5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kort Monika Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
2 Hrycyk Krzysztof Lębork Polska 5 km opłacono BM
3 Małszycka Barbara Lębork Polska 5 km Farm Frites Poland opłacono BM
4 Danielewicz Julianna Gościcino Polska 5 km opłacono BM
5 Zwierz Andrzej Gdynia Polska 5 km Fundacja Pro Veterani opłacono BM
6 Szymanowski Eugeniusz Lębork Polska 5 km Lęborskie Lwy opłacono BM
7 Syldatk Beata Lębork Polska 5 km opłacono BM
8 Gawinkowska Dorota Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
9 Bradtke Monika Ustarbowo Polska 5 km Wejherowski Klub Nordic Walking opłacono BM
10 Biliniewicz Dorota Biliniewicz Gdynia Polska 5 km opłacono BM
11 Galuhn Danuta Sopieszyno Polska 5 km opłacono BM
12 Szpilman Katarzyna Gdynia Polska 5 km ESJA TEAM
13 Szymanowska Anna Lębork Polska 5 km Nordicowe Lęborskie Lwy opłacono BM
14 Kowalski Krzysztof Gościcino Polska 5 km
15 Kowalska Alicja Goscicino Polska 5 km Gmina Wejherowo Chodzi
16 Adrianowicz Bożena Bolszewo Polska 5 km Gmina Wejherowo Chodzi opłacono BM
17 Schmidtke Agnieszka Gościcino Polska 5 km opłacono BM
18 BURZAWA KRZYSZTOF Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
19 Korthals Czesława Tępcz Polska 5 km
20 Cempa Kamila Kielno Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
21 Cempa Wojciech Kielno Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
22 Stobbe Stanisława Sopieszyno Polska 5 km opłacono BM
23 Drewa Marzena Ustarbowo Polska 5 km opłacono BM
24 Kalkowska Małgorzata Ustarbowo Polska 5 km opłacono BM
25 Drewa Paulina Ustarbowo Polska 5 km opłacono BM
26 Orzechowska Maria Lębork Polska 5 km opłacono BM
27 Dempc Seweryna Lębork Polska 5 km opłacono BM
28 Daszewska Magdalena Reda Polska 5 km opłacono BM
29 Rytlewska Alicja Reda Polska 5 km opłacono BM
30 Konkol Andrzej Lębork Polska 5 km opłacono BM
31 Hreczuk Agnieszka Gościcino Polska 5 km opłacono BM
32 Kwidzińska Karolina Gdynia Polska 5 km
33 Sikorra Janina Lędziechowo Polska 5 km opłacono BM
34 Neumann Kamila Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
35 Mazgajczyk Elżbireta Gościcino Polska 5 km opłacono BM
36 Górska Iwona Lębork Polska 5 km Farm Frites Poland opłacono BM
37 Bądz Wojciech Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia
38 Konieczna Lucyna Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
39 Lisiewska Elżbieta Gdynia Polska 5 km Alfa Team opłacono BM
40 Szumiński Zdzisław Gdynia Polska 5 km Alfa Team opłacono BM
41 Skórnicka Elżbieta Wejherowo Polska 5 km opłacono BM
42 Klas Helena Orle Polska 5 km opłacono BM
43 Gałka Danuta Orle Polska 5 km opłacono BM
44 Kupska Danuta Orle Polska 5 km opłacono BM
45 GLINKOWSKI Laurent Phalempin Francja 5 km
46 Sałek Danuta Gościcino Polska 5 km Gmina Wejherowo Chodzi opłacono BM
47 Plinska Ewa Gościcino Polska 5 km Gmina Wejherowo Chodzi opłacono BM
48 ROPPEL Bogumiła EPINAY SUR SEINE Francja 5 km Club Sportif Multisections D'Epinay-Sur-Seine
49 Mruk Paulina Koronowo Polska 5 km
50 Gospodarek Ewa Gdynia Polska 5 km Trec Team opłacono BM
51 Selib Izabela Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia
52 Rejmak Marek Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia
53 Mleczak Eugeniusz Wejherowo Polska 5 km
54 Nastały Anna Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
55 Nastały Michał Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
56 Maszota Anita Goscicino Polska 5 km Gmina Wejherowo Chodzi opłacono BM
57 Nietupski Dariusz Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia
58 Żygenda Robert Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia
59 Żygenda Anna Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia
60 Szczepkowska Beata Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
61 Kowalska Izabela Gościcino Polska 5 km opłacono BM
62 Deutschmann Katarzyna Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
63 Kuźmicz Adam Maszewko Polska 5 km Polipack Team GWE
64 Sosnowskq Hanna Warszawa Polska 5 km opłacono BM
65 Ponka Radosław Wejherowo Polska 5 km Polipack Team GWE
66 Ponka Barbara Wejherowo Polska 5 km Polipack Team GWE
67 Wicon Mateusz Luzino Polska 5 km Luzino
68 Lademann Sebastian Leśniewo Polska 5 km
69 Bogusław Anna Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
70 Płomin Ola Bożepole Wielkie Polska 5 km
71 Jabłońska Anna Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
72 Romanowska Joanna Bolszewo Polska 5 km opłacono BM
73 Frankowska - Myszke Danuta Wejherowo Polska 5 km opłacono BM
74 Sibik Beata Lębork Polska 5 km Lęborskie Lwy opłacono BM
75 Rogaliński Jakub Wejherowo Polska 5 km Gmina Wejherowo Chodzi
76 Skurtys Dagmara Reda Polska 5 km Mardy Bum
77 Skurtys Cezary REDA Polska 5 km Mardy Bum
78 Dubiel Monika GDYNIA Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
79 Włodarkiewicz Ewa GDYNIA Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
80 Głombiowska Zuzanna Gdynia Polska 5 km Runpassion.pl TEAM
81 Lewicka Anna Gościcino Polska 5 km opłacono BM
82 Romanowski Krystian Bolszewo Polska 5 km opłacono BM
83 Rzepczyńska Anna Gdynia Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
84 ŁĘCKI JAN GDYNIA Polska 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono BM


Wyświetleń: 3621

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ