Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kacprowski Mateusz Płońsk Polska Marsz nordic walking (3,5 km) NW CZŁAPSKI TEAM
2 Gęsiarz Szymon Płock Polska Bieg Główny (10 km)
3 Gęsiarz Monika Płock Polska Bieg Główny (10 km)
4 Krzeszewski Zbigniew Stanowo Polska Bieg Główny (10 km) Klub Biegacza Sokół Bodzanów
5 Bielska Anna PŁOŃSK Polska Bieg Główny (10 km) Aktywność rodzi pozytywność
6 Rybicka Anna Garwacz Polska Bieg Główny (10 km) Klub Biegacza Sokół Bodzanów
7 Rybicka Agata Gąsewo Polska Bieg Główny (10 km) Klub Biegacza Sokół Bodzanów
8 Woźniak Magdalena Płońsk Polska Bieg dziecięcy (ok. 300 m) Aktywność rodzi pozytywność
9 Woźniak Aleksandra Płońsk Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Aktywność rodzi pozytywność
10 Woliński Marek Staroźreby Polska Bieg Główny (10 km) Kopeć Team
11 Świątkowska Paulina Płock Polska Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
12 Głowacka Monika Bodzanów Polska Bieg Główny (10 km) Klub Biegacza Sokół Bodzanów opłacono
13 Poczwardowski Kamil Szczutowo Polska Bieg Główny (10 km) Szczutowo Biega opłacono
14 Poczwardowska Anita Szczutowo Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Szczutowo Biega opłacono
15 Zabłocka Mariola Płońsk Polska Bieg Główny (10 km)
16 Tomaszewska Izabela Drobin Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Sokół Bodzanów opłacono
17 Mariański Piotr Mariański Rościszewo Polska Bieg Główny (10 km)
18 Gut Cezary Unieck Polska Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
19 Żebrowski Krzysztof Cieksyn Polska Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
20 Michalak Jerzy Plonsk Polska Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
21 Wiśniewski Arkadiusz Sierpc Polska Bieg Główny (10 km) Endorfrun opłacono
22 Widera Radosław Miszewo Murowane Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Klub Biegacza Sokół Bodzanów opłacono
23 Widera Justyna Miszewo Murowane Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Klub Biegacza Sokół Bodzanów opłacono
24 Skierski Mikołaj Strubiny Polska Bieg towarzyszący 3,5 km
25 Skierski Mateusz Strubiny Polska Bieg Główny (10 km)
26 Fąfara Agnieszka Łódź Polska Bieg Główny (10 km) Pietrzyk Running Team opłacono
27 Różańska Helena Płońsk Polska Marsz nordic walking (3,5 km) NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
28 Jaszczur Oliwia Białystok Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Brak opłacono
29 Górski Krystian Agnieszkowo Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Szczutowo Biega
30 BANIAK Wiktor Strzembowo Polska Bieg dziecięcy (ok. 300 m) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
31 BANIAK Ola Strzembowo Polska Bieg dziecięcy (ok. 300 m) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
32 BANIAK JACEK PŁOŃSK Polska Bieg Główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
33 Przeradzki Seweryn Mława Polska Bieg Główny (10 km) opłacono
34 Jażdżyk Konrad Sierpc Polska Bieg towarzyszący 3,5 km TKKF Kubuś Sierpc
35 Kurek Krzysztof Płock Polska Marsz nordic walking (3,5 km) NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
36 Zaborowski Marcin Płońsk Polska Bieg Główny (10 km) opłacono
37 Szpakiewicz Sylwia Płońsk Polska Bieg Główny (10 km) The Runners Team opłacono
38 Warchoł Artur Kuchary Królewskie Polska Bieg Główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
39 Komorowski Marcin Joniec Polska Bieg Główny (10 km) opłacono
40 Szpernal Beata Płock Polska Bieg Główny (10 km) opłacono
41 Kania Aneta Siedlin Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Kijanki z Siedlina
42 Wróblewski Stanisław Warszawa Polska Bieg dziecięcy (ok. 300 m)
43 Wróblewski Franciszek Warszawa Polska Bieg dziecięcy (ok. 300 m)
44 Bieńkowski Jarosław Płock Polska Marsz nordic walking (3,5 km) TAJNIAKI 8.30 opłacono
45 Gut Adrian Unieck Polska Marsz nordic walking (3,5 km) opłacono
46 Gut Beata Unieck Polska Marsz nordic walking (3,5 km) opłacono
47 Denkiewicz Jacek Denkiewicz Zawidz Polska Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
48 Denkiewicz Joanna Zawidz Kościelny Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Brak opłacono
49 Luberacka Maja Dobrska kolonia Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Aktywność rodzi pozytywność
50 Luberacki Artur dobrska-kolonia Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Aktywność rodzi pozytywność
51 Waledziak Aneta Ludwikowo Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Tajniaki 8.30
52 Kaźmierczak Bogumiła Zawidz Polska Marsz nordic walking (3,5 km) TKKF Kubuś Sierpc opłacono
53 Wojciechowska Bogumiła Płońsk Polska Bieg Główny (10 km) opłacono
54 Woroniecka Katarzyna Maszewo Duże Polska Marsz nordic walking (3,5 km) TAJNIAKI 8.30 opłacono
55 Kamińska Aneta Płock Polska Marsz nordic walking (3,5 km) TAJNIAKI 8:30 opłacono
56 Gankowska Marta Płock Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Tajniaki 8:30 opłacono
57 Gankowski Bogdan Płock Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Tajniaki 8:30 opłacono
58 Ciesielska Lilianna Płock Polska Marsz nordic walking (3,5 km) TAJNIAKI 8.30
59 Korzeniewska Aneta Plock Polska Marsz nordic walking (3,5 km) TAJNIAKI 8:30
60 Ślubowska Katarzyna Płock Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Sokół Bodzanów opłacono
61 Januszewska Ewa Płock Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Sokół Bodzanów opłacono
62 Górski Kacper Agnieszkowo Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Szczutowo Biega
63 Kaniak Zbigniew Płońsk Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
64 Falkowski Bartosz Raciąż Polska Bieg Główny (10 km) opłacono
65 Gabryszewski Adam Sierpc Polska Bieg Główny (10 km) opłacono
66 Stankowska Paulina Siedlin Polska Bieg dziecięcy (ok. 300 m)
67 Pietrzak Paulina Czerwińsk nad Wisłą Polska Bieg towarzyszący 3,5 km
68 RADOMSKI Marcin Płock Polska Marsz nordic walking (3,5 km) NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
69 Wiśniewska Wioleta Siedlin Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Kijanki z Siedlina opłacono
70 Nitczynska Sylwia Nitczynska Glinojeck Polska Bieg towarzyszący 3,5 km
71 Manista Dawid siemiątkowo Polska Bieg Główny (10 km)
72 Ciosek Daria Płońsk Polska Marsz nordic walking (3,5 km)
73 Bratkowska Agnieszka Płońsk Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Torpeda Race Team
74 Łosiak Przemysław Warszawa Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Avocado Wellness Club opłacono
75 Borkowska Agnieszka Siedlin Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Kijanki z Siedlina opłacono
76 Stankowska Katarzyna Płońsk Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Kijanki z Siedlina opłacono
77 Kaźmierczak-Myszyńska Paulina Zawidz Polska Bieg towarzyszący 3,5 km TKKF Kubuś Sierpc opłacono
78 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Polska Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
79 Bugajewska Anna Płońsk Polska Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
80 Dyoniziak Katarzyna Wychódźc Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Galopujący Wychódźc
81 Różnowicz Bogusław Wychódźc Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Galopujący Wychódźc
82 Lewicki Adrian Płońsk Polska Bieg towarzyszący 3,5 km UKS Gimnazjon Płońsk
83 Jasińska Aneta Wąpielsk Polska Bieg Główny (10 km) Biegam bo lubię opłacono
84 Gadomski Łukasz Płońsk Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Aktywność Rodzi Pozytywność
85 Piotrowska Katarzyna Płońsk Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Aktywność Rodzi Pozytywność
86 Szmulewicz Aleksandra Czerwińsk nad Wisłą Polska Bieg towarzyszący 3,5 km
87 Żaglewski Dariusz Płońsk Polska Bieg Główny (10 km) Aktywność Rodzi Pozytywność
88 Kon Monika Płońsk Polska Bieg Główny (10 km) Aktywność Rodzi Pozytywność
89 Rybicka Agnieszka Przemkowo Polska Bieg towarzyszący 3,5 km Aktywność Rodzi Pozytywność
90 Sawicka Justyna Płońsk Polska Marsz nordic walking (3,5 km) Aktywność rodzi pozytywność
91 Świercz Andrzej Płońsk Polska Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO


Wyświetleń: 5825

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ