Zapraszamy do rejestracji na tegoroczne wydarzenie odbywające się (prawie) co roku w Centrum Ojca Pio. Tour de Kalonka NA BIS rozpocznie się 16.09.2023 roku w Kalonce na placu kościelnym o godzinie dziesiątej.

Tour de Kalonka to amatorski rajd rowerowy, oferujący w tym roku uczestnikom 4 trasy:

Figlotour, to 7-kilometrowa trasa przeznaczona przede wszystkim dla najmłodszych.

Wycieczka dla dzieci zaczynających swoje przygody z rowerem i ich opiekunów.

Trasa Czarna to 40-kilometrowe wyzwanie. Przeznaczona jest dla wszystkich, którzy lubią bardziej terenowe przejażdżki rowerowe pokonywane szybkim tempem.

Ze względu na fragmenty nawierzchni wysypane tłuczniem zalecamy rowery typu MTB lub Gravel. Podróż po Lesie Wiączyńskim może mieć charakter sentymentalny, gdyż będzie przebiegać miejscami przez tereny przewidziane do wykarczowania pod Kolej Dużych Prędkości.

Trasą Niebieska zachęcamy do pojechania nią szczególnie weekendowych rowerzystów, ale także tych, którzy pragną aktywnie wypocząć podziwiając uroki Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.

Trasa jest zalecana dla osób sporadycznie jeżdżących rowerami, lubiących spokojne tempo jazdy, z przepięknymi widokami na tereny Wzniesień Łódzkich, w miłym towarzystwie.

Trasa piesza zaplanowana jest na około ośmiokilometrową fascynującą podróż pod przewodnictwem instruktorów z Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, ze startem i zakończeniem w Kalonce.

Więcej szczegółów na https://www.tourdekalonka.pl/ oraz na Facebook https://www.facebook.com/TourDeKalonka/

 

Darmo grafika wektorowa: Rower, Kolarstwo, Pojazdu - Gratis obraz na ...

Wyświetleń: 2307

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ