Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zazgórnik Andrzej Zazgórnik | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
2 | Weiss Dominik | Piekary Śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
3 | Szysler Alicja | Piekary Śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
4 | Włochowicz Robert | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono | |
5 | Marzec Julia | Kalety | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
6 | Szastok Adrian | Piekary Ślaskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
7 | Kocot Janusz | Sadowie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
8 | Imielowski Szymon | Piekary Slaskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono | |
9 | Rudy Monika | Piekary Śląskie | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
10 | Maślanka Jarosław | Bytom | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
11 | Widera Aleksandra | Tarnowskie Góry | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | ||
12 | Janus Adam | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
13 | Langer Sylwia | Piekary śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | ||
14 | Kajzer Patrycja | Piekary Śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
15 | Kajzer Łukasz | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
16 | Kretek Szymon | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
17 | Pląskowski Rafał | Tarnowskie Góry | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono | |
18 | Miler Patrycja | Piekary Śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | ||
19 | KAPAŁKA TOMASZ | Gliwice | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | ||
20 | Białek Iza | Tarnowskie Góry | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
21 | Nowak Anna Beata | Tarnowskie Góry | Polska | 7. Kategoria OPEN niepełnosprawnych kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | ||
22 | Szymski Tomasz | Bytom | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
23 | Radko-Zielińska Monika | Jaworzno | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | ||
24 | Wieczorek Radosław | Sosnowiec | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
25 | Zając Dariusz | Katowice | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
26 | Kalino Łukasz | Tarnowskie Góry | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
27 | Kalino Elwira | Tarnowskie Góry | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
28 | Harupa Katarzyna | Piekary Śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | ||
29 | Słupianek Sonia | Katowice | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | ||
30 | Gajda Agnieszka | Piekary Śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono | |
31 | Swat Iwona | BYTOM | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | ||
32 | Jasinska Klaudia | Bytom | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
33 | Gieras Edyta | PIEKARY ŚL. | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
34 | Rak Magdalena | Piekary Śląskie | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
35 | Kawalec Julia | Piekary Śląskie | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
36 | Rak Janina | Piekary Śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | ||
37 | Swat Mirosław | Bytom | Polska | 4. Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 5 km | ||
38 | Ziaja Edyta | Siemianowice Śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | ||
39 | Romański Marcin | Starogard Gdański | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
40 | Pastuszka Agata | Sosnowiec | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
41 | Białasik Iwona | Piekary Śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
42 | Małecki Jacek | Świętochłowice | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
43 | Dyksy Tomasz | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
44 | Ottawa-Nowak Dorota | Chorzów | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
45 | Gajda Rafał | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono | |
46 | Płaczek Marcin | Tąpkowice | Polska | 4. Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 5 km | ||
47 | Koszyk-Kozieł Ewa | Piekary Śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
48 | Lasyk Rafał | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
49 | Lamenta Mateusz | Świętochłowice | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
50 | Tryba Weronika | Piekary Śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
51 | Kurek Mateusz | Tworóg | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
52 | Respondek Marcin | Siemianowice Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
53 | Gaździcki Stanisław | Tarnowskie Góry | Polska | 4. Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
54 | Budźko Łukasz | Bytom | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
55 | Wójcik Marek | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
56 | Ramfeld Dominika | Piekary Śląskie | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
57 | Falana Marcin | Piekary Ślaskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
58 | Bobrowski Mariusz | Koniecpol | Polska | 4. Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 5 km | ||
59 | Sęk Henryk | Suszec | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
60 | Grażyńska Anetta | Piekary Śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
61 | MAJER Sonia | Częstochowa | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
62 | Stencel Tomasz | Piekary Ślaskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
63 | Aleksy Magdalena | piekary śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
64 | Sowka Sebastian | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
65 | Patoń Iwona | Bytom | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono | |
66 | Patoń Piotr | Bytom | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono | |
67 | Ciechelska Daria | Bytom | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
68 | Gaździcka-Wódka Ewa | Studzienice | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
69 | Sowka Agnieszka | Świętochłowice | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
70 | Wąsik Jarosław | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
71 | Gajowski Jarosław | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
72 | Tomanek Michael | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
73 | Borowiec Oliwia | Pyskowice | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
74 | Goj Natalia | Piekary Śląskie | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
75 | Warmiński Tomasz | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
76 | Laszczyca Piotr | Piekary Śląskie | Polska | 4. Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
77 | Laszczyca Karolina | Piekary Śląskie | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
78 | Aleksy Marcin | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
79 | Szwaja Sławomir | Zawiercie | Polska | 4. Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
80 | Szwaja Katarzyna | Zawiercie | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
81 | Kwapniewska-Lenart Anna | Piekary Śląskie | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
82 | Lenart Marek | Piekary Śląskie | Polska | 4. Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
83 | Juszczuk Przemysław | Goląsza Górna | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
84 | Klyczka Daniel | Bytom | Polska | 4. Kategoria OPEN mężczyzn Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
85 | Książek Tomasz | Piekary Śląskie | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
86 | Janiszewski Robert | Wymysłów | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
87 | Janiszewska Katarzyna | Wymysłów | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | opłacono on-line | |
88 | Józaf Ewa | Piekary Śląskie | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
89 | Nowak Joanna | Będzin | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | #byledomety | |
90 | Kurzyńska Katarzyna | Rogoźnik | Polska | 1. Kategoria OPEN kobiet na dystansie 5 km | Atomówki | |
91 | Białas Bartosz | Brudzowice | Polska | 6. Kategoria OPEN niepełnosprawnych mężczyzn na dystansie 5 km | BIEGOWA KUŹNIA | |
92 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | Biegowa Kuźnia | |
93 | Zielińska Grażyna | Dobieszowice | Polska | 7. Kategoria OPEN niepełnosprawnych kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | Bobry Walking | |
94 | Pałgan Piotr | Czeladź | Polska | 2. Kategoria OPEN mężczyzn na dystansie 5 km | Brembo | opłacono on-line |
95 | Klyczka Grażyna | Bytom | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
96 | Ciepłak Anna | Radzionków | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
97 | Turska Elżbieta | Radzionków | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
98 | Janoszka Irena | Radzionków | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | Cidry Lotajom | opłacono |
99 | Gottschalk Beata | Bytom | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
100 | Nowak Joanna | Radzionków | Polska | 3. Kategoria OPEN kobiet Marsz Nordic Walking 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11115