Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dolińczyk Daniel | Drzycim | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | ||
2 | Gibalski Sebastian | Lubocheń | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | ||
3 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | Diabelskie Pioruny | |
4 | Spychalski Kamil | Chelmno | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | MONDI ŚWIECIE | |
5 | Gubański Szymon | Drzycim | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | ||
6 | Szarmach Stanisław | Gródek | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | Diabelskie Pioruny | |
7 | Wernik Roman | Świecie | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | ||
8 | Michalak Krystian | Dąbrówka | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | ||
9 | Szarmach Kacper | Gródek | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | Diabelskie Pioruny | |
10 | Nowak Ewa | Drzycim | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | Diabelskie Pioruny | |
11 | Stachowski Łukasz | Swiecie | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | ||
12 | Zakrzewska Marcelina | LASKOWICE | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | ||
13 | Gerka Michał | Świecie | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | ||
14 | Jarantowicz Adam | Świecie | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | ||
15 | Dalak-Ożóg Grażyna | Laskowice | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | ||
16 | Krześniak Wojciech | Gródek | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | Diabelskie Pioruny | |
17 | Gordon Monika Gordon | Świecie | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | Luks Serock | |
18 | Manikowska Karolina | Korzeń | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | ||
19 | Manikowski Piotr | Korzeń | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | ||
20 | Gordon Piotr | świecie | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | Luks Serock | |
21 | Mindykowska Martyna | Drzycim | Polska | Bieg główny 3,5 km (powyżej 16 lat) | ||
22 | Szarmach Feliks | Gródek | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | Przedszkole publiczne w Osiu | |
23 | Głażewski Szymon | Lubocheń | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | ||
24 | Sass Marcelina | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | Przedszkole publiczne w Drzycimiu | |
25 | Wróblewski Filip | Gródek | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | ||
26 | Wróbel Nikodem | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | ||
27 | Piotrowski Wojciech | Gacki | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | Przedszkole publiczne w Drzycimiu | |
28 | Suchomski Mikołaj | Gródek | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | Szkoła podstawowa w Gródku | |
29 | Włoch Aleksandra | Gródek | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | Szkoła podstawowa w Gródku | |
30 | Gorczyca Liliana | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | Przedszkole publiczne w Drzycimiu | |
31 | Jendrzejewski Kornel | Sierosław | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | ||
32 | Łepek Laura | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | ||
33 | Osowicka Alicja | Dąbrówka | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | Przedszkole publiczne w Drzycimiu | |
34 | Sankiewicz Wiktor | Laskowice | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | ||
35 | Sankiewicz Tymoteusz | Laskowice | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | ||
36 | Kwiatkowska Liliana | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (rocznik do 2018) | ||
37 | Skorupska Maria | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | ||
38 | Włoch Helena | Laskowice | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | ||
39 | Nawrocka Lena | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | Przedszkole publiczne w Drzycimiu | |
40 | Wojnowski Jan | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | Przedszkole publiczne w Drzycimiu | |
41 | Żychliński Ksawery | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | Przedszkole publiczne w Drzycimiu | |
42 | Młynarska Weronika | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | ||
43 | Wróbel Zuzanna | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | ||
44 | Świderska Edyta | Gródek | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | Przedszkole publiczne w Drzycimiu | |
45 | Spychalski Maksym | Chelmno | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | Tęczowy zakatek | |
46 | Zakrzewski Krzysztof | LASKOWICE | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | Szkoła podstawowa w Laskowicach | |
47 | Gerka Ksawery | Świecie | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | ||
48 | Konopa Maja | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | Przedszkole publiczne w Drzycimiu | |
49 | Konopa Aleks | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | Przedszkole publiczne w Drzycimiu | |
50 | Brucka Julia | Sierosław | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | Szkoła Podstawowa w Sierosławiu | |
51 | Brucki Julian | Sierosław | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | Szkoła Podstawowa w Sierosławiu | |
52 | Nowiński Kuba | Dólsk | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | ||
53 | Kwiatkowska Inga | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | ||
54 | Szymczyk Wiktor | Drzycim | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | Przedszkole publiczne w Drzycimiu | |
55 | Lamparska Lena | Świecie | Polska | Bieg przedszkolaka (roczniki 2016-2017) | Przedszkole nr 4 w Świeciu | |
56 | Michalak Filip | Dąbrówka | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2010-2011) | ||
57 | Stosik Aleksandra | Chelmno | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2010-2011) | MONDI ŚWIECIE | |
58 | Gaca Mikołaj | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2010-2011) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
59 | Duszyńska Julia | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2010-2011) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
60 | Herbatowski Szymon | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2010-2011) | ||
61 | Siarkiewicz Paweł | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2010-2011) | ||
62 | Sadowska Nina | Biechówko | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2010-2011) | Szkoła podstawowa w Gródku | |
63 | Hilpert Julia | Dólsk | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2010-2011) | ||
64 | Chaciński Krzysztof | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2010-2011) | ||
65 | Różycki Brunon | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2010-2011) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
66 | Piotrowski Szymon | Gacki | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2012-2013) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
67 | Piotrowska Natalia | Gacki | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2012-2013) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
68 | Żurawińska Martyna | Gródek | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2012-2013) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
69 | Gibalski Marcel | Lubocheń | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2012-2013) | ||
70 | Dziennik Mateusz | Świecie | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2012-2013) | ||
71 | Recki Patryk | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2012-2013) | ||
72 | Szagała Julia | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2012-2013) | ||
73 | Makhnii Varvara | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2012-2013) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
74 | Szymczyk Maja | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2012-2013) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
75 | Rajnowska Zofia | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2012-2013) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
76 | Trajder Aleksandra | Dąbrówka | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2012-2013) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
77 | Fromholz Jagoda | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | Przedszkole publiczne w Drzycimiu | |
78 | Fromholz Łukasz | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | Przedszkole publiczne w Drzycimiu | |
79 | Wróblewski Oliwer | Gródek | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | ||
80 | Żychliński Wojciech | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | ||
81 | Michalak Marcel | Dąbrówka | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | ||
82 | Świderski Oliwier | Gródek | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
83 | Suchomski Oskar | Gródek | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | Szkoła podstawowa w Gródku | |
84 | Włoch Kamil | Gródek | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | Szkoła podstawowa w Gródku | |
85 | Gorczyca Marcelina | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
86 | Stachowski Jakub | Swiecie | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | ||
87 | Gaca Oliwia | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
88 | Herbatowski Nikodem | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | ||
89 | Śliwiński Alan | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | ||
90 | Osowicka Maria | Dąbrówka | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |
91 | Żbikowski Wojciech | Sierosław | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | Szkoła Podstawowa w Sierosławiu | |
92 | Kocikowski Kacper | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2014-2015) | Szkoła Podstawowa w Drzycimiu | |
93 | Sudoł Wojtek | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2018-2009) | ||
94 | Stosik Natasza | Chelmno | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2018-2009) | MONDI ŚWIECIE | |
95 | Litka Marcel | Drzycim | Bieg szkolny (roczniki 2018-2009) | |||
96 | Uzdowska Oliwia | Drzycim | Polska | Bieg szkolny (roczniki 2018-2009) | ||
97 | Śląska Angelika | Świecie | Polska | Nordic walking 3,5 km | ||
98 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Polska | Nordic walking 3,5 km | Diabelskie Pioruny | |
99 | Michalak Ilona | Dąbrówka | Polska | Nordic walking 3,5 km | ||
100 | Zakrzewska Ewa | LASKOWICE | Polska | Nordic walking 3,5 km |
Wyświetleń: 4385