Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Ruszczyk Marcin Ryn Polska MEGA - 2 rundy opłacono BM
2 Walczak Agnieszka Olsztyn Polska MEGA - 2 rundy
3 Kopeć Miłosz Olsztyn Polska Dzieci 4- 1 runda (9-10 lat) MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ opłacono BM
4 Wiesiołek Zbigniew Olsztyn Polska MEGA - 2 rundy Strava MTB Team opłacono
5 Janowska Małgorzata Ostróda Polska Dzieci 3- 3 rundy (7-8 lat) Ostróda SPORT TEAM
6 Kuprian Jan Olsztyn Polska Żak – 2 rundy Warmia Aktywnie opłacono BM
7 Kuprian Szymon Olsztyn Polska MEGA - 2 rundy opłacono BM
8 Janowski Tomasz Ostróda Polska Młodzik – 1 runda Ostróda SPORT TEAM opłacono BM
9 Jankowski Marek Ostróda Polska MINI – 1 runda Ostróda SPORT TEAM opłacono BM
10 Łojko Łukasz Węgorzewo Polska MEGA - 2 rundy opłacono BM
11 Ruszczyk Daniel Nikielkowo Polska MEGA - 2 rundy opłacono BM
12 Łaszczych Gabriel Tatary Polska Młodzik – 1 runda Białobłocki team Ełk
13 Rawdanowicz Iga Ostróda Polska Dzieci 4- 1 runda (9-10 lat) Ostróda SPORT TEAM opłacono BM
14 Młodawski Jędrzej Susz Polska Żak – 2 rundy Hard Ride MTB Susz opłacono
15 Młodawski Jan Susz Polska Żak – 2 rundy Hard Ride MTB Susz opłacono
16 Górny Janusz Susz Polska MINI – 1 runda Epidemia Cyklozy Susz opłacono
17 Biesiada Antoni Stawiguda Polska Dzieci 3- 3 rundy (7-8 lat) opłacono BM
18 Biesiada Igor Stawiguda Polska Dzieci 3- 3 rundy (7-8 lat) opłacono BM
19 Przybyła Franciszek Olsztyn Polska Dzieci 2- 2 rundy (6 lat) opłacono BM
20 Przybyła Jan Olsztyn Polska Dzieci 4- 1 runda (9-10 lat) Warmia Aktywnie opłacono BM
21 Żak Mateusz Biskupiec Polska Dzieci 2- 2 rundy (6 lat) Team HB opłacono BM
22 Żak Karolina Biskupiec Polska MINI – 1 runda Team HB opłacono BM
23 RAKOWSKI Krzysztof Olsztyn Polska MEGA - 2 rundy Przem-Gri Olsztyn opłacono BM
24 Karwowska Nadia Ostróda Polska Dzieci 4- 1 runda (9-10 lat) Ostróda SPORT TEAM opłacono
25 Karwowski Wiktor Ostróda Polska MEGA - 2 rundy opłacono
26 Karwowski Krzysztof Ostróda Polska MEGA - 2 rundy Ostróda SPORT TEAM opłacono
27 Zajczyk Janusz Barczewo Polska GIGA - 3 rundy opłacono BM
28 Łepkowska Iga Barczewo Polska Dzieci 1- 1 runda (2-5 lat) opłacono BM
29 Neumann Rafał Miłakowo Polska GIGA - 3 rundy MTB MIŁAKOWO opłacono BM
30 Kucharski Jakub Olsztyn Polska Żak – 2 rundy Warmia Aktywnie opłacono BM
31 Mogut Ivo Różnowo Polska Dzieci 2- 2 rundy (6 lat)
32 Mogut Roko Różnowo Polska Dzieci 3- 3 rundy (7-8 lat)
33 Kuźma Daria Olsztyn Polska Dzieci 3- 3 rundy (7-8 lat) opłacono BM
34 Kuźma Anna Olsztyn Polska Dzieci 1- 1 runda (2-5 lat) opłacono BM
35 Sułkiewicz Marcin Olsztyn Polska MEGA - 2 rundy opłacono BM
36 Bujnik Przemysław Olsztyn Polska MEGA - 2 rundy Ultra Gordon Team opłacono BM
37 Radzki Daniel Wójtowo Polska GIGA - 3 rundy
38 Tomkowski Jakub Mikołajki Polska Żak – 2 rundy opłacono BM
39 Zakrzewski Łukasz Olsztyn Polska MEGA - 2 rundy opłacono BM
40 Zakrzewski Dominik Olsztyn Polska Żak – 2 rundy opłacono BM
41 Musiał Piotr Lubawa Polska MEGA - 2 rundy
42 Wiraszka Rafał Serock Polska MEGA - 2 rundy INTRO CYCLING TEAM
43 Żak Krzysztof Biskupiec Polska GIGA - 3 rundy Team HB opłacono BM
44 Czerwonka Ewelina Bliżyn Polska MINI – 1 runda opłacono
45 Jankowski Dominik Olsztyn Polska GIGA - 3 rundy AKO Team opłacono BM
46 Świtek Łukasz Bliżyn Polska Młodzik – 1 runda opłacono
47 Jankowski Tomasz Olsztyn Polska MEGA - 2 rundy AKO Team opłacono BM
48 Zaremba Jakub Olsztyn Polska GIGA - 3 rundy Radykalna Akcja Moralnej Odbudowy Ludzkości opłacono BM
49 Sulej Magdalena Olsztyn Polska MEGA - 2 rundy opłacono BM
50 Korol Hanna Olsztyn Polska Dzieci 3- 3 rundy (7-8 lat) Warmia Aktywnie opłacono BM
51 Michalski Jan Barczewo Polska Dzieci 2- 2 rundy (6 lat)
52 Michalska Helena Barczewo Polska Dzieci 3- 3 rundy (7-8 lat)
53 Baska Anastazja Barczewo Polska Dzieci 2- 2 rundy (6 lat) opłacono BM
54 Baska Piotr Barczewo Polska Dzieci 1- 1 runda (2-5 lat) opłacono BM
55 Baska Nadia Barczewo Polska Dzieci 1- 1 runda (2-5 lat) opłacono BM
56 Kalinowski Krystian Białystok Polska MEGA - 2 rundy AGR Podlasie
57 Lejawka Ryszard Barczewo Polska MEGA - 2 rundy opłacono
58 Szafran Grzegorz Lidzbark warminski Polska MEGA - 2 rundy PsiakizWarmiiiMazur opłacono
59 Tunkiewicz Filip Olsztyn Polska Dzieci 4- 1 runda (9-10 lat)
60 Dzikowski KRZYSZTOF Ostróda Polska Dzieci 2- 2 rundy (6 lat) Ostróda SPORT TEAM opłacono BM
61 Szot Szymon olsztyn Polska GIGA - 3 rundy
62 Fudali Maja Ostróda Polska Dzieci 4- 1 runda (9-10 lat) Ostróda SPORT TEAM opłacono BM
63 Białek Aleksander Susz Polska Młodzik – 1 runda Hard Ride MTB Susz opłacono BM
64 Malinowski Tomasz Olsztyn Polska MEGA - 2 rundy Strava Team opłacono BM
65 Lingo-Napiwodzka Anna Dywity Polska MEGA - 2 rundy
66 Świątkowski Iwo Olsztyn Polska Żak – 2 rundy WarmiaAktywnie opłacono BM
67 Zawidow Maciej Pasłęk Polska MEGA - 2 rundy MTB MIŁAKOWO opłacono BM
68 Kujawa Paweł Biskupiec Polska MEGA - 2 rundy opłacono BM
69 Kujawa Damian Biskupiec Polska Żak – 2 rundy opłacono BM
70 Gostomczyk Wojciech Kwidzyn Polska Dzieci 3- 3 rundy (7-8 lat) Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn
71 Gostomczyk Michał Kwidzyn Polska Dzieci 1- 1 runda (2-5 lat) Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn
72 Gostomczyk Maciej KWIDZYN Polska MEGA - 2 rundy Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn opłacono BM
73 Jabczyński Grzegorz Mrągowo Polska MEGA - 2 rundy Mrągowski Klub Morsów opłacono BM
74 Jakóbczak Nikola Barczewo Polska Dzieci 3- 3 rundy (7-8 lat) opłacono BM
75 Klimas Marek Barczewo Polska GIGA - 3 rundy opłacono BM
76 Świder Tomasz Olsztyn Polska Dzieci 3- 3 rundy (7-8 lat) opłacono BM
77 Świder Franciszek Olsztyn Polska Dzieci 4- 1 runda (9-10 lat) opłacono BM
78 Niski Jerzy Barczewo Polska MEGA - 2 rundy opłacono
79 Wichman Basia Olsztyn Polska MEGA - 2 rundy opłacono BM
80 Wierzbicki Stanisław Mikołajki Polska MINI – 1 runda MSR Mrągowo opłacono BM
81 Rejzner Michał Olsztyn Polska GIGA - 3 rundy Michelin Aldo Team
82 Zworski Hubert Ostróda Polska Dzieci 3- 3 rundy (7-8 lat) Ostróda SPORT TEAM opłacono BM
83 Rychlewski Ignacy Olsztyn Polska Dzieci 3- 3 rundy (7-8 lat) WarmiaAktywnie opłacono BM
84 Leśków Remigiusz Szafranki Polska Dzieci 4- 1 runda (9-10 lat) Ostróda SPORT TEAM opłacono BM
85 Gołaszewski Tomasz Olsztyn Polska GIGA - 3 rundy
86 Ostrowski Michał Ruszajny Polska Dzieci 4- 1 runda (9-10 lat) opłacono BM
87 SOBOŃ WIKTOR Olsztyn Polska MEGA - 2 rundy MSR OLSZTYN
88 KUSZMIDER KAMIL PLONSK Polska GIGA - 3 rundy KK Załuski Team
89 Łukasiewicz Tomasz Świętajny Polska MEGA - 2 rundy opłacono
90 Chrostek Olaf Kadzidło Polska Dzieci 4- 1 runda (9-10 lat) Kurpie TEAM
91 CHROSTEK Janusz Kadzidło Polska MEGA - 2 rundy Kurpie TEAM
92 Chrostek Natalia Kadzidło Polska MINI – 1 runda Kurpie Team
93 Kaczmarczyk Paweł Barczewo Polska MEGA - 2 rundy opłacono BM
94 Granica Marcin Olsztyn Polska GIGA - 3 rundy opłacono
95 Miłaszewski Filip Zalesie Polska Dzieci 1- 1 runda (2-5 lat) opłacono BM
96 Granica Joanna Olsztyn Polska GIGA - 3 rundy opłacono
97 Kołodziejczyk Magdalena Piecki Polska MEGA - 2 rundy Ultra Gordon Team
98 Jakubowska Małgorzata Olsztyn Polska GIGA - 3 rundy Auto Land MTB Team opłacono BM
99 Chećko-Zaremba Jadwiga Olsztyn Polska Żak – 2 rundy WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu opłacono BM
100 Zera Elżbieta Kadzidło Polska MINI – 1 runda Kurpie TEAM


Wyświetleń: 13276

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ