Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Wesołowski Krzysztof Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
2 Wesołowska Katarzyna Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
3 Korzeniewska Aneta Plock Polska Marsz NW - 5km Tajniaki 8.30 opłacono on-line
4 Ormińska Anna Choceń Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
5 Ormińska Weronika Choceń Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
6 Ciesielska Lilianna Płock Polska Marsz NW - 5km Tajniaki 8.30
7 Marciniak Witold Włocławek Polska Bieg - 5 km Klubowicz WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono on-line
8 Bujalska Krystyna Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
9 Putz Marcin Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
10 Duszczak Tomasz Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
11 Pawlowski Kamil Chocen Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
12 Szymański Jakub Włocławek Polska Bieg - 5 km GotujeMy opłacono on-line
13 Gonstal Adam Włocławek Polska Bieg - 5 km GotujeMy opłacono on-line
14 Hartlinska Weronika Ludwikowo Polska Marsz NW - 5km Tajniaki 8.30 opłacono
15 Waledziak Aneta Ludwikowo Polska Marsz NW - 5km Tajniaki 8.30 opłacono
16 Pasierowski Mariusz Woclawek Polska Bieg - 5 km
17 Kalinowska-Derkus Martyna Łąck Polska Marsz NW - 5km
18 Budkiewicz Adam Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono
19 Kaszewska Róża Płock Polska Marsz NW - 5km Source Of Power
20 Wodkowski Lukasz Znin Polska Marsz NW - 5km opłacono on-line
21 Kurek Krzysztof Płock Polska Marsz NW - 5km NW CZŁAPSKI TEAM
22 Czarnecka Karolina Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
23 Starżyński Andrzej Końskowola Polska Bieg - 5 km LKB Rudnik
24 Matuszewska Małgorzata Lubraniec Polska Bieg - 5 km Rozbiegani Lubraniec opłacono on-line
25 Ulanowski Konrad Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
26 Kwasek Tomasz WŁOCŁAWEK Polska Bieg - 5 km parkrun Słodowo, Włocławek opłacono on-line
27 Szałek Beata Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
28 Sawicjki Bolesław Łódź Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
29 Sadowski Maksym Włocławek Polska Bieg - 5 km Maxel opłacono
30 Rosołowski Alan Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
31 Mrówczyński Błażej Golub-Dobrzyń Polska Bieg - 5 km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono on-line
32 Sekuła Cezary Waganiec Polska Bieg - 5 km Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku opłacono on-line
33 Foksiński Mariusz Golub-Dobrzyń Polska Bieg - 5 km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono on-line
34 Krępeć Natalia Golub-Dobrzyń Polska Bieg - 5 km ENDO Golub-Dobrzyń opłacono on-line
35 Witczak Marcin Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
36 Horodyski Maciej Włocławek Polska Bieg - 5 km Klubowicz WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono on-line
37 Piotrowicz Justyna Golub-Dobrzyń Polska Bieg - 5 km ENDO Golub-Dobrzyń opłacono on-line
38 Patyk Marta Włocławek Polska Bieg - 5 km Akademia Pożarnicza opłacono
39 Goździecki Marcin Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
40 Pawłowska Monika Olganowo Polska Marsz NW - 5km
41 Gęsiarz Monika Płock Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
42 Gęsiarz Szymon Płock Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
43 Brzezina Józef Maciej SOCHACZEW Polska Marsz NW - 5km Hulaj Noga Sochaczew opłacono
44 Berent Wioletta Rypin Polska Bieg - 5 km RKS Lech Rypin opłacono on-line
45 Szamel Hubert Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono
46 Szczepański Krzysztof Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
47 Czerenkiewicz-Pałucka Joanna Włocławek Polska Bieg - 5 km ANWILTEAM opłacono on-line
48 Rzęsiewicz Jolanta Rypin Polska Bieg - 5 km RKS Lech Rypin opłacono on-line
49 Bigorajska Aleksandra Nowe Proboszczewice Polska Bieg - 5 km Biegaj z Dymkiem opłacono on-line
50 Balcerak Małgorzata Włocławek Polska Marsz NW - 5km opłacono on-line
51 Balcerak Marcin Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
52 Berebecki Roman Rypin Polska Bieg - 5 km RKS Lech Rypin opłacono on-line
53 Sekretarski Błażej Brześć Kujawski Polska Bieg - 5 km Urząd Miasta Włocławek opłacono
54 Makowska Natalia Pabianice Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
55 Bieńkowski Jarosław Płock Polska Marsz NW - 5km Tajniaki 8:30 opłacono on-line
56 Augustyniak Piotr Poznań Polska Bieg - 5 km Moldy Unicorns opłacono on-line
57 Budzyńska Paulina Włocławek Polska Bieg - 5 km Moldy Unicorns opłacono on-line
58 Sztypka Paweł Toruń Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
59 Żurek Adrianna Toruń Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
60 Olszewska Marta Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
61 Maksymiuk Joanna Gdańsk Polska Marsz NW - 5km opłacono on-line
62 Maksymiuk Piotr Gdańsk Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
63 Stankiewicz Ilona Włocławek Polska Bieg - 5 km Fuck the PESEL opłacono on-line
64 Włodarczyk Dawid Sójki Polska Bieg - 5 km Kutno Biega opłacono on-line
65 Majewski Michalina Bydgoszcz Polska Bieg - 5 km
66 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Polska Bieg - 5 km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono on-line
67 Zieliński Szczepan Włocławek Polska Marsz NW 5km - klubowicz WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono on-line
68 Zielińska Iwona Włocławek Polska Bieg - 5 km Klubowicz WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono on-line
69 Pietrzak Michał Włocławk Polska Bieg - 5 km Klubowicz WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono on-line
70 Różański Filip Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
71 Urlich Łukasz Włocławek Polska Bieg - 5 km Klubowicz WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono on-line
72 Szot Maria Ujazd Polska Marsz NW - 5km
73 Grabowski Kamil Inowrocław Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
74 Lassota Tomasz Toruń Polska Marsz NW - 5km opłacono on-line
75 PASTERNAK ROBERT WŁOCŁAWEK Polska Bieg - 5 km Klubowicz WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono
76 Winiecka Ewa Włocławek Polska Bieg - 5 km Iron House Triathlon Włocławek opłacono on-line
77 Czajka Artur Czajka Włocławek Polska Bieg - 5 km Klubowicz WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek
78 Nowak Sebastian Waganiec Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
79 Piasecki krzysztof Włocławek Polska Bieg - 5 km Klubowicz WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono on-line
80 Seweryniak Michał Czerniewice Polska Marsz NW - 5km opłacono on-line
81 Waszak Sebastian Włocławek Polska Bieg - 5 km #BrothersTeam opłacono on-line
82 Żelski Jan Czerniewice Polska Marsz NW - 5km opłacono on-line
83 Dwojaczna-Chrapkowska Anna Włocławek Polska Bieg - 5 km parkrun Słodowo, Włocławek opłacono on-line
84 Chrapkowski Marcel Włocławek Polska Bieg - 5 km parkrun Słodowo, Włocławek opłacono on-line
85 Agacińska Anna Płock Polska Marsz NW - 5km
86 Błaszak Piotr Włocławek Polska Bieg - 5 km parkrun Słodowo, Włocławek opłacono on-line
87 Błaszak Urszula Włocławek Polska Bieg - 5 km parkrun Słodowo, Włocławek opłacono
88 Woźniak Ireneusz Otmianowo Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
89 Olszewski Kamil Włocławek Polska Bieg - 5 km ANWILTEAM opłacono on-line
90 Rybski Artur Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
91 Kokorzycka-Duszczak Marta Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
92 Ceglewska Natalia Wloclawek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line
93 Maciejewska Anna Topólka Polska Marsz NW - 5km opłacono on-line
94 Mroczyński Marek Włocławek Polska Bieg - 5 km ZŁY WILK opłacono on-line
95 Kowalkowski Paweł Gostynin Polska Bieg - 5 km ANWILTEAM opłacono on-line
96 Wrzesiński Kazimierz Włocławek Polska Bieg - 5 km Klubowicz WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono on-line
97 Steckiewicz Edmund Rypin Polska Marsz NW - 5km KB Rypin opłacono on-line
98 Torzewski Roman Boniewo Polska Bieg - 5 km Pamięci 61PP opłacono on-line
99 Pachucy Jakub Włocławek Polska Bieg - 5 km Klubowicz WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono on-line
100 Majewski Waldemar Włocławek Polska Bieg - 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 10604

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ