Akademia Tenisa RECMAN to innowacyjny projekt, dzięki któremu Twoje dziecko pokocha sport już od najmłodszych lat! Ideą projektu jest rozwijanie społeczności młodych, aktywnych fizycznie pasjonatów sportu, popularyzacja elitarnej dyscypliny, za jaką w środowisku postrzegany jest tenis oraz otwarcie jej na osoby, które wcześniej nie miały styczności z tym rodzajem aktywności.
 
Zajęcia prowadzone dla dzieci już od 7 roku życia w 3 grupach wiekowych:
• (7-8 oraz 9-10 lat) priorytetowe cele to dobra zabawa, rozwój ogólnej sprawności i nauka podstawowej techniki uderzeń 
• (11-13 lat, 14-15 lat oraz 16+) skupienie na nauce gry oraz doskonaleniu techniki, elementach taktycznych, zdrowym współzawodnictwie w duchu fair-play oraz zachowaniu na korcie zgodnie z tenisową etykietą 
 
Zajęcia w poszczególnych grupach będą odbywały się 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Czas trwania jednej sesji treningowej wynosi 90 minut. Kadrę stanowią doświadczeni, wykwalifikowani instruktorzy tenisa. To zespół szkoleniowców, dla których tenis to nie tylko praca, ale także życiowa pasja.
 
Projekt finansowany przez markę Recman. Organizatorem szkółki jest Stowarzyszenie Aktywności Społecznej "Sportowe Miasto". Pierwsze zajęcia już 1 czerwca – liczba miejsc ograniczona.

Wyświetleń: 1037

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ