Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Gołąbek Marcin Garcz Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego LOTOS RUNNING TEAM opłacono on-line
2 Szarko Maciej Elbląg Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego
3 Kaleta Tomasz Goszczyno Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Biegający serwisant opłacono on-line
4 Jednachowski Krzysztof Puck Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
5 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
6 Naczke Grzegorz Żelistrzewo Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
7 Hirsz Przemysław Gdańsk Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego opłacono on-line
8 Domnik Wojciech Władysławowo Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
9 Willner Waldemar Domatówko Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Kicaj Domatówko opłacono on-line
10 Okrój Gabriela Domatówko Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Kicaj Domatówko opłacono on-line
11 Chwalisz Leszek Rumia Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego parkrun Rumia opłacono on-line
12 Chwalisz Sabina Rumia Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego parkrun Rumia opłacono on-line
13 Buczkowski Damian Władysławowo Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Biegamy Razem Władysławowo
14 Hubert Jakub Kosakowo Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Ventum opłacono on-line
15 Szewka Maciej Darzlubie Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego OSP DARZLUBIE opłacono on-line
16 Klahs Artur Połczyno Bis Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
17 Mislisz Piotr Osłonino Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
18 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego Drużyna mistrzów
19 Bisewski Piotr Karwia Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego
20 Pilawa Damian Gdańsk Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego opłacono on-line
21 Gorczycki Grzegorz Gdańsk Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego Ilonka Team opłacono on-line
22 Król Benedykt WERBLINIA Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Werblinia opłacono on-line
23 Łęgowski Janusz Puck Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
24 Zwatykanicz Martyna Rumia Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego Projekt1000Up
25 Hincka Marzena Gnieżdżewo Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Przyjaciele w Biegu/BRW Władysławowo opłacono on-line
26 Labudda Wojciech Puck Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego LKS PUCK/Przyjaciele w Biegu opłacono on-line
27 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego gosia.sie.buja opłacono on-line
28 Jednachowski Artur Darzlubie Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Darzlubskie Dziki opłacono on-line
29 Szymański Krzysztof Domatówko Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
30 Mickiewicz -Szymańska Ilona Domatówko Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
31 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego Wiewiór Team
32 Hintzke Leszek Leśniewo Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Przyjaciele w biegu opłacono on-line
33 Okrój Arkadiusz Reda Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego Przyjaciele w biegu opłacono on-line
34 Jaskułka Antoni Swarzewo Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego
35 Bernat Antoni Puck Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
36 Ratke Daria Puck Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
37 Asmus Amelia Puck Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
38 Rosenkranz Magdalena Starzyno Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
39 Graff Norbert Wicko Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego UKS Ekoludek Szczenurze
40 Ćwikałowski Waldemar Gdynia Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego
41 Stankiewicz Witold Godętowo Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego WOLF TEAM opłacono on-line
42 Redzimski Grzegorz Mrzezino Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Jatutattoo opłacono on-line
43 Lademann Maciej Darzlubie Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
44 Miszke Patryk KOCHANOWO Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego Biegający dietetyk team opłacono on-line
45 Oberzig Mateusz Władysławowo Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego
46 Tatarowska Patrycja Połczyno Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
47 Paczuła Urszula Cewice Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego opłacono on-line
48 Paczuła Stanisław Cewice Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego Biegający dietetyk team opłacono on-line
49 Lademann Alicja Darzlubie Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
50 POSAŃSKI ADAM POSAŃSKI MRZEZINO Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
51 Lesner Damian Puck Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
52 STEMPNIAK Zbigniew HEL Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
53 Dawidowski Roman Puck Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Kaszubska Spółdzielnia Przystań
54 Jednachowski Radosław Darzlubie Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Darzlubskie Dziki opłacono on-line
55 Murański Józef Jastarnia-Bór Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Borowion Jastarnia-Bór opłacono on-line
56 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Kaszëbë Łebcz
57 Ceszke Błażej Strzelno Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
58 Labun Zenon Mrzezino Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
59 Lewińska Dominika Władysławowo Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego
60 Stromidło Jan Stromidło Swarzewo Polska 10 km - mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
61 Ślęzak Adam Elbląg Polska 10 km - osoby spoza Powiatu Puckiego OSP POGRODZIE


Wyświetleń: 4632

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ