Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Sadowska Zofia Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
2 Świeczkowski Maciej Suchy Dąb Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Swieka Team
3 Korytko Marcelina Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
4 Bąk Ligia Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Przedszkole Francuskie
5 Lefay Jan Sopot Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Ecole Maternelle Gdynia
6 Warszawski Marcel Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Przedszkole Francuskie
7 Drywa Jagoda Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
8 Krzyżak Karolina Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) SP 45 Gdynia
9 Zakrzewska Róża Chwaszczyno Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
10 Bartkowiak Adam Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
11 Lis Maria Rumia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Gorillas OCR
12 Fijałkowska Marcela Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
13 Koter Tomasz Koleczkowo Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
14 BARYSENKA BAHDAN GDYNIA Białoruś Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
15 BARYSENKA Adrian GDYNIA Białoruś Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
16 Pushniak MAKSYM GDYNIA Ukraina Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
17 Krasiński Kacper Koleczkowo Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
18 Krasińska Kornelia Koleczkowo Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
19 Żóraw Aleksandra Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
20 Dąbrowski Dawid Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
21 Czwatschka Jakub Puck Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
22 Smętek Jakub Przechlewo Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
23 Szajerski Kacper Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
24 Karcz Igor Pogórze Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
25 Wąchała Nina Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
26 Bzowski Filip Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
27 Truszkowska Daria Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
28 Włodarska Maria Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
29 Lenartowski Alexander Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Przedszkole Francuskie
30 WOŁODKIEWICZ Igor Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Bursztynowa Siódemka
31 Popławska Zofia Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
32 Szymański Jerzy Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Przedszkole nr 6 Gdynia
33 Hausman Antonina Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
34 Ciereszko Rafał Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
35 Miotke Marcelina Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Active Flow
36 Słowik Martyna Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Przedszkole 26 bajkowa kraina w gdynia
37 Borkowski Marcel Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
38 Baginska Lilianna Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Przedszkole Francuskie
39 Jaworska-Fontaine Mia Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Przedszkole Francuskie
40 Gaillard Gloria Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Przedszkole Francuskie
41 Wenclewski Wiktor GDYNIA Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Gdyni
42 Jędrzejewska Julia Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
43 Żak Aleksander Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) SP 45 Gdynia
44 Solecka Nela Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Cheerleaders Junior Gdynia
45 Salanga Wanessa Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) Przedszkole 50
46 Rowiński Piotr Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)
47 Grabowska Julia Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) SP 45 i Akademia Młodych Sportowców
48 Nelka Adam Gdynia Polska Bieg dzieci 5-6 lat (200 m)


Wyświetleń: 5607

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ