Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy Bieg MATA – 6 lat - dziewczęta Bieg MATA – 6 lat - chłopcy Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - dziewczęta Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy Bieg KAPITANA – 10 lat - dziewczęta Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - dziewczęta Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - chłopcy Bieg 5 km (18+)

Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem

Numer Nazwisko Imię Płeć Klub Dystans Dyplom
252 BIANGA JAKUB M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
253 BLUMA ALEKSANDER M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
254 BOGDAŃSKA WIKTORIA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
258 DELIGA KLARA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
260 FRANKOWSKA MARCELINA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
262 JANKOWSKI MACIEJ M ŻŁOBEK Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
263 JASIŃSKA ZOFIA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
264 JASTRZĘBSKI JAKUB M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
265 KLEINA MIKOŁAJ M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
266 KONDRACIUK KAROL M BAZA MARZEŃ Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
269 LEWANDOWSKI FILIP M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
270 ŁUKWIŃSKI GRZEGORZ M PRZEDSZKOLE 75 GDAŃSK Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
279 SKRZYPKOWSKA MARCELINA K SZKOŁA PODSTAWOWA W TUCHOMIU Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
280 SKWARCZAK LILA K STACYJKOWO Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
281 SOLARZ MIESZKO M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
282 SPIECZONEK ANNA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
284 TUROSIŃSKA IDA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG
694 KRZESIŃSKA ULA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem PDF PNG


Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 293 JASKUŁKA POLA JASTARNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:14.76 PDF PNG
2 296 KOMAR JULIA POGÓRZE Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:16.64 PDF PNG
3 323 ZDUNEK ROZALKA WARSZAWA ROXY Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:20.19 PDF PNG
4 300 KUBUSZEWSKA ANTONINA MRZEZINO Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:20.23 PDF PNG
5 291 GRĄDALSKA LILIANA GDYNIA PRZEDSZKOLE 26 GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:20.31 PDF PNG
6 298 KRAUZE AGATA GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:21.05 PDF PNG
7 302 ŁĘGOCKA MAGDALENA GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:23.16 PDF PNG
8 307 PŁOTKA ALEKSANDRA GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 18 W GDYNI Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:24.52 PDF PNG
9 308 RUTKOWSKA NATASZA GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:24.59 PDF PNG
10 288 DĄBROWA MAJA GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:25.36 PDF PNG
11 290 DORAWA GABRYSIA BĄKOWO PRZEDSZKOLE W BĄKOWIE Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:25.97 PDF PNG
12 294 KAMIŃSKA BLANKA GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:26.21 PDF PNG
13 303 MACIEJKA DANUTA GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:31.38 PDF PNG
14 299 KRUŻYCKA WERONIKA GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:34.55 PDF PNG
15 322 WOŹNY JULIA MAŁKOWO Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:35.29 PDF PNG
16 312 STACHOWICZ NELA MRZEZINO Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:46.84 PDF PNG
17 311 STACHOWICZ KLARA MRZEZINO Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:46.90 PDF PNG
18 295 KLEINA MAJA GDYNIA PRZEDSZKOLE 46 GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - dziewczęta 00:00:53.24 PDF PNG


Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 338 KONDRACKI MARCEL GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:14.94 PDF PNG
2 341 KURASZ STANISŁAW GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:15.98 PDF PNG
3 326 BZOWSKI DOMINIK GDAŃSK Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:16.96 PDF PNG
4 355 SZABLEWSKI BORYS GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 56 GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:17.18 PDF PNG
5 345 PAWELSKI BORYS GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:17.76 PDF PNG
6 351 RZYSZCZAK RAFAŁ GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:18.59 PDF PNG
7 354 SOLECKI CEZARY GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:19.28 PDF PNG
8 328 CHWEDYNA KACPER GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:22.65 PDF PNG
9 346 PIOTROWSKI ALBERT GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:23.11 PDF PNG
10 453 GOŁOTA MACIEJ GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:23.11 PDF PNG
11 336 JANKOWSKI MIESZKO GDYNIA PRZEDSZKOLE 50 GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:23.63 PDF PNG
12 359 ZGRYZA BARTOSZ ZBYCHOWO Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:24.10 PDF PNG
13 334 GRĄZKA TYMOTEUSZ GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:30.22 PDF PNG
14 292 GOŁOTA DAWID GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:30.49 PDF PNG
15 343 MAJKA MIŁOSZ GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:30.56 PDF PNG
16 349 RYBAND IGOR GDYNIA PRZEDSZKOLE 47 GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:32.63 PDF PNG
17 325 BLUMA TYMOTEUSZ GDAŃSK Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:33.42 PDF PNG
18 337 KACZMAREK MIKOŁAJ GDYNIA ARKA GDYNIA OKSYWIE Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:35.31 PDF PNG
19 350 RZOSKA JAKUB GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:38.74 PDF PNG
20 348 RSZYSZCZAK MICHAL GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:40.37 PDF PNG
21 335 GRZYBOWSKI PRZEMYSŁAW GDYNIA PRZEDSZKOLE 50 GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:41.36 PDF PNG
22 319 WALCZAK KONRAD GDYNIA MOJA MAMA TEAM Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:00:49.70 PDF PNG
23 357 WACŁAWCZYK IGOR GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat - chłopcy 00:01:14.79 PDF PNG


Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 371 MURAWSKA DOMINIKA RUMIA REZYDENCJA MALUCHA RUMIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:01:29.36 PDF PNG
2 382 WŁODARSKA MARIA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:01:30.95 PDF PNG
3 373 OLSZEWSKA KATARZYNA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:01:35.41 PDF PNG
4 370 MIOTKE MARCELINA GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:01:38.55 PDF PNG
5 379 SOLECKA NELA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:01:45.94 PDF PNG
6 372 OCIEPKA ALEKSANDRA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:01:47.16 PDF PNG
7 363 HAUSMAN ANTONINA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:01:52.08 PDF PNG
8 365 KAMIŃSKA SARA GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:01:54.48 PDF PNG
9 381 SPIECZONEK LIDIA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:01:57.03 PDF PNG
10 368 LACH NATALIA GDYNIA PRZEDSZKOLE 54 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:01:58.33 PDF PNG
11 380 SOSZYŃSKA URSZULA BOJANO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:01:59.25 PDF PNG
12 375 PUCHALSKA OLIWIA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:02:00.66 PDF PNG
13 376 SALANGA WANESSA GDYNIA PRZEDSZKOLE 50 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:02:02.44 PDF PNG
14 362 GROBELNA HANNA GDYNIA DEMPTUSIOWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:02:10.56 PDF PNG
15 367 KOWALSKA IGA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:02:19.86 PDF PNG
16 377 SŁOWIK MARTYNA GDYNIA AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - dziewczęta 00:02:46.89 PDF PNG


Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 389 BZOWSKI FILIP GDAŃSK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy 00:01:14.32 PDF PNG
2 387 BROŻYNIAK JACEK GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy 00:01:16.89 PDF PNG
3 401 RYBAND DAWID GDYNIA PRZEDSZKOLE 47 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy 00:01:24.96 PDF PNG
4 390 DELIGA KONRAD GDYNIA CHATKA PUCHATKA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy 00:01:27.10 PDF PNG
5 384 BIANGA JAN GDYNIA PRZEDSZKOLE 54 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy 00:01:29.40 PDF PNG
6 408 ZAMOJSKI DAWID GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy 00:01:34.86 PDF PNG
7 396 MACIEJKIEWICZ MARCEL GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy 00:01:37.44 PDF PNG
8 405 WALĘCKI MATEUSZ GDYNIA PRZEDSZKOLE POD MODRZEWIEM NR 42 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy 00:01:37.91 PDF PNG
9 394 KURYLENKO YAROSLAV GDYNIA PRZEDSZKOLE 54 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy 00:01:45.11 PDF PNG
10 400 ROMAŃSKI NIKODEM ELBLĄG PUDEL Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy 00:01:54.89 PDF PNG
11 399 POTRYKUS TEODOR GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy 00:01:55.35 PDF PNG
12 697 PIOTROWSKI BOGDAN BOJANO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat - chłopcy 00:02:00.46 PDF PNG


Bieg MATA – 6 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Meta Dyplom
1 428 REDMANN MILENA K GDYNIA PRZEDSZKOLE 58 W GDYNI 00:01:15.95 PDF PNG
2 429 SIKORSKA IGA K RUMIA MODRY MALUCH RUMIA 00:01:17.57 PDF PNG
3 426 NIKULIN ANNA K GDYNIA PRZEDSZKOLE 58 W GDYNI 00:01:20.18 PDF PNG
4 434 SKWAREK LAURA K GDYNIA 00:01:27.69 PDF PNG
5 424 KOWALSKA LILA K GDYNIA 00:01:33.44 PDF PNG
6 438 WACŁAWCZYK IGA K GDYNIA 00:01:36.53 PDF PNG
7 418 GÓRSKA BARBARA K GDYNIA SP 34 GDYNIA 00:01:37.00 PDF PNG
8 425 MIELEWCZYK MARTA K GDAŃSK 00:01:45.40 PDF PNG
9 419 GRĄZKA ALICJA K GDYNIA 00:01:48.82 PDF PNG
10 437 TRUSZKOWSKA DARIA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 GDYNIA 00:01:51.60 PDF PNG
11 436 SZUREK AGATA K GDYNIA 00:01:52.58 PDF PNG
12 427 PIOTROWSKA EMILIA K GDYNIA 00:01:54.56 PDF PNG
13 417 GORZELAK ZUZANNA K GDYNIA LIBER 00:01:55.18 PDF PNG
14 432 SKRZYPKOWSKA ZUZANNA K TUCHOM SZKOŁA PODSTAWOWA W TUCHOMIU 00:01:55.91 PDF PNG
15 420 JEŻEWSKA HELENA K GDYNIA 00:02:12.84 PDF PNG


Bieg MATA – 6 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 451 KEKENMAJSTER CEZARY GDAŃSK Bieg MATA – 6 lat - chłopcy 00:01:12.31 PDF PNG
2 462 UBSKI MAKSYMILIAN GDYNIA GDYŃSKIE SZCZUPAKI Bieg MATA – 6 lat - chłopcy 00:01:14.98 PDF PNG
3 456 PAWELSKI TYMON GDYNIA Bieg MATA – 6 lat - chłopcy 00:01:15.79 PDF PNG
4 316 WALCZAK IGNACY GDYNIA MOJA MAMA TEAM Bieg MATA – 6 lat - chłopcy 00:01:21.31 PDF PNG
5 446 GROBELNY PIOTR GDYNIA DEMPTUSIOWO Bieg MATA – 6 lat - chłopcy 00:01:23.51 PDF PNG
6 450 KACZMAREK MAKSYMILIAN GDYNIA ARKA GDYNIA OKSYWIE Bieg MATA – 6 lat - chłopcy 00:01:24.61 PDF PNG
7 443 BLUMA MAKSYMILIAN GDAŃSK Bieg MATA – 6 lat - chłopcy 00:01:36.15 PDF PNG
8 455 ŁUKWIŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK PRZEDSZKOLE 75 GDAŃSK Bieg MATA – 6 lat - chłopcy 00:01:38.17 PDF PNG
9 445 GAFFKE TYMOTEUSZ LUZINO Bieg MATA – 6 lat - chłopcy 00:01:42.34 PDF PNG
10 449 JASTRZĘBSKI WIKTOR GDAŃSK Bieg MATA – 6 lat - chłopcy 00:01:45.75 PDF PNG
11 692 OLECH JULIAN GDYNIA Bieg MATA – 6 lat - chłopcy 00:02:19.38 PDF PNG
12 696 POLONIUS-BLANDZI WALIER GDYNIA PODSTAWOWA 47 Bieg MATA – 6 lat - chłopcy 00:02:28.69 PDF PNG


Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 477 SEBASTIANOWICZ-ZIÓŁKOWSKA STEFANIA KOŚCIERZYNA STALSPEED SPEDYCJA Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta 00:02:09.91 PDF PNG
2 466 CHORĄŻEWICZ NADIA RUMIA Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta 00:02:21.19 PDF PNG
3 480 STASZEWSKA ZOFIA GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta 00:02:32.22 PDF PNG
4 216 ŚLEPECKA ZUZIA GDYNIA SP 47 Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta 00:02:47.67 PDF PNG
5 478 SKONIECZNA BLANKA SWORNEGACIE SZKOŁA PODSTAWOWA SWORNEGACIE Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta 00:02:52.59 PDF PNG
6 465 BROŻYNIAK ALICJA GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta 00:02:59.10 PDF PNG
7 699 GRUNWALD MICHALINA GDYNIA SP 3 Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta 00:03:10.44 PDF PNG
8 470 KĘDZIERSKA NATALIA GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta 00:03:30.00 PDF PNG
9 464 BELLWON MARIA GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat - dziewczęta 00:03:51.00 PDF PNG


Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 491 FAJFER FRANCISZEK REDA Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy 00:02:05.34 PDF PNG
2 484 BURY FILIP RUMIA SP4/ SALOS RUMIA Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy 00:02:11.56 PDF PNG
3 497 LACH MIKOŁAJ GDYNIA AKADEMIA PIŁKARSKA GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy 00:02:26.24 PDF PNG
4 496 JASTRZĘBSKI HUBERT GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy 00:02:38.09 PDF PNG
5 498 ŁĘGOCKI LEON GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy 00:02:46.38 PDF PNG
6 492 FURTAK SZYMON REDA SP3 REDA Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy 00:02:57.81 PDF PNG
7 500 PODWIKA PRZEMYSŁAW GDYNIA SP18 Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy 00:03:09.76 PDF PNG
8 487 CIERESZKO RAFAŁ MOSTY Bieg BOSMANA – 7 lat - chłopcy 00:03:21.98 PDF PNG


Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 509 GAŁUSZYŃSKA MAJA GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta 00:01:56.91 PDF PNG
2 515 KRÓL NICOL NOWY DWÓR GDAŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta 00:01:59.93 PDF PNG
3 507 CZAJKOWSKA POLA GDYNIA BCT TEAM GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta 00:02:01.80 PDF PNG
4 513 KAMIŃSKA WIKTORIA GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta 00:02:02.85 PDF PNG
5 517 KURYLENKO SOFIIA GDYNIA SZKOLA PODSTAWOWA NR 42 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta 00:02:03.56 PDF PNG
6 518 ŁĘGOCKA ANTONINA GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta 00:02:18.80 PDF PNG
7 506 BOJARUNIEC MARTA RUMIA RKS RUMIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta 00:02:19.35 PDF PNG
8 519 ŁUKWIŃSKA LIDIA GDAŃSK SP1 GDAŃSK Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta 00:02:28.54 PDF PNG
9 510 GORZELAK MAJA GDYNIA LIBER Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta 00:02:29.06 PDF PNG
10 505 BANASZEK MARYSIA GDYNIA SP53 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta 00:02:32.19 PDF PNG
11 508 FYRGON EMILIA RUMIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - dziewczęta 00:03:07.84 PDF PNG


Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 527 CIĘŻKOWSKI PIOTR GDYNIA AKADEMIA PIŁKARSKA GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy 00:01:49.95 PDF PNG
2 539 OMELANIUK MICHAŁ GDAŃSK SP1 GDAŃSK Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy 00:02:12.46 PDF PNG
3 529 GENDERA TOBIASZ BOJANO ACTIVE FLOW Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy 00:02:32.82 PDF PNG
4 700 KANKOWSKI MIKOŁAJ GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy 00:02:40.71 PDF PNG
5 541 SOSZYŃSKI FRANCISZEK BOJANO AZYMUT 45 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy 00:02:44.82 PDF PNG
6 695 BARSZCZ MAKSYMILIAN GDYNIA SP 47 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy 00:03:03.54 PDF PNG
7 528 FYRGON FILIP RUMIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy 00:03:12.42 PDF PNG
8 542 SOSZYŃSKI KASPIAN GDYNIA SP 6 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat - chłopcy 00:03:32.50 PDF PNG


Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 548 BIELSKA PAULINA BORKOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - dziewczęta 00:01:57.92 PDF PNG
2 560 SKONIECZNA KORNELIA SWORNEGACIE SZKOŁA PODSTAWOWA SWORNEGACIE Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - dziewczęta 00:02:08.18 PDF PNG
3 562 WŁODARSKA ALEKSANDRA GDYNIA KKS SFORA BOJANO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - dziewczęta 00:02:11.11 PDF PNG
4 547 BANASZEK ZOSIA GDYNIA SP53 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - dziewczęta 00:02:31.65 PDF PNG
5 268 ZIELIŃSKA ŁUCJA GDYNIA ZSP 3 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - dziewczęta 00:02:32.81 PDF PNG
6 557 KRAUZA ZUZANNA KIELPINO SZKOLA PODSTAWOWA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - dziewczęta 00:03:13.53 PDF PNG


Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 566 GÓRSKI RYSZARD GDYNIA POMORZANIN GDYNIA / SP 53 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:01:44.62 PDF PNG
2 576 SOLECKI FILIP GDYNIA GORILLAS OCR Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:01:50.05 PDF PNG
3 577 SZABLEWSKI KSAWERY GDYNIA SI ARKA GDYNIA/ SZKOŁA 31 W GDYNI Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:01:51.97 PDF PNG
4 574 SAMSEL JACEK GDYNIA SP 48 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:01:52.00 PDF PNG
5 691 LITWIŃSKI JAN GDYNIA SP 45 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:01:57.71 PDF PNG
6 565 BOGDAN MAXIMILIAN KOSAKOWO SZTORM KOSAKOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:01:57.98 PDF PNG
7 218 HUEBNER OLAF CHWASZCZYNO KS CHWASZCZYNO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:02:06.02 PDF PNG
8 568 MIŁOŚ MICHAŁ GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:02:10.00 PDF PNG
9 571 ROMANOWSKI GRACJAN BOLSZEWO AP CASSUBIAN Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:02:17.08 PDF PNG
10 567 JANKOWSKI JEREMI GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:02:26.20 PDF PNG
11 578 ŚNIEŻEK MIKOŁAJ PIERWOSZYNO SZTORM KOSAKOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:02:32.66 PDF PNG
12 575 SOBOLEWSKI FRANCISZEK GDYNIA SZTORM KOSAKOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:02:43.05 PDF PNG
13 580 ZIELIŃSKI SZYMON PIERWOSZYNO SZTORM KOSAKOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:02:49.53 PDF PNG
14 570 PUCHALSKI ADAM GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:02:56.70 PDF PNG
15 569 PILEWSKI WOJCIECH WOLA DUCKA PUDEL Bieg PORUCZNIKA – 9 lat - chłopcy 00:03:11.56 PDF PNG


Bieg KAPITANA – 10 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 590 TESKA MARTYNA GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat - dziewczęta 00:01:46.62 PDF PNG
2 584 ŁĄCZYŃSKA JOLANTA POGÓRZE ULKS SKOCZEK POGÓRZE Bieg KAPITANA – 10 lat - dziewczęta 00:02:00.03 PDF PNG
3 587 PRĘTNIK ZOFIA RUMIA SP4 RUMIA Bieg KAPITANA – 10 lat - dziewczęta 00:02:09.85 PDF PNG
4 589 SWYSTUN POLA GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat - dziewczęta 00:02:11.39 PDF PNG
5 586 NIKULIN EWA GDYNIA SP 48 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat - dziewczęta 00:02:17.67 PDF PNG
6 588 REDMANN MAJA GDYNIA SP 48 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat - dziewczęta 00:02:17.89 PDF PNG
7 582 JASTRZĘBSKA MATYLDA GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat - dziewczęta 00:02:24.86 PDF PNG
8 593 ZIELIŃSKA MARTYNA GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat - dziewczęta 00:02:30.39 PDF PNG
9 583 KRAUZA KINGA KIELPINO SZKOLA PODSTAWOWA Bieg KAPITANA – 10 lat - dziewczęta 00:02:31.77 PDF PNG


Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 606 SAWICKI WIKTOR GDYNIA UKS GROMIK GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy 00:01:43.58 PDF PNG
2 604 PIERNICKI JEREMI GDYNIA SP 48 GDYNIA / GAP Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy 00:01:48.89 PDF PNG
3 595 CHLEBEK WOJCIECH GDYNIA SP 47 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy 00:01:53.35 PDF PNG
4 607 SEBASTIANOWICZ-STRAWA JAN KOŚCIERZYNA STALSPEED SPEDYCJA Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy 00:01:56.30 PDF PNG
5 599 LACHOWICZ KONRAD RUMIA PODSTAWOWA NR 1 RUMIA Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy 00:01:57.24 PDF PNG
6 597 JABŁOŃSKI DOMINIK GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy 00:02:06.27 PDF PNG
7 598 KACZMAREK ARTUR GDYNIA SP NR 47 W GDYNI Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy 00:02:07.64 PDF PNG
8 602 NOWEK MIKOŁAJ PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 1 W PRUSZCZU GDAŃSKIM Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy 00:02:08.78 PDF PNG
9 690 ANTOSIK KSAWERY BOJAN SZ BOJANO Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy 00:02:20.53 PDF PNG
10 603 PASZKA BARTOSZ GDYNIA SP 17 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy 00:02:21.48 PDF PNG
11 600 ŁĄCZYŃSKI ALEKSANDER POGÓRZE STRONG FAMILY Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy 00:02:27.73 PDF PNG
12 605 PŁOTKA ALEKS GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat - chłopcy 00:02:45.97 PDF PNG


Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 613 GAŁUSZYŃSKA NINA GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta 00:01:44.22 PDF PNG
2 609 BURDEŃSKA ALICJA GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta 00:01:49.04 PDF PNG
3 612 CZUCHA ZOFIA GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W GDYNI Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta 00:02:02.26 PDF PNG
4 617 PUCHALSKA HANNA GDYNIA SP 47 GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta 00:02:09.31 PDF PNG
5 615 KULYNYCH KATERYNA GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta 00:02:12.72 PDF PNG
6 622 ŻUCHOWSKA MARTYNA GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta 00:02:14.36 PDF PNG
7 620 WOLSKA KORNELIA POGÓRZE SP POGÓRZE Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta 00:02:17.43 PDF PNG
8 611 CYMAN PATRYCJA GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta 00:02:23.58 PDF PNG
9 610 CHLEBEK ZOFIA GDYNIA SP 47 GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat - dziewczęta 00:02:40.93 PDF PNG


Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Meta Dyplom
1 632 PUCHALSKI JANUSZ GDYNIA SP 47 GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy 00:01:39.75 PDF PNG
2 625 GENDERA NIKODEM BOJANO ACTIVE FLOW Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy 00:01:43.60 PDF PNG
3 633 RADWAŃSKI MIKOŁAJ GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 W GDYNI Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy 00:01:45.89 PDF PNG
4 219 WANGLER PATRYK GDYNIA ZSP 3 Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy 00:01:46.55 PDF PNG
5 626 GRABOWSKI KACPER GDYNIA ACTIVE FLOW/SP17 GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy 00:01:46.59 PDF PNG
6 630 MIŁOŚ KAROL GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy 00:02:01.51 PDF PNG
7 635 WIŚNIEWSKI MAKSYMILIAN POGÓRZE SP18 Bieg KOMANDORA - 11 lat - chłopcy 00:02:17.29 PDF PNG


Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans 1 okr 2 okr Meta Dyplom
1 646 KRUK MAJA GDYNIA SKLA/SP6 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta 00:01:55.50 00:02:02.77 00:03:58.27 PDF PNG
2 637 BÓJKO MARTYNA GDAŃSK MKS GALA GDAŃSK SP 75 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta 00:01:56.31 00:02:02.70 00:03:59.01 PDF PNG
3 650 ROMANOWSKA AGATA BOLSZEWO GOSRIT LUZINO Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta 00:02:03.78 00:02:01.15 00:04:04.93 PDF PNG
4 648 MIŁOŚ IZA GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta 00:01:59.15 00:02:10.50 00:04:09.65 PDF PNG
5 642 DUSZAK AGNIESZKA GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta 00:02:08.26 00:02:18.61 00:04:26.87 PDF PNG
6 641 DRAGAN BLANKA GDYNIA OCR GORILLAS PRO Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta 00:02:04.99 00:02:33.87 00:04:38.86 PDF PNG
7 644 HRYNOWIECKA KINGA NOWY DWOR GDANSKI NOWY DWÓR GDANSKI Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta 00:02:20.15 00:02:27.81 00:04:47.96 PDF PNG
8 640 DOBROWOLSKA DALIA SOPOT ACTIVE FLOW Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta 00:02:21.67 00:02:43.43 00:05:05.10 PDF PNG
9 651 RUTKOWSKA ANTONINA GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - dziewczęta 00:02:50.21 00:04:32.84 00:07:23.05 PDF PNG


Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans 1 okr 2 okr Meta Dyplom
1 656 KOROTKIJ KIRILL GDAŃSK SKLA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy 00:01:35.10 00:01:39.62 00:03:14.72 PDF PNG
2 655 KIERSZKA IGNACY GDYNIA UKS GROMIK GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy 00:01:36.48 00:01:53.78 00:03:30.26 PDF PNG
3 658 KRZEMIŃSKI MACIEJ GDYNIA AP KP GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy 00:01:55.65 00:01:52.29 00:03:47.94 PDF PNG
4 217 ŚLEPECKI KACPER GDYNIA SP 47 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy 00:01:52.70 00:02:01.57 00:03:54.27 PDF PNG
5 659 KURA MATEUSZ GDYNIA ZSP3 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy 00:01:42.18 00:02:25.29 00:04:07.47 PDF PNG
6 653 DUNAJEWSKI BARTOSZ GDYNIA SP NR 31 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy 00:01:52.92 00:02:21.92 00:04:14.84 PDF PNG
7 660 PRĄTNICKI MIŁOSZ GDYNIA KKS SFORA BOJANO Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy 00:02:10.18 00:02:18.10 00:04:28.28 PDF PNG
8 693 BARAN JAN GDYNIA SP 42 - SAS GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy 00:02:13.95 00:02:27.40 00:04:41.35 PDF PNG
9 662 SAWICKI MICHAŁ GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy 00:02:51.47 00:03:53.77 00:06:45.24 PDF PNG
10 657 KRAUZA SEBASTIAN KIELPINO SZKOLA PODSTAWOWA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat - chłopcy 00:02:52.56 00:03:54.82 00:06:47.38 PDF PNG


Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans 1 okr 2 okr Meta Dyplom
1 356 TESKA PATRYCJA GDYNIA BIEGUN OCR TEAM Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - dziewczęta 00:01:40.56 00:01:49.03 00:03:29.59 PDF PNG
2 670 ŁAGUNA ANNA GDAŃSK Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - dziewczęta 00:01:42.56 00:01:58.76 00:03:41.32 PDF PNG
3 677 WYSOCKA JULIA GDYNIA SP 34 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - dziewczęta 00:02:14.42 00:02:45.07 00:04:59.49 PDF PNG
4 678 ZAPIEVALOVA MILANA GDYNIA SP 34 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - dziewczęta 00:02:14.14 00:02:46.48 00:05:00.62 PDF PNG
5 674 ROZALEWICZ ALEKSANDRA RUMIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - dziewczęta 00:02:19.67 00:02:56.21 00:05:15.88 PDF PNG
6 671 PASZKA NATALIA GDYNIA ZSAKIHU GDAŃSK Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - dziewczęta 00:02:30.61 00:02:46.10 00:05:16.71 PDF PNG
7 676 TOKARSKA LAURA GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - dziewczęta 00:03:09.11 00:04:00.70 00:07:09.81 PDF PNG


Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans 1 okr 2 okr Meta Dyplom
1 679 CEPURDEJ WŁADYSŁAW GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - chłopcy 00:01:27.89 00:01:34.42 00:03:02.31 PDF PNG
2 688 WALAS DANIEL GDAŃSK XII LO GDAŃSK Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - chłopcy 00:01:35.57 00:01:40.14 00:03:15.71 PDF PNG
3 683 KROPIEWNICKI LEON GDYNIA (GDYNIA, POMORSKIE) III LO GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - chłopcy 00:01:36.72 00:01:43.70 00:03:20.42 PDF PNG
4 686 SZATKOWSKI MARCIN GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - chłopcy 00:01:35.78 00:01:53.43 00:03:29.21 PDF PNG
5 685 RUTKOWSKI JAKUB GDYNIA WKS FLOTA GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - chłopcy 00:01:44.33 00:02:00.67 00:03:45.00 PDF PNG
6 684 MIELEWCZYK JAKUB WEJHEROWO Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat - chłopcy 00:01:40.43 00:02:53.52 00:04:33.95 PDF PNG


Bieg 5 km (18+)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr 5 okr 6 okr 7 okr 8 okr 9 okr 10 okr Meta Dyplom
1 35 GAŁUSZYŃSKI PAWEŁ M 1 GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg 5 km (18+) 00:01:39.87 00:01:52.11 00:01:52.61 00:01:54.11 00:01:57.12 00:02:01.94 00:01:58.80 00:01:59.46 00:02:00.51 00:01:53.26 00:19:09.79 PDF PNG
2 95 ŁABIAK DAWID M 2 WILKANOWO Bieg 5 km (18+) 00:01:43.87 00:01:53.86 00:01:57.38 00:02:00.60 00:02:02.18 00:02:02.25 00:02:02.52 00:02:02.91 00:02:04.05 00:01:58.97 00:19:48.59 PDF PNG
3 18 CZAJKOWSKI PAWEŁ M 3 GDYNIA BCT TEAM GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:01:43.03 00:01:52.56 00:01:58.82 00:02:00.52 00:02:03.03 00:02:02.60 00:02:02.56 00:02:02.30 00:02:04.72 00:02:03.40 00:19:53.54 PDF PNG
4 44 HENDRICH TOMASZ M 4 BANINO DZIKUSY Bieg 5 km (18+) 00:01:55.39 00:01:57.88 00:02:00.58 00:02:00.11 00:02:01.26 00:02:01.09 00:02:01.18 00:02:00.06 00:02:00.71 00:01:59.97 00:19:58.23 PDF PNG
5 83 KRUŻYCKI BARTOSZ M 5 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:01:40.98 00:01:53.51 00:01:59.08 00:02:01.45 00:02:03.86 00:02:03.59 00:02:04.12 00:02:04.45 00:02:05.82 00:02:03.35 00:20:00.21 PDF PNG
6 135 PRĘTNIK DAWID M 6 RUMIA OSNIP WP/GONGO TEAM Bieg 5 km (18+) 00:01:53.01 00:02:03.37 00:02:03.79 00:02:04.28 00:02:04.50 00:02:05.16 00:02:04.86 00:02:04.46 00:02:06.16 00:01:58.93 00:20:28.52 PDF PNG
7 120 OLSZEWSKI LESZEK M 7 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:01:48.06 00:02:00.51 00:02:04.88 00:02:08.13 00:02:08.65 00:02:09.09 00:02:10.27 00:02:10.43 00:02:09.34 00:02:02.69 00:20:52.05 PDF PNG
8 82 KRUŻYCKA ŻANETA K 1 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:01:50.42 00:01:59.84 00:02:05.01 00:02:08.31 00:02:07.78 00:02:09.75 00:02:09.97 00:02:11.19 00:02:12.46 00:02:14.25 00:21:08.98 PDF PNG
9 183 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 8 GDAŃSK Bieg 5 km (18+) 00:01:53.57 00:02:01.64 00:02:05.42 00:02:05.03 00:02:08.88 00:02:08.83 00:02:10.30 00:02:11.09 00:02:09.74 00:02:14.79 00:21:09.29 PDF PNG
10 39 GROCHOWSKI PATRYK M 9 GDYNIA BUBU Bieg 5 km (18+) 00:01:54.29 00:02:01.90 00:02:07.76 00:02:12.64 00:02:11.96 00:02:12.79 00:02:13.93 00:02:12.77 00:02:09.95 00:02:04.30 00:21:22.29 PDF PNG
11 10 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 10 KWIDZYN Bieg 5 km (18+) 00:02:12.02 00:02:01.35 00:02:06.41 00:02:10.04 00:02:13.03 00:02:15.27 00:02:12.55 00:02:14.31 00:02:12.00 00:02:06.23 00:21:43.21 PDF PNG
12 103 MATACZ JAROSŁAW M 11 PŁOCK PTT DELTA Bieg 5 km (18+) 00:01:55.16 00:02:09.18 00:02:12.97 00:02:13.93 00:02:13.07 00:02:13.69 00:02:14.79 00:02:14.80 00:02:13.31 00:02:06.23 00:21:47.13 PDF PNG
13 19 DANIELEWICZ GRZEGORZ DANIELEWICZ M 12 GDYNIA FIGHTING RUNNERS Bieg 5 km (18+) 00:02:09.11 00:02:09.79 00:02:11.80 00:02:14.66 00:02:11.66 00:02:12.99 00:02:12.89 00:02:12.76 00:02:12.14 00:02:01.59 00:21:49.39 PDF PNG
14 96 ŁATAS PAWEŁ M 13 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS Bieg 5 km (18+) 00:01:53.07 00:02:00.72 00:02:06.02 00:02:11.58 00:02:14.20 00:02:15.54 00:02:16.95 00:02:15.67 00:02:18.93 00:02:20.73 00:21:53.41 PDF PNG
15 190 WILKE TOMASZ M 14 GDYNIA P4F Bieg 5 km (18+) 00:02:07.61 00:02:04.50 00:02:09.46 00:02:13.68 00:02:13.31 00:02:13.47 00:02:14.21 00:02:14.99 00:02:15.25 00:02:15.81 00:22:02.29 PDF PNG
16 36 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 2 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM Bieg 5 km (18+) 00:01:59.11 00:02:12.82 00:02:09.34 00:02:13.82 00:02:13.63 00:02:13.09 00:02:14.17 00:02:15.76 00:02:15.28 00:02:16.12 00:22:03.14 PDF PNG
17 41 HABAJ PIOTR M 15 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:09.17 00:02:13.32 00:02:11.62 00:02:15.12 00:02:17.68 00:02:14.89 00:02:14.47 00:02:16.25 00:02:18.56 00:02:08.15 00:22:19.23 PDF PNG
18 29 DRAGAN KAROL M 16 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:01:59.39 00:02:14.51 00:02:11.79 00:02:16.26 00:02:16.93 00:02:15.20 00:02:19.39 00:02:19.02 00:02:18.07 00:02:11.01 00:22:21.57 PDF PNG
19 189 WILK PIOTR M 17 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:01:52.82 00:02:09.29 00:02:12.43 00:02:19.84 00:02:21.35 00:02:18.74 00:02:19.21 00:02:25.32 00:02:23.37 00:02:14.67 00:22:37.04 PDF PNG
20 178 ŚLIWIŃSKI ADRIAN M 18 GDAŃSK HAKEN Bieg 5 km (18+) 00:02:09.94 00:02:11.10 00:02:16.09 00:02:14.58 00:02:18.53 00:02:21.68 00:02:19.99 00:02:18.73 00:02:19.82 00:02:14.37 00:22:44.83 PDF PNG
21 151 RYTLEWSKA ALICJA K 3 REDA Bieg 5 km (18+) 00:02:03.40 00:02:14.94 00:02:18.56 00:02:19.33 00:02:20.35 00:02:19.02 00:02:19.78 00:02:19.55 00:02:19.92 00:02:16.31 00:22:51.16 PDF PNG
22 89 LADEMANN ARTUR M 19 BOLSZEWO Bieg 5 km (18+) 00:02:35.05 00:02:15.71 00:02:16.73 00:02:17.77 00:02:15.96 00:02:15.20 00:02:11.77 00:02:13.87 00:02:15.07 00:02:20.85 00:22:57.98 PDF PNG
23 7 BELLWON TOMASZ M 20 GDYNIA SPORTOWA GDYNIA/ LSEG Bieg 5 km (18+) 00:02:15.38 00:02:16.83 00:02:18.99 00:02:21.15 00:02:23.17 00:02:18.43 00:02:19.32 00:02:20.69 00:02:25.41 00:02:02.51 00:23:01.88 PDF PNG
24 42 HAWROT MATEUSZ M 21 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:01:55.33 00:02:13.55 00:02:17.87 00:02:21.71 00:02:23.56 00:02:25.10 00:02:26.46 00:02:26.36 00:02:27.47 00:02:19.99 00:23:17.40 PDF PNG
25 187 WĄSIK BARTŁOMIEJ M 22 GDAŃSK Bieg 5 km (18+) 00:02:09.84 00:02:15.15 00:02:17.19 00:02:20.24 00:02:22.38 00:02:22.24 00:02:20.44 00:02:24.11 00:02:25.78 00:02:24.47 00:23:21.84 PDF PNG
26 220 TRZEBIATOWSKI SŁAWOMIR M 23 TRZEBIATKOWA Bieg 5 km (18+) 00:02:16.52 00:02:16.51 00:02:21.25 00:02:23.34 00:02:21.68 00:02:23.91 00:02:28.90 00:02:28.74 00:02:29.24 00:02:09.11 00:23:39.20 PDF PNG
27 184 URBANIAK MAREK M 24 GDAŃSK SP NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE Bieg 5 km (18+) 00:02:35.65 00:02:16.76 00:02:18.97 00:02:19.13 00:02:22.16 00:02:22.12 00:02:19.81 00:02:21.11 00:02:23.23 00:02:24.72 00:23:43.66 PDF PNG
28 92 LIPSKA URSZULA K 4 POGÓRZE STRONG FAMILY Bieg 5 km (18+) 00:02:00.40 00:02:17.25 00:02:20.01 00:02:29.88 00:02:29.99 00:02:25.78 00:02:28.75 00:02:27.59 00:02:28.74 00:02:18.13 00:23:46.52 PDF PNG
29 177 SZYNWELSKI JACEK M 25 GDYNIA FOX Bieg 5 km (18+) 00:02:27.89 00:02:20.90 00:02:20.43 00:02:19.47 00:02:22.38 00:02:21.79 00:02:21.47 00:02:24.20 00:02:30.40 00:02:22.24 00:23:51.17 PDF PNG
30 146 ROG JAROSLAW M 26 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:19.15 00:02:21.21 00:02:24.55 00:02:21.98 00:02:24.44 00:02:22.51 00:02:27.37 00:02:29.46 00:02:25.51 00:02:20.38 00:23:56.56 PDF PNG
31 58 JURGIELEWICZ-RÓG JOLANTA K 5 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:19.27 00:02:21.42 00:02:25.13 00:02:21.76 00:02:24.39 00:02:22.40 00:02:26.74 00:02:29.62 00:02:25.70 00:02:20.16 00:23:56.59 PDF PNG
32 132 POKORSKA JULIA K 6 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:12.89 00:02:25.37 00:02:26.58 00:02:26.75 00:02:28.94 00:02:28.50 00:02:27.47 00:02:24.92 00:02:24.69 00:02:10.96 00:23:57.07 PDF PNG
33 1 ALEKSIEJUK ALEKSANDRA K 7 GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg 5 km (18+) 00:02:13.00 00:02:16.97 00:02:23.30 00:02:26.10 00:02:28.01 00:02:28.34 00:02:29.05 00:02:26.99 00:02:26.84 00:02:19.26 00:23:57.86 PDF PNG
34 81 KROTOWSKI ROBERT M 27 IŁAWA Bieg 5 km (18+) 00:02:15.44 00:02:25.71 00:02:27.61 00:02:22.87 00:02:28.48 00:02:26.71 00:02:28.64 00:02:28.21 00:02:27.74 00:02:18.59 00:24:10.00 PDF PNG
35 126 PARUSZEWSKI ROBERT M 28 GDYNIA POSZURANY TEAM Bieg 5 km (18+) 00:02:39.26 00:02:28.35 00:02:25.65 00:02:24.72 00:02:24.45 00:02:23.75 00:02:23.67 00:02:24.57 00:02:21.58 00:02:18.88 00:24:14.88 PDF PNG
36 188 WENCKA KAMILA K 8 GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg 5 km (18+) 00:02:10.66 00:02:23.76 00:02:30.47 00:02:26.25 00:02:28.37 00:02:29.01 00:02:27.78 00:02:30.87 00:02:28.19 00:02:20.00 00:24:15.36 PDF PNG
37 211 ŻÓŁĆ SEBASTIAN M 29 ZBYCHOWO ŻÓŁĆ Bieg 5 km (18+) 00:02:42.25 00:02:08.97 00:02:19.15 00:02:21.29 00:02:24.66 00:02:27.33 00:02:25.39 00:02:27.68 00:02:30.62 00:02:32.64 00:24:19.98 PDF PNG
38 118 OFMAN PIOTR M 30 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM Bieg 5 km (18+) 00:02:12.49 00:02:17.74 00:02:22.94 00:02:27.73 00:02:29.87 00:02:28.95 00:02:31.02 00:02:30.51 00:02:32.07 00:02:28.69 00:24:22.01 PDF PNG
39 68 KARSZNY ŁUKASZ M 31 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:38.48 00:02:26.24 00:02:29.09 00:02:21.73 00:02:26.29 00:02:24.98 00:02:24.50 00:02:29.19 00:02:32.83 00:02:28.38 00:24:41.71 PDF PNG
40 67 KARSZNA JOANNA K 9 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:38.10 00:02:26.34 00:02:28.51 00:02:22.63 00:02:26.05 00:02:24.75 00:02:25.16 00:02:28.77 00:02:32.52 00:02:29.59 00:24:42.42 PDF PNG
41 134 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA K 10 GDAŃSK BIEGUSY/ BBL GDAŃSK Bieg 5 km (18+) 00:02:20.75 00:02:29.88 00:02:25.87 00:02:28.62 00:02:30.12 00:02:27.90 00:02:29.77 00:02:31.73 00:02:31.43 00:02:32.33 00:24:48.40 PDF PNG
42 34 GAŁUSZYŃSKI ŁUKASZ M 32 GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg 5 km (18+) 00:02:22.85 00:02:28.95 00:02:25.58 00:02:31.62 00:02:29.47 00:02:31.52 00:02:33.64 00:02:32.82 00:02:32.08 00:02:24.15 00:24:52.68 PDF PNG
43 173 SZATKOWSKI MARCIN M 33 GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg 5 km (18+) 00:02:05.10 00:02:22.57 00:02:40.42 00:02:41.17 00:02:42.48 00:02:44.48 00:02:32.03 00:02:30.07 00:02:25.34 00:02:22.64 00:25:06.30 PDF PNG
44 108 MIŁOŚ BASIA K 11 GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg 5 km (18+) 00:02:03.04 00:02:27.69 00:02:32.88 00:02:33.53 00:02:36.32 00:02:36.54 00:02:37.00 00:02:37.78 00:02:38.87 00:02:30.16 00:25:13.81 PDF PNG
45 78 KOWALSKA ALEKSANDRA K 12 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:12.58 00:02:32.21 00:02:38.64 00:02:39.09 00:02:36.13 00:02:31.38 00:02:33.50 00:02:39.72 00:02:39.38 00:02:29.56 00:25:32.19 PDF PNG
46 204 ZAMOJSKI PIOTR M 34 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:10.29 00:02:34.71 00:02:38.33 00:02:37.58 00:02:37.80 00:02:37.47 00:02:34.82 00:02:35.03 00:02:36.86 00:02:30.10 00:25:32.99 PDF PNG
47 9 BOJAN ANDRZEJ M 35 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:39.18 00:02:35.92 00:02:34.01 00:02:33.65 00:02:34.16 00:02:33.29 00:02:34.16 00:02:30.63 00:02:32.73 00:02:26.31 00:25:34.04 PDF PNG
48 155 SKONIECZNY MARCIN M 36 SWORNEGACIE Bieg 5 km (18+) 00:02:11.14 00:02:29.64 00:02:36.66 00:02:35.88 00:02:37.12 00:02:38.20 00:02:38.67 00:02:42.54 00:02:44.67 00:02:20.31 00:25:34.83 PDF PNG
49 3 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA K 13 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM Bieg 5 km (18+) 00:02:29.07 00:02:33.20 00:02:32.89 00:02:32.77 00:02:33.11 00:02:33.39 00:02:36.19 00:02:35.48 00:02:36.53 00:02:32.42 00:25:35.05 PDF PNG
50 163 SMYK SŁAWOMIR M 37 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Bieg 5 km (18+) 00:02:34.43 00:02:19.88 00:02:26.88 00:02:37.98 00:02:42.82 00:02:39.22 00:02:37.75 00:02:36.78 00:02:38.19 00:02:37.47 00:25:51.40 PDF PNG
51 131 PLISZKA ŁUKASZ M 38 GDAŃSK Bieg 5 km (18+) 00:02:32.57 00:02:34.27 00:02:37.48 00:02:41.00 00:02:39.46 00:02:36.08 00:02:35.39 00:02:31.98 00:02:37.01 00:02:38.60 00:26:03.84 PDF PNG
52 185 WARDA ADRIANNA K 14 RUMIA Bieg 5 km (18+) 00:02:23.02 00:02:30.30 00:02:36.49 00:02:38.27 00:02:40.78 00:02:41.79 00:02:39.81 00:02:43.89 00:02:36.94 00:02:36.16 00:26:07.45 PDF PNG
53 46 MIOTK MICHAŁ M 39 GDAŃSK Bieg 5 km (18+) 00:02:33.72 00:02:26.55 00:02:30.27 00:02:35.49 00:02:35.21 00:02:40.05 00:02:46.74 00:02:45.45 00:02:50.60 00:02:31.05 00:26:15.13 PDF PNG
54 137 RADWAŃSKI PIOTR M 40 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:01:56.64 00:02:26.61 00:02:44.82 00:02:50.54 00:02:47.92 00:02:55.58 00:02:49.70 00:02:48.47 00:02:37.82 00:02:29.96 00:26:28.06 PDF PNG
55 43 HENDRICH IZABELA K 15 BANINO DZIKUSY Bieg 5 km (18+) 00:02:37.11 00:02:37.50 00:02:39.98 00:02:36.98 00:02:39.71 00:02:40.42 00:02:40.01 00:02:45.19 00:02:42.16 00:02:37.49 00:26:36.55 PDF PNG
56 121 OŚCIŁOWSKA AGNIESZKA K 16 REDA Bieg 5 km (18+) 00:02:40.17 00:02:26.36 00:02:29.02 00:02:34.59 00:02:38.28 00:02:43.77 00:02:43.21 00:02:49.66 00:02:50.51 00:02:43.49 00:26:39.06 PDF PNG
57 152 SCHAB KRZYSZTOF M 41 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:55.48 00:02:43.26 00:02:38.17 00:02:35.12 00:02:38.67 00:02:35.68 00:02:41.00 00:02:39.20 00:02:42.84 00:02:36.87 00:26:46.29 PDF PNG
58 13 BUDZIAREK ADAM M 42 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS Bieg 5 km (18+) 00:02:35.29 00:02:37.14 00:02:33.84 00:02:40.22 00:02:46.01 00:02:44.64 00:02:46.92 00:02:44.96 00:02:44.22 00:02:40.24 00:26:53.48 PDF PNG
59 72 KONDEJ MICHAŁ M 43 GDAŃSK ACTIVE FLOW Bieg 5 km (18+) 00:02:07.11 00:02:21.91 00:02:29.25 00:02:32.51 00:02:49.28 00:02:55.58 00:02:50.66 00:03:13.74 00:03:11.88 00:02:27.63 00:26:59.55 PDF PNG
60 22 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 17 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5 km (18+) 00:02:33.98 00:02:38.41 00:02:40.21 00:02:42.62 00:02:42.45 00:02:43.45 00:02:44.02 00:02:44.67 00:02:45.17 00:02:45.76 00:27:00.74 PDF PNG
61 124 PAPROCKI PAWEŁ M 44 GDAŃSK SOMSIADY Bieg 5 km (18+) 00:02:36.17 00:02:27.17 00:02:35.34 00:02:37.98 00:02:36.92 00:02:36.90 00:03:01.06 00:02:52.41 00:02:54.73 00:02:42.43 00:27:01.11 PDF PNG
62 212 ŻÓRAW ADAM M 45 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:14.16 00:02:31.81 00:02:32.95 00:02:33.18 00:02:39.78 00:02:41.17 00:02:49.19 00:02:58.12 00:03:03.39 00:02:58.84 00:27:02.59 PDF PNG
63 91 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 46 GDAŃSK Bieg 5 km (18+) 00:02:24.04 00:02:21.37 00:02:30.84 00:02:36.19 00:02:42.54 00:02:43.91 00:02:56.86 00:03:09.76 00:03:03.20 00:02:37.09 00:27:05.80 PDF PNG
64 145 ROCZYŃSKI KRZYSZTOF M 47 GDAŃSK Bieg 5 km (18+) 00:02:45.79 00:02:45.93 00:02:43.20 00:02:41.55 00:02:42.00 00:02:40.44 00:02:42.02 00:02:49.79 00:02:47.78 00:02:37.56 00:27:16.06 PDF PNG
65 136 PROCELLI-SZYNWELSKA IZABELA K 18 GDYNIA FOX Bieg 5 km (18+) 00:02:30.42 00:02:31.51 00:02:36.39 00:02:44.90 00:02:46.18 00:02:49.95 00:02:51.89 00:02:52.41 00:02:47.20 00:02:50.19 00:27:21.04 PDF PNG
66 143 REZLER-DUNAJEWSKA MAGDALENA K 19 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:36.37 00:02:40.94 00:02:42.70 00:02:47.82 00:02:50.09 00:02:52.94 00:02:47.19 00:02:50.54 00:02:55.14 00:02:54.47 00:27:58.20 PDF PNG
67 54 JASIŃSKI MARIUSZ M 48 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:48.72 00:02:46.14 00:02:49.24 00:02:52.85 00:02:49.68 00:02:49.89 00:02:52.81 00:02:50.89 00:02:51.76 00:02:29.12 00:28:01.10 PDF PNG
68 164 KURPISZ-KASPRZAK MAGDA K 20 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:43.66 00:02:49.42 00:02:46.33 00:02:46.94 00:02:52.32 00:02:54.05 00:02:53.74 00:02:49.59 00:02:49.69 00:02:40.05 00:28:05.79 PDF PNG
69 213 ŻUCHOWSKA ALICJA K 21 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM Bieg 5 km (18+) 00:02:56.45 00:02:51.31 00:02:48.35 00:02:49.24 00:02:48.30 00:02:46.55 00:02:51.51 00:02:46.21 00:02:47.48 00:02:41.79 00:28:07.19 PDF PNG
70 210 ŻÓŁĆ BEATA K 22 ZBYCHOWO ŻÓŁĆ Bieg 5 km (18+) 00:02:54.73 00:02:48.95 00:02:48.22 00:02:45.81 00:02:45.32 00:02:48.77 00:02:49.71 00:02:52.13 00:02:51.34 00:02:45.20 00:28:10.18 PDF PNG
71 128 PILEWSKI TOMASZ M 49 WOLA DUCKA PUDEL Bieg 5 km (18+) 00:02:53.32 00:02:53.24 00:02:52.03 00:02:48.12 00:02:51.31 00:02:48.75 00:02:45.22 00:02:49.13 00:02:51.74 00:02:41.40 00:28:14.26 PDF PNG
72 104 MATACZ JOLANTA K 23 PŁOCK Bieg 5 km (18+) 00:02:30.46 00:02:43.79 00:02:43.94 00:02:50.35 00:02:48.86 00:02:52.49 00:02:53.55 00:02:56.50 00:03:00.48 00:02:58.40 00:28:18.82 PDF PNG
73 250 KURPISZ-SKWARCZAK KAROLINA K 24 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:47.57 00:02:46.44 00:02:48.09 00:02:47.26 00:02:52.78 00:02:52.52 00:02:52.47 00:02:52.46 00:02:52.25 00:02:47.33 00:28:19.17 PDF PNG
74 162 SKWARCZAK MARIUSZ M 50 GDYNIA VELOGD X VELOPORT.PL Bieg 5 km (18+) 00:02:42.47 00:02:47.96 00:02:49.42 00:02:47.51 00:02:51.16 00:02:53.91 00:02:51.24 00:02:51.50 00:02:56.03 00:02:48.86 00:28:20.06 PDF PNG
75 195 WITKOWSKI ROBERT M 51 GDYNIA MORŚWINKI Bieg 5 km (18+) 00:02:38.92 00:02:45.78 00:02:45.44 00:02:50.18 00:02:54.11 00:02:52.44 00:02:54.40 00:02:57.03 00:02:56.78 00:02:58.99 00:28:34.07 PDF PNG
76 168 SPIECZONEK KAMILA K 25 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:44.89 00:02:49.48 00:02:48.42 00:02:47.63 00:02:52.77 00:02:53.23 00:02:52.29 00:02:57.11 00:02:56.04 00:02:54.36 00:28:36.22 PDF PNG
77 84 KRZEMIŃSKA OLA KRZEMIŃSKA K 26 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:46.41 00:02:43.27 00:02:45.75 00:02:49.28 00:02:54.78 00:02:57.48 00:03:06.31 00:03:01.13 00:03:02.61 00:02:44.75 00:28:51.77 PDF PNG
78 205 ZBAWICKI MARCIN M 52 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:39.91 00:02:50.07 00:02:55.02 00:02:54.34 00:02:54.71 00:02:55.61 00:02:59.44 00:02:54.86 00:03:05.00 00:02:53.46 00:29:02.42 PDF PNG
79 62 KALKOWSKA DOROTA K 27 GDAŃSK MARINA MEDICAL CENTER Bieg 5 km (18+) 00:02:45.23 00:02:55.78 00:03:00.82 00:02:58.85 00:02:56.33 00:02:58.95 00:02:57.81 00:02:56.65 00:02:59.67 00:02:33.30 00:29:03.39 PDF PNG
80 47 HRANOVSKA NATALIIA K 28 SOPOT Bieg 5 km (18+) 00:02:52.22 00:02:50.90 00:02:48.16 00:02:53.78 00:02:53.76 00:02:56.51 00:02:56.32 00:02:55.29 00:03:01.63 00:02:58.07 00:29:06.64 PDF PNG
81 147 ROMAŃSKI MAREK M 53 ELBLĄG PUDEL Bieg 5 km (18+) 00:02:53.64 00:02:51.55 00:02:52.05 00:02:49.48 00:02:50.73 00:02:52.45 00:02:56.48 00:03:00.97 00:03:21.75 00:03:03.66 00:29:32.76 PDF PNG
82 52 JANKOWSKI DOMINIK M 54 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:03:04.55 00:02:57.27 00:02:57.75 00:03:01.26 00:03:03.60 00:03:03.84 00:03:02.80 00:03:06.16 00:03:09.56 00:03:05.91 00:30:32.70 PDF PNG
83 117 NIKULIN DAGMARA K 29 GDYNIA BIEGA ZIE Bieg 5 km (18+) 00:02:40.88 00:02:59.05 00:03:01.59 00:03:06.03 00:03:06.42 00:03:09.78 00:03:14.44 00:03:11.14 00:03:07.90 00:03:09.92 00:30:47.15 PDF PNG
84 27 DOBROWOLSKA DOROTA K 30 SOPOT ACTIVE FLOW Bieg 5 km (18+) 00:02:51.31 00:03:06.11 00:03:03.86 00:03:06.65 00:03:04.89 00:03:07.33 00:03:08.01 00:03:13.79 00:03:13.30 00:02:55.58 00:30:50.83 PDF PNG
85 66 KAPEROWSKA ELA K 31 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:57.77 00:03:01.26 00:03:02.78 00:03:02.02 00:03:04.10 00:03:07.26 00:03:16.68 00:03:14.00 00:03:07.29 00:03:05.21 00:30:58.37 PDF PNG
86 209 ŻAK WERONIKA K 32 SOPOT Bieg 5 km (18+) 00:02:54.04 00:02:56.19 00:03:02.11 00:03:07.89 00:03:09.97 00:03:11.03 00:03:12.54 00:03:08.78 00:03:13.95 00:03:02.05 00:30:58.55 PDF PNG
87 20 DASZEWSKA MAGDALENA K 33 REDA Bieg 5 km (18+) 00:02:50.26 00:02:59.46 00:03:03.19 00:03:05.42 00:03:11.25 00:03:10.25 00:03:17.29 00:03:14.50 00:03:05.13 00:03:02.42 00:30:59.17 PDF PNG
88 148 RUMKOWSKA AGNIESZKA K 34 REDA Bieg 5 km (18+) 00:02:38.41 00:02:59.10 00:03:03.32 00:02:58.48 00:03:20.97 00:03:14.43 00:03:17.08 00:03:13.68 00:03:12.78 00:03:01.24 00:30:59.49 PDF PNG
89 38 GROCHOWSKA-MEJER PATRYCJA K 35 GDYNIA BUBU Bieg 5 km (18+) 00:02:37.64 00:02:55.65 00:03:06.38 00:03:09.77 00:03:13.08 00:03:10.99 00:03:15.62 00:03:14.74 00:03:12.80 00:03:09.23 00:31:05.90 PDF PNG
90 93 LITKIEWICZ ELŻBIETA K 36 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:03:03.56 00:03:07.41 00:03:09.24 00:03:12.21 00:03:11.06 00:03:10.25 00:03:10.71 00:03:10.86 00:03:14.64 00:03:05.44 00:31:35.38 PDF PNG
91 125 PARUSZEWSKA KATARZYNA K 37 GDYNIA POSZURANY TEAM Bieg 5 km (18+) 00:03:08.31 00:03:03.78 00:03:10.75 00:03:11.44 00:03:11.91 00:03:12.32 00:03:10.99 00:03:11.07 00:03:07.57 00:03:11.19 00:31:39.33 PDF PNG
92 4 BALICKI MATEUSZ M 55 TUCHOM Bieg 5 km (18+) 00:02:48.28 00:02:49.09 00:03:17.99 00:03:19.65 00:03:19.33 00:03:22.59 00:03:13.96 00:03:19.99 00:03:24.85 00:03:12.34 00:32:08.07 PDF PNG
93 90 LADEMANN GABRIELA K 38 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5 km (18+) 00:03:02.43 00:03:13.24 00:03:14.04 00:03:14.58 00:03:10.03 00:03:11.83 00:03:19.17 00:03:20.71 00:03:17.55 00:03:11.73 00:32:15.31 PDF PNG
94 174 SZUTKOWSKI KRZYSZTOF M 56 ELBLĄG PUDEL Bieg 5 km (18+) 00:02:55.10 00:02:52.24 00:02:56.31 00:03:12.58 00:03:31.06 00:03:37.15 00:03:22.25 00:03:26.98 00:03:38.81 00:03:19.07 00:32:51.55 PDF PNG
95 40 GRYCNER PIOTR M 57 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 5 km (18+) 00:03:08.63 00:03:12.69 00:03:20.57 00:03:19.91 00:03:21.77 00:03:24.85 00:03:28.34 00:03:31.14 00:03:23.24 00:03:22.76 00:33:33.90 PDF PNG
96 127 PILEWSKA RENATA K 39 WOLA DUCKA PUDEL Bieg 5 km (18+) 00:02:54.85 00:02:54.46 00:03:01.32 00:03:04.84 00:03:41.52 00:03:30.79 00:03:29.30 00:03:54.18 00:03:49.62 00:03:41.48 00:34:02.36 PDF PNG
97 200 WULKOWICZ DARIUSZ M 58 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:57.48 00:03:01.84 00:03:12.00 00:03:18.88 00:03:24.45 00:03:27.64 00:03:38.48 00:03:45.12 00:03:51.62 00:03:53.53 00:34:31.04 PDF PNG
98 169 STĘPIEŃ JAN M 59 POZNAŃ Bieg 5 km (18+) 00:02:35.05 00:03:08.76 00:03:30.98 00:03:34.65 00:03:37.48 00:03:38.47 00:03:58.79 00:03:41.93 00:03:56.76 00:03:43.35 00:35:26.22 PDF PNG
99 97 ŁUBKOWSKA GRAŹYNA K 40 GDAŃSK Bieg 5 km (18+) 00:03:24.60 00:03:43.67 00:03:41.30 00:03:46.19 00:03:56.18 00:03:54.18 00:03:58.42 00:03:45.95 00:04:07.22 00:03:54.61 00:38:12.32 PDF PNG
100 23 DEIK ELŻBIETA K 41 PRZYJAŹŃ Bieg 5 km (18+) 00:03:19.26 00:03:49.01 00:03:41.16 00:03:45.97 00:03:45.39 00:03:55.63 00:04:03.45 00:03:50.43 00:04:04.87 00:03:58.36 00:38:13.53 PDF PNG
101 123 PAŁASZ EDMUND M 60 RUMIA Bieg 5 km (18+) 00:03:28.33 00:04:57.65 00:05:00.19 00:05:02.75 00:05:07.96 00:05:07.96 00:05:10.50 00:05:17.59 00:05:13.76 00:05:11.22 00:49:37.91 PDF PNG
102 30 DRZYMALSKI OSKAR M 61 SŁUPSK Bieg 5 km (18+) 00:02:11.46 00:02:17.75 00:02:29.35 00:02:32.83 00:02:39.22 00:02:46.56 00:02:49.43 00:02:49.77 00:02:48.13 PDF PNG
103 57 JUCHNO DAMIAN M 62 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:32.43 00:02:46.05 00:03:05.76 00:03:08.99 00:03:00.08 00:03:01.22 00:02:54.39 00:02:57.14 00:02:41.30 PDF PNG
104 167 SOLECKI ADRIAN M 63 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:06.17 00:02:31.70 00:02:39.15 00:02:44.69 00:02:48.39 00:02:53.32 00:02:56.08 00:02:58.87 00:02:55.09 PDF PNG
105 203 ZAMOJSKA ANNA K 42 GDYNIA Bieg 5 km (18+) 00:02:21.22 00:03:11.87 00:03:20.97 00:03:19.84 00:03:14.18 00:03:09.90 00:03:17.44 00:03:12.48 00:03:35.75 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ