10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Ziólkowska Beata Bysław Polska 10 km
2 Górka Sebastian Toruń Polska 10 km
3 Poczwardowska Anita Szczutowo Polska 10 km SZCZUTOWO BIEGA
4 Nakonieczna Monika Grudziądz Polska 10 km Rogiewicz Running Team
5 Pilarski Krzysztof Toruń Polska 10 km kujawsko-pomorskie
6 Gostomczyk Antonina Brusy Polska 10 km Fitness Sportowy Tuchola opłacono
7 Pieczka Marcin Bydgoszcz Polska 10 km opłacono
8 Szarmach Stanisław Gródek Polska 10 km Diabelskie Pioruny opłacono
9 Mechliński Bartek Toruń Polska 10 km opłacono
10 Wąż Sławomir Grębocin Polska 10 km Runcross Rozgarty opłacono
11 Rytlewski Michał Śliwice Polska 10 km Biegające Śliwice opłacono
12 TOBOLSKA GRAŻYNA GRUDZIĄDZ Polska 10 km opłacono
13 Gubański Szymon Drzycim Polska 10 km opłacono
14 Papierowski Adam Świecie Polska 10 km opłacono
15 Czaplicki Patryk Bysławek Polska 10 km opłacono
16 Stykała Magdalena Bukowiec Polska 10 km opłacono
17 Towstokory Marek Złotów Polska 10 km opłacono
18 Zbielska Agnieszka Piła Polska 10 km opłacono
19 Zayats Dzmitry Lipnica Polska 10 km opłacono
20 Schreiber Weronika Tuchola Polska 10 km Fitness Sportowy Tuchola opłacono
21 Schreiber Oskar Tuchola Polska 10 km Fitness Sportowy Tuchola opłacono
22 Kulczyk Medard Sucha Polska 10 km opłacono
23 Bartosz Aleksandra Kikół Polska 10 km opłacono
24 Staniszewski Sławomir Żnin Polska 10 km PAŁUKI RUNNING TEAM opłacono
25 Deja Paweł Bysławek Polska 10 km opłacono
26 Ginter Mikołaj Tuchola Polska 10 km Glazik Team opłacono
27 Procek Daria Śliwice Polska 10 km Biegające Śliwice opłacono
28 Wysocki Patryk Tuchola Polska 10 km opłacono
29 Kopacz Arkadiusz Bysław Polska 10 km opłacono
30 Lewandowski Maciej Płonkowo Polska 10 km opłacono
31 Rzęsiewicz Jolanta Rypin Polska 10 km RKS LECH RYPIN opłacono
32 Malendowicz Żaneta Tuchola Polska 10 km opłacono
33 Drewczyńska Joanna Legbąd Polska 10 km opłacono
34 Puchowski Bartosz Śliwice Polska 10 km opłacono
35 Kopacz Adrian Tuchola Polska 10 km opłacono
36 Blas Krzysztof Lińsk Polska 10 km Biegające Śliwice opłacono
37 Tomaszewski Wojciech Torun Polska 10 km Idealnie Niedoskonali opłacono
38 Felisiak Mariusz Toruń Polska 10 km opłacono
39 Gniot Henryk Minikowo Polska 10 km opłacono
40 Malendowicz Robert Tuchola Polska 10 km opłacono
41 Sapalska Michalina Lubiewo Polska 10 km Biegające Śliwice opłacono
42 Czuk Marek Toruń Polska 10 km opłacono
43 Nartowski Łukasz Górsk Polska 10 km opłacono
44 Ćwiklińska Anna Poznań Polska 10 km Virtual Runner Club opłacono
45 Tadeja Jakub Toruń Polska 10 km opłacono
46 Polak Paweł Inowrocław Polska 10 km opłacono
47 Butrym Adam Toruń Polska 10 km T.S Opatrunki Toruń opłacono
48 Kamiński Stefan Toruń Polska 10 km opłacono


Wyświetleń: 4186

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ