WOLISKO 21km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Kraj: Do zapłaty
1 Klejzerowicz Roman Ełk Polska WOLISKO 21km EGGER Biskupiec biega Poland opłacono
2 Nowik Marika Olsztyn Polska WOLISKO 21km 4W-MBOT Polska opłacono
3 Koczaj Malgorzata Wydminy Polska WOLISKO 21km Maraton Wydminy BBL Polska opłacono
4 Leszczyńska Aleksandra Olsztyn Polska WOLISKO 21km PersonalTriathlon.pl Polska opłacono
5 ZIEMELIS AUDRIUS Kaunas Litwa WOLISKO 21km Origami Runners Lithuania opłacono
6 Jakub Jakub Sztynort Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
7 Gabriel Pavel Białystok Polska WOLISKO 21km Dovydko Running Polska
8 Mech Patryk Łochów Polska WOLISKO 21km Polska
9 Miniuk Paweł Białystok Polska WOLISKO 21km Pobiegamy Polska
10 Durmaj Marcin Ostróda Polska WOLISKO 21km 20BBZ Polska opłacono
11 Grabowska Miłka Augustów Polska WOLISKO 21km Polska
12 Pędzich Waldemar Szafarczyska Polska WOLISKO 21km BBL Starostwo Powiatowe Ostrołęka Polska opłacono
13 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty Polska WOLISKO 21km Najmowicz Triathlon Poland opłacono
14 Opoński Artur EŁK - BARANY Polska WOLISKO 21km Wioska Biegaczy Polska
15 Dzikowski Wojciech Turośń Kościelna Polska WOLISKO 21km WIOSKA BIEGACZY Polska opłacono
16 Krawczak Paulina Puławy Polska WOLISKO 21km ATTIQ Team Polska opłacono
17 JABŁOŃSKA Anita Nakło nad Notecią Polska WOLISKO 21km Trawers Team Nakło Polska opłacono
18 JABŁOŃSKI Adrian Nakło nad Notecią Polska WOLISKO 21km Trawers Team Nakło Polska opłacono
19 Dołęgowski Sebastian Helenin Polska WOLISKO 21km Ulson Team Polska opłacono
20 Rejmentowski Marcin Pisz Polska WOLISKO 21km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Polska
21 Pavliukovič Valdemar Wilno Litwa WOLISKO 21km Lithuania
22 Szukiełowicz Maja Giżycko Polska WOLISKO 21km Ulson Team Polska opłacono
23 Kuśmierek Damian Władysławów Polska WOLISKO 21km Ulson Team Polska opłacono
24 Lebiedziński Gabriel Supraśl Polska WOLISKO 21km Ulson Team Polska opłacono
25 Orzołek Mari Sterławki Wielkie Polska WOLISKO 21km Ulson Team Polska opłacono
26 Góralczyk Kacper Kozin 35 Polska WOLISKO 21km Ulson Team Polska opłacono
27 Tworek Urszula Kozin Polska WOLISKO 21km Ulson Team Polska opłacono
28 Ignaciuk Grzegorz Dziekanów Leśny Polska WOLISKO 21km UKS Orzełki Polska opłacono
29 Grzymkowski Dariusz Ełk Polska WOLISKO 21km Ełk Tu Biegam Polska opłacono
30 Krawczyk Katarzyna Mrągowo Polska WOLISKO 21km A+K Polska opłacono
31 Jurczyk Joanna Gronowo Polska WOLISKO 21km EGGER Biskupiec biega/Drużyna ML Polska opłacono
32 BOGACKA ANNA KRAKÓW Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
33 Smolarczyk Marcin Warszawa Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
34 Rabushka Alex Warszawa Polska WOLISKO 21km Turbo Turtles Polska opłacono
35 Bajda Marcin Białystok Polska WOLISKO 21km Białostocka Sekta Biegaczy Polska opłacono
36 Orłowska Joanna Białystok Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
37 Żukowski Henryk wydminy Polska WOLISKO 21km BBL Wydminy Polska opłacono
38 Rola Mikołaj Wydminy Polska WOLISKO 21km BBL Wydminy Polska opłacono
39 Nowaczek Aleksandra Puławy Polska WOLISKO 21km Ekipa Puławy Polska opłacono
40 Klepacki Maciej Elk Polska WOLISKO 21km Ełk Tu Biegam Polska opłacono
41 Szczepanik Grzegorz Kraków Polska WOLISKO 21km Polska
42 NAPIÓRKOWSKA ANNA OSTROŁĘKA Polska WOLISKO 21km LKS Kurpie Na Luzie Polska
43 Przekop Przemysław Suwałki Polska WOLISKO 21km Malow Suwałki Producent Mebli Metalowych Polska opłacono
44 Wawrzyniak Ilona Warszawa Polska WOLISKO 21km Norbullo Team Poland opłacono
45 Piotrowski Łukasz Suwałki Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
46 Skrzekut Jarosław Giżycko Polska WOLISKO 21km BBL GIŻYCKO Polska opłacono
47 SZUMIŁO MICHAŁ Ełk Polska WOLISKO 21km LYSY 666 TEAM Polska
48 Turowski Robert Sojczyn Borowy Polska WOLISKO 21km Maratonka Grajewo Polska opłacono
49 Kuzmich Stas Warszawa Polska WOLISKO 21km Belarus opłacono
50 Michałowska Renata ostrołęka Polska WOLISKO 21km Biegam bo lubię Ostrołęka Polska opłacono
51 Marcinkiewicz Krzysztof Orzysz Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
52 Marcinkiewicz Mateusz Grabówka Polska WOLISKO 21km Polskia opłacono
53 Czechowski Jerzy warszawa Polska WOLISKO 21km mza - warszawa Polska
54 Nowakowski Karol pisz Polska WOLISKO 21km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Polska opłacono
55 kozhan vadim Warsaw Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
56 Soszyński Dominik Warszawa Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
57 Nieporęcka Sylwia Warszawa Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
58 Getka Przemysław Olsztyn Polska WOLISKO 21km Bitter Orange Poland opłacono
59 Wiśniewska Katarzyna Warszawa Polska WOLISKO 21km Indywidualistka Polska
60 Pawłowski Piotr Warszawa Polska WOLISKO 21km Polska
61 Nieciecki Jarek Grajewo Polska WOLISKO 21km Maratonka Grajewo Polska opłacono
62 Guzowski Radosław Grajewo Polska WOLISKO 21km Maratonka Grajewo Polska opłacono
63 Gabriel Pavel Białystok Polska WOLISKO 21km Dovydko Running Polska opłacono
64 Bałulis Rajmund Suwałki Polska WOLISKO 21km Dąbrowski Team Polska
65 Pawlicki Krzysztof Warszawa Polska WOLISKO 21km Poland opłacono
66 Zalewski Paweł Ełk Polska WOLISKO 21km Polska
67 Jekuma Ketija Saldus Łotwa WOLISKO 21km Latvia opłacono
68 Różalski Maciej Warszawa Polska WOLISKO 21km Karaś Tri Team Polska opłacono
69 Sadowska -Bartoszewicz Małgorzata OLSZTYN Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
70 Kruszniewski Jarek Suwalki Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
71 Trosiński Michał Ząbki Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
72 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Polska WOLISKO 21km Folwark Łękuk Team Polska opłacono
73 Kijora Maja Ełk Polska WOLISKO 21km Ełk Tu Biegam Polska opłacono
74 Różański Krystian Ełk Polska WOLISKO 21km Porta Active Team Polska opłacono
75 Wissuwa Jedrzej Warszawa Polska WOLISKO 21km Polska
76 Wszeborowska Madzia Ełk Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
77 Herbszt Krystian Wydminy Polska WOLISKO 21km BBL Wydminy Polska opłacono
78 Stasiak Krzysiek Suwałki Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
79 Gontarczyk Piotr Szczytno Polska WOLISKO 21km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Polska
80 Waraksa Paweł Suwałki Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
81 Paszkowska Barbara Suwałki Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
82 Kozłowski Piotr Syców Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
83 Giżyński Mariusz Warszawa Polska WOLISKO 21km Giża Team polska opłacono
84 Garbačiūnas Vaidas Kaunas Litwa WOLISKO 21km Lithuania opłacono
85 Darowicki Daniel Ełk Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
86 Wacewicz Rafał Białystok Polska WOLISKO 21km WIOSKA BIEGACZY/Aikirunners Polska opłacono
87 Rybus Agata Warszawa Polska WOLISKO 21km Polska
88 Iwaszko Urszula Wydminy Polska WOLISKO 21km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Polska opłacono
89 Mazonik Justyna Gutkowo Polska WOLISKO 21km Pszczółkowski Team Polska opłacono
90 Szumski Andrzej Ranty Polska WOLISKO 21km Piekarnia Kruklanki Polska opłacono
91 Wojtanowska Aneta Galiny Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
92 Getek Marcin Ełk Polska WOLISKO 21km Godzina Zero Polska opłacono
93 Czapa Magdalena Gdańsk Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
94 krawczuk wiesław wydminy Polska WOLISKO 21km Był Wydminy Polska opłacono
95 Koszycki Zbigniew Orzysz Polska WOLISKO 21km OSPWL Orzysz Polska opłacono
96 Koszycka Małgorzata Orzysz Polska WOLISKO 21km OSPWL Orzysz Polska opłacono
97 Strózik Aleksandra Kraków Polska WOLISKO 21km Struś TEAM Polska opłacono
98 Urynowicz Piotrek Wydminy Polska WOLISKO 21km Polska opłacono
99 Gryżewski Maciej Ełk Polska WOLISKO 21km WARDASZKA. RUNNING TEAM Polska opłacono
100 Zapilaj Daniel Ełk Polska WOLISKO 21km Söndagslöpare Polska opłacono


Wyświetleń: 21271

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ