Pozytywnie „zakręceni” – szykujcie się do drogi! Już 22 lipca (sobota) w ramach OSiR On Tour wyruszymy w trzecią w tym roku rowerową wyprawę - tym razem do litewskiego Wilna. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy pragną przeżyć wyjątkową przygodę i oderwać się od codziennej rutyny.

Podczas wyprawy nie zabraknie czasu na wspólną integrację. Udział w wycieczce to gwarancja dobrze spędzonego czasu na świeżym powietrzu, podziwiania pięknych krajobrazów i odkrywania fascynujących miejsc.

W trakcie jej trwania organizatorzy przewidują kilka postojów, w tym noclegi w miejscowościach: Metele nad jeziorem Duś (Meteliai, kemping) oraz Białej Wace (Baltoji Voke, polska szkoła).

Uczestnicy wyprawy zobowiązani są do posiadania namiotu i ważnych dokumentów (dowód osobisty / paszport). Transport wszelkich bagaży zostanie zapewniony przy pomocy samochodu zaopatrzeniowego.

 

PRZEBIEG TRASY:

Suwałki – Krzywe - Stary Folwark - Krasnopol - Sejny – Łoździeje - Metele nad jeziorem Duś - Olita – Biała Waka – Wilno (dystans 215 km)

 

PROGRAM MINUTOWY:

Dzień I (22.07.2023 r.) Suwałki – Metele (75 km)

8.30 - 9.00 - zbiórka uczestników na parkingu zlokalizowanym przy hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach

9.00 - start wycieczki

Dzień II (23.07.2023 r.) Metele – Biała Waka (110 km)

Dzień III (24.07.2023 r.) Biała Waka – Wilno (30 km)      

20.00 – przewidywana godzina powrotu z Wilna do Suwałk (transport autokarowy)

 

Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do wniesienia składki w wysokości 200 zł, która w całości będzie przeznaczona na transport rowerów z Wilna do Suwałk z wykorzystaniem lawety.

Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest złożenie formularza zgłoszeniowego wraz z równowartością składki w nieprzekraczanym terminie do 14.07. w Dziale Sportu, Rekreacji i Marketingu OSiR, ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki do godziny 16:00.

Wyświetleń: 1862

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ