Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 278 DYBOWSKA Weronika Sopot Polska Biegi dzieci i młodzieży
2 353 Górski Maciej Wejherowo Polska Biegi dzieci i młodzieży Szkoła podstawowa nr 6 w Wejherowie
3 367 Łaguna Anna Gdańsk Polska Biegi dzieci i młodzieży MMKS Gdańsk
4 282 Majewska Konstancja Gdynia Polska Biegi dzieci i młodzieży ACTIVE FLOW
5 Zborowski Arkadiusz Rumia Polska Bieg 5 km REWA 12:15 opłacono on-line
6 215 Wolszon Maksymilian Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży
7 20 Komar Julia Pogórze Polska Biegi dzieci i młodzieży
8 356 Prątnicki Miłosz Gdynia Polska Biegi dzieci i młodzieży KKS Sfora Bojano
9 Piekutowski Michał Gdynia Polska Bieg 5 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
10 9 Hinz Jagoda Bojano Polska Biegi dzieci i młodzieży
11 184 Hinz Anna Bojano Polska Biegi dzieci i młodzieży KKS Sfora Bojano
12 210 Kamoń Kajetan Pępowo Polska Biegi dzieci i młodzieży Podniebny Team
13 180 Friedrich Selma Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży SP 6 rumia
14 10 Jaguś Laura Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży Junior rumia
15 14 Karpowicz Julia Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży Junior rumia
16 Jasiński Wiesław RUMIA Polska Bieg 5 km
17 221 Jaskułka Nela Władysławowo Polska Biegi dzieci i młodzieży
18 52 Chojnacki Marcel Sopot Polska Biegi dzieci i młodzieży Active Flow
19 201 Chojnacki Mikołaj Sopot Polska Biegi dzieci i młodzieży Active Flow
20 Czarnowski Krzysztof Reda Polska Bieg 5 km FabrykaDobrejZabawy.pl opłacono on-line
21 57 Domnik Artur Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole "Słoneczna Jedynka"
22 168 Stalka Jakub Kościerzyna Polska Biegi dzieci i młodzieży STALSPEED
23 Osowski Paweł Rumia Polska Bieg 5 km Paprykarz Barceloński opłacono on-line
24 Górska Iwona Lębork Polska Nordic Walking 5 km opłacono on-line
25 192 Pechnikova Mariia Odesa Ukraina Biegi dzieci i młodzieży Active Flow
26 Grzonka Kamila Bytonia Polska Bieg 5 km KS Sokół Zblewo
27 99 Peplińska Maja Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Sióstr Salezjanek w Rumi
28 269 Pepliński Mikołaj Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży Podstawowa Sióstr Salezjanek w Rumi
29 285 Peplińska Milena Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży Podstawowa Sióstr Salezjanek w Rumi
30 Wawrzyniak Igor Gdynia Polska Bieg 5 km Polipack Team GWE opłacono on-line
31 Wawrzyniak Anna Gdynia Polska Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE opłacono on-line
32 328 ROMAN MICHAŁ RUMIA Polska Biegi dzieci i młodzieży SP 9 Rumia
33 77 Trzciński Oskar Rumia Biegi dzieci i młodzieży
34 223 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Polska Biegi dzieci i młodzieży
35 Rochna Celina Gdynia Polska Nordic Walking 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
36 Rochna Piotr Gdynia Polska Nordic Walking 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
37 Czapiński Michał Reda Polska Bieg 5 km Lion Brokers-Bike U Up opłacono
38 Bieszk Grzegorz Dębogórze Polska Bieg 5 km Piwo to moje paliwo opłacono on-line
39 Zwoliński Tomasz Mosty Polska Bieg 5 km
40 170 Trzciński Kacper Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży
41 71 Krom Gustaw Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży
42 127 Żurawski Wojciech Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży
43 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Polska Bieg 5 km 1PBOT
44 Domżalska Daria Gdynia Polska Bieg 5 km opłacono on-line
45 317 Barzowski Adam Wejherowo Polska Biegi dzieci i młodzieży Szkola Zmartwychwstanek w Wejherowie
46 Konkol Aleksandra Maria Puck Polska Bieg 5 km opłacono on-line
47 161 Łaga Tymoteusz Lubocino Polska Biegi dzieci i młodzieży
48 227 Łaga Dorota Lubocino Polska Biegi dzieci i młodzieży
49 159 Konkol Bartosz Puck Polska Biegi dzieci i młodzieży
50 232 Konkol Wojciech Puck Polska Biegi dzieci i młodzieży
51 1 Borowczak Kaja Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży
52 49 Borowczak Konstanty Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży
53 265 Krefft Mateusz Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży SP4/ Salos Rumia
54 90 Kopyść Natalia Gdańsk Polska Biegi dzieci i młodzieży
55 224 Kopyść Maja Gdańsk Polska Biegi dzieci i młodzieży
56 Kubiak Jagoda Wejherowo Polska Bieg 5 km opłacono on-line
57 40 Wenclewska Natalia Gdynia Polska Biegi dzieci i młodzieży
58 173 Wenclewski Wiktor Gdynia Polska Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
59 Swędrowski Sylwester Pogórze Polska Bieg 5 km MKL Maraton Świnoujście opłacono on-line
60 74 Mościcki Dawid Elbląg Polska Biegi dzieci i młodzieży
61 84 Chamera Martyna Gdynia Polska Biegi dzieci i młodzieży Kiczim Team
62 76 Siłkowski Bruno Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Iskierka
63 Szepler Monika Pruszcz gdański Polska Bieg 5 km opłacono on-line
64 48 Bielawski Nikodem RUMIA Polska Biegi dzieci i młodzieży
65 Kordecki Robert Starogard Gdański Polska Nordic Walking 5 km KS Sokół Zblewo
66 97 Nietupska Hanna Gdynia Polska Biegi dzieci i młodzieży Cisowa
67 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Polska Bieg 5 km KKS Sfora Bojano opłacono on-line
68 11 Jasińska Liwia Gdynia Polska Biegi dzieci i młodzieży Active Flow
69 209 Jasiński Marcel Gdynia Polska Biegi dzieci i młodzieży Active Flow
70 Krakowski Jan Gdynia Polska Bieg 5 km Invictus 3city opłacono on-line
71 319 Górski Jan Bojano Polska Biegi dzieci i młodzieży SP Bojano
72 60 Górski Aleksander Bojano Polska Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Promyczek Bojano
73 134 Górska Amelia Bojano Polska Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Promyczek Bojano
74 Byer Krystian Byer Leśnica Polska Bieg 5 km Szkoła Smażenia Naleśników opłacono on-line
75 357 Redzimski Mateusz Pępowo Polska Biegi dzieci i młodzieży SP PĘPOWO
76 309 Redzimska Otylia Pępowo Polska Biegi dzieci i młodzieży SP PĘPOWO
77 Korpas Ewa Pruszcz Gdański Polska Bieg 5 km Kundy Portowe opłacono on-line
78 Kościński Patryk Pozezdrze Polska Bieg 5 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
79 Pionk Tadeusz Rumia Polska Bieg 5 km Kontener Formy/Projekt1000UP opłacono on-line
80 Rogocz Maciej Gdynia Polska Bieg 5 km Rogasie z Doliny Roztoki opłacono on-line
81 Dobkowska Agnieszka Wejherowo Polska Bieg 5 km MTB-Małe Trojmiasto Biega opłacono on-line
82 315 Żuchowska Martyna Gdynia Polska Biegi dzieci i młodzieży Active Flow
83 Hojka Tomasz Lipie Polska Bieg 5 km Zakwas Team opłacono on-line
84 98 Orlikowska Maja Gdynia Polska Biegi dzieci i młodzieży
85 143 Orlikowska Hanna Gdynia Polska Biegi dzieci i młodzieży
86 300 Szopiński Antoni Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży
87 248 Graban Pola GDAŃSK Polska Biegi dzieci i młodzieży
88 306 Graban Roma GDAŃSK Polska Biegi dzieci i młodzieży
89 146 Wardęcka Michalina Borkowo Polska Biegi dzieci i młodzieży
90 Piepiórka Wiktor Rumia Polska Bieg 5 km opłacono on-line
91 3 Donorowicz Hanna Reda Polska Biegi dzieci i młodzieży
92 58 Donorowicz Hubert Reda Polska Biegi dzieci i młodzieży
93 105 Wilimska Aleksandra RUMIA Polska Biegi dzieci i młodzieży
94 172 Waśkiewicz Antoni Gdańsk Polska Biegi dzieci i młodzieży
95 Waśkiewicz Sebastian Gdańsk Polska Bieg 5 km
96 Groszewski Michał ŁĘCZYCE Polska Nordic Walking 5 km TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE opłacono on-line
97 Petta Magdalena ŁĘCZYCE Polska Nordic Walking 5 km opłacono on-line
98 Chutek Dorota Gdynia Polska Bieg 5 km Akademia Zdrowia Rumia opłacono on-line
99 155 Jabłonka Filip Gdynia Polska Biegi dzieci i młodzieży
100 337 kubler Julia Rumia Polska Biegi dzieci i młodzieży RKS Rumia


Wyświetleń: 14478

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ