Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Gołębiewska Adriana Długie Polska Bieg Główny - 5 km
2 Pesta Nina Rypin Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m)
3 Pesta Natan Rypin Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m)
4 Walkowiak Krzysztof Toruń Polska Bieg Główny - 5 km Parkrun Toruń
5 Żulewski Adam Brodnica Polska Bieg Główny - 5 km CBR Biega
6 Mosakowski Łukasz Brodnica Polska Bieg Główny - 5 km CBR Biega
7 Mosakowska Maja Brodnica Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m)
8 Steckiewicz Edwin Rypin Polska Bieg Główny - 5 km RKS Lech Rypin
9 Kucharska Wioletta Kucharska Golub-Dobrzyń Polska Nordic Walking 2,5 km
10 Przeradzki Seweryn Mława Polska Bieg Główny - 5 km
11 Liszewska Zosia Rypin Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m)
12 Liszewski Antek Rypin Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m)
13 Liszewski Łukasz Rypin Polska Bieg Główny - 5 km Fight Club Rypin
14 Jabłoński Filip Rypin Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m)
15 Fekser Kaja Rypin Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m)
16 Fekser Kamila Rypin Polska Bieg Główny - 5 km
17 Jasiński Sylwester Lipno Polska Bieg Główny - 5 km WKB Maratończyk Włocławek
18 ELWARTOWSKI MKOŁAJ Rypin Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) RKS Lech Rypin
19 Kłosowska Kinga Grążawy Polska Bieg Główny - 5 km CBR Biega
20 Wierzbowska Paulina Golub-Dobrzyń Polska Bieg Główny - 5 km
21 Janiszewski Mateusz Rypin Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m)
22 Trzcińska Zuzanna Rypin Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) Szkoła Podstawowa nr 3 Rypin
23 Ivaniuk Yeva Kyiv Ukraina Bieg dzieci 3-6 lat (60 m)
24 Tyburska Michalina Rypin Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m)
25 Kurek Krzysztof Płock Polska Nordic Walking 2,5 km
26 Kępczyński Jakub Świeżawy Polska Bieg dzieci 12-14 lat (200 m) ZSP Rogowo
27 Kępczyński Kacper Świeżawy Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) ZSP Rogowo
28 Kępczyńska Kornelia Świeżawy Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) ZSP Rogowo
29 rempuszewska Anna Wapielsk Polska Bieg Główny - 5 km
30 Witkowska Vanesa Łaszewo Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) WIKI
31 Trędewicz Bartosz Rypin Polska Bieg Główny - 5 km RKS Lech Rypin
32 Szypczyńska Justyna Brodnica Polska Bieg Główny - 5 km Morsy Głęboczek
33 Chojnacki Aleksander Golub-Dobrzyń Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m)
34 Markowski Bartosz Rypin Polska Bieg dzieci 12-14 lat (200 m) Sp nr 1 Rypin
35 Bartoszyński Dominik Rypin Polska Bieg Główny - 5 km Basket Rypin
36 Jasińska Patrycja Skrwilno Polska Bieg Główny - 5 km Szczutowo biega
37 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Polska Bieg Główny - 5 km Zawsze Do Celu
38 Olwert Barbara Rypin Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m)
39 Olwert Szymon Rypin Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m)
40 ŻELAZIŃSKI WIKTOR SZCZUTOWO Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) WIKI
41 ŻELAZIŃSKA WIKTORIA SZCZUTOWO Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) WIKI
42 ALEKSANDROWICZ WIKTORIA RADOSZKI Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) WIKI
43 ALEKSANDROWICZ MAREK RADOSZKI Polska Bieg Główny - 5 km CBR Biega
44 Olszewski Adam Rypin Polska Bieg Główny - 5 km RKS Lech Rypin
45 Boniecka Teresa Rypin Polska Bieg Główny - 5 km RKS Lech Rypin
46 Gerka Krzysztof Brzuze Polska Nordic Walking 2,5 km RKS Lech Rypin
47 Kowalski Oliwier Rypin Polska Bieg dzieci 15-17 lat (200 m) SP nr 3
48 Kowalska Anna Rypin Polska Nordic Walking 2,5 km RKS Lech Rypin
49 Rzepka Ewa Wielki Głęboczek Polska Bieg Główny - 5 km Morsy Głęboczek
50 Rzepka Andrzej Wielki Głęboczek Polska Bieg Główny - 5 km Morsy Głęboczek
51 Berebecka Bożena Rypin Polska Nordic Walking 2,5 km RKS Lech Rypin
52 Kamińska Teresa Górzno Polska Bieg Główny - 5 km RKS Lech Rypin
53 Dogoński Antoni Warszawa Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) Przedszkole miś krzyś, warszawa
54 Ostrowska Monika Brodnica Polska Bieg Główny - 5 km CBR Biega
55 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Polska Bieg Główny - 5 km Niezrzeszony
56 Kowalski Paweł Brodnica Polska Bieg Główny - 5 km CBR Biega
57 Kaczmarek Aleksandra Brodnica Polska Bieg Główny - 5 km SP Szabda
58 Olwert Michał Rypin Polska Bieg Główny - 5 km
59 Moszczyńska Antonina Rypin Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m)
60 Moszczyński Szymon Rypin Polska Bieg Główny - 5 km
61 Hoffmann Jerzy Brodnica Polska Bieg Główny - 5 km CBR Biega
62 Frass Katarzyna Brodnica Polska Bieg Główny - 5 km
63 ZADURA Anna BRODNCA Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) SP 3 Brodnica
64 Zadura Justyna Brodnica Polska Bieg Główny - 5 km
65 Chmielewski Tymon Rypin Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m)
66 Chmielewska Liwia Rypin Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m)
67 Chmielewski Bartosz Rypin Polska Bieg Główny - 5 km KB Lech Rypin
68 Marcinkowska Marzena Ciechocin Polska Bieg Główny - 5 km Zawsze do Celu Golub-Dobrzyń
69 Sztangierska Wioleta Golub-Dobrzyń Polska Nordic Walking 2,5 km Zawsze do celu Golub-Dobrzyń
70 Fedoryszyn Katarzyna Radomin Polska Nordic Walking 2,5 km Zawsze do celu Golub-Dobrzyń
71 Leszczynski Dominik Rusinowo Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m)
72 Leszczynska Wiktoria Rusinowo Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m)
73 Leszczyńska Emilia Rusinowo Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m)
74 Żytowiecka Pola Rypin Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m)
75 Żytowiecki Dawid Rypin Polska Bieg Główny - 5 km RKS Lech Rypin
76 Świątkowska Paulina Nowe Proboszczewice Polska Bieg Główny - 5 km
77 Gęsiarz Szymon Płock Polska Bieg Główny - 5 km
78 Gęsiarz Monika Płock Polska Bieg Główny - 5 km
79 Bucholc Grażyna Bucholc Szczecin Polska Bieg Główny - 5 km
80 Kaczkowska Wiktoria Włocławek Polska Bieg dzieci 15-17 lat (200 m) Zespół Szkół Katolickich im. J. Długosza
81 Pernak Melania Chrośle Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m)
82 Pernak Magdalena Chrośle Polska Nordic Walking 2,5 km
83 Stępniak Izabela WĄBRZEŹNO Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m)
84 Stępniak Monika WĄBRZEŹNO Polska Bieg Główny - 5 km
85 Gutkowski Daniel Gdańsk Polska Bieg Główny - 5 km KB Lech Rypin
86 Romanowski Filip Płock Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m)
87 Romanowski Ireneusz Płock Polska Bieg Główny - 5 km
88 Arszyńska Julia Grudziądz Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m)
89 Arszyńska Justyna Grudziądz Polska Bieg Główny - 5 km
90 Raczkowska Ilona Rypin Polska Bieg Główny - 5 km
91 Taczyńska Ida Rypin Polska Bieg dzieci 3-6 lat (60 m)
92 Taczyńska Zofia Rypin Polska Bieg dzieci 7-11 lat (100 m)
93 Taczyński Tymoteusz Rypin Polska Bieg dzieci 12-14 lat (200 m)
94 Taczyński Marek Rypin Polska Bieg Główny - 5 km RKS Lech Rypin
95 JURKIEWICZ Mateusz Włocławek Polska Bieg dzieci 15-17 lat (200 m)
96 Jurkiewicz Paulina Włocławek Polska Bieg dzieci 12-14 lat (200 m) LKS Vectra
97 Jastrzębska Katarzyna Pręczki Polska Bieg Główny - 5 km RKS Lech Rypin
98 Gurtowski Aleksander Warszawa Polska Bieg Główny - 5 km
99 Gurtowski Grzegorz Działyń Polska Bieg Główny - 5 km
100 Gurtowska Katarzyna Działyń Polska Nordic Walking 2,5 km


Wyświetleń: 6268

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ