Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kasikowski Piotr Toruń Polska RPS Dzieci 10..12 lat 600m Wisła Toruń darmowy udział
2 Tomaszewski Milosz Mucha Toruń Polska RPS 10km 60.00 PLN
3 Wadych Patrycja Strzyżawa Polska RPS Dzieci 10..12 lat 600m Zespół Szkół w Ostromecku darmowy udział
4 Wadych Mateusz Strzyżawa Polska RPS Dzieci 7..9 lat 400m Zespół Szkół w Ostromecku darmowy udział
5 Latańska Zuzanna Żygląd Polska RPS 10km 60.00 PLN
6 Chrzanowski Szymon Chełmno Polska RPS 5km Wojsko Polskie 60.00 PLN
7 Wieczór Jerzy Bydgoszcz Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m darmowy udział
8 Wieczór Wojciech Bydgoszcz Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m darmowy udział
9 Tybura Jan Toruń Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m darmowy udział
10 Kalinowski Aleksander Grudziądz Polska RPS Dzieci 10..12 lat 600m Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Węgrowie darmowy udział
11 Dębski Andrzej Siarzewo Polska RPS 5km OSP Raciążek opłacono
12 Theil Antoni Unisław Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m Zielony Zakątek w Unisławiu darmowy udział
13 Klecha Krzysztof Toruń Polska RPS 5km BasiaTEAM opłacono
14 Wiśniewska Anna Toruń Polska RPS 5km Wisienki opłacono
15 Wiśniewski Tomasz Toruń Polska RPS 5km Wisienki opłacono
16 Wiśniewski Emil Toruń Polska RPS Dzieci 10..12 lat 600m Wisienki darmowy udział
17 Wiśniewski Maksym Toruń Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m Wisienki darmowy udział
18 Zawada Jerzy Zamek Bierzgłowski Polska RPS Dzieci 10..12 lat 600m Sprytne Wiewiórki darmowy udział
19 Barczyński Jakub Chełmża Polska RPS Dzieci 7..9 lat 400m darmowy udział
20 Mantur Nina Wybcz Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m darmowy udział
21 Nehring Carmen Chełmno Polska RPS DZieci 13..15 lat 1000m darmowy udział
22 Furman Maja Chełmża Polska RPS Dzieci 7..9 lat 400m Szkoła podstawowa nr 5 w Chełmży darmowy udział
23 Ulewicz Ksawier Pigża Polska RPS Dzieci 7..9 lat 400m SP Pigża darmowy udział
24 Koniuszek Marcel Toruń Polska RPS Dzieci 7..9 lat 400m darmowy udział
25 Koniuszek Maciej Toruń Polska RPS Dzieci 7..9 lat 400m darmowy udział
26 Stachowiak Kamila Wielka Nieszawka Polska RPS 10km RCR opłacono
27 Tarnowska Nika Toruń Polska RPS 10km opłacono
28 Bilski Aleksander GRUDZIĄDZ Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m Przedszkole Miejskie Grudziądz darmowy udział
29 Chorążak-Różycka Gaja Łubianka Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m darmowy udział
30 Czupich Marianna Łubianka Polska RPS Dzieci 7..9 lat 400m darmowy udział
31 Czupich Oliwia Łubianka Polska RPS Dzieci 10..12 lat 600m darmowy udział
32 Gorzycki Kacper Toruń Polska RPS Dzieci 10..12 lat 600m Laguna 24 Toruń darmowy udział
33 Gorzycki Filip Toruń Polska RPS DZieci 13..15 lat 1000m 7LO darmowy udział
34 Dąbrowska Antonina Młyniec Drugi Polska RPS Dzieci 7..9 lat 400m darmowy udział
35 Tomaszewski Maciej Toruń Polska RPS 10km opłacono
36 Jasiński Aleksander Łubianka Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m darmowy udział
37 Jasiński Paweł Łubianka Polska RPS 10km Zabiegani Łubianka opłacono
38 Nehring Samuel Chełmno Polska RPS Dzieci 10..12 lat 600m SzP nr 2 Chełmno darmowy udział
39 Nehring Tomasz Chełmno Polska RPS 5km WETERANI RP opłacono
40 Bartoszak Wiktoria Toruń Polska RPS Dzieci 7..9 lat 400m MKL Toruń darmowy udział
41 Bartoszak Oliwia Toruń Polska RPS Dzieci 10..12 lat 600m MKL Toruń darmowy udział
42 Marszalik Maja Dąbrowa Chełmińska Polska RPS DZieci 13..15 lat 1000m darmowy udział
43 Michniewicz Kazimierz Toruń Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m darmowy udział
44 Michniewicz Alicja Toruń Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m darmowy udział
45 Michniewicz Piotr Toruń Polska RPS 10km opłacono
46 Brzozowska Iwona Unisław Polska RPS 5km Przebiegli Unisław i Okolice 60.00 PLN
47 Chyłek Agnieszka Toruń Polska RPS 5km opłacono
48 Ciba Kornel Dobrcz Polska RPS Dzieci 10..12 lat 600m darmowy udział
49 Majewski Jan Toruń Polska RPS 5km Towarzystwo Miast Partnerskich Torunia opłacono
50 Petrykowska Małgorzata Toruń Polska RPS 5km opłacono
51 Lange Maria Lange Toruń Polska RPS 5km Towarzystwo Miast Partnerskich Torunia opłacono
52 Kmieciak Julia Toruń Polska RPS Dzieci 10..12 lat 600m MKL Toruń darmowy udział
53 Kmieciak Robert Toruń Polska RPS 5km T.S.Opatrunki Toruń opłacono
54 Legler Ignacy Jedwabno Polska RPS Dzieci 7..9 lat 400m KS Flisak darmowy udział
55 Legler Michał Jedwabno Polska RPS 5km Toruń Fight Academy 60.00 PLN
56 Lewandowski Artur Czarże Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m darmowy udział
57 Borkowska Maria Toruń Polska RPS 10km M@rylka opłacono
58 Jarocka Beata Dąbrowa Chełmińska Polska RPS 10km opłacono
59 Koszewski Michał Bydgoszcz Polska RPS 10km opłacono
60 Wróblewska Joanna Unislaw Polska RPS 10km opłacono
61 Czerepowicka Rozalia Grudziądz Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m darmowy udział
62 Finc Katarzyna Unisław Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m Przedszkole "Pod Lipami" Unisław darmowy udział
63 Czerepowicki Konstanty Grudziądz Polska RPS Dzieci 7..9 lat 400m darmowy udział
64 Finc Anna Unisław Polska RPS Dzieci 7..9 lat 400m SP Unisław darmowy udział
65 Czerepowicki Dominik Grudziądz Polska RPS Dzieci 10..12 lat 600m darmowy udział
66 Wiligalska Gabriela Łubianka Polska RPS Dzieci do 6 lat 250m darmowy udział
67 Gregrowski Krzysztof Toruń Polska RPS 10km Podgórz Toruń opłacono
68 Wiligalski Bartosz Pigża Polska RPS 5km T.S. Opatrunki Toruń opłacono
69 Rychlewski Tomasz Czernin Polska RPS 10km Antymaruderzy zButa 60.00 PLN


Wyświetleń: 1208

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ