Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Basket Rypin | |||||||||
1 | Bartoszyński Dominik | Rypin | Bieg Główny - 5 km | Basket Rypin | |||||
CBR Biega | |||||||||
2 | Żulewski Adam | Brodnica | Bieg Główny - 5 km | CBR Biega | |||||
3 | Mosakowski Łukasz | Brodnica | Bieg Główny - 5 km | CBR Biega | |||||
4 | Kłosowska Kinga | Grążawy | Bieg Główny - 5 km | CBR Biega | |||||
5 | Kowalski Paweł | Brodnica | Bieg Główny - 5 km | CBR Biega | |||||
6 | Sulkowski Jacek | Traczyska | Bieg Główny - 5 km | CBR Biega | |||||
CBR Biega | |||||||||
7 | ALEKSANDROWICZ MAREK | RADOSZKI | Bieg Główny - 5 km | CBR Biega | |||||
8 | Ostrowska Monika | Brodnica | Bieg Główny - 5 km | CBR Biega | |||||
9 | Hoffmann Jerzy | Brodnica | Bieg Główny - 5 km | CBR Biega | |||||
Fight Club Rypin | |||||||||
10 | Liszewski Łukasz | Rypin | Bieg Główny - 5 km | Fight Club Rypin | |||||
KB Lech Rypin | |||||||||
11 | Chmielewski Bartosz | Rypin | Bieg Główny - 5 km | KB Lech Rypin | |||||
12 | Gutkowski Daniel | Gdańsk | Bieg Główny - 5 km | KB Lech Rypin | |||||
KB Rypin | |||||||||
13 | Steckiewicz Iwona | Rypin | Nordic Walking 2,5 km | KB Rypin | |||||
14 | Steckiewicz Edmund | Rypin | Nordic Walking 2,5 km | KB Rypin | |||||
Kurzętnik Biega | |||||||||
15 | Patalon Adam | Marzęcice | Bieg Główny - 5 km | Kurzętnik Biega | |||||
LKS Vectra | |||||||||
16 | Jurkiewicz Paulina | Włocławek | Bieg dzieci 12-14 lat (200 m) | LKS Vectra | |||||
Lech Rypin | |||||||||
17 | Białobłocki Jacek | Rypin | Bieg Główny - 5 km | Lech Rypin | |||||
18 | Białobłocka Ewa | Rypin | Bieg Główny - 5 km | Lech Rypin | |||||
19 | Tuchalski Marek | Rusinowo | Bieg Główny - 5 km | Lech Rypin | |||||
20 | Rzęsiewicz Jolanta | Rypin | Bieg Główny - 5 km | Lech Rypin | |||||
Morsy Głęboczek | |||||||||
21 | Szypczyńska Justyna | Brodnica | Bieg Główny - 5 km | Morsy Głęboczek | |||||
22 | Rzepka Ewa | Wielki Głęboczek | Bieg Główny - 5 km | Morsy Głęboczek | |||||
23 | Rzepka Andrzej | Wielki Głęboczek | Bieg Główny - 5 km | Morsy Głęboczek | |||||
Niezrzeszony | |||||||||
24 | Bajorek Piotr | 87-300 Brodnica | Bieg Główny - 5 km | Niezrzeszony | |||||
Parkrun Toruń | |||||||||
25 | Walkowiak Krzysztof | Toruń | Bieg Główny - 5 km | Parkrun Toruń | |||||
Przedszkole miś krzyś, warszawa | |||||||||
26 | Dogoński Antoni | Warszawa | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | Przedszkole miś krzyś, warszawa | |||||
RKS LECH RYPIN | |||||||||
27 | Kalinowska Justyna | Rogowo | Bieg Główny - 5 km | RKS LECH RYPIN | |||||
RKS Lech Rypin | |||||||||
28 | Olszewski Adam | Rypin | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
29 | Boniecka Teresa | Rypin | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
30 | Gerka Krzysztof | Brzuze | Nordic Walking 2,5 km | RKS Lech Rypin | |||||
31 | Kowalska Anna | Rypin | Nordic Walking 2,5 km | RKS Lech Rypin | |||||
32 | Berebecka Bożena | Rypin | Nordic Walking 2,5 km | RKS Lech Rypin | |||||
33 | Kamińska Teresa | Górzno | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
34 | Taczyński Marek | Rypin | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
35 | Jastrzębska Katarzyna | Pręczki | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
36 | Wysocka Agnieszka | Rypin | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
37 | Wysocki Adrian | Rypin | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
38 | Rybińska Ilona | Rogowo | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
39 | Szpryszyński Marcin | Jasin | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
40 | Berebecki Roman | Rypin | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
41 | Berent Wioletta | Przywitowo | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
42 | Krajnik Krystian | Rypin | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
43 | Sumiński Przemysław | Brzeszczki Małe | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
44 | Turalski Marcin | Rypin | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
45 | Hejza Piotr | Nadróż | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
RKS Lech Rypin | |||||||||
46 | Steckiewicz Edwin | Rypin | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
47 | ELWARTOWSKI MKOŁAJ | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | RKS Lech Rypin | |||||
48 | Trędewicz Bartosz | Rypin | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
49 | Żytowiecki Dawid | Rypin | Bieg Główny - 5 km | RKS Lech Rypin | |||||
Rypin osóba niepełnosprawnych | |||||||||
50 | Orciuch Andrzej | RYPIN | Nordic Walking 2,5 km | Rypin osóba niepełnosprawnych | |||||
SP 3 Brodnica | |||||||||
51 | ZADURA Anna | BRODNCA | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | SP 3 Brodnica | |||||
SP Szabda | |||||||||
52 | Kaczmarek Aleksandra | Brodnica | Bieg Główny - 5 km | SP Szabda | |||||
SP nr 3 | |||||||||
53 | Kowalski Oliwier | Rypin | Bieg dzieci 15-17 lat (200 m) | SP nr 3 | |||||
Sp nr 1 Rypin | |||||||||
54 | Markowski Bartosz | Rypin | Bieg dzieci 12-14 lat (200 m) | Sp nr 1 Rypin | |||||
Szczutowo biega | |||||||||
55 | Jasińska Patrycja | Skrwilno | Bieg Główny - 5 km | Szczutowo biega | |||||
Szkoła Podstawowa nr 3 Rypin | |||||||||
56 | Trzcińska Zuzanna | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | Szkoła Podstawowa nr 3 Rypin | |||||
WIKI | |||||||||
57 | Witkowska Vanesa | Łaszewo | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | WIKI | |||||
58 | ŻELAZIŃSKI WIKTOR | SZCZUTOWO | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | WIKI | |||||
59 | ŻELAZIŃSKA WIKTORIA | SZCZUTOWO | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | WIKI | |||||
60 | ALEKSANDROWICZ WIKTORIA | RADOSZKI | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | WIKI | |||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
61 | Jasiński Sylwester | Lipno | Bieg Główny - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
ZSP Rogowo | |||||||||
62 | Kępczyński Jakub | Świeżawy | Bieg dzieci 12-14 lat (200 m) | ZSP Rogowo | |||||
63 | Kępczyński Kacper | Świeżawy | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ZSP Rogowo | |||||
64 | Kępczyńska Kornelia | Świeżawy | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ZSP Rogowo | |||||
Zawsze Do Celu | |||||||||
65 | Kucharski Marek | Golub-Dobrzyń | Bieg Główny - 5 km | Zawsze Do Celu | |||||
Zawsze do Celu Golub-Dobrzyń | |||||||||
66 | Marcinkowska Marzena | Ciechocin | Bieg Główny - 5 km | Zawsze do Celu Golub-Dobrzyń | |||||
Zawsze do celu Golub-Dobrzyń | |||||||||
67 | Sztangierska Wioleta | Golub-Dobrzyń | Nordic Walking 2,5 km | Zawsze do celu Golub-Dobrzyń | |||||
68 | Fedoryszyn Katarzyna | Radomin | Nordic Walking 2,5 km | Zawsze do celu Golub-Dobrzyń | |||||
Zespół Szkół Katolickich im. J. Długosza | |||||||||
69 | Kaczkowska Wiktoria | Włocławek | Bieg dzieci 15-17 lat (200 m) | Zespół Szkół Katolickich im. J. Długosza | |||||
Zespół szkolno-przedszkolny nr 2 | |||||||||
70 | Tyszka Julia | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | Zespół szkolno-przedszkolny nr 2 | |||||
Zespół szkolno-przedszkolny nr 2 3 | |||||||||
71 | Sobierajska Antonina | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | Zespół szkolno-przedszkolny nr 2 3 | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
72 | Gołębiewska Adriana | Długie | Bieg Główny - 5 km | ||||||
73 | Pesta Nina | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
74 | Pesta Natan | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
75 | Mosakowska Maja | Brodnica | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
76 | Kucharska Wioletta Kucharska | Golub-Dobrzyń | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
77 | Przeradzki Seweryn | Mława | Bieg Główny - 5 km | ||||||
78 | Liszewska Zosia | Rypin | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
79 | Liszewski Antek | Rypin | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
80 | Jabłoński Filip | Rypin | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
81 | Fekser Kaja | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
82 | Fekser Kamila | Rypin | Bieg Główny - 5 km | ||||||
83 | Wierzbowska Paulina | Golub-Dobrzyń | Bieg Główny - 5 km | ||||||
84 | Janiszewski Mateusz | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
85 | Ivaniuk Yeva | Kyiv | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
86 | Tyburska Michalina | Rypin | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
87 | Kurek Krzysztof | Płock | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
88 | rempuszewska Anna | Wapielsk | Bieg Główny - 5 km | ||||||
89 | Chojnacki Aleksander | Golub-Dobrzyń | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
90 | Olwert Barbara | Rypin | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
91 | Olwert Szymon | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
92 | Olwert Michał | Rypin | Bieg Główny - 5 km | ||||||
93 | Moszczyńska Antonina | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
94 | Moszczyński Szymon | Rypin | Bieg Główny - 5 km | ||||||
95 | Frass Katarzyna | Brodnica | Bieg Główny - 5 km | ||||||
96 | Zadura Justyna | Brodnica | Bieg Główny - 5 km | ||||||
97 | Chmielewski Tymon | Rypin | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
98 | Chmielewska Liwia | Rypin | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
99 | Leszczynski Dominik | Rusinowo | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
100 | Leszczynska Wiktoria | Rusinowo | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
101 | Leszczyńska Emilia | Rusinowo | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
102 | Żytowiecka Pola | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
103 | Świątkowska Paulina | Nowe Proboszczewice | Bieg Główny - 5 km | ||||||
104 | Gęsiarz Szymon | Płock | Bieg Główny - 5 km | ||||||
105 | Gęsiarz Monika | Płock | Bieg Główny - 5 km | ||||||
106 | Bucholc Grażyna Bucholc | Szczecin | Bieg Główny - 5 km | ||||||
107 | Pernak Melania | Chrośle | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
108 | Pernak Magdalena | Chrośle | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
109 | Stępniak Izabela | WĄBRZEŹNO | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
110 | Stępniak Monika | WĄBRZEŹNO | Bieg Główny - 5 km | ||||||
111 | Romanowski Filip | Płock | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
112 | Romanowski Ireneusz | Płock | Bieg Główny - 5 km | ||||||
113 | Arszyńska Julia | Grudziądz | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
114 | Arszyńska Justyna | Grudziądz | Bieg Główny - 5 km | ||||||
115 | Raczkowska Ilona | Rypin | Bieg Główny - 5 km | ||||||
116 | Taczyńska Ida | Rypin | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
117 | Taczyńska Zofia | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
118 | Taczyński Tymoteusz | Rypin | Bieg dzieci 12-14 lat (200 m) | ||||||
119 | JURKIEWICZ Mateusz | Włocławek | Bieg dzieci 15-17 lat (200 m) | ||||||
120 | Gurtowski Aleksander | Warszawa | Bieg Główny - 5 km | ||||||
121 | Gurtowski Grzegorz | Działyń | Bieg Główny - 5 km | ||||||
122 | Gurtowska Katarzyna | Działyń | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
123 | Gurtowski Piotr | Działyń | Bieg Główny - 5 km | ||||||
124 | Wysocki Tymoteusz | Rypin | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
125 | Szpryszyński Robert | Jasin | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
126 | Rybkowska Milena | Brodnica | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
127 | Rybkowski Miłosz | Brodnica | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
128 | Rybkowski Marcin | Brodnica | Bieg Główny - 5 km | ||||||
129 | Zdunowski Antoni | Rypin | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
130 | Zdunowski Jakub | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
131 | Dąbrowska-Pesta Ewelina | Rypin | Bieg Główny - 5 km | ||||||
132 | Pesta Dagmara | Rypin | Bieg dzieci 12-14 lat (200 m) | ||||||
133 | Pesta Patrycja | Rypin | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
134 | Wysocki Michał | Pręczki | Bieg Główny - 5 km | ||||||
135 | Michalski Wojciech | Bartniczka | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
136 | Michalska Beata | Bartniczka | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
137 | Chełmicki Nikodem | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
138 | Chełmicka Julia | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
139 | Sobierajski Bartosz | Rypin | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
140 | Turalska Klara | Rypin | Bieg dzieci 3-6 lat (60 m) | ||||||
141 | Turalska Liliana | Rypin | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) | ||||||
142 | Bądzelewski Rafał | Rypin | Bieg Główny - 5 km | ||||||
143 | Rybińska Zuzanna | Rogowo | Bieg dzieci 7-11 lat (100 m) |
Wyświetleń: 4861