Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wróblewski Stanisław | Warszawa | Polska | Bieg dziecięcy (ok. 300 m) | ||
2 | Stankowska Paulina | Siedlin | Polska | Bieg dziecięcy (ok. 300 m) | ||
3 | Woźniak Magdalena | Płońsk | Polska | Bieg dziecięcy (ok. 300 m) | Aktywność rodzi pozytywność | |
4 | Wróblewski Franciszek | Warszawa | Polska | Bieg dziecięcy (ok. 300 m) | ||
5 | BANIAK Wiktor | Strzembowo | Polska | Bieg dziecięcy (ok. 300 m) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
6 | BANIAK Ola | Strzembowo | Polska | Bieg dziecięcy (ok. 300 m) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
7 | Wiśniewski Arkadiusz | Sierpc | Polska | Bieg Główny (10 km) | Endorfrun | opłacono |
8 | Fąfara Agnieszka | Łódź | Polska | Bieg Główny (10 km) | Pietrzyk Running Team | opłacono |
9 | Skierski Mateusz | Strubiny | Polska | Bieg Główny (10 km) | ||
10 | Gabryszewski Adam | Sierpc | Polska | Bieg Główny (10 km) | opłacono | |
11 | Falkowski Bartosz | Raciąż | Polska | Bieg Główny (10 km) | opłacono | |
12 | Woliński Marek | Staroźreby | Polska | Bieg Główny (10 km) | Kopeć Team | |
13 | Głowacka Monika | Bodzanów | Polska | Bieg Główny (10 km) | Klub Biegacza Sokół Bodzanów | opłacono |
14 | Zabłocka Mariola | Płońsk | Polska | Bieg Główny (10 km) | ||
15 | Mariański Piotr Mariański | Rościszewo | Polska | Bieg Główny (10 km) | ||
16 | Wojciechowska Bogumiła | Płońsk | Polska | Bieg Główny (10 km) | opłacono | |
17 | Poczwardowski Kamil | Szczutowo | Polska | Bieg Główny (10 km) | Szczutowo Biega | opłacono |
18 | Szpernal Beata | Płock | Polska | Bieg Główny (10 km) | opłacono | |
19 | Komorowski Marcin | Joniec | Polska | Bieg Główny (10 km) | opłacono | |
20 | Warchoł Artur | Kuchary Królewskie | Polska | Bieg Główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
21 | Szpakiewicz Sylwia | Płońsk | Polska | Bieg Główny (10 km) | The Runners Team | opłacono |
22 | Zaborowski Marcin | Płońsk | Polska | Bieg Główny (10 km) | opłacono | |
23 | Przeradzki Seweryn | Mława | Polska | Bieg Główny (10 km) | opłacono | |
24 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Polska | Bieg Główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
25 | Rybicka Anna | Garwacz | Polska | Bieg Główny (10 km) | Klub Biegacza Sokół Bodzanów | |
26 | Jasińska Aneta | Wąpielsk | Polska | Bieg Główny (10 km) | Biegam bo lubię | opłacono |
27 | Gęsiarz Monika | Płock | Polska | Bieg Główny (10 km) | ||
28 | Krzeszewski Zbigniew | Stanowo | Polska | Bieg Główny (10 km) | Klub Biegacza Sokół Bodzanów | |
29 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Polska | Bieg Główny (10 km) | Aktywność rodzi pozytywność | |
30 | Gęsiarz Szymon | Płock | Polska | Bieg Główny (10 km) | ||
31 | Żaglewski Dariusz | Płońsk | Polska | Bieg Główny (10 km) | Aktywność Rodzi Pozytywność | |
32 | Kon Monika | Płońsk | Polska | Bieg Główny (10 km) | Aktywność Rodzi Pozytywność | |
33 | Rybicka Agata | Gąsewo | Polska | Bieg Główny (10 km) | Klub Biegacza Sokół Bodzanów | |
34 | Manista Dawid | siemiątkowo | Polska | Bieg Główny (10 km) | ||
35 | Jażdżyk Konrad | Sierpc | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | TKKF Kubuś Sierpc | |
36 | Dyoniziak Katarzyna | Wychódźc | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Galopujący Wychódźc | |
37 | Widera Justyna | Miszewo Murowane | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Klub Biegacza Sokół Bodzanów | opłacono |
38 | Różnowicz Bogusław | Wychódźc | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Galopujący Wychódźc | |
39 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
40 | Lewicki Adrian | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | UKS Gimnazjon Płońsk | |
41 | Bugajewski Janusz | PŁOŃSK | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
42 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Aktywność Rodzi Pozytywność | |
43 | Skierski Mikołaj | Strubiny | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | ||
44 | Woźniak Aleksandra | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Aktywność rodzi pozytywność | |
45 | Szmulewicz Aleksandra | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | ||
46 | Górski Krystian | Agnieszkowo | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Szczutowo Biega | |
47 | Jaszczur Oliwia | Białystok | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Brak | opłacono |
48 | Rybicka Agnieszka | Przemkowo | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Aktywność Rodzi Pozytywność | |
49 | Kaźmierczak-Myszyńska Paulina | Zawidz | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono |
50 | Pietrzak Paulina | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | ||
51 | Nitczynska Sylwia Nitczynska | Glinojeck | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | ||
52 | Górski Kacper | Agnieszkowo | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Szczutowo Biega | |
53 | Januszewska Ewa | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Sokół Bodzanów | opłacono |
54 | Świątkowska Paulina | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
55 | Poczwardowska Anita | Szczutowo | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Szczutowo Biega | opłacono |
56 | Tomaszewska Izabela | Drobin | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Sokół Bodzanów | opłacono |
57 | Gut Cezary | Unieck | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
58 | Żebrowski Krzysztof | Cieksyn | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
59 | Luberacki Artur | dobrska-kolonia | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Aktywność rodzi pozytywność | |
60 | Luberacka Maja | Dobrska kolonia | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Aktywność rodzi pozytywność | |
61 | Michalak Jerzy | Plonsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
62 | Denkiewicz Jacek Denkiewicz | Zawidz | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
63 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
64 | Widera Radosław | Miszewo Murowane | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Klub Biegacza Sokół Bodzanów | opłacono |
65 | Gut Beata | Unieck | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | opłacono | |
66 | Kacprowski Mateusz | Płońsk | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | |
67 | Ciesielska Lilianna | Płock | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | TAJNIAKI 8.30 | |
68 | Sawicka Justyna | Płońsk | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Aktywność rodzi pozytywność | |
69 | Piotrowska Katarzyna | Płońsk | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Aktywność Rodzi Pozytywność | |
70 | Stankowska Katarzyna | Płońsk | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Kijanki z Siedlina | opłacono |
71 | Borkowska Agnieszka | Siedlin | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Kijanki z Siedlina | opłacono |
72 | Łosiak Przemysław | Warszawa | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Avocado Wellness Club | opłacono |
73 | Bratkowska Agnieszka | Płońsk | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Torpeda Race Team | |
74 | Ciosek Daria | Płońsk | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | ||
75 | Wiśniewska Wioleta | Siedlin | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Kijanki z Siedlina | opłacono |
76 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
77 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Grupa Nordic Walking Płońsk | opłacono |
78 | Ślubowska Katarzyna | Płock | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Sokół Bodzanów | opłacono |
79 | Korzeniewska Aneta | Plock | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | TAJNIAKI 8:30 | |
80 | Różańska Helena | Płońsk | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
81 | Gankowski Bogdan | Płock | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Tajniaki 8:30 | opłacono |
82 | Gankowska Marta | Płock | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Tajniaki 8:30 | opłacono |
83 | Kamińska Aneta | Płock | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | TAJNIAKI 8:30 | opłacono |
84 | Woroniecka Katarzyna | Maszewo Duże | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | TAJNIAKI 8.30 | opłacono |
85 | Kaźmierczak Bogumiła | Zawidz | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono |
86 | Waledziak Aneta | Ludwikowo | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Tajniaki 8.30 | |
87 | Denkiewicz Joanna | Zawidz Kościelny | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Brak | opłacono |
88 | Gut Adrian | Unieck | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | opłacono | |
89 | Bieńkowski Jarosław | Płock | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | TAJNIAKI 8.30 | opłacono |
90 | Kania Aneta | Siedlin | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | Kijanki z Siedlina | |
91 | Kurek Krzysztof | Płock | Polska | Marsz nordic walking (3,5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
Wyświetleń: 5791