Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 176 Szczypior Kamil Kiełpino Polska Chłopcy 8-9 lat 300m AMS Kiełpino
2 36 Bianga Emilia Kościerzyna Polska Dzieci 6-7 lat 300m AMS Kościerzyna
3 181 Bianga Marta Kościerzyna Polska Dziewczynki 10-11 lat 400m AMS Kościerzyna
4 301 Szczypior Celina Kiełpino Polska Rodzic - Mama - 100m AMS Kiełpino
5 Nikel Roksana Rąty Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat Stars Kartuzy
6 128 Nikel Roksana Rąty Polska Dzieci 6-7 lat 300m Stars Kartuzy
7 Czarnecka Sabinka Tczew Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat AMS TCZEW
8 89 Polit Oliwia Przyjaźń Polska Dzieci 4-5 lat 100m AMS Bocianowo Żukowo
9 Wiczkowski Filip Kartuzy Polska RODZIC SKOK W DAL OPEN AMS KARTUZY
10 322 Wiczkowski Filip Kartuzy Polska Rodzic - Tata - 100m AMS KARTUZY
11 182 Czarnecka Sabina Tczew Polska Dziewczynki 10-11 lat 400m AMS TCZEW
12 Czarnecka Maryśka Tczew Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat AMS TCZEW
13 113 Czarnecka Marysia Tczew Polska Dziewczynki 8-9 lat 300m AMS TCZEW
14 Gwiazda Borys Sierakowice Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat AMS Sierakowice
15 Gwiazda Marta Sierakowice Polska Rodzic - Mama - konkurs skakanka AMS Sierakowice
16 52 Gwiazda Borys Sierakowice Polska Dzieci 6-7 lat 300m AMS Sierakowice
17 340 Gwiazda Marek Sierakowice Polska Rodzic - Tata - 400m AMS Sierakowice
18 6 Gnys Emilia Kartuzy Polska Dzieci 4-5 lat 100m Akademia Przedszkolaka Kartuzy
19 49 Gnys Karolina Kartuzy Polska Dzieci 6-7 lat 300m Akademia Przedszkolaka Kartuzy
20 328 Gnys Edyta Gnys Kartuzy Polska Rodzic - Mama - 400m Akademia Przedszkolaka Kartuzy
21 273 Błaszkowska Agnieszka Sulęczyno Polska Rodzic - Mama - 100m Ams Sulęczyno
22 197 Błaszkowski Marcel Sulęczyno Polska Chłopcy 10-11 lat 400m
23 33 Zdrojewska Otylia Kartuzy Polska Dzieci 4-5 lat 100m Stars cheerleaders Kartuzy
24 284 JANKOWSKA-PIPIÓRKA WERONIKA SOMONINO Polska Rodzic - Mama - 100m AMS Somonino
25 332 Kowalewska Katarzyna Somonino Polska Rodzic - Mama - 400m
26 165 PŁOTKA FILIP Sierakowice Polska Chłopcy 8-9 lat 300m AMS Sierakowice 7-10 lat
27 191 PŁOTKA JULIA Sierakowice Polska Dziewczynki 10-11 lat 400m AMS Sierakowice 7-10 lat
28 4 Filbrandt nadia wda Polska Dzieci 4-5 lat 100m Stars cheerleaders Starogard gdański
29 276 Chmura Sylwia wda Polska Rodzic - Mama - 100m Stars cheerleaders Starogard gdański
30 Buchholz Marcel Skarszewy Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat
31 239 Buchholz Piotr Skarszewy Polska Bieg na BARANA Z DZIECKIEM
32 275 Buchholz Paulina Skarszewy Polska Rodzic - Mama - 100m
33 38 Buchholz Marcel Skarszewy Polska Dzieci 6-7 lat 300m AMS SKARSZEWY
34 136 RAULIN Amelia Goręczyno Polska Dziewczynki 8-9 lat 300m AMS Goręczyno
35 91 RAULIN Tymoteusz Goręczyno Polska Dzieci 6-7 lat 300m AMS Goręczyno
36 140 Szczypior Aleksandra Podjazy Polska Dziewczynki 8-9 lat 300m Ams Sulęczyno
37 Reiter Łucja Węsiory Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat Ams Sulęczyno
38 Reiter Karol Węsiory Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat Ams Sulęczyno
39 Marczyk Łukasz Węsiory Polska RODZICA - Tata - konkurs na najsilniejszego tatę Sulęczyno
40 Datta Piotr Wielki Klincz Polska Chłopcy 12-14 lat 400m
41 43 Datta Daniel Wielki Klincz Polska Dzieci 6-7 lat 300m AMS Wielki Klincz
42 Stępień Agnieszka Kartuzy Polska Rodzic - Mama - konkurs skakanka
43 Stępień Adam Kartuzy Polska RODZICA - Tata - konkurs na najsilniejszego tatę
44 Datta Filip Wielki Klincz Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat AMS Wielki Klincz
45 194 Stępień Alicja Kartuzy Polska Dziewczynki 8-9 lat 300m Stars cheerleaders Kartuzy
46 Datta Joanna Wielki Klincz Polska Rodzic - Mama - konkurs skakanka AMS Wielki Klincz
47 Draws Dominik Somonino Polska Chłopcy 10-11 lat 400m AMS Somonino
48 12 Konkel Julian Gowidlino Polska Dzieci 4-5 lat 100m
49 196 Woscholska Wiktoria Kartuzy Polska Dziewczynki 10-11 lat 400m AMS Kartuzy opłacono
50 282 Grzebyta Małgorzata Kartuzy Polska Rodzic - Mama - 100m AMS KARTUZY
51 339 Grzebyta Mateusz Kartuzy Polska Rodzic - Tata - 400m MTB Start Kartuzy
52 Pawlak Pola Żukowo Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat
53 329 JANKOWSKA-PIPIÓRKA WERONIKA SOMONINO Polska Rodzic - Mama - 400m AMS Somonino
54 PIPIÓRKA Jakub SOMONINO Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 11-14 lat AMS Somonino
55 PIPIÓRKA BARTOSZ SOMONINO Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 11-14 lat AMS Somonino
56 Syldatk Nikodem Kolonia Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat AMS KARTUZY
57 265 Syldatk Zuzanna Kolonia Polska Bieg na BARANA Z DZIECKIEM AMS KARTUZY
58 Syldatk Zuzanna Kolonia Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 11-14 lat AMS KARTUZY
59 208 Leszniewska Nadia Borkowo Polska Dziewczynki 12-14 lat 400m Stars Kartuzy
60 Saath Lena Kościerzyna Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat
61 96 Saath Lena Kościerzyna Polska Dzieci 6-7 lat 300m
62 Przytarska Wiktoria Tczew Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 11-14 lat AMS TCZEW
63 Przytarska Patrycja Tczew Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat AMS TCZEW
64 192 Przytarska Wiktoria Tczew Polska Dziewczynki 10-11 lat 400m AMS TCZEW
65 135 Przytarska Patrycja Tczew Polska Dziewczynki 8-9 lat 300m AMS Tczew
66 245 Jelinska Alicja Kamienica Królewska Polska Bieg na BARANA Z DZIECKIEM
67 154 Jelinski Tobiasz Kamienica Królewska Polska Chłopcy 8-9 lat 300m
68 Jelinski Mariusz Kamienica Królewska Polska RODZICA - Tata - konkurs na najsilniejszego tatę
69 Sikorski Ignacy Kartuzy Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat AMS KARTUZY
70 39 Bulczak Aleksander Sierakowice Polska Dzieci 6-7 lat 300m
71 174 Sikorski Ignacy Kartuzy Polska Chłopcy 8-9 lat 300m AMS KARTUZY
72 88 Płotka Szymon BRODNICA GÓRNA Polska Dzieci 6-7 lat 300m
73 299 Sikorska Katarzyna Kartuzy Polska Rodzic - Mama - 100m AMS KARTUZY
74 285 Jelińska Magdalena Chmielno Polska Rodzic - Mama - 100m
75 166 Płotka Jacek BRODNICA GÓRNA Polska Chłopcy 8-9 lat 300m Ams
76 41 Czaja Kamila Kiełpino Polska Dzieci 6-7 lat 300m
77 258 Pallubicki Przemysław Kartuzy Polska Bieg na BARANA Z DZIECKIEM
78 Pallubicka Zuzanna Kartuzy Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat STARS Kartuzy
79 Pallubicka Roksana Kartuzy Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat AMS Kartuzy
80 56 Jelinska Aniela Kamienica Królewska Polska Dzieci 4-5 lat 100m
81 130 Pallubicka Roksana Kartuzy Polska Dziewczynki 8-9 lat 300m AMS Kartuzy
82 Perszewski Sebastian Kościerzyna Polska RODZICA - Tata - konkurs na najsilniejszego tatę
83 261 Perszewski Sebastian Kościerzyna Polska Bieg na BARANA Z DZIECKIEM
84 318 Perszewski Sebastian Kościerzyna Polska Rodzic - Tata - 100m
85 379 Kwidzińska Zuzanna Somonino Polska Bieg osoby niepełnosprawne - 200m OPEN
86 Rohde Robert Bojano Polska RODZICA - Tata - konkurs na najsilniejszego tatę
87 Dejk Zuzanna Sierakowice Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat AMS Sierakowice
88 Potyra Maja Sierakowice Polska Dziewczynki 10-11 lat 400m AMS Sierakowice
89 308 Dejk Dawid Sierakowice Polska Rodzic - Tata - 100m AMS Sierakowice
90 90 Potyra Igor Sierakowice Peru Dzieci 6-7 lat 300m AMS Sierakowice 7-10 lat
91 264 Syldatk Adam Garcz Polska Bieg na BARANA Z DZIECKIEM
92 Brulińska Daria Hopowo Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 11-14 lat Stars cheerleaders
93 Bruliński Bartosz Hopowo Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat
94 144 Bruliński Bartosz Hopowo Polska Chłopcy 8-9 lat 300m
95 Kreft Maja KARTUZY Polska Dziewczynki 12-14 lat 400m AMS KARTUZY
96 106 Woscholska Lena KARTUZY Polska Dzieci 6-7 lat 300m AMS KARTUZY opłacono
97 Kreft Maja KARTUZY Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 11-14 lat AMS KARTUZY
98 Kreft Maja KARTUZY Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 13-15 lat 400m AMS KARTUZY
99 Kreft Aleksander KARTUZY Polska Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat AMS KARTUZY
100 220 Kreft Aleksander KARTUZY Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 8-10 lat 400m AMS KARTUZY


Wyświetleń: 18525

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ