Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szczerba Maria | Wojkowice | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
2 | Karpała Zuzanna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | SP 13 Dąbrowa Górnicza | opłacono |
3 | Karpała Julia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | SP 13 Dąbrowa Górnicza | opłacono |
4 | Latosiński Michał | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | SP1 Czeladź | opłacono |
5 | Lipka-Wszołczyk Marta | Siemianowice | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | opłacono | |
6 | Szmyt Iga | Ruda Slaska | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
7 | Grzesiak Magdalena | Bytom | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | Czarni Bytom | opłacono |
8 | Polak Antoni | Wojkowice | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | My AUTentyczni | opłacono |
9 | Polak Szymon | Wojkowice | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | CKS Czeladź | opłacono |
10 | Gałka Szymon | Wojkowice | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | SP1 Wojkowice | opłacono |
11 | Łaski Alan | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
12 | Niedbał Igor | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | SP1 Czeladź | opłacono |
13 | Pogoda Hubert | Będzin | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
14 | Pogoda Hanna | Będzin | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
15 | Wywioł Tymoteusz | Katowice | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
16 | Wywioł Jan | Katowice | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
17 | Sitko Tomasz | Będzin | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
18 | Skowron Mania | Olsztyn | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | opłacono | |
19 | Skowron Lusia | Olsztyn | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
20 | Turchan Dominika | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
21 | Turchan Klara | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
22 | Krawczyk Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | ||
23 | Żmuda Kamil | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | ||
24 | Jabłoński Tymon | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
25 | Jackowska Aleksandra | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
26 | Jackowski Jakub | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi | opłacono |
27 | Niechciał Filip | Mysłowice | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
28 | Terlecka Zuzanna | Chorzów | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
29 | Dobrzyńska Antonina | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
30 | Dobrzyński Antoni | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
31 | Wrzosek Michał | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
32 | Kulka Emilia | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
33 | Grunt Wiktoria | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | Ostro Run Team | opłacono |
34 | Tasarz Mikołaj | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | opłacono | |
35 | Pałasiński Sergiusz | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | SP1 Czeladź | opłacono |
36 | Brauhoff Janek | Katowice | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
37 | Brauhoff Franciszek | Katowice | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
38 | Brauhoff Helena | Katowice | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
39 | Motyka Hanna | Katowice | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | Przedszkole Miejskie nr 73 im. Misia Uszatka w Katowicach | |
40 | Motyka Ignacy | Katowice | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Wojciecha Korfantego w Katowicach | |
41 | Gas Maja | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | ||
42 | Gas Magdalena | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | ||
43 | NATKANIEC Adam | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | ||
44 | Ligenza Hanna | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
45 | Szkutnik Lena | Bytom | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
46 | MAJCHRZYK Olaf | Czeladz | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | #czeladzbiega | opłacono |
47 | Górny Piotr | Wojkowice | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
48 | Górny Igor | Wojkowice | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | opłacono | |
49 | Cieślicki Tymon | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
50 | Cieślicki Borys | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
51 | Wolny Joanna | Wojkowice | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | SP1 Wojkowice | opłacono |
52 | Wolny Radosław | Wojkowice | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | SP1 Wojkowice | opłacono |
53 | Wzgarda Michalina | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | Przedszkole nr 11 w Czeladzi | opłacono |
54 | Wzgarda Maja | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi | opłacono |
55 | Komenda Kaja | Będzin | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | ||
56 | Węgrzyński Dominik | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
57 | Węgrzyński Mikołaj | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
58 | Matusiak Igor | Katowice | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
59 | Hoły Emil | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | #czeladzbiega | opłacono |
60 | Dudkiewicz Szymon | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
61 | Dudkiewicz Wiktor | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
62 | Dudkiewicz Amelia | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
63 | Wyłupek Karolina | Mysłowice | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
64 | Wyłupek Tomasz | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | ||
65 | Jagiełka Henryk | Katowice | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | Stworki Potworki | opłacono |
66 | Jagiełka Andzelika | Katowice | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | Stworki Potworki | opłacono |
67 | Roch Artur | Będzin | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
68 | Roch Natalia | Będzin | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
69 | Głos Hanna | Katowice | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
70 | Baran Kinga | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | SP1 Czeladź | opłacono |
71 | Wrzosek Wiktor | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
72 | Łeń Amelia | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | SP1 Czeladź | |
73 | Rudek Aleksandra | Piłka | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | ||
74 | Mazur Marcel | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
75 | Mazur Julian | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
76 | Nieżychowska Hanna | Katowice | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
77 | Rudzka Liliana | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
78 | Smak Marcel | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | ||
79 | Smak Adam | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | ||
80 | Nowak Franciszek | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | #czeladzbiega | opłacono |
81 | Stanek Szymon | Dabrowa Górnicza | Polska | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | Szp.nr 20 | opłacono |
82 | Hycnar Grzegorz | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | #czeladzbiega | opłacono |
83 | Opaliński Adam | Zabrze | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | ||
84 | Opaliński Alicja | Katowice | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | ||
85 | Wrzosek Lara | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | #czeladzbiega | opłacono |
86 | Świst JAKUB | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
87 | Ładoń Alicja | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | SP4 Czeladź | opłacono |
88 | JEŻEWSKI MIŁOSZ | SOSNOWIEC | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | WIKING Team | opłacono |
89 | Kubasiewicz Pola | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | KalinowaTeam | opłacono |
90 | Sosnal Michalina | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | Nowak-team | opłacono |
91 | Grodzka Teresa | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | TKKF MOSIR CZELADŹ | opłacono |
92 | Bednarski Adam | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono | |
93 | Białobłocka Selena | Zabrze | Dzieci urodzone od 2008 do 2012 roku (600m) | |||
94 | Kubas Stanisław | Psary | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | Papesy | opłacono |
95 | Wachewicz Wojciech | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | PM 43 | opłacono |
96 | Wąsik Michał | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | opłacono | |
97 | Kóska Sylwia | CZELADŹ, POLSKA | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | ||
98 | Stanek Liliana | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci urodzone w 2017 roku lub później (200m) | Przedszkole nr20 | opłacono |
99 | Kubasiewicz Pola | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | KalinowaTeam | |
100 | Kluk Lea | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci urodzone od 2013 do 2016 roku (400m) | opłacono |
Wyświetleń: 3227