10 km 5 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start 1 okr 2 okr Czas netto
1 310 TELEPSKI MICHAŁ M 1 GDAŃSK BROWERY TEAM / NULL M 30 10 km 00:00:01.40 00:23:41.85 00:24:27.43 00:48:09.28
2 314 WICENBACH ARKADIUSZ M 2 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA M 30 10 km 00:00:01.79 00:23:42.22 00:26:34.88 00:50:17.10
3 317 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M 3 ELBLĄG MEBLE WÓJCIK M 20 10 km 00:00:02.49 00:24:21.76 00:26:08.07 00:50:29.83
4 285 KWIATKOWSKI WIESŁAW M 4 FRANCISZKOWO DOLNE M 50 1 10 km 00:00:01.09 00:25:06.30 00:25:41.84 00:50:48.14
5 326 JABŁONKA GRZEGORZ M 5 ELBLĄG M 40 1 10 km 00:00:00.77 00:25:02.38 00:25:57.06 00:50:59.44
6 319 WÓJCICKI RAFAŁ M 6 ELBLĄG M 40 2 10 km 00:00:02.15 00:25:22.50 00:25:40.30 00:51:02.80
7 308 SZOPA ALAN M 7 ELBLĄG M 30 1 10 km 00:00:05.70 00:25:26.36 00:26:54.33 00:52:20.69
8 276 JANECKI KRZYSZOF M 8 PIENIĘŻNO M 40 3 10 km 00:00:03.31 00:25:49.94 00:27:16.20 00:53:06.14
9 288 MAZUR JAROSŁAW M 9 ELBLĄG BT-ELBLAG M 50 2 10 km 00:00:04.10 00:26:35.97 00:26:37.07 00:53:13.04
10 283 KOZŁOWSKI ŁUKASZ M 10 ELBLĄG SZYBKI SANDAŁ PL M 40 4 10 km 00:00:01.39 00:26:28.45 00:26:44.93 00:53:13.38
11 300 PŁATKOWSKI MARCIN M 11 ELBLĄG BT-ELBLAG M 40 5 10 km 00:00:01.85 00:26:37.89 00:26:47.68 00:53:25.57
12 268 ĆWIKLIŃSKI TOMASZ M 12 ELBLĄG MND-NE M 40 6 10 km 00:00:04.01 00:26:26.90 00:27:13.26 00:53:40.16
13 265 BURZYKOWSKI ANDRZEJ M 13 ELBLAG BT-ELBLAG M 50 3 10 km 00:00:03.25 00:27:04.12 00:26:54.97 00:53:59.09
14 273 GRYNIS PAWEŁ M 14 ELBLĄG M 30 2 10 km 00:00:01.89 00:27:51.28 00:27:36.15 00:55:27.43
15 272 GRYNIS KAMILA K 1 ELBLĄG BT-ELBLĄG K 30 10 km 00:00:02.66 00:28:08.65 00:28:20.17 00:56:28.82
16 325 ZARKOWSKI PIOTR M 15 ELBLĄG M 30 3 10 km 00:00:01.26 00:28:07.55 00:30:51.45 00:58:59.00
17 286 MAĆKOWIAK TOMASZ M 16 ELBLĄG BT-ELBLAG M 30 4 10 km 00:00:04.15 00:29:39.35 00:29:26.44 00:59:05.79
18 313 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 2 ELBLĄG KLUGE TEAM K 20 10 km 00:00:01.23 00:30:29.05 00:30:14.06 01:00:43.11
19 280 KAMIŃSKI PAWEŁ M 17 ELBLĄG M 40 7 10 km 00:00:05.27 00:30:26.32 00:30:27.77 01:00:54.09
20 318 WOJTCZAK RAFAŁ M 18 82-300 ELBLĄG BT-ELBLAG M 30 5 10 km 00:00:01.91 00:29:43.59 00:31:33.48 01:01:17.07
21 323 ZIEMIŃSKA MAGDALENA K 3 ELBLĄG K 40 10 km 00:00:03.36 00:29:48.24 00:31:55.74 01:01:43.98
22 278 JANKOWSKI TOMASZ M 19 ELBLĄG BT-ELBLAG M 40 8 10 km 00:00:04.46 00:30:07.55 00:32:13.41 01:02:20.96
23 322 ZDZIARSKI SEBASTIAN M 20 ELBLĄG M 20 1 10 km 00:00:06.23 00:30:55.33 00:31:54.70 01:02:50.03
24 289 MICKIEWICZ EWA K 4 ELBLAG BT-ELBLAG K 40 1 10 km 00:00:03.50 00:31:02.52 00:32:12.68 01:03:15.20
25 172 ŁABA JERZY M 21 ELBLAG PRZEWOZY AUTOKAROWE MACIUŚ M 50 4 10 km 00:00:04.06 00:29:41.42 00:33:42.03 01:03:23.45
26 269 GODZIŃSKA DOROTA K 5 MILEJEWO BAŻANTELBLĄG K 40 2 10 km 00:00:06.25 00:31:19.76 00:32:14.43 01:03:34.19
27 275 JAGIELSKI KLAUDIAN M 22 ELBLĄG M 30 6 10 km 00:00:04.65 00:30:54.88 00:33:02.54 01:03:57.42
28 270 GODZIŃSKI PAWEŁ M 23 MILEJEWO BAŻANTELBLĄG M 40 9 10 km 00:00:06.51 00:31:19.33 00:32:38.35 01:03:57.68
29 301 SKALIJ PAWEŁ M 24 ELBLĄG M 30 7 10 km 00:00:05.24 00:32:00.92 00:32:53.43 01:04:54.35
30 327 STANKIEWICZ PIOTR M 25 M 40 10 10 km 00:00:02.27 00:31:02.36 00:33:52.42 01:04:54.78
31 303 SOŁOWIEJ MAGDALENA K 6 ELBLĄG BT-ELBLAG K 40 3 10 km 00:00:03.55 00:32:50.59 00:32:30.15 01:05:20.74
32 304 SUDOMIERSKI MARIUSZ M 26 ELBLĄG BT- ELBLĄG M 50 5 10 km 00:00:02.92 00:32:02.39 00:33:20.66 01:05:23.05
33 297 PAJEK-SIELICKA AGNIESZKA K 7 ELBLĄG K 40 4 10 km 00:00:04.94 00:32:56.52 00:32:35.66 01:05:32.18
34 292 OLEJARCZYK PIOTR M 27 ELBLĄG GMINA ELBLAG-ELEKTROMET M 60+ 1 10 km 00:00:02.29 00:32:09.63 00:33:29.65 01:05:39.28
35 316 WITKOWSKA JOANNA K 8 ELBLĄG NOWAK TEAM K 30 1 10 km 00:00:08.12 00:33:31.89 00:32:27.02 01:05:58.91
36 287 MADERA FILIP M 28 ELBLĄG M 30 8 10 km 00:00:03.46 00:33:33.18 00:32:33.60 01:06:06.78
37 311 TOŁWIŃSKA AGNIESZKA K 9 GRONOWO GÓRNE OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM ELBLĄG K 50 1 10 km 00:00:04.63 00:31:55.47 00:34:11.36 01:06:06.83
38 282 KOTULSKA ADA K 10 ELBLĄG K 30 2 10 km 00:00:03.27 00:33:33.15 00:32:33.93 01:06:07.08
39 274 GUTOWSKA IZABELA K 11 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM K 40 5 10 km 00:00:03.89 00:32:07.63 00:34:46.70 01:06:54.33
40 262 ALICKI GRZEGORZ M 29 ELBLĄG M 40 11 10 km 00:00:04.58 00:33:34.70 00:36:10.87 01:09:45.57
41 296 OSTROWSKI DAWID M 30 ELBLĄG M 30 9 10 km 00:00:05.51 00:34:49.81 00:35:38.34 01:10:28.15
42 298 PAKIEŁA ALEKSANDRA K 12 ELBLĄG K 20 1 10 km 00:00:04.51 00:34:51.06 00:35:37.61 01:10:28.67
43 293 OLKOWSKA ANNA K 13 ELBLĄG #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM K 40 6 10 km 00:00:08.35 00:35:29.19 00:35:16.81 01:10:46.00
44 321 WÓJCIK MICHAŁ M 31 POMORSKA WIEŚ M 30 10 10 km 00:00:08.15 00:34:49.29 00:36:13.01 01:11:02.30
45 281 KORZENIEWSKA AGNIESZKA K 14 ELBLAG BT- ELBLĄG K 60+ 1 10 km 00:00:02.87 00:34:05.08 00:37:07.72 01:11:12.80
46 307 SZARKO EZBIETA MARIOLAL K 15 ELBLĄG K 60+ 2 10 km 00:00:03.47 00:34:25.12 00:36:51.85 01:11:16.97
47 320 WÓJCIK KATARZYNA K 16 MILEJEWO K 30 3 10 km 00:00:08.54 00:34:48.59 00:36:30.30 01:11:18.89
48 279 JUCHNOWICZ PIOTR M 32 ELBLAG M 40 12 10 km 00:00:06.52 00:34:04.92 00:37:23.35 01:11:28.27
49 277 JANIK DOROTA K 17 ELBLĄG BT- ELBLĄG K 40 7 10 km 00:00:03.81 00:34:06.33 00:38:21.74 01:12:28.07
50 284 KUCHARSKI HUBERT M 33 ELBLĄG AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W ELBLĄGU M 20 2 10 km 00:00:02.96 00:39:09.95 00:35:35.29 01:14:45.24
51 263 BINIEWICZ ŁUKASZ M 34 ELBLĄG M 40 13 10 km 00:00:06.17 00:35:59.87 00:39:41.26 01:15:41.13
52 294 OLKOWSKI KRZYSZTOF M 35 ELBLĄG #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM M 40 14 10 km 00:00:08.36 00:35:56.24 00:39:47.66 01:15:43.90
53 266 CZEREPSKA PAULINA K 18 ELBLĄG BT- ELBLĄG K 30 4 10 km 00:00:04.44 00:36:56.89 00:40:08.91 01:17:05.80
54 290 NADACHEWICZ STASIEK M 36 ELBLAG BT-ELBLĄG M 60+ 2 10 km 00:00:04.38 00:39:43.61 00:40:43.93 01:20:27.54
55 264 BŁAŻEJEWSKA MAŁGORZATA K 19 ELBLĄG KLUB TERREGO K 40 8 10 km 00:00:05.60 00:40:50.79 00:43:25.55 01:24:16.34
56 295 ORZOŁ KATARZYNA K 20 ELBLĄG KLUB TERREGO K 50 2 10 km 00:00:05.43 00:40:50.37 00:43:29.58 01:24:19.95
57 271 GOTLIBOWSKI RADOSŁAW M 37 ELBLĄG MND-NE / KIJKI 4 FUN M 40 15 10 km 00:00:09.99 00:44:35.17 00:48:42.07 01:33:17.24
58 315 WIEWIÓRKA ZBIGNIEW M 38 ELBLĄG M 30 11 10 km 00:00:10.24 00:44:34.81 00:48:42.50 01:33:17.31


5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans start Czas netto
1 309 TEIXEIRA JORY M 1 ELBLĄG SKLA SOPOT 5 km 00:00:00.76 00:17:03.66
2 193 TRĘBACZ MICHAŁ M 2 ELBLĄG 5 km 00:00:00.66 00:17:56.36
3 173 MALTSEV ARTEM M 3 ELBLĄG KLUGETEAM 5 km 00:00:00.92 00:19:02.88
4 190 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 4 ELBLĄG MARATOŃCZYK ELBLĄG 5 km 00:00:00.63 00:20:07.66
5 184 ROGOWSKI SEBASTIAN M 5 ELBLĄG 5 km 00:00:01.35 00:20:51.63
6 191 SZABŁOWSKA IWONA K 1 PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km 00:00:01.48 00:21:19.83
7 163 JASIŃSKI ADRIAN M 6 ELBLAG 5 km 00:00:01.97 00:22:17.69
8 204 ZATORSKA KATARZYNA K 2 GDAŃSK LSYP ACTIVE! 5 km 00:00:01.62 00:22:32.48
9 196 WITKOWSKA JOANNA K 3 ELBLĄG 5 km 00:00:00.73 00:22:39.82
10 197 WICKI BARTOSZ M 7 ELBLĄG 5 km 00:00:01.20 00:23:37.08
11 201 WEREMA NATALIA K 4 PASŁĘK 5 km 00:00:01.64 00:24:45.81
12 187 SADOWSKI BARTŁOMIEJ M 8 ELBLĄG 5 km 00:00:07.12 00:25:05.05
13 164 JELENIEWSKI DAMIAN M 9 ELBLĄG 5 km 00:00:04.64 00:25:08.10
14 156 CICHOŃ TOMASZ M 10 ELBLĄG 5 km 00:00:07.03 00:25:18.77
15 324 BARTMIKOWSKI STANISŁAW M 11 ELBLĄG 5 km 00:00:03.51 00:25:42.86
16 199 KIKIŃSKI BOGDAN M 12 ELBLĄG 5 km 00:00:01.42 00:25:52.54
17 162 JANKOWSKI MIKOŁAJ M 13 ELBLĄG BT-ELBLAG 5 km 00:00:05.96 00:26:03.18
18 177 PIETRZAK MACIEJ M 14 GRONOWO GÓRNE 5 km 00:00:03.79 00:26:08.27
19 157 DĄBROWSKI JAKUB M 15 ELBLĄG 5 km 00:00:02.30 00:26:37.63
20 203 CHROSTOWSKI KRYSTIAN M 16 ELBLĄG 5 km 00:00:04.43 00:28:26.06
21 160 GRODEL DANUTA K 5 GRONOWO GÓRNE 5 km 00:00:04.53 00:28:33.48
22 186 SADOWSKA KATARZYNA K 6 ELBLĄG OSOBA PRYWATNA 5 km 00:00:02.24 00:29:05.43
23 170 KUNA PAULINA K 7 ELBLĄG 5 km 00:00:04.33 00:29:30.14
24 169 KOZŁOWSKA SYLWIA K 8 SIERPIN 5 km 00:00:02.57 00:29:51.98
25 158 GLADKI JAKUB M 17 MILEJEWO KAMECKI TEAM 5 km 00:00:05.62 00:30:10.45
26 166 KAMECKI DAWID M 18 MILEJEWO KAMECKI TEAM 5 km 00:00:05.11 00:30:11.02
27 200 MIROS ARTUR M 19 ELBLĄG 5 km 00:00:03.11 00:30:33.09
28 291 NOWAK JANUSZ M 20 ELBLĄG NOWAK TEAM 5 km 00:00:01.79 00:30:54.77
29 159 GŁADKI ZDZISŁAW M 21 ELBLĄG NOWAK TEAM 5 km 00:00:03.16 00:31:02.77
30 168 KOTULSKA JULIA K 9 KAMIONEK WIELKI 5 km 00:00:02.41 00:31:35.19
31 176 OREDOWICZ JULIAN M 22 ELBLĄG 5 km 00:00:03.20 00:31:36.41
32 202 SKUBISZ DAWID M 23 ELBLĄG 5 km 00:00:04.26 00:32:07.71
33 188 SAMBOR ELŻBIETA K 10 ELBLĄG OPEN BALANCE HTT ELBLĄG 5 km 00:00:02.81 00:32:25.59
34 192 TARWACKI RAFAŁ M 24 ELBLĄG 5 km 00:00:04.87 00:32:28.66
35 152 BIAŁOWĄS KAROLINA K 11 ELBLĄG 5 km 00:00:04.62 00:32:29.25
36 180 PIŚKIEWICZ AGNIESZKA K 12 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM 5 km 00:00:03.03 00:32:32.14
37 312 KOCHANOWSKA PAULINA K 13 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM ELBLĄG 5 km 00:00:03.09 00:32:32.22
38 194 WAWRZYK IWONA K 14 ELBLĄG 5 km 00:00:02.74 00:34:00.64
39 151 BERNI EVELINE K 15 ELBLĄG KAMECKI TEAM 5 km 00:00:07.14 00:34:36.96
40 185 SADOWSKA JOANNA K 16 ELBLAG 5 km 00:00:02.43 00:34:41.10
41 171 KUŹMA KATARZYNA K 17 ELBLĄG 5 km 00:00:06.77 00:40:37.17
42 165 KAMECKA DARIA K 18 MILEJEWO KAMECKI TEAM 5 km 00:00:07.10 00:40:48.17
43 181 PRZYBYŁOWSKA DANUTA K 19 PASŁĘK 5 km 00:00:02.48 00:40:53.84
44 167 KAMECKI RADOSŁAW M 25 MILEJEWO KAMECKI TEAM 5 km 00:00:02.30 00:41:12.48
45 155 CHOMICZ JULIA K 20 ELBLĄG 5 km 00:00:03.42 00:41:43.78
46 182 PRZYBYŁOWSKA JULIA K 21 PASŁĘK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W PASŁĘKU 5 km 00:00:05.32 00:41:45.83
47 153 BORYSIEWICZ IGA K 22 PASŁĘK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PASŁĘKU 5 km 00:00:04.80 00:42:02.80
48 154 BORYSIEWICZ PIOTR M 26 PASŁĘK 5 km 00:00:05.83 00:42:03.99
49 175 OBRACIANKO MAGDALENA K 23 ELBLAG OSOBA PRYWATNA 5 km 00:00:03.95 00:42:16.82
50 183 PRZYBYŁOWSKI WOJCIECH M 27 PASŁĘK 5 km 00:00:06.19 00:42:28.06

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ