Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbroch JULIAN | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
2 | Narloch Fabian | Starogard gdanski | Polska | Udział w zawodach | Psp 6 stg | |
3 | Weltrowski Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
4 | Weltrowski Leszek | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
5 | Rogowski Rafał | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
6 | Rogowska Natalia | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
7 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Active Flow | |
8 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Biegun OCR Team | |
9 | Wons Martyna | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
10 | Kalwajtys Tomasz | Zblewo | Polska | Udział w zawodach | Biofeed shuto karate | |
11 | Kalwajtys FRANCISZEK | Zblewo | Polska | Udział w zawodach | Biofeed shuto karate | |
12 | Wilczewska Pola | Okole | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
13 | Kitowski Franek | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
14 | Kitowski Jan | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | SKL FILIPIDES | |
15 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | UKS Gromik Gdynia | |
16 | Grabarz Filip | Starogard | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
17 | Grabarz Antoni | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
18 | Żabowski Marek | Płock | Polska | Udział w zawodach | ||
19 | Muzyka Potap | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
20 | Drywa Brian | Lublewo | Polska | Udział w zawodach | ||
21 | LABON MAGDALENA | Koteże | Polska | Udział w zawodach | KS Sokół Zblewo | |
22 | Jarocki Bartosz | Korzeniewo | Polska | Udział w zawodach | ||
23 | Adamkowska Anna | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
24 | Janca Wioleta | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
25 | Kubiak Wojtek | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
26 | Jaszczerska Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
27 | Treder Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
28 | Grudzińska Joanna | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
29 | Weltrowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
30 | Chabowska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
31 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Udział w zawodach | Taka RYBA | |
32 | Baszanowski Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
33 | Malecki Stefan | Rokocin | Polska | Udział w zawodach | ||
34 | Chwaszczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
35 | Chwaszczyński Michał | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
36 | Dobrowolski Rafał | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
37 | Łaski Konrad | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
38 | Dymerski Jeremiasz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
39 | Kazior Olaf | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
40 | Szramka Dominik | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
41 | Miłkowski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
42 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Udział w zawodach | Nordic Walking Malbork | |
43 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Udział w zawodach | Nordic Walking Malbork | |
44 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Udział w zawodach | Drużyna Pierścienia | |
45 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Udział w zawodach | Drużyna Pierścienia | |
46 | Serocki Paweł | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | Drużyna Pierścienia | |
47 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Udział w zawodach | Drużyna Pierścienia | |
48 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Udział w zawodach | ||
49 | Sawicki Dariusz | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | ||
50 | Sawicki Wiktor | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | UKS Gromik Gdynia | |
51 | Segar Mikołaj | Lubichowo | Polska | Udział w zawodach | UKS Olimpik Lubichowo | |
52 | Segar Kajetan | Lubichowo | Polska | Udział w zawodach | UKS Olimpik Lubichowo | |
53 | Weltrowska Laura | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
54 | Weltrowski Szymon | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
55 | Weltrowski Krzysztof | starogard gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
56 | Janca Chmielecka Paulina | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
57 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Polska | Udział w zawodach | ||
58 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | Udział w zawodach | AZS UMK Toruń | |
59 | Noetzel Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
60 | Kowalski Filip | Starogard gdański | Polska | Udział w zawodach | SKL FILIPIDES | |
61 | Kordecki Robert | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | KS Sokół Zblewo | |
62 | Jaśniewska Patrycja | Elbląg | Polska | Udział w zawodach | UKS Orlik Elbląg | |
63 | Jaśniewska Klaudia | Elbląg | Polska | Udział w zawodach | UKS Orlik Elbląg |
Wyświetleń: 1377