Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 548 Bielska Paulina Borkowo Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - dziewczęta
2 629 Kura Bartosz Gdynia Polska Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy Zsp3
3 659 Kura Mateusz Gdynia Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy Zsp3
4 72 Kondej Michał Gdańsk Polska Bieg 5 km (18+) Active Flow
5 429 Sikorska Iga Rumia Polska Bieg MATA – 6 lat - dziewczęta Modry Maluch Rumia
6 599 Lachowicz Konrad Rumia Polska Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy Podstawowa nr 1 Rumia
7 625 Gendera Nikodem Bojano Polska Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy Active Flow
8 529 Gendera Tobiasz Bojano Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy Active Flow
9 313 Stankiewicz Maja Gdynia Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta
10 482 Ubska Anita Gdynia Polska Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta Gdyńskie Szczupaki
11 589 Swystun Pola Gdynia Polska Bieg KAPITANA – 10 lat - dziewczęta Szkoła podstawowa nr 42 gdynia
12 593 Zielińska Martyna Gdynia Polska Bieg KAPITANA – 10 lat - dziewczęta
13 597 Jabłoński Dominik Gdynia Polska Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy Active Flow
14 186 Wasilewski Marcin Gdynia Polska Bieg 5 km (18+) BigYellowFoot Adventure Team / Kundy Portowe
15 635 Wiśniewski Maksymilian Pogórze Polska Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy Sp18
16 683 kropiewnicki leon Gdynia (Gdynia, pomorskie) Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - chłopcy III LO Gdynia
17 578 Śnieżek Mikołaj Pierwoszyno Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy Sztorm Kosakowo
18 334 Grązka Tymoteusz Gdynia Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy
19 419 Grązka Alicja Gdynia Polska Bieg MATA – 6 lat - dziewczęta
20 640 Dobrowolska Dalia Sopot Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta Active Flow
21 27 Dobrowolska Dorota Sopot Polska Bieg 5 km (18+) Active Flow
22 612 Czucha Zofia Gdynia Polska Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta Szkoła Podstawowa nr 13 w Gdyni
23 146 Rog Jaroslaw Gdynia Polska Bieg 5 km (18+)
24 462 Ubski Maksymilian Gdynia Polska Bieg MATA – 6 lat - chłopcy Gdyńskie Szczupaki
25 131 Pliszka Łukasz Gdańsk Polska Bieg 5 km (18+)
26 279 Skrzypkowska Marcelina Tuchom Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Szkoła podstawowa w Tuchomiu
27 333 Gołota Maciej Gdynia Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy
28 332 Gołota Dawid Gdynia Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy
29 647 Lasota Alicja Gdynia Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta
30 28 Dolecki Michał Ostróda Polska Bieg 5 km (18+) ŚCIGAM BAKIRZYŃSKIEGO
31 626 Grabowski Kacper Gdynia Polska Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy Active Flow/Sp17 Gdynia
32 260 Frankowska Marcelina Gdynia Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
33 178 Śliwiński Adrian Gdańsk Polska Bieg 5 km (18+) Haken
34 642 Duszak Agnieszka Gdynia Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta Active Flow
35 434 Skwarek Laura Gdynia Polska Bieg MATA – 6 lat - dziewczęta
36 432 Skrzypkowska Zuzanna Tuchom Polska Bieg MATA – 6 lat - dziewczęta Szkoła podstawowa w Tuchomiu
37 616 Małkowska Weronika Gdynia Polska Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni
38 633 Radwański Mikołaj Gdynia Polska Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni
39 137 Radwański Piotr Gdynia Polska Bieg 5 km (18+)
40 Walczak Alicja Gdynia Polska Bieg 5 km (18+)
41 Walczak Krzysztof Gdynia Polska Bieg 5 km (18+)
42 480 Staszewska Zofia Gdynia Polska Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta
43 402 Sobczak Tymoteusz Banino Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy
44 300 Kubuszewska Antonina Mrzezino Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta
45 367 Kowalska Iga Gdynia Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta opłacono
46 424 Kowalska Lila Gdynia Polska Bieg MATA – 6 lat - dziewczęta
47 541 Soszyński Franciszek Bojano Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy Azymut 45
48 380 Soszyńska Urszula Bojano Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta
49 666 Wanta Piotr Gdynia Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy WANTA Team
50 484 BURY FILIP RUMIA Polska Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy SP4/ Salos Rumia
51 124 Paprocki Paweł GDAŃSK Polska Bieg 5 km (18+) SOMSIADY
52 Krzysztof Krzysztof Walczak Polska Bieg 5 km (18+)
53 684 Mielewczyk Jakub Wejherowo Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - chłopcy
54 298 Krauze Agata Gdynia Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta
55 312 Stachowicz Nela Mrzezino Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta
56 311 Stachowicz Klara Mrzezino Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta
57 305 N Lena Gdynia Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta
58 276 Pechnikov Oleksandr Odesa Ukraina Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Stayer Run Club
59 476 Pechnikova MARIIA Odesa Ukraina Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta Active Flow
60 173 Szatkowski Marcin Gdynia Polska Bieg 5 km (18+) Active Flow
61 686 Szatkowski Marcin Gdynia Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - chłopcy Active Flow
62 528 Fyrgon Filip Rumia Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy
63 508 Fyrgon Emilia Rumia Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta
64 1 Aleksiejuk Aleksandra Gdynia Polska Bieg 5 km (18+) Active Flow
65 34 Gałuszyński Łukasz Gdynia Polska Bieg 5 km (18+) Active Flow
66 422 Kierska Melania Bolszewo Polska Bieg MATA – 6 lat - dziewczęta
67 555 Kierska Anastazja Bolszewo Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - dziewczęta Błękitni Wejherowo
68 627 Kierski Marcel Bolszewo Polska Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy Stolem Gniewino
69 71 Kochanek Agata Dębogórze Polska Bieg 5 km (18+) Active Flow
70 108 Miłoś Basia Gdynia Polska Bieg 5 km (18+) Active Flow
71 9 BOJAN Andrzej Gdynia Polska Bieg 5 km (18+)
72 437 Truszkowska Daria Gdynia Polska Bieg MATA – 6 lat - dziewczęta Szkoła podstawowa nr 42 gdynia
73 167 Solecki Adrian Gdynia Polska Bieg 5 km (18+)
74 354 Solecki Cezary Gdynia Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy
75 501 Romanowski Dawid Bolszewo Polska Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy AP cassubian
76 571 Romanowski Gracjan Bolszewo Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy AP cassubian
77 650 Romanowska Agata Bolszewo Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta Gosrit Luzino
78 23 Deik Elżbieta Przyjaźń Polska Bieg 5 km (18+)
79 123 Pałasz Edmund Rumia Polska Bieg 5 km (18+)
80 327 Chojnacki Marcel Sopot Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy Active Flow
81 486 Chojnacki Mikołaj Sopot Polska Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy Active Flow
82 106 Milbrod Dariusz Gdynia Polska Bieg 5 km (18+)
83 614 Kornath Laura Gdynia Polska Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta SP 47 Gdynia
84 553 Jasińska Agnieszka Gdynia Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - dziewczęta
85 494 Jasiński Krzysztof Gdynia Polska Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy
86 661 Rozalewicz Konrad Rumia Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy
87 674 Rozalewicz Aleksandra Rumia Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - dziewczęta
88 294 Kamińska Blanka Gdynia Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta Active Flow
89 365 Kamińska Sara Gdynia Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta Active Flow
90 513 Kamińska Wiktoria Gdynia Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta Active Flow
91 632 Puchalski Janusz Gdynia Polska Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy SP 47 Gdynia
92 617 Puchalska Hanna Gdynia Polska Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta SP 47 Gdynia
93 107 Milbrod Magda Gdynia Polska Bieg 5 km (18+)
94 183 Tuszyński Jarosław Gdańsk Polska Bieg 5 km (18+)
95 610 Chlebek Zofia Gdynia Polska Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta SP 47 Gdynia
96 595 Chlebek Wojciech Gdynia Polska Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy SP 47 Gdynia
97 376 Salanga Wanessa Gdynia Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta Przedszkole 50 Gdynia
98 358 Yuzko Artem Gdynia Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy
99 344 Michalski Kazimierz Gdynia Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy Przedszkole nr 24 w Gdyni
100 602 Nowek Mikołaj Pruszcz Gdański Polska Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy SP nr 1 w Pruszczu Gdańskim


Wyświetleń: 22262

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ