Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | Trzebiatowski Krzysiu | Garcz | Polska | RODZICA - Tata - konkurs na najsilniejszego tatę | ||||
302 | 266 | Trzebiatowski Krzysztof | Garcz | Polska | Bieg na BARANA Z DZIECKIEM | |||
303 | 104 | Trzebiatowska Zuzanna | Garcz | Polska | Dzieci 6-7 lat 300m | |||
304 | Zarębska Anna | Kartuzy | Polska | Dziewczynki 10-11 lat 400m | ||||
305 | Dunst Bartusz | Kartuzy | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 11-14 lat | AMS Kartuzy | |||
306 | 335 | Stępnik Weronika | Kartuzy | Polska | Rodzic - Mama - 400m | Stars Kartuzy | ||
307 | Dunst Piotrus | Kartuzy | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat | AMS Kartuzy | |||
308 | 243 | Hinca Andrzej i Paweł | Chmielno | Polska | Bieg na BARANA Z DZIECKIEM | |||
309 | 311 | Hinca Andrzej | Chmielno | Polska | Rodzic - Tata - 100m | |||
310 | 283 | Hinca Weronika | Chmielno | Polska | Rodzic - Mama - 100m | |||
311 | 341 | Hinca Andrzej | Chmielno | Polska | Rodzic - Tata - 400m | |||
312 | 53 | Hinca Paweł | Chmielno | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | Ams chmielno | ||
313 | 54 | Hinca Piotr | Chmielno | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | Ams chmielno | ||
314 | 55 | Hinca Zofia | Chmielno | Polska | Dzieci 6-7 lat 300m | Stars Kartuzy | ||
315 | Mielewczyk Nadia | Glincz | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat | AMS Żukowo | |||
316 | 190 | Mielewczyk Nadia | Glincz | Polska | Dziewczynki 10-11 lat 400m | AMS Żukowo | ||
317 | 78 | Mielewczyk Igor | Glincz | Polska | Dzieci 6-7 lat 300m | AMS Żukowo | ||
318 | Klinkosz Agata | Kartuzy | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat | AMS KARTUZY | |||
319 | 120 | Klinkosz Agata | Kartuzy | Polska | Dzieci 6-7 lat 300m | AMS KARTUZY | ||
320 | 346 | Klinkosz Waldemar | Kartuzy | Polska | Rodzic - Tata - 400m | |||
321 | Marczyk Bartłomiej | Węsiory | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat | Ams Sulęczyno | |||
322 | 75 | Marczyk Bartłomiej | Węsiory | Polska | Dzieci 6-7 lat 300m | Ams Sulęczyno | ||
323 | 159 | Marczyk Krzysztof | Węsiory | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | Ams Sulęczyno | ||
324 | Marczyk Krzysztof | Węsiory | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat | Ams Sulęczyno | |||
325 | Marczyk 1 Jolanta | Węsiory | Polska | RODZIC SKOK W DAL OPEN | Sulęczyno | |||
326 | 333 | Marczyk Jolanta | Węsiory | Polska | Rodzic - Mama - 400m | Sulęczyno | ||
327 | 343 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Rodzic - Tata - 400m | |||
328 | 59 | Kankowski Jakub | Luzino | Polska | Dzieci 6-7 lat 300m | |||
329 | 244 | Jakub+ Tata | Luzino | Polska | Bieg na BARANA Z DZIECKIEM | |||
330 | 316 | Pawlak Michał | Żukowo | Polska | Rodzic - Tata - 100m | |||
331 | 83 | Pawlak Pola | Żukowo | Polska | Dzieci 6-7 lat 300m | |||
332 | Skorowska Oliwia | Brodnica Górna | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat | Stars Kartuzy | |||
333 | 238 | Bruchmann Andrzej | Tczew | Polska | Bieg na BARANA Z DZIECKIEM | |||
334 | 336 | Bruchmann Andrzej | Tczew | Polska | Rodzic - Tata - 400m | AMS TCZEW | ||
335 | 114 | Czerwinska-Szumińska Kamilla | Kiełpino | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | |||
336 | 14 | Kowalewska Karolina | Somonino | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | Aktywny Przedszkolak Kiełpino | ||
337 | 63 | Kowalewski Franek | Somonino | Polska | Dzieci 6-7 lat 300m | AMS Somonino | ||
338 | 287 | Kowalewska Katarzyna | Somonino | Polska | Rodzic - Mama - 100m | |||
339 | 219 | Kowalewska Zuzanna | Somonino | Polska | Grupa Lekkoatletyczna AMS 8-10 lat 400m | AMS Somonino | ||
340 | Siebner Dawid | GLINCZ | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat | AMS Żukowo | |||
341 | 97 | Siebner Dawid | GLINCZ | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS Żukowo | ||
342 | 70 | Labuda Tymon | Sierakowice | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS Sierakowice | ||
343 | 73 | Makurat Liliana | Grzybno | Polska | Dzieci 6-7 lat 300m | STARS Kartuzy | ||
344 | 74 | Makurat Zosia | Grzybno | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | STARS Kartuzy | ||
345 | Ternowoj Marta | Wielki Klincz | Polska | Rodzic - Mama - konkurs skakanka | AMS Wielki Klincz | |||
346 | 204 | Ternowoj Wiktor | Wielki Klincz | Polska | Chłopcy 10-11 lat 400m | AMS Wielki Klincz | ||
347 | 141 | Ternowoj Gracja | Wielki Klincz | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | AMS Wielki Klincz | ||
348 | 19 | Labuda Staś | Kościerzyna | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | |||
349 | 252 | Labuda Piotr | Kościerzyna | Polska | Bieg na BARANA Z DZIECKIEM | |||
350 | 71 | Labuda Wiktor | Kościerzyna | Polska | Dzieci 6-7 lat 300m | |||
351 | Labuda Weronika | Kościerzyna | Polska | Rodzic - Mama - konkurs skakanka | ||||
352 | Reiter Monika | Węsiory | Polska | RODZIC SKOK W DAL OPEN | sp suleczyno | |||
353 | 7 | Grzebyta Klaudia | Kartuzy | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS KARTUZY | ||
354 | 216 | Grzebyta Błażej | Kartuzy | Polska | Grupa Lekkoatletyczna AMS 8-10 lat 400m | AMS KARTUZY | ||
355 | 288 | Kowalska Aneczka | Skórcz | Polska | Rodzic - Mama - 100m | AMS Skórcz | ||
356 | 161 | Mróz Igor | Skórcz | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | AMS Skórcz | ||
357 | 254 | Maszk Piotrr | Gołubie | Polska | Bieg na BARANA Z DZIECKIEM | |||
358 | 314 | Maszk Piotr | Gołubie | Polska | Rodzic - Tata - 100m | |||
359 | Maszk Zofia | Gołubie | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat | AMS Kiełpino | |||
360 | Maszk Lili | Gołubie | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 11-14 lat | AMS Kiełpino | |||
361 | 222 | Maszk Zosia | Gołubie | Polska | Grupa Lekkoatletyczna AMS 8-10 lat 400m | AMS Kiełpino | ||
362 | 230 | Maszk Liliana | Gołubie | Polska | Grupa Lekkoatletyczna AMS 11-12 lat 400m | AMS Kielpino | ||
363 | 342 | Jeliński Mateusz | Kiełpino | Polska | Rodzic - Tata - 400m | |||
364 | 184 | Jelińska Oliwia | Kiełpino | Polska | Dziewczynki 10-11 lat 400m | AMS Kielpino | ||
365 | 118 | Jelińska Julia | Kiełpino | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | AMS Kielpino | ||
366 | 8 | Jelińska Lena | Kiełpino | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS Kielpino | ||
367 | Marocka Olivia | Kaliska | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat | ||||
368 | 126 | Marocka Oliwia | Kaliska | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | |||
369 | 195 | Wenta Milena | Stara Kiszewa | Polska | Dziewczynki 10-11 lat 400m | |||
370 | 177 | Wenta Nikodem | Stara Kiszewa | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | |||
371 | Bladowski Franek | Prokowo | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat | AMS Kartuzy | |||
372 | Ropel Stefania | Żukowo | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat | AMS Żukowo | |||
373 | Drywa Michalina | Kartuzy | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 6-10 lat | Stars Kartuzy | |||
374 | 183 | Drywa Michalina | Kartuzy | Polska | Dziewczynki 10-11 lat 400m | Stars Kartuzy | ||
375 | Drywa Aniela | Kartuzy | Polska | Dzieci OPEN SKOK W DAL 11-14 lat | Stars Kartuzy | |||
376 | 93 | Ropel Stefania | Żukowo | Polska | Dzieci 6-7 lat 300m | AMS Żukowo | ||
377 | 117 | Formela Paula | Brodnica Górna | Polska | Grupa Lekkoatletyczna AMS 8-10 lat 400m | AMS KARTUZY | ||
378 | Formela Paual | Brodnica Górna | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | AMS KARTUZY | |||
379 | 251 | Labuda Patryk | Stara Maszyna | Polska | Bieg na BARANA Z DZIECKIEM | |||
380 | 327 | Czarkowska Weronika | Mojusz | Polska | Rodzic - Mama - 400m | AMS Sierakowice | ||
381 | 185 | Kalman Julia | Mojusz | Polska | Dziewczynki 10-11 lat 400m | AMS Sierakowice | ||
382 | 270 | Wnuk Florian + Tata | Wielki Klincz | Polska | Bieg na BARANA Z DZIECKIEM | AMS Wielki Klincz | ||
383 | 178 | Wnuk Cyprian | Wielki Klincz | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | AMS Wielki Klincz | ||
384 | 32 | Wnuk Florian | Wielki Klincz | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS Wielki Klincz | ||
385 | 304 | Wnuk Karolina | Wielki Klincz | Polska | Rodzic - Mama - 100m | AMS Wielki Klincz | ||
386 | 352 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | Rodzic - Tata - 400m | AMS Wielki Klincz | ||
387 | 249 | Krzemiński Daniel | Somonino | Polska | Bieg na BARANA Z DZIECKIEM | |||
388 | 15 | Krzemińska Nina | Somonino | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | |||
389 | 1 | Andrzejewska Barbara Dominika | Kokoszkowy | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | Stars cheerleaders Starogard gdański | ||
390 | 35 | Andrzejewska Jagna | Kokoszkowy | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | Stars cheerleaders Starogard gdański | ||
391 | 354 | Andrzejewska Barbara | Kokoszkowy | Polska | Wyścig na rowerkach biegowych - 3-5 lat - ok. 200 m | Stars cheerleaders Starogard gdański | ||
392 | 367 | Reiter Fabian | Sulęczyno | Polska | Wyścig na rowerkach biegowych - 3-5 lat - ok. 200 m | sp suleczyno | ||
393 | 92 | Reiter KAROL | Sulęczyno | Polska | Dzieci 6-7 lat 300m | sp suleczyno | ||
394 | 137 | Reiter Łucja | Sulęczyno | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | sp suleczyno | ||
395 | Reiter Kamil | Sulęczyno | Polska | RODZICA - Tata - konkurs na najsilniejszego tatę | ||||
396 | 293 | Monika Monika | Węsiory | Polska | Rodzic - Mama - 100m | |||
397 | 102 | Szuta Zofia | Zawory | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | |||
398 | 330 | Jóskowska Patrycja | Borzestowo | Polska | Rodzic - Mama - 400m | |||
399 | 246 | Jóskowski Grzegorz | Borzestowo | Bieg na BARANA Z DZIECKIEM | ||||
400 | 10 | Jóskowski Konrad | Borzestowo | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | Aktywny Przedszkolak Miś Uszatek Miechucino |
Wyświetleń: 10324