półmaraton 10 km

półmaraton

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Klub Miejscowość Kat M kat Dystans Drużyna 21 km 1 okr 2 okr Meta
1 36 LEOŃCZUK ANDRZEJ M 1 KS PREFBET-SONAROL BIAŁYSTOK M3 półmaraton PRAFBET SONARD 00:34:14.10 00:41:11.74 01:15:26.74
2 65 STOKOWSKI MARCIN M 2 MANUFAKTURA MIESZKAŃ POBIEDZISKA M2 półmaraton SZYBCY I WŚCIEKLI 00:35:21.14 00:43:51.75 01:19:13.14
3 5 BARTCZAK MARCIN M 3 DRUŻYNA ML BISZTYNEK M4 półmaraton DRUŻYNA ML 00:39:05.60 00:46:48.31 01:25:54.28
4 86 PRANCKUNAS PETRAS M 4 WILNO M5 1 półmaraton 00:39:25.88 00:46:35.82 01:26:03.27
5 31 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M 5 CWCR/DEPARTAMENT BIEGÓW OLSZTYN M5 2 półmaraton CWCR/lekkoatletyka/regeneracja 00:39:45.54 00:46:21.02 01:26:06.56
6 35 LEOŃCZUK ADAM M 6 LEOSPEED BIAŁYSTOK M5 3 półmaraton 00:39:28.43 00:47:13.94 01:26:44.11
7 90 BĄK PAWEŁ M 7 WIATROWIEC M4 1 półmaraton 00:40:05.02 00:47:42.49 01:27:49.26
8 89 GRAŽYS VYTAUTAS M 8 PABERŽĖ M5 4 półmaraton 00:39:58.97 00:49:14.73 01:29:15.86
9 67 SZEWCZYK RAFAŁ M 9 OLSZTYN M4 2 półmaraton CWCR/lekkoatletyka/regeneracja 00:41:13.23 00:48:42.81 01:29:56.52
10 40 LIŚKIEWICZ ROMAN M 10 KĘTRZYN M5 5 półmaraton PRAFBET SONARD 00:40:50.75 00:50:14.78 01:31:06.16
11 60 SANKO SVIATLANA K 1 PARKRUN GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ K3 półmaraton PRAFBET SONARD 00:41:52.70 00:49:47.28 01:31:40.84
12 7 BIELAWSKI WOJCIECH M 11 ATP AUGUSTÓW M4 3 półmaraton 00:42:13.07 00:50:26.43 01:32:41.72
13 43 MACZAN ROBERT M 12 ROBSON EM KĘTRZYN M3 1 półmaraton SZYBCY I WŚCIEKLI 00:42:11.97 00:51:20.79 01:33:32.76
14 4 BAŁULIS RAJMUND M 13 DĄBROWSKI TEAM SUWAŁKI M3 2 półmaraton 00:42:27.57 00:51:05.34 01:33:34.46
15 79 WOŁCZEK TOMASZ M 14 GIŻYCKO M2 1 półmaraton 00:43:05.27 00:50:25.46 01:33:38.01
16 9 DANILCZUK ARKADIUSZ M 15 LEOSPEED ZABŁUDÓW M5 6 półmaraton 00:41:09.15 00:53:27.36 01:34:38.77
17 16 DYLAK GRZEGORZ M 16 MRĄGOWO M5 7 półmaraton 00:42:32.74 00:52:38.95 01:35:12.74
18 21 JACYSZYN MONIKA K 2 LEKKOATLETYKA DLA NAJMŁODSZYCH OLSZTYN K3 półmaraton CWCR/lekkoatletyka/regeneracja 00:44:42.19 00:50:44.02 01:35:26.67
19 61 SIEŚKIEWICZ KRZYSZTOF M 17 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK M5 8 półmaraton 00:44:31.96 00:52:41.13 01:37:21.08
20 52 POGORZELSKI KAMIL M 18 BIAŁYSTOK M2 2 półmaraton 00:43:47.47 00:53:48.77 01:37:38.40
21 45 MINIUK PAWEŁ M 19 POBIEGAMY BIAŁYSTOK M3 3 półmaraton 00:43:27.14 00:54:38.45 01:38:06.62
22 64 STĘPIEŃ SYLWESTER M 20 DRUŻYNA ML KĘTRZYN M4 4 półmaraton DRUŻYNA ML 00:44:55.21 00:54:10.16 01:39:07.98
23 20 HYJEK KAROL M 21 GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM GIŻYCKO M4 5 półmaraton 00:44:56.60 00:55:21.91 01:40:18.51
24 47 NESTOROWICZ MAREK M 22 GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM / KB JURUND SZCZYTNO KĘTRZYN M5 9 półmaraton 00:46:06.84 00:54:34.50 01:40:45.57
25 85 KORSAKAS EMILIS M 23 WILNO M5 10 półmaraton 00:45:55.67 00:54:54.21 01:40:49.88
26 13 DOBRZYN ZENON M 24 ROWERY ZENON DOBRZYN GIŻYCKO M6 1 półmaraton 00:46:08.88 00:55:20.75 01:41:32.16
27 6 BIELAK ROMAN M 25 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA MIKOŁAJKI M3 4 półmaraton 00:45:05.56 00:58:13.08 01:43:21.69
28 38 LIPIŃSKI MARCIN M 26 PISZ M3 5 półmaraton 00:47:25.29 00:56:36.79 01:44:02.08
29 19 HOHMANN TOMASZ M 27 MRĄGOWO M3 6 półmaraton 00:48:11.71 00:57:29.70 01:45:41.41
30 54 PUŁAWSKI KAZIMIERZ M 28 GPN ŁYSE M6 2 półmaraton 00:49:08.26 00:58:04.02 01:47:15.52
31 88 RZYP JUSTYNA K 3 KĘTRZYN K3 półmaraton SZYBCY I WŚCIEKLI 00:49:25.00 00:57:55.00 01:47:20.00
32 10 DAWIDZIUK DANIEL M 29 MROŹNIAKI Z KĘTAKI KĘTRZYN M4 6 półmaraton 00:49:28.53 00:57:53.99 01:47:26.22
33 72 WACEWICZ RAFAŁ M 30 WIOSKA BIEGACZY/AIKIRUNNERS BIAŁYSTOK M4 7 półmaraton 00:48:58.74 00:58:30.95 01:47:32.99
34 34 KUCZKOWSKI RYSZARD M 31 KUROPATWA TEAM KIEŹLINY M5 11 półmaraton 00:48:14.67 00:59:30.00 01:47:50.00
35 25 KLEKNER ŁUKASZ M 32 MD RUN TRAINING BIAŁYSTOK M2 3 półmaraton 00:51:26.68 00:56:28.95 01:48:00.00
36 23 KARASEWICZ ŁUKASZ M 33 WASILKÓW M3 7 półmaraton 00:51:26.75 00:57:49.63 01:49:20.73
37 80 ZAKRZEWSKA ANNA K 4 WILKASY K4 1 półmaraton 00:49:18.12 01:00:32.49 01:49:53.24
38 1 ANIELSKI PRZEMYSŁAW M 34 ŚWIĘTAJNO M4 8 półmaraton 00:50:36.69 01:00:27.96 01:51:06.81
39 63 STĘPIEŃ EDYTA K 5 DRUŻYNA ML KĘTRZYN K4 2 półmaraton DRUŻYNA ML 00:50:59.79 01:00:08.61 01:51:08.40
40 58 ROGOWSKI JAN M 35 BBL MIKOŁAJKI MIKOŁAJKI M5 12 półmaraton 00:51:50.85 00:59:26.77 01:51:17.62
41 50 PĘDZICH WALDEMAR M 36 BBL STAROSTWO POWIATOWE OSTROŁĘKA SZAFARCZYSKA M6 3 półmaraton 00:50:37.84 01:00:52.02 01:51:35.39
42 8 CZARNECKI MARCIN M 37 MARATONCZYK WARSZAWA M4 9 półmaraton 00:51:24.46 01:01:45.45 01:53:17.42
43 59 SADOWSKI ROBERT M 38 JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE DOBRZANKOWO M5 13 półmaraton 00:52:45.68 01:01:50.68 01:54:44.07
44 14 DOLECKI MICHAŁ M 39 ŚCIGAM BAKIRZYŃSKIEGO OSTRÓDA M2 4 półmaraton 00:52:49.83 01:01:55.70 01:54:54.91
45 18 HOHMANN ROBERT M 40 OLSZTYN M3 8 półmaraton 00:53:25.38 01:01:32.19 01:54:57.57
46 62 SKRZEKUT JAROSŁAW M 41 BBL GIŻYCKO GIŻYCKO M5 14 półmaraton 00:52:20.66 01:02:34.52 01:55:00.64
47 17 GRUZA MARIUSZ M 42 MINROL WARSZAWA M4 10 półmaraton 00:53:07.15 01:02:39.37 01:55:54.11
48 42 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF M 43 PORTA ACTIVE TEAM EŁK M5 15 półmaraton 00:51:37.09 01:04:45.06 01:56:28.01
49 12 DĘBSKI ANDRZEJ M 44 BIAŁYSTOK M4 11 półmaraton 00:51:43.37 01:05:29.09 01:57:21.22
50 57 ROCZEŃ MARTA K 6 GOŁDAP GOŁDAP K4 3 półmaraton 00:52:55.12 01:04:38.33 01:57:44.17
51 83 KUBICKI RAFAŁ M 45 DYWITY M5 16 półmaraton 00:55:01.17 01:03:03.86 01:58:05.03
52 87 JUDDISIUS EVALDAS M 46 WILNO M5 17 półmaraton 00:53:17.58 01:04:52.37 01:58:16.78
53 76 WEREMA NATALIA K 7 PASŁĘK K3 1 półmaraton 00:53:07.29 01:05:27.70 01:58:34.99
54 66 SUCHECKI MARIUSZ M 47 OSTROŁĘKA M3 9 półmaraton 00:54:20.71 01:05:06.19 01:59:32.27
55 49 OGONOWSKA AGNIESZKA K 8 BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCE K4 4 półmaraton 00:55:08.14 01:04:56.36 02:00:11.46
56 73 WARYKOWSKI STANISLAW M 48 OLECKO BIEGA OLECKO M6 4 półmaraton 00:55:08.51 01:06:35.62 02:01:50.53
57 78 WOLSZCZAK TOMASZ KRZYSZTOF M 49 MARÓZ M6 5 półmaraton 00:54:50.35 01:09:46.29 02:04:37.73
58 44 MAŁKIŃSKI JÓZEF M 50 BYDGOSZCZ M6 6 półmaraton 00:54:13.21 01:10:35.08 02:04:48.29
59 41 MACIEJEWSKI GRZEGORZ M 51 BBL GIŻYCKO GIŻYCKO M6 7 półmaraton 00:55:50.73 01:09:46.79 02:05:43.44
60 32 KRYSZCZUK PIOTR M 52 JAK MASZ TAK BIEC, TO LEPIEJ ZEJDŹ PASŁĘK M3 10 półmaraton 00:55:44.08 01:11:45.61 02:07:38.02
61 51 PIĄTEK JUSTYNA K 9 TEAM RUDNIK GDAŃSK K3 2 półmaraton 00:56:50.86 01:10:47.53 02:07:44.67
62 30 KOZIELSKI PAWEŁ M 53 DXC SPORT TEAM WARSZAWA M4 12 półmaraton 00:58:28.96 01:10:51.99 02:09:32.79
63 70 ŚNIOSEK PATRYK M 54 KS KOWALKI KOWALKI M3 11 półmaraton 00:56:51.25 01:14:54.17 02:11:45.42
64 71 TABAKA MAGDALENA K 10 KS PRZAŚNIK PRZASNYSZ PRZASNYSZ K4 5 półmaraton 00:56:55.00 01:16:05.00 02:13:00.00
65 68 SZYMAŃSKI ARTUR M 55 WARSZAWA M4 13 półmaraton 00:58:09.40 01:16:52.14 02:15:01.54
66 75 WEREMA MARCIN M 56 PASŁĘK M4 14 półmaraton 00:55:04.38 01:23:28.37 02:18:35.22
67 46 MOCZYŃSKI LESZEK M 57 BYDGOSZCZ NA START. BYDGOSZCZ M7 1 półmaraton 01:04:05.83 01:16:27.04 02:20:39.70
68 82 ZAWROTNY JAN M 58 MARCINKOWO M6 8 półmaraton 01:04:08.83 01:21:37.29 02:25:55.37
69 69 ŚNIOSEK KRZYSZTOF M 59 KS KOWALKI KOWALKI M5 18 półmaraton 01:07:12.82 01:23:59.52 02:31:12.34
70 24 KITA GRZEGORZ M 60 SPORT MANAGEMENT POLSKA WARSZAWA M5 19 półmaraton 01:04:23.41 01:28:07.25 02:32:30.66
71 37 LESZCZYŃSKI ROMAN M 61 SO-BIEBIE-GAM OSTROŁĘKA M7 2 półmaraton 01:06:10.87 01:28:10.00 02:35:00.00
72 81 ZAORSKA URSZULA K 11 BIALYSTOK K4 6 półmaraton 01:10:06.30 01:25:35.47 02:35:50.06
73 3 BAKIRZYŃSKI MICHAŁ M 62 FC BARCELONA IŁAWA M2 5 półmaraton 00:39:59.43
74 33 KUCZKOWSKI JERZY M 63 BOCZKIEM BOCZKIEM OŻARÓW MAZOWIECKI M6 9 półmaraton 00:47:38.00


10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Klub Miejscowość Kat M kat Dystans Drużyna 10 km Meta
1 277 SANKO ALIAKSANDR M 1 PARKRUN GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ M3 10 km 00:37:04.83
2 272 RADZIEWICZ MARCIN M 2 TEAM PARSZCZYŃSKICH GARBNO M2 10 km team parszczyńskich 00:37:10.69
3 204 BAŃKOWSKA ANNA K 1 K.S NIEMANIEMOGE KIEŹLINY K3 10 km 00:38:10.73
4 317 CZOPEK JAROSLAW M 3 MARATONKA GRAJEWO EŁK M4 10 km 00:38:11.82
5 234 GNATKOWSKI ADRIAN M 4 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA KLESZCZEWO M2 1 10 km GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:38:20.16
6 224 DUCHNOWSKI ŁUKASZ M 5 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA EŁK M3 1 10 km team parszczyńskich 00:38:42.95
7 208 BOCHENKO DANIEL M 6 BRZOZOWA M5 1 10 km TRIO EDG 00:39:10.61
8 242 KOTFICA KRYSTIAN M 7 BARTOSZYCE M3 2 10 km 00:39:40.88
9 243 KULCZYNIEC GRZEGORZ M 8 OLECKO BIEGA OLECKO M5 2 10 km TRIO EDG 00:40:13.22
10 301 WALCZAK SYLWIA K 2 KS PREFBET-SONAROL RYN K3 10 km 00:40:23.49
11 302 WDOWIAK WOJCIECH M 9 PARKRUN FRIENDS OLSZTYN M5 3 10 km 00:40:48.76
12 225 DZIEKOŃSKA MAGDALENA DZIEKOŃSKA K 3 TEAM PARSZCZYŃSKICH/15BRYGADA ZMECHANIZOWANA GIŻYCKO K3 10 km team parszczyńskich 00:40:49.54
13 259 NOWAKOWSKI KAROL M 10 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA PISZ M3 3 10 km 00:41:09.96
14 269 PRZYBYSZEWSKI ŁUKASZ M 11 KP PSP MŁAWA MŁAWA M4 1 10 km 00:41:32.17
15 315 ŻYRKOWSKI ROBERT M 12 WOODRUN KĘTRZYN M5 4 10 km 00:41:48.32
16 298 SZYŁAK NORBERT M 13 EŁK M2 2 10 km 00:42:01.03
17 307 WORNOWSKI SEBASTIAN M 14 PARKRUN FRIENDS BARTĄG M3 4 10 km 00:42:25.90
18 310 ZALEWSKI WIESŁAW M 15 MLEKPOL TEAM MRĄGOWO M6 1 10 km 00:42:43.70
19 251 MĄKA SŁAWOMIR M 16 BIURO RACHUNKOWE GRALA-MĄKA OSTROŁĘKA M5 5 10 km 00:42:54.01
20 286 SOLIWODA JACEK M 17 WP KĘTRZYN M4 2 10 km 00:43:03.85
21 238 JAKUBOWSKA ALEKSANDRA K 4 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA EŁK K3 1 10 km GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:43:12.45
22 212 CHMIELEWSKI MATEUSZ M 18 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA TRZY LIPY M3 5 10 km 00:43:14.93
23 246 ŁOJEK PIOTR M 19 OSTRÓDA M2 3 10 km 00:43:24.62
24 291 STASZKUN PATRYK M 20 KRUKLANKI M3 6 10 km 00:44:39.35
25 313 ZYŚK PAWEŁ M 21 WILAMOWO M2 4 10 km 00:45:02.07
26 303 WEJKUĆ DAWID M 22 KLUB BIEGACZA MRĄGOWO MRĄGOWO M2 5 10 km MRĄGOWIANIE 00:45:06.51
27 257 NAGORSKI ROBERT M 23 HERNE HILL HARRIERS OLSZTYN M6 2 10 km 00:45:15.50
28 235 GOŁOTA KRZYSZTOF M 24 ZIELONY ŚLEDZIK TEAM RUDKA M4 3 10 km 00:45:45.88
29 200 ALICKA EWA K 5 SZCZUCZYN K2 1 10 km 00:46:16.88
30 223 DOBRZYŃSKI HENRYK M 25 GDAŃSK M6 3 10 km 00:46:24.06
31 325 PURKINA DIANA K 6 BRAK K2 2 10 km 00:46:42.97
32 296 SZCZUBEŁEK WALDEMAR M 26 LKS KURPIE NA LUZIE OSTROŁĘKA M6 4 10 km 00:46:57.41
33 218 CZAPLEJEWICZ MARTA K 7 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA EŁK K3 2 10 km GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:47:30.12
34 239 JANUSZEWSKI MACIEJ M 27 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA EŁK M3 7 10 km 00:47:35.01
35 228 FIGAT MIROSŁAW M 28 BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCE M6 5 10 km 00:47:43.71
36 319 IWASZKO URSZULA K 8 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA WYDMINY K4 1 10 km 00:47:58.04
37 321 WOŁYNIEC EMILIA K 9 TRISWIMRUN GOŁDAP GOŁDAP K4 2 10 km TRIO EDG 00:48:35.06
38 284 SOKOŁOWSKA MARTA K 10 AUGUSTÓW K5 1 10 km 00:48:42.73
39 209 BRZÓSKA JOANNA K 11 MRĄGOWO K4 3 10 km BBT 1 00:49:04.91
40 241 KOSOWSKI JANUSZ M 29 AKM OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM OLSZTYN M7 1 10 km 00:49:09.13
41 293 SWAJDA KRZYSZTOF WLADYSLAW M 30 JUNOSZYNO M5 6 10 km 00:50:12.27
42 270 PUCZEL ROBERT M 31 I LO KĘTRZYN KĘTRZYN M4 4 10 km 00:50:15.72
43 231 GACIOCH SYLWESTER M 32 I LO KĘTRZYN KĘTRZYN M5 7 10 km 00:50:26.46
44 323 SZCZEBIOT KAROL M 33 LIDZBARK WARMIŃSKI M4 5 10 km KLUB BIEGACZA LIDZBARK W 00:50:30.34
45 320 RADOMSKI ŁUKASZ M 34 OLSZEWO M3 8 10 km 00:50:35.06
46 316 ZABOST PATRYK M 35 RYN M3 9 10 km 00:51:01.26
47 226 FADEJEW KAROL M 36 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK M4 6 10 km BBT 1 00:51:03.20
48 213 CHODARA ROMAN M 37 RUNNERS TEAM KĘTRZYN KĘTRZYN M6 6 10 km 00:51:11.61
49 280 SKONECZNY TOMASZ M 38 BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCE M4 7 10 km 00:51:16.75
50 244 LIMANOWICZ HUBERT M 39 WILKASY M2 6 10 km 00:51:22.12
51 262 PAJEK JACEK M 40 DAMITECH TEAM OLSZTYN M4 8 10 km 00:51:28.60
52 230 GACIOCH JAROSŁAW M 41 RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ ORZYSZ M5 8 10 km 00:51:36.47
53 322 OLSZEWSKI MAREK M 42 LIDZBARK WARMIŃSKI M5 9 10 km KLUB BIEGACZA LIDZBARK W 00:51:45.00
54 281 SŁAWECKI JERZY M 43 TEAM KĘTRZYN 70 KĘTRZYN M7 2 10 km 00:52:09.46
55 279 SIEROCKI JAN M 44 AUGUSTÓW M6 7 10 km 00:52:12.86
56 290 STANKIEWICZ SEWERYN M 45 KUPIĘ UDZIAŁY W NIERUCHOMOŚCI MONETKI M3 10 10 km 00:52:17.81
57 306 WIŚNIEWSKI MIROSŁAW M 46 BIEGAM SAM TU I TAM OLSZTYNEK M6 8 10 km 00:52:36.42
58 220 DAWIDCZYK NORBERT M 47 SAMOTNY WILK OSTROŁĘKA M4 9 10 km 00:52:37.30
59 276 SAŁEK RADOSŁAW M 48 AMATOR, BIEGAM DLA WIKTORA WARSZAWA M5 10 10 km 00:53:43.75
60 300 ULEWICZ PAWEŁ M 49 GRZYBOWO M3 11 10 km 00:53:55.00
61 216 CIBOREK PATRYK M 50 OLECKO BIEGA ZAWADY OLECKIE M2 7 10 km 00:54:08.65
62 252 MELNYCZOK JAN M 51 BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCE M7 3 10 km 00:54:20.69
63 265 POWIDEL SZYMON M 52 LIDZBARK WARMIŃSKI M3 12 10 km 00:54:25.80
64 207 BIAŁOBRZESKI WITOLD M 53 LKS KURPIE NA LUZIE OSTROŁĘKA M7 4 10 km 00:54:28.07
65 305 WILK ANNA K 12 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI LIDZBARK WARMIŃSKI K4 4 10 km KLUB BIEGACZA LIDZBARK W 00:54:29.00
66 247 ŁOZAK KINGA K 13 GIŻYCKO K2 3 10 km 00:55:18.57
67 324 ULISZEWSKA IWONA K 14 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA ORZYSZ K4 5 10 km 00:55:33.00
68 267 PRYCZKA IGOR M 54 BBL WYDMINY WYDMINY M2 8 10 km 00:55:36.23
69 295 SZCZEPAŃSKA KATARZYNA WIESŁAWA K 15 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI LIDZBARK WARMIŃSKI K5 2 10 km KLUB BIEGACZA LIDZBARK W 00:56:20.92
70 227 FIGAT ALINA K 16 BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCE K6 1 10 km 00:56:22.99
71 217 CIUPIŃSKI JERZY M 55 OLSZTYN M6 9 10 km 00:56:40.10
72 264 PIOTROWSKA MAGDALENA K 17 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO ŚWIĘTAJNO K3 3 10 km 00:56:43.01
73 266 PRAWDZIK RENATA K 18 TEAM DUCHNOWSKI EŁK K4 6 10 km 00:56:46.33
74 210 CHARUBIN MARIUSZ M 56 ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH NSZ ŁUPKI/PISZ M4 10 10 km 00:57:07.57
75 288 STACHACZ MIROSŁAW M 57 OSTROŁĘKA M5 11 10 km 00:57:21.16
76 201 ANDRYSZCZYK RAFAŁ M 58 HUSARIA GOŁDAP KOWALE OLECKIE M3 13 10 km 00:57:30.90
77 261 ORLICKA JOLANTA K 19 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI LIDZBARK WARMIŃSKI K4 7 10 km KLUB BIEGACZA LIDZBARK W 00:57:44.66
78 253 MOROZ ANDRZEJ M 59 KĘTRZYN M4 11 10 km 00:57:59.86
79 258 NASALSKI HUBERT M 60 MIKOŁAJKI M2 9 10 km 00:58:04.18
80 245 LIŚKIEWICZ BEATA K 20 GF ACER KĘTRZYN K5 3 10 km 00:58:11.42
81 254 MOROZ ELŻBIETA K 21 KĘTRZYN K5 4 10 km 00:58:19.55
82 237 HERBSZT PAULINA K 22 BBL WYDMINY WYDMINY K3 4 10 km 00:58:47.07
83 285 SOKOŁOWSKI MAREK M 61 SUWAŁKI M3 14 10 km 00:58:50.60
84 318 KOZŁOWSKI MARIUSZ M 62 EŁK M3 15 10 km 00:59:44.86
85 326 LEWKOWICZ ANITA K 23 SUWAŁKI K4 8 10 km 01:00:02.52
86 289 STANISŁAWEK WERONIKA K 24 WARSZAWA K2 4 10 km 01:00:16.80
87 211 CHMIELEWSKA-BORUCH MILENA K 25 MRĄGOWO K3 5 10 km MRĄGOWIANIE 01:00:32.93
88 297 SZUSTAKIEWICZ NATALIA K 26 MRĄGOWO K3 6 10 km MRĄGOWIANIE 01:00:33.02
89 271 RADOMSKA MARLENA K 27 OLSZEWO K3 7 10 km 01:00:59.00
90 256 MURACH SYLWIA K 28 MIKOŁAJKI K4 9 10 km 01:01:41.86
91 255 MURACH DANIEL M 63 MIKOŁAJKI M4 12 10 km 01:01:42.10
92 221 DAWIDOWICZ MICHAŁ M 64 BBL WYDMINY / BAR KUBA TEAM WYDMINY M3 16 10 km 01:03:01.85
93 263 PIETRYSZYN JACEK M 65 KĘTRZYN M4 13 10 km 01:03:04.24
94 268 PRYCZKA IWONA K 29 BBL WYDMINY WYDMINY K5 5 10 km 01:03:42.42
95 282 SOKALSKI BOGDAN M 66 OLSZTYN M7 5 10 km 01:04:25.07
96 283 SOKOŁOWSKA ALEKSANDRA K 30 SUWAŁKI K3 8 10 km 01:04:30.14
97 203 BAŁULIS DAIWA K 31 DĄBROWSKI TEAM SUWAŁKI K2 5 10 km 01:04:36.14
98 205 BASTEK ZUZANNA K 32 PISZ K3 9 10 km 01:05:01.10
99 249 MAŁKIŃSKA-BIĘGA DOROTA K 33 BYDGOSZCZ K3 10 10 km 01:05:18.39
100 206 BĄKOWSKI DAWID M 67 BYDGOSZCZ M4 14 10 km 01:05:19.01
101 275 ROPIAK RYSZARD M 68 KURPIE MYSZYNIEC MYSZYNIEC M7 6 10 km 01:05:25.41
102 308 WYSOCKA ZUZANNA K 34 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK K2 6 10 km BBT 1 01:06:30.68
103 294 SZCZEPANIK BEATA K 35 MROŹNIAKI Z KĘTAKI KĘTRZYN K4 10 10 km 01:08:43.65
104 250 MATUSZEWSKA IWONA K 36 MROŹNIAKI Z KĘTAKI KĘTRZYN K4 11 10 km 01:08:43.95
105 312 ZYŚK MARTYNA K 37 WILAMOWO K2 7 10 km 01:09:00.00
106 232 GAGDZIS JAN M 69 MROŹNIAKI Z KĘTAKI KĘTRZYN M6 10 10 km 01:12:00.00
107 229 FREJTAG DAWID M 70 GIŻYCKO M3 17 10 km 01:17:46.16
108 236 GRUDKOWSKI TOMASZ M 71 AKB WTZ SZCZYTNO TROHIM SZCZYTNO SZCZYTNO M5 12 10 km 01:18:15.85
109 299 TROCHIMOWICZ ARTUR M 72 AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM SZCZYTNO M6 11 10 km 01:21:43.77
110 222 DŁUGOSZ LUCYNA K 38 WITKOWSKIRUNNINGTEAM KĘTRZYN K5 6 10 km 01:25:46.66

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ