Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kucharczyk Henryk Radzie Polska 200 m (przedszkole)
2 Saniewska Róża Zalesie-Stefanowo Polska 200 m (przedszkole)
3 Saniewski Mateusz Zalesie-Stefanowo Polska 400 m (klasy I-II)
4 Saniewski Arkadiusz Zalesie-Stefanowo Polska 600 m (klasy III-IV)
5 Kiszluk Nikola Suchowola Polska 400 m (klasy I-II) Szkoła Podstawowa w Suchowoli
6 Kulikowski Kornel Augustów Polska 600 m (klasy III-IV) Szkoła Podstawowa nr 4 w Augustowie
7 Chodziutko Dominik Korycin Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole
8 Kozłowski Piotr Milewskie Polska 200 m (przedszkole)
9 Siekan Natalia Białystok Polska 200 m (przedszkole)
10 Siekan Zuzanna Białystok Polska 600 m (klasy III-IV)
11 Aleksandrowicz Iga Sokółka Polska 600 m (klasy III-IV) -
12 Sienkiewicz OLA Suchowola Polska 600 m (klasy III-IV) Szkoła Podstawowa w Suchowoli
13 Sienkiewicz Hania Suchowola Polska 400 m (klasy I-II) Szkoła Podstawowa w Suchowoli
14 Sienkiewicz Łucja Suchowola Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole
15 Makarewicz Liliana Olszanka Polska 200 m (przedszkole) Suchowola
16 Makarewicz Barbara Olszanka Polska 200 m (przedszkole)
17 Makarewicz Julia Olszanka Polska 200 m (przedszkole) Suchowola
18 Stasiełuk Zuzanna Przystawka Polska 800 m (klasy V-VI) Korycin
19 Supeł Sebastian Janów Polska 800 m (klasy V-VI)
20 Kwieciński Julian Białystok Polska 1000 m (klasy VII-VIII)
21 Chabasińska Nikola Augustów Polska 800 m (klasy V-VI) UKS Technik Augustów
22 Panasiuk Iga Białystok Polska 200 m (przedszkole)
23 Stupak Amelia Czarna białostocka Polska 200 m (przedszkole) Punkt Przedszkolny w Bombli
24 Stupak Zuzanna Czarna białostocka Polska 600 m (klasy III-IV)
25 Kosiłko Antoni Dąbrowa Białostocka Polska 400 m (klasy I-II)
26 Kosiłko Daniel Dąbrowa Białostocka Polska 200 m (przedszkole)
27 Ciunczyk Karol Białystok Polska 800 m (klasy V-VI) 3T BIAŁYSTOK
28 Czaban Joachim Białystok Polska 400 m (klasy I-II)
29 Kozlowski Amelia Goldap Polska 400 m (klasy I-II) OSiR Gołdap
30 Sadoch Michał Warszawa Polska 400 m (klasy I-II)
31 Sadoch Bartosz Warszawa Polska 200 m (przedszkole)
32 Bursiewicz Zuzia Kleosin Polska 800 m (klasy V-VI) 3T BIAŁYSTOK
33 Bursiewicz Filip Kleosin Polska 600 m (klasy III-IV) 3T BIAŁYSTOK
34 Bursiewicz Zosia Kleosin Polska 200 m (przedszkole) 3T BIAŁYSTOK
35 Staniurski Krzysztof Bialystok Polska 200 m (przedszkole)
36 Staniurska Joanna Bialystok Polska 200 m (przedszkole)
37 Bielecki Antoni Choroszcz Polska 200 m (przedszkole)
38 Czajkowska Julia Białystok Polska 800 m (klasy V-VI) 3T BIAŁYSTOK
39 Walesiuk Maksymilian Białystok Polska 800 m (klasy V-VI) 3T BIAŁYSTOK
40 Skowrońska Julia Bargłów Dworny Polska 200 m (przedszkole) Szkoła Podstawowa w Bargłowie Kościelnym
41 Skowroński Paweł Bargłów Dworny Polska 400 m (klasy I-II) Szkoła Podstawowa w Bargłowie Kościelnym
42 Skowrońska Paulina Bargłów Dworny Polska 600 m (klasy III-IV) Podstawowa w Bargłowie Kościelnym
43 Wojtkielewicz Maja Zdroje Polska 200 m (przedszkole)
44 Wojtkielewicz Filip Zdroje Polska 200 m (przedszkole)
45 Chwiedzko Jan Nowa Rozedranka Polska 200 m (przedszkole)
46 Szumski Tomasz Moniuszki Polska 800 m (klasy V-VI) Sp Dolistowo Stare
47 Miastkowska Alicja Białystok Polska 200 m (przedszkole)
48 Cybulko Jakub Białysok Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole
49 Cybulko Kacper Białystok Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole
50 Kardasz Oskar Białystok Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole
51 Kardasz Maja Białystok Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole
52 Siemieniuk Oliwia Białystok Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole Samorządowe nr 60 w Białymstoku
53 Iłendo Julia Korycin Polska 400 m (klasy I-II) Korycin
54 Sienkiewicz Zuzanna Białystok Polska 800 m (klasy V-VI) SP 12
55 Sienkiewicz Rozalia Białystok Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole Happy
56 Lebowska Luiza Wasilków Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole Tekakwita
57 Koper Jakub Białystok Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole Samorządowe nr 83 w Białymstoku
58 Koper Wiktoria Białystok Polska 400 m (klasy I-II) Szkoła Podstawowa nr 16 w Białymstoku
59 Mączkowska Hanna Suwałki Polska 200 m (przedszkole)
60 Mączkowski Jan Suwałki Polska 400 m (klasy I-II)
61 Roman Adam Mielniki Polska 200 m (przedszkole)
62 Roman Sebastian Mielniki Polska 200 m (przedszkole)
63 ROTKIEWICZ EWA SOKÓŁKA Polska 400 m (klasy I-II)
64 ROTKIEWICZ KSENIA SOKÓŁKA Polska 800 m (klasy V-VI)
65 Włostowska Paulina Białystok Polska 200 m (przedszkole)
66 Łozowski Leon Janów Polska 400 m (klasy I-II)
67 Łozowski Dawid Janów Polska 200 m (przedszkole)
68 Łozowski Igor Janów Polska 200 m (przedszkole)
69 Piekutowska Izabela Białystok Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole
70 Piekutowski Dominik Białystok Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole
71 Piekutowski Paweł Białystok Polska 400 m (klasy I-II) Szkoła podstawowa
72 Piasecki Antoni Białystok Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole
73 Kwiatkowski Tomasz Białystok Polska 200 m (przedszkole)
74 Matel Michał Krukowszczyzna Polska 200 m (przedszkole)
75 Matel Kacper Krukowszczyzna Polska 600 m (klasy III-IV)
76 Matel Mateusz Krukowszczyzna Polska 800 m (klasy V-VI)
77 Michalska Liliana Białystok Polska 200 m (przedszkole)
78 Michalska Adrianna Białystok Polska 400 m (klasy I-II)
79 Barteczka Julia Białystok Polska 200 m (przedszkole) Miejskoaktywni
80 Barteczka Lena Kuriany Polska 200 m (przedszkole) Miejskoaktywni
81 Mitkiewicz Zuzanna Ogrodniczki Polska 200 m (przedszkole)
82 Rećko Matylda Białystok Polska 600 m (klasy III-IV)
83 Skarżyński Wiktor Dobrzyniewo Duże Polska 200 m (przedszkole) N.O.W.
84 Skarżyński Oskar Dobrzyniewo Duże Polska 200 m (przedszkole) N.O.W.
85 Dziardziel Amelia Kleosin Polska 400 m (klasy I-II)
86 Wyszkowski Kamil Kleosin Polska 600 m (klasy III-IV)
87 Zubrycka Nadia Białystok Polska 200 m (przedszkole)
88 Ogił Wojciech Makowlany Polska 200 m (przedszkole)
89 Januszewski Szymon KNYSZYN Polska 800 m (klasy V-VI)
90 Januszewski Jakub KNYSZYN Polska 200 m (przedszkole)
91 Guziejko Michał Białystok Polska 400 m (klasy I-II)
92 Guziejko Katarzyna Białystok Polska 400 m (klasy I-II)
93 Kozłowski Maciej Korycin Polska 800 m (klasy V-VI) Korycin
94 Lewończuk Krzyś Białystok Polska 600 m (klasy III-IV)
95 Supińska Milena Bialystok Polska 400 m (klasy I-II)
96 Sańczyk Olaf Białystok Polska 1000 m (klasy VII-VIII) UKS HUBAL Białystok
97 Sańczyk Antoni Białystok Polska 200 m (przedszkole) UKS HUBAL Białystok
98 Milewski Jakub Grabówka Polska 200 m (przedszkole)
99 Szekalska Maja Białystok Polska 200 m (przedszkole) Przedszkole
100 Kmiecik Blanka Białystok Polska 200 m (przedszkole)


Wyświetleń: 5123

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ