Piękna pogoda, woda oraz natura a to wszystko u nas.

Zapraszam na Otwaty trening Smoczych Łodzi po odpływie Motławy. 

Smocze łodzie to drużynowy sport wodny. Wywodzi się z południowej Azji gdzie na tradycyjnych smoczych łodziach pływano od tysiącleci. Współczesne, sportowe łodzie, mniejsze od tradycyjnych, mieszczą 22 osoby, w tym 20 wioślarzy. Na zajęcia można przyjść cała rodziną miejsce znajdzie sie dla małych i dużych. Smocze Łodzie określane są jako najbardziej zespołowy z popularnych sportów wodnych jest szczególnie ceniony przez szkoły, duże firmy i inne instytucje pragnące integrować swoich pracowników.

Podczas treningu poznasz postawy wisłowania na Smoczej Łodzi oraz zobaczysz centrum Gdańska od zupełnie nowej strony. 

Adres miejsca spotkania: ul. Żabi Kruk 15a przy przystanku tramwaju wodnego.

Informacje ogólne: Spotykamy się o godzinie 17:45 trening trwa do godziny 19:30-19:45. Należy zabrać rzeczy na przebranie, wodę oraz pozytywną energię. Na terenie przystani jest miejsce do przebrania oraz zostawienia rzeczy terenu strzeże ochrona. Na miejscu nie można zostawić samochodu lecz obok jest ulica z wieloma miejscami parkingowymi.

Zajęcia smoczych łodzi dla osób początkujących będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w tym sporcie. Instruktorzy będą dostosowywać program zajęć do poziomu umiejętności uczestników, zapewniając im odpowiednie wsparcie.

Zajęcia przeznaczone są dla osób od 8 roku życia, dzieci chcące uczestniczyć w zajęciach muszą być w towarzystwie rodzica/opiekuna. 

Wyświetleń: 190

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ