | 6 km | ||
14 | Biczkowska Hanna | Straszyn | Polska | 6 km | Straszyn Biega | |
15 | Biczkowska Ewelina | Straszyn | Polska | 6 km | Straszyn Biega | |
16 | Dworak Monika | Pruszcz Gdański | Polska | 6 km | ||
17 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | 6 km | Straszyn Biega, SUT | |
18 | WYSOCKI JULIUSZ | ŻUŁAWA | Polska | 6 km | GRUPA DRUHA BORUCHA | |
19 | WYSOCKI DAWID | ŻUŁAWA | Polska | 6 km | GRUPA DRUHA BORUCHA | |
20 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | 6 km | ||
21 | Łudczak Sylwia | Gdańsk | Polska | 6 km | Parkrun Gańsk Południe | |
22 | Łudczak Krzysztof | Gdańsk | Polska | 6 km | Parkrun Gańsk Południe | |
23 | Dudaniec-Tarkowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 6 km | ||
24 | Krysztofiak Robert | Juszkowo | Polska | 6 km | RubuRiders | |
25 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | 6 km | ||
26 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Polska | 6 km | Pruszcz biega | |
27 | Śnieg Aleksandra | Gdańsk | Polska | 6 km | Taka RYBA | |
28 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | 6 km | Taka RYBA / TUMBOteam | |
29 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | 6 km | ||
30 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Polska | 6 km | ||
31 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | 6 km | Żarta Wataha | |
32 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Polska | 6 km | ||
33 | KURAJk Ewa | GDANSK | Polska | 6 km | ||
34 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Polska | 6 km | Straszyn Biega, SUT, Pruszcz Biega | |
35 | Wiergowski Marek | Straszyn | Polska | 6 km | Straszyn Biega, SUT, Pruszcz Biega | |
36 | Krysztofiak Karolina | Juszkowo | Polska | 6 km | RubuRiders | |
37 | Krysztofiak Patryk | Juszkowo | Polska | 6 km | RubuRiders | |
38 | Rycharska Sylwia | Kolbudy | Polska | 6 km | Leśna RUNda | |
39 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | Polska | 6 km | ||
40 | Gembrowicz-Zajaczkowska Izabela | Juszkowo | Polska | 6 km | ||
41 | kubicka Anna | Łęgowo | Polska | 6 km | ||
42 | Kubicka Kamila | Łęgowo | Polska | 6 km | ||
43 | Kubicka Alicja | Łęgowo | Polska | 6 km | ||
44 | Kubicki Łukasz | Łęgowo | Polska | 6 km | ||
45 | Kulgajuk Ewa | Pruszcz gdanski | Polska | 6 km |
Wyświetleń: 1030