5 km Zestawienie wyników z lat 2023, 2024 - Baltic Challenge 5km

5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans start Czas netto Dyplom
1 184 STILLER KAROL M 1 M 40-49 BOROWIEC POLIPACK TEAM GWE 5 km 00:00:05.10 00:29:49.60 PDF PNG
2 202 TOPOREK RAFAŁ M 2 M 40-49 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 5 km 00:00:05.37 00:30:04.27 PDF PNG
3 41 FRĄCKOWIAK ROMAN M 3 M 50-59 WIELEŃ NORDIC SPORT 2021 5 km 00:00:20.31 00:30:30.08 PDF PNG
4 162 RÓŻAŃSKI RAFAŁ M 4 M 40-49 1 JUSZKOWO POLIPACK TEAM GWE 5 km 00:00:13.74 00:30:35.80 PDF PNG
5 54 GROBELNIAK RAFAŁ M 5 M 40-49 2 ŻUKOWO 5 km 00:01:06.35 00:32:05.36 PDF PNG
6 122 MAŚLANKA JACEK M 6 M 60-69 1 SŁUPSK 5 km 00:00:13.28 00:32:28.54 PDF PNG
7 97 KURPIEWSKI KRZYSZTOF M 7 M 50-59 1 GDAŃSK FITNESSFITBACK 5 km 00:00:05.05 00:32:33.83 PDF PNG
8 127 NACZK WIKTORIA K 1 K 14-29 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE 5 km 00:04:25.06 00:33:34.46 PDF PNG
9 58 HRYCYK KRZYSZTOF M 8 M 50-59 2 LĘBORK 5 km 00:00:31.75 00:33:45.54 PDF PNG
10 132 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K 2 K 50-59 WIELEŃ NORDIC SPORT 2021 5 km 00:04:16.17 00:34:15.79 PDF PNG
11 36 DZIK CEZARY M 9 M 50-59 3 SŁAWSKO 5 km 00:01:16.96 00:34:40.42 PDF PNG
12 248 DZIURA ZBIGNIEW M 10 M 60-69 2 USTKA 5 km 00:01:51.11 00:34:50.65 PDF PNG
13 226 ZACHARSKI JERZY M 11 M 60-69 3 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5 km 00:00:12.09 00:35:08.23 PDF PNG
14 57 HRYCYK IZABELA K 3 K 14-29 LĘBORK 5 km 00:06:41.98 00:35:22.49 PDF PNG
15 45 GAJEWSKA DANUTA K 4 K 50-59 1 ŁEBA 5 km 00:06:06.94 00:36:02.56 PDF PNG
16 39 FORMELA SEBASTIAN M 12 M 50-59 4 ŻUKOWO KSE DULKA 5 km 00:02:25.65 00:36:11.84 PDF PNG
17 196 SZUDARSKI MAREK M 13 M 30-39 1 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5 km 00:00:31.98 00:36:15.72 PDF PNG
18 177 SKURTYS CEZARY M 14 M 40-49 3 REDA MARDY BUM 5 km 00:01:51.23 00:36:22.45 PDF PNG
19 164 RUSINOWICZ ANDRZEJ M 15 M 70+ 1 FESTIWAL 5 km 00:00:46.44 00:36:29.10 PDF PNG
20 195 SZUDARSKI EDWARD M 16 M 60-69 4 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5 km 00:00:22.15 00:36:34.30 PDF PNG
21 34 DREWNOWSKA BARBARA K 5 K 50-59 2 TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 5 km 00:05:14.52 00:36:42.47 PDF PNG
22 53 GROBELNIAK HANNA K 6 K 40-49 1 ŻUKOWO ŻUKOWO 5 km 00:06:32.34 00:37:00.91 PDF PNG
23 213 WILD EWA K 7 K 50-59 3 FESTIWAL 5 km 00:14:37.37 00:37:01.29 PDF PNG
24 37 ESSI-EZINH ALEKSANDER M 17 M 30-39 2 USTKA SFORA BMK 5 km 00:02:15.04 00:37:05.19 PDF PNG
25 197 SZYCKO RADEK M 18 M 40-49 4 KOBYLNICA 5 km 00:01:06.28 00:37:07.79 PDF PNG
26 245 NEUMANN JAROSŁAW M 19 M 40-49 5 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 5 km 00:02:36.62 00:37:10.96 PDF PNG
27 169 SAWICKA MAŁGORZATA K 8 K 40-49 2 USTKA NORDIC WALKING - USTECKIE KIJANKI 5 km 00:06:04.91 00:37:11.91 PDF PNG
28 79 KNITTER MONIKA K 9 K 30-39 1 POLANÓW 5 km 00:09:17.51 00:37:21.02 PDF PNG
29 112 ŁASZCZ WOJCIECH M 20 M 60-69 5 FESTIWAL 5 km 00:01:06.76 00:37:33.71 PDF PNG
30 31 DĄBROWSKA ROMUALDA K 10 K 60-69 1 KRĘPA SŁUPSKA SKRĘPOWANE 5 km 00:06:52.25 00:37:36.29 PDF PNG
31 244 NEUMANN KAMILA K 11 K 40-49 3 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 5 km 00:07:15.69 00:37:38.61 PDF PNG
32 72 KAŹMIERSKA ANNA K 12 K 40-49 4 CHODZIEŻ PATYCZAKI CHODZIEŻ 5 km 00:06:31.98 00:37:43.69 PDF PNG
33 178 SKURTYS DAGMARA K 13 K 30-39 2 REDA MARDY BUM 5 km 00:08:49.42 00:37:43.93 PDF PNG
34 56 HAUPA WOJCIECH M 21 M 50-59 5 USTKA 5 km 00:01:39.70 00:37:44.26 PDF PNG
35 253 PRUSKA AGNIESZKA K 14 K 50-59 4 WIDZINO 5 km 00:08:38.92 00:37:57.23 PDF PNG
36 236 TEUSZ WITOLD M 22 M 50-59 6 CZERNICE 5 km 00:01:27.90 00:38:01.58 PDF PNG
37 25 CZAJKA URSZULA K 15 K 70+ 1 FESTIWAL 5 km 00:05:38.29 00:38:13.59 PDF PNG
38 252 ORŁOWSKI BOGUSŁAW M 23 M 60-69 6 BORZYTUCHOM 5 km 00:02:14.54 00:38:18.23 PDF PNG
39 214 WILKOŁEK-SZUDARSKA SATURNINA K 16 K 60-69 2 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5 km 00:04:15.97 00:38:37.13 PDF PNG
40 212 WILD ARKADIUSZ M 24 M 50-59 7 FESTIWAL 5 km 00:02:49.73 00:38:40.10 PDF PNG
41 161 RODZIEWICZ WIOLETTA RODZIEWICZ K 17 K 50-59 5 USTKA 5 km 00:09:06.28 00:38:49.57 PDF PNG
42 181 SPYCHALSKA BOŻENA K 18 K 60-69 3 CHODZIEŻ PATYCZAKI CHODZIEŻ 5 km 00:08:24.86 00:38:55.91 PDF PNG
43 207 WANDTKE ANTONI M 25 M 70+ 2 REDA 5 km 00:01:28.63 00:39:06.54 PDF PNG
44 102 KWAŚNIAK ZDZISŁAW M 26 M 60-69 7 SŁUPSK PRO DYSTANS 5 km 00:02:38.71 00:39:08.66 PDF PNG
45 82 KOCOŃ SYLWIA K 19 K 40-49 5 SIEMIANICE 5 km 00:09:17.39 00:39:12.83 PDF PNG
46 254 SZUMEJDA ANNA K 20 K 30-39 3 USTKA USTECKIE KIJANKI 5 km 00:06:52.72 00:39:26.37 PDF PNG
47 38 FILIPÓW TADEUSZ M 27 M 70+ 3 LĘBORK NIEZRZESZONY 5 km 00:01:17.45 00:39:28.88 PDF PNG
48 249 TURCZYN EWA K 21 K 50-59 6 KOSZALIN 5 km 00:05:27.23 00:39:31.56 PDF PNG
49 88 KOWALCZUK MARCIN M 28 M 70+ 4 FESTIWAL 5 km 00:03:36.41 00:39:40.30 PDF PNG
50 146 PIWOŃSKI GRZEGORZ M 29 M 60-69 8 USTKA 5 km 00:02:26.24 00:39:44.24 PDF PNG
51 108 LEWANDOWSKA MONIKA K 22 K 30-39 4 USTKA 5 km 00:07:02.91 00:40:09.94 PDF PNG
52 217 WOŁCZEK HENRYK M 30 M 50-59 8 USTKA 5 km 00:01:40.12 00:40:20.71 PDF PNG
53 149 PODLEŚ DANUTA K 23 K 60-69 4 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5 km 00:08:38.82 00:40:24.91 PDF PNG
54 6 BASZKIEWICZ JANUSZ M 31 M 70+ 5 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:25:53.00 00:40:27.42 PDF PNG
55 32 DĄBROWSKA-BAŁASZ JOANNA K 24 K 40-49 6 SŁUPSK SKRĘPOWANE 5 km 00:04:25.27 00:40:28.57 PDF PNG
56 113 ŁOSZYŃSKA TERESA K 25 K 60-69 5 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:12:56.11 00:40:56.29 PDF PNG
57 250 MALKIEWICZ MAŁGORZATA K 26 K 60-69 6 WIERSZYNO 5 km 00:06:52.75 00:41:00.98 PDF PNG
58 165 RZYMCZYK KONRAD M 32 M 70+ 6 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:00:06.02 00:41:11.97 PDF PNG
59 1 ADAMCZYK ALEKSANDRA K 27 K 40-49 7 KRĘPA SŁUPSKA SKRĘPOWANE 5 km 00:08:54.71 00:41:27.70 PDF PNG
60 185 STOPNICKI IGNACY M 33 M 70+ 7 USTKA 5 km 00:01:17.43 00:41:32.18 PDF PNG
61 12 BOESKE WALDEMAR M 34 M 50-59 9 FESTIWAL 5 km 00:01:39.74 00:41:41.88 PDF PNG
62 225 ZACHARSKA BARBARA K 28 K 60-69 7 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5 km 00:04:58.71 00:42:08.97 PDF PNG
63 105 LESZCZYŃSKA RITA K 29 K 50-59 7 WEJHEROWO 5 km 00:07:03.52 00:42:09.95 PDF PNG
64 51 GÓRSKA MAGDALENA K 30 K 30-39 5 SŁUPSK WESOŁE KOPYTKA 5 km 00:07:29.77 00:42:18.95 PDF PNG
65 219 WOŹNIAKOWSKA ANNA K 31 K 40-49 8 POTĘGOWO 5 km 00:06:21.40 00:42:37.42 PDF PNG
66 128 NIJAK ANDRZEJ M 35 M 60-69 9 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:00:20.57 00:42:42.37 PDF PNG
67 90 KOZUBOWSKA AGATA K 32 K 40-49 9 CHODZIEŻ PATYCZAKI CHODZIEŻ 5 km 00:08:24.73 00:42:44.04 PDF PNG
68 44 FUDALA MARTA K 33 K 14-29 1 USTKA SFORA BMK 5 km 00:06:05.25 00:42:58.11 PDF PNG
69 240 NARLOCH HALINA K 34 K 60-69 8 MIASTKO MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE 5 km 00:04:36.19 00:43:00.51 PDF PNG
70 157 PUROL RYSZARD M 36 M 70+ 8 FESTIWAL 5 km 00:03:04.86 00:43:05.98 PDF PNG
71 174 SIKORRA JANINA K 35 K 70+ 2 LĘDZIECHOWO 5 km 00:09:31.97 00:43:10.28 PDF PNG
72 106 LESZCZYŃSKI RADOSŁAW M 37 M 14-29 1 WEJHEROWO 5 km 00:03:18.46 00:43:19.68 PDF PNG
73 120 MARCINKIEWICZ SYLWIA K 36 K 40-49 10 WAŁCZ 5 km 00:04:35.77 00:43:19.69 PDF PNG
74 167 SACHAREWICZ ALINA K 37 K 70+ 3 FESTIWAL 5 km 00:04:25.37 00:43:27.96 PDF PNG
75 89 KOWALSKA IZABELA K 38 K 60-69 9 FESTIWAL 5 km 00:04:16.87 00:43:42.40 PDF PNG
76 33 DE GOMAR SANCHEZ AITOR M 38 M 30-39 3 MIASTKO 5 km 00:02:03.07 00:44:03.24 PDF PNG
77 211 WIATR TOMASZ M 39 M 50-59 10 WAŁCZ 5 km 00:03:48.14 00:44:08.98 PDF PNG
78 243 LIPIŃSKA EWA K 39 K 70+ 4 MIASTKO 5 km 00:04:46.13 00:44:19.26 PDF PNG
79 21 CHARCZUK ZENON M 40 M 60-69 10 OPOLE 5 km 00:00:46.60 00:44:22.56 PDF PNG
80 66 KACZMARCZYK FRANCISZEK M 41 M 70+ 9 RUMIA RUMIA 5 km 00:02:49.63 00:44:23.37 PDF PNG
81 138 PAJĄCZEK KATARZYNA K 40 K 40-49 11 CHODZIEŻ PATYCZAKI CHODZIEŻ 5 km 00:06:32.82 00:44:43.12 PDF PNG
82 145 PIWOŃSKA ELŻBIETA K 41 K 50-59 8 USTKA KIJANKI USTECKIE 5 km 00:11:06.23 00:44:45.21 PDF PNG
83 78 KITEL JUSTYNA K 42 K 50-59 9 PSZCZYNA 5 km 00:12:55.82 00:45:11.33 PDF PNG
84 230 ZBROŻEK MAŁGORZATA K 43 K 60-69 10 FESTIWAL 5 km 00:05:39.08 00:45:36.67 PDF PNG
85 231 ZBROŻEK MAREK M 42 M 60-69 11 FESTIWAL 5 km 00:05:37.43 00:45:38.40 PDF PNG
86 186 SURWIŁŁO IRENA K 44 K 60-69 11 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5 km 00:10:07.47 00:45:40.17 PDF PNG
87 5 BASZKIEWICZ BARBARA K 45 K 70+ 5 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:08:55.23 00:45:50.99 PDF PNG
88 180 SOCHACKI MIROSŁAW M 43 M 60-69 12 FESTIWAL 5 km 00:03:05.31 00:45:53.97 PDF PNG
89 232 ZYCZYNSKA ANNA K 46 K 40-49 12 USTKA 5 km 00:09:54.27 00:45:57.69 PDF PNG
90 163 RUMKOWSKI PIOTR M 44 M 40-49 6 GDYNIA 5 km 00:03:47.54 00:46:02.56 PDF PNG
91 124 MIKUS VIOLETTA K 47 K 60-69 12 LEGNICA 5 km 00:13:10.10 00:46:07.04 PDF PNG
92 209 WERNER ANDRZEJ M 45 M 70+ 10 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY 5 km 00:02:37.15 00:46:28.01 PDF PNG
93 227 ZALEWSKA MONIKA K 48 K 40-49 13 SŁUPSK 5 km 00:06:43.14 00:46:28.22 PDF PNG
94 61 JANISZEWSKI EUGENIUSZ M 46 M 70+ 11 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:01:51.03 00:46:35.19 PDF PNG
95 60 JANISZEWSKA GRAŻYNA K 49 K 60-69 13 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:05:16.05 00:46:41.44 PDF PNG
96 141 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 50 K 70+ 6 FESTIWAL 5 km 00:09:54.51 00:46:43.19 PDF PNG
97 223 WYSOCKA IRENA K 51 K 60-69 14 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:04:46.75 00:46:44.00 PDF PNG
98 22 CHOLEWA-PROCZEK PAULINA K 52 K 40-49 14 BYDLINO OSIR USTKA 5 km 00:14:04.91 00:46:47.59 PDF PNG
99 40 FORYŚ NATALIA K 53 K 30-39 6 USTKA OSIR USTKA 5 km 00:14:04.33 00:46:48.38 PDF PNG
100 148 PODLASIAK MARLENA K 54 K 40-49 15 DUNINOWO OSIR USTKA 5 km 00:14:04.38 00:46:48.64 PDF PNG
101 242 STANKIEWICZ ELA K 55 K 60-69 15 WOŁCZA WIELKA MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE 5 km 00:04:46.08 00:46:50.55 PDF PNG
102 27 CZERWIŃSKA MAŁGORZATA K 56 K 60-69 16 FESTIWAL 5 km 00:07:03.75 00:46:51.76 PDF PNG
103 49 GŁÓWCZEWSKA KAROLINA K 57 K 50-59 10 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 5 km 00:11:21.84 00:47:18.55 PDF PNG
104 237 ZIACH-TEUSZ MARZENA K 58 K 50-59 11 CZERNICE 5 km 00:07:41.64 00:47:42.17 PDF PNG
105 59 JAMKA JADWIGA K 59 K 60-69 17 FESTIWAL 5 km 00:04:59.74 00:47:46.68 PDF PNG
106 154 PRZYBYLSKI WALNEMAR M 47 M 70+ 12 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:03:05.83 00:47:46.88 PDF PNG
107 206 URBANIAK JERZY M 48 M 70+ 13 FESTIWAL 5 km 00:01:28.63 00:48:10.83 PDF PNG
108 14 BOGACKA ALICJA K 60 K 50-59 12 ZIELONA GÓRA 5 km 00:07:42.10 00:48:14.96 PDF PNG
109 80 KOCIŃSKA ARLETA K 61 K 60-69 18 SŁUPSK 5 km 00:09:06.92 00:48:18.64 PDF PNG
110 171 SIECZKO ELŻBIETA K 62 K 60-69 19 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:05:27.38 00:48:25.14 PDF PNG
111 192 SZREDER MARTA K 63 K 40-49 16 PRZEWŁOKA OSIR USTKA 5 km 00:14:22.88 00:48:36.51 PDF PNG
112 238 STACHOWICZ HANNA K 64 K 70+ 7 SŁUPSK 5 km 00:08:55.04 00:48:38.25 PDF PNG
113 255 BILSKA JOLANTA K 65 K 60-69 20 SŁUPSK KLUB SPORTOWY MOCZYMORDA 5 km 00:08:39.60 00:48:47.14 PDF PNG
114 62 JANKOWSKA DANUTA K 66 K 70+ 8 FESTIWAL 5 km 00:07:16.18 00:48:59.12 PDF PNG
115 73 KĄKOL KATARZYNA K 67 K 30-39 7 WARCIMINO 5 km 00:06:21.65 00:49:09.03 PDF PNG
116 123 MICHURA MARIA K 68 K 60-69 21 FESTIWAL 5 km 00:04:59.95 00:49:10.76 PDF PNG
117 17 BRESCH MATEUSZ M 49 M 70+ 14 FESTIWAL 5 km 00:09:42.17 00:49:18.12 PDF PNG
118 111 ŁASZCZ EWA K 69 K 60-69 22 FESTIWAL 5 km 00:09:41.92 00:49:18.56 PDF PNG
119 193 SZREDER RADOSŁAW M 50 M 40-49 7 PRZEWŁOKA OSIR USTKA 5 km 00:14:37.74 00:49:31.20 PDF PNG
120 119 MANISZEWSKI JACEK M 51 M 50-59 11 USTKA 5 km 00:14:22.64 00:49:39.81 PDF PNG
121 75 KIEŁPIŃSKA SYLWIA K 70 K 30-39 8 MIASTKO 5 km 00:10:23.13 00:49:51.11 PDF PNG
122 10 BOESKE ZOFIA K 71 K 50-59 13 FESTIWAL 5 km 00:12:41.21 00:50:09.44 PDF PNG
123 251 ORŁOWSKA BOŻENA K 72 K 40-49 17 BORZYTUCHOM 5 km 00:09:54.50 00:50:18.28 PDF PNG
124 83 KOCZOROWSKA JADWIGA K 73 K 70+ 9 USTKA 5 km 00:04:46.69 00:50:27.53 PDF PNG
125 210 WERNER MIROSŁAWA K 74 K 70+ 10 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY 5 km 00:09:31.59 00:50:38.95 PDF PNG
126 121 MARCZYŃSKA EWA K 75 K 50-59 14 DAMNICA 5 km 00:13:42.62 00:50:48.83 PDF PNG
127 129 NOSAL ELŻBIETA K 76 K 50-59 15 FESTIWAL 5 km 00:07:15.86 00:50:49.84 PDF PNG
128 246 SZCZĘSNY WŁODZIMIERZ M 52 M 60-69 13 KIELCE 5 km 00:03:19.83 00:50:53.28 PDF PNG
129 172 SIECZKO ZDZISŁAW M 53 M 60-69 14 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:02:03.15 00:50:57.73 PDF PNG
130 115 MAKOSZ BOŻENA K 77 K 60-69 23 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:09:32.07 00:51:02.67 PDF PNG
131 241 STANKIEWICZ RYSZARD M 54 M 60-69 15 WOŁCZA WIELKA 5 km 00:00:46.79 00:51:09.99 PDF PNG
132 116 MALASZCZUK KRYSTYNA K 78 K 60-69 24 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:13:26.33 00:51:23.22 PDF PNG
133 182 STASZEWSKA TERESA K 79 K 70+ 11 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:08:51.39 00:51:32.54 PDF PNG
134 29 DAWID ANDRZEJ M 55 M 50-59 12 FESTIWAL 5 km 00:03:36.10 00:51:45.88 PDF PNG
135 205 UNGIER BARBARA K 80 K 60-69 25 BIERUTÓW 5 km 00:13:10.70 00:51:49.45 PDF PNG
136 19 BRYSIK ANNA K 81 K 60-69 26 SŁUPSK 5 km 00:05:28.66 00:51:51.19 PDF PNG
137 101 KWAŚNIAK EWA K 82 K 60-69 27 SŁUPSK 5 km 00:09:42.52 00:52:27.49 PDF PNG
138 30 DAWID MAŁGORZATA K 83 K 50-59 16 FESTIWAL 5 km 00:12:42.12 00:52:34.05 PDF PNG
139 143 PAWLACZYK EWA K 84 K 50-59 17 FESTIWAL 5 km 00:09:07.69 00:52:36.62 PDF PNG
140 235 ŻYTKIEWICZ ADELA K 85 K 70+ 12 FESTIWAL 5 km 00:05:51.93 00:52:37.88 PDF PNG
141 190 SZRAMOWSKA KRYSTYNA K 86 K 60-69 28 FESTIWAL 5 km 00:06:43.53 00:52:57.73 PDF PNG
142 7 BICZKOWSKA IRENA K 87 K 70+ 13 FESTIWAL GOLENIÓW 5 km 00:12:25.44 00:53:05.23 PDF PNG
143 179 SOCHACKA ELŻBIETA K 88 K 60-69 29 FESTIWAL 5 km 00:12:26.25 00:53:38.70 PDF PNG
144 69 KALEJTA MARIA K 89 K 70+ 14 FESTIWAL 5 km 00:12:57.22 00:53:51.84 PDF PNG
145 87 KOWALCZUK DANIEL M 56 M 70+ 15 FESTIWAL 5 km 00:03:45.88 00:54:10.84 PDF PNG
146 125 MORDAL ELIZA K 90 K 40-49 18 USTKA 5 km 00:14:20.34 00:54:21.86 PDF PNG
147 71 KAZYSZKA ANDŻELIKA K 91 K 40-49 19 USTKA 5 km 00:14:22.43 00:54:22.96 PDF PNG
148 218 WOŹNIAK BARBARA K 92 K 70+ 15 FESTIWAL 5 km 00:11:36.74 00:54:34.21 PDF PNG
149 8 BICZKOWSKI JERZY M 57 M 60-69 16 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:03:18.45 00:54:38.81 PDF PNG
150 247 GUTKOWSKI MAREK M 58 M 70+ 16 5 km 00:02:03.62 00:54:44.65 PDF PNG
151 68 KACZMAREK MARIA K 93 K 70+ 16 FESTIWAL 5 km 00:05:16.68 00:54:52.02 PDF PNG
152 194 SZTABA ANNA K 94 K 70+ 17 FESTIWAL 5 km 00:07:30.48 00:55:10.62 PDF PNG
153 16 BOKSZA URSZULA K 95 K 60-69 30 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:08:50.59 00:55:45.61 PDF PNG
154 229 ZAŁUSKA HANNA K 96 K 50-59 18 FESTIWAL 5 km 00:08:04.86 00:55:48.42 PDF PNG
155 189 SZCZĘSNA ALICJA K 97 K 60-69 31 FESTIWAL 5 km 00:11:05.95 00:56:01.92 PDF PNG
156 67 KACZMAREK HENRYK M 59 M 70+ 17 FESTIWAL 5 km 00:02:51.31 00:57:17.77 PDF PNG
157 153 PRZYBYLSKA HALINA K 98 K 70+ 18 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:12:25.79 00:57:26.41 PDF PNG
158 50 GORĄCZKOWSKA BARBARA K 99 K 70+ 19 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:09:18.38 00:57:49.73 PDF PNG
159 175 SIPOWICZ JERZUNIA K 100 K 70+ 20 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:08:27.66 00:58:19.73 PDF PNG
160 70 KARWIŃSKA ANNA K 101 K 70+ 21 FESTIWAL 5 km 00:10:44.22 00:58:33.99 PDF PNG
161 130 NOWIŃSKA ZOFIA K 102 K 70+ 22 FESTIWAL 5 km 00:10:33.43 00:58:42.73 PDF PNG
162 99 KUŚ GRAŻYNA K 103 K 70+ 23 FESTIWAL 5 km 00:08:05.10 00:59:37.24 PDF PNG
163 20 CEGLAREK DANUTA K 104 K 70+ 24 FESTIWAL 5 km 00:07:30.35 01:00:00.89 PDF PNG
164 84 KOŁODZIEJSKA KRYSTYNA K 105 K 70+ 25 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:05:39.65 01:00:18.59 PDF PNG
165 100 KUŚMIERZ MAGDALENA K 106 K 70+ 26 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:05:51.10 01:00:55.78 PDF PNG
166 114 MAJCHER ELŻBIETA K 107 K 70+ 27 FESTIWAL 5 km 00:13:27.37 01:01:05.56 PDF PNG
167 2 ANDRZEJEWSKA ANNA K 108 K 70+ 28 FESTIWAL 5 km 00:12:09.94 01:01:08.03 PDF PNG
168 224 ZABORSKI JAN M 60 M 70+ 18 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:02:26.46 01:01:41.49 PDF PNG
169 110 LEWANDOWSKI LUBOMIR M 61 M 70+ 19 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:02:15.91 01:01:52.45 PDF PNG
170 18 BRUSKA AGNIESZKA K 109 K 70+ 29 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:11:48.24 01:02:44.51 PDF PNG
171 91 KOŹLUK ALINA K 110 K 70+ 30 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:11:06.19 01:02:49.49 PDF PNG
172 201 TOKARSKA EWA K 111 K 60-69 32 FESTIWAL 5 km 00:06:21.46 01:03:00.00 PDF PNG
173 203 TRZCIŃSKI PATRYK M 62 M 70+ 20 FESTIWAL 5 km 00:10:23.98 01:03:27.81 PDF PNG
174 139 PALCZEWSKI KRZYSZTOF M 63 M 60-69 17 FESTIWAL 5 km 00:12:11.04 01:03:56.67 PDF PNG
175 28 CZAJKOWSKA JADWIGA K 112 K 60-69 33 FESTIWAL 5 km 00:06:03.14 01:04:06.70 PDF PNG
176 160 RESZKA GRAŻYNA K 113 K 60-69 34 FESTIWAL 5 km 00:05:51.57 01:04:17.16 PDF PNG
177 65 KACZANOWSKA DOROTA K 114 K 60-69 35 FESTIWAL 5 km 00:11:52.70 01:04:36.24 PDF PNG
178 147 PLUCIŃSKI ARKADIUSZ M 64 M 70+ 21 FESTIWAL 5 km 00:03:37.12 01:05:39.84 PDF PNG
179 176 SIPOWICZ LECH M 65 M 70+ 22 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:00:32.84 01:06:14.18 PDF PNG
180 208 WĄCHAŁA ZDZISŁAWA K 115 K 60-69 36 JĘDRZEJÓW 5 km 00:13:10.43 01:06:18.22 PDF PNG
181 200 ŚIWEK JOLANTA K 116 K 60-69 37 FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:12:10.49 01:07:16.37 PDF PNG
182 221 WROŃSKA MICHALINA K 117 K 70+ 31 FESTIWAL GOLENIÓW 5 km 00:09:48.72 01:09:45.13 PDF PNG
183 135 OPAŁEK ANNA K 118 K 50-59 19 FESTIWAL 5 km 00:14:37.37 01:10:20.24 PDF PNG
184 239 SWARCZEWICZ ANDRZEJ M 66 M 70+ 23 5 km 00:13:44.18 01:11:13.43 PDF PNG
185 187 SWARCEWICZ REGINA K 119 K 70+ 32 FESTIWAL 5 km 00:13:43.25 01:11:14.65 PDF PNG
186 46 GĘBAROWSKA TERESA K 120 K 70+ 33 FESTIWAL 5 km 00:12:41.78 01:12:00.34 PDF PNG
187 26 CZEREPSKA BOŻENA K 121 K 70+ 34 FESTIWAL 5 km 00:10:24.44 01:13:05.25 PDF PNG
188 85 KOMINIAK ELŻBIETA K 122 K 50-59 20 FESTIWAL 5 km 00:08:03.67 01:13:40.79 PDF PNG
189 9 BOBAK EWA K 123 K 60-69 38 FESTIWAL 5 km 00:07:42.60 01:14:01.46 PDF PNG
190 55 GUTKOWSKA JADWIGA K 124 K 60-69 39 FESTIWAL 5 km 00:10:07.93 01:14:33.09 PDF PNG
DNF 166 RZYMCZYK WIESŁAWA K DNF K 70+ DNF FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:11:36.74 PDF PNG
DNF 103 KWIETNIAK IRENA K DNF K 70+ DNF FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:11:22.24 PDF PNG
DNF 173 SIELICKA CZESŁAWA K DNF K 70+ DNF FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 5 km 00:10:42.36 PDF PNG
DNF 35 DZIEDZIC MIROSŁAWA K DNF K 50-59 DNF FESTIWAL 5 km 00:10:13.81 PDF PNG
DNF 133 OPALIŃSKA JADWIGA K DNF K 70+ DNF FESTIWAL 5 km 00:11:22.24 PDF PNG


Zestawienie wyników z lat 2023, 2024 - Baltic Challenge 5km

Lp Impreza Rok Miejsce open Kategoria wiekowa Imię i nazwisko Miejscowość Klub Czas
1 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 1 M30-39 ROBERT KOWALAK KOSTRZYN NORDIC SPORT 2021/WALKA KOSTRZYN 00:29:23.38
2 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 2 M40-49 HENRYK SZAMOTULSKI TRZEBIATÓW 00:29:45.20
3 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 1 M40-49 KAROL STILLER BOROWIEC POLIPACK TEAM GWE 00:29:49.60
4 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 2 M40-49 RAFAŁ TOPOREK PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 00:30:04.27
5 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 3 M50-59 ROMAN FRĄCKOWIAK WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 00:30:06.50
6 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 3 M50-59 ROMAN FRĄCKOWIAK WIELEŃ NORDIC SPORT 2021 00:30:30.08
7 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 4 M40-49 RAFAŁ RÓŻAŃSKI JUSZKOWO POLIPACK TEAM GWE 00:30:35.80
8 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 4 M30-39 PIOTR BRZOZOWSKI SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO 00:31:12.54
9 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 5 M50-59 NAURIS RUDULIS TUKUMS TUKUMS 00:31:55.27
10 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 5 M40-49 RAFAŁ GROBELNIAK ŻUKOWO 00:32:05.36
11 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 6 M60-69 JACEK MAŚLANKA SŁUPSK 00:32:09.08
12 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 6 M60-69 JACEK MAŚLANKA SŁUPSK 00:32:28.54
13 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 7 M50-59 KRZYSZTOF KURPIEWSKI GDAŃSK FITNESSFITBACK 00:32:33.83
14 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 7 M50-59 KRZYSZTOF HRYCYK LĘBORK 00:33:15.00
15 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 8 K14-29 WIKTORIA NACZK LĘBORK POLIPACK TEAM GWE 00:33:34.46
16 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 8 M40-49 HUBERT MALICKI POZNAŃ NORDIC SPORT 2021 00:33:43.16
17 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 9 M50-59 KRZYSZTOF HRYCYK LĘBORK 00:33:45.54
18 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 10 K50-59 IZABELA OKRZESIK-FRĄCKOWIAK WIELEŃ NORDIC SPORT 2021 00:34:15.79
19 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 9 M60-69 JERZY ZACHARSKI TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 00:34:20.01
20 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 10 M50-59 MARIAN TREDER ŁOSINO TEAM TREDER 00:34:28.73
21 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 11 M30-39 ŁUKASZ WIELGAT PIEŃKOWO KB BRYZA POSTOMINO 00:34:29.75
22 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 12 K50-59 IZABELA OKRZESIK-FRĄCKOWIAK WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 00:34:38.55
23 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 11 M50-59 CEZARY DZIK SŁAWSKO 00:34:40.42
24 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 13 M60-69 ADAM WIRSKI WARSZAWA 00:34:42.56
25 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 12 M60-69 ZBIGNIEW DZIURA USTKA 00:34:50.65
26 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 13 M60-69 JERZY ZACHARSKI TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 00:35:08.23
27 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 14 K17-29 IZABELA HRYCYK LĘBORK 00:35:08.64
28 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 15 K50-59 MAŁGORZATA BADOCHA-DUDA GDAŃSK 00:35:15.91
29 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 14 K14-29 IZABELA HRYCYK LĘBORK 00:35:22.49
30 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 16 M60-69 DARIUSZ KOLENKIEWICZ ELBLĄG KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE 00:35:45.23
31 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 15 K50-59 DANUTA GAJEWSKA ŁEBA 00:36:02.56
32 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 17 K30-39 EWELINA PANKIEWICZ ZAWADZKIE NORDIC SPORT 2021 00:36:11.24
33 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 16 M50-59 SEBASTIAN FORMELA ŻUKOWO KSE DULKA 00:36:11.84
34 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 18 M60-69 WOJCIECH ŁASZCZ PILA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 00:36:15.51
35 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 17 M30-39 MAREK SZUDARSKI SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 00:36:15.72
36 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 19 M50-59 ANDRZEJ MAŁYSZEWICZ BIAŁY BÓR 00:36:17.15
37 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 18 M40-49 CEZARY SKURTYS REDA MARDY BUM 00:36:22.45
38 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 19 M70-100 ANDRZEJ RUSINOWICZ FESTIWAL 00:36:29.10
39 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 20 M60-69 EDWARD SZUDARSKI SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 00:36:34.30
40 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 21 K50-59 BARBARA DREWNOWSKA TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 00:36:42.47
41 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 20 M70-100 ANDRZEJ RUSINOWICZ PIŁA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 00:36:58.96
42 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 22 K40-49 HANNA GROBELNIAK ŻUKOWO ŻUKOWO 00:37:00.91
43 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 23 K50-59 EWA WILD FESTIWAL 00:37:01.29
44 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 24 M30-39 ALEKSANDER ESSI-EZINH USTKA SFORA BMK 00:37:05.19
45 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 25 M40-49 RADEK SZYCKO KOBYLNICA 00:37:07.79
46 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 26 M40-49 JAROSŁAW NEUMANN GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:37:10.96
47 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 27 K40-49 MAŁGORZATA SAWICKA USTKA NORDIC WALKING - USTECKIE KIJANKI 00:37:11.91
48 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 28 K30-39 MONIKA KNITTER POLANÓW 00:37:21.02
49 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 21 M60-69 HENRYK BERCZYŃSKI OKONEK NADLEŚNICTWO OKONEK 00:37:24.00
50 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 29 M60-69 WOJCIECH ŁASZCZ FESTIWAL 00:37:33.71
51 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 30 K60-69 ROMUALDA DĄBROWSKA KRĘPA SŁUPSKA SKRĘPOWANE 00:37:36.29
52 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 31 K40-49 KAMILA NEUMANN GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:37:38.61
53 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 32 K40-49 ANNA KAŹMIERSKA CHODZIEŻ PATYCZAKI CHODZIEŻ 00:37:43.69
54 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 33 K30-39 DAGMARA SKURTYS REDA MARDY BUM 00:37:43.93
55 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 34 M50-59 WOJCIECH HAUPA USTKA 00:37:44.26
56 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 35 K50-59 AGNIESZKA PRUSKA WIDZINO 00:37:57.23
57 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 36 K70-100 CZESŁAWA SIELICKA FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:37:59.98
58 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 22 K30-39 ANNA PLUTO-PRĄDZYŃSKA SŁUPSK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 00:38:00.75
59 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 37 M50-59 WITOLD TEUSZ CZERNICE 00:38:01.58
60 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 23 K30-39 JOANNA NIKODEMSKA USTKA FREGATA-USTKA.PL 00:38:07.12
61 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 38 K70-100 URSZULA CZAJKA FESTIWAL 00:38:13.59
62 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 39 M60-69 BOGUSŁAW ORŁOWSKI BORZYTUCHOM 00:38:18.23
63 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 40 K60-69 SATURNINA WILKOŁEK-SZUDARSKA SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 00:38:37.13
64 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 41 M50-59 ARKADIUSZ WILD FESTIWAL 00:38:40.10
65 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 24 K50-59 BARBARA DREWNOWSKA TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 00:38:43.93
66 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 42 K50-59 WIOLETTA RODZIEWICZ RODZIEWICZ USTKA 00:38:49.57
67 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 25 M30-39 PAWEŁ ŻMUDA GŁÓWCZYCE 00:38:54.98
68 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 43 K60-69 BOŻENA SPYCHALSKA CHODZIEŻ PATYCZAKI CHODZIEŻ 00:38:55.91
69 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 26 M50-59 MAREK STACHLEWSKI GIENIEWICE 00:39:05.37
70 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 44 M70-100 ANTONI WANDTKE REDA 00:39:06.54
71 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 45 M60-69 ZDZISŁAW KWAŚNIAK SŁUPSK PRO DYSTANS 00:39:08.66
72 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 27 K40-49 SYLWIA KOCOŃ SIEMIANICE :) 00:39:11.76
73 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 46 K40-49 SYLWIA KOCOŃ SIEMIANICE 00:39:12.83
74 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 28 M70-100 ALEKSY ŁOPIŃSKI PIŁA MARATOŃCZYK 00:39:16.62
75 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 47 K30-39 ANNA SZUMEJDA USTKA USTECKIE KIJANKI 00:39:26.37
76 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 48 M70-100 TADEUSZ FILIPÓW LĘBORK NIEZRZESZONY 00:39:28.88
77 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 49 K50-59 EWA TURCZYN KOSZALIN 00:39:31.56
78 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 29 K50-59 TERESA MAŁYSZEWICZ BIAŁY BÓR 00:39:38.31
79 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 50 M70-100 MARCIN KOWALCZUK FESTIWAL 00:39:40.30
80 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 51 M60-69 GRZEGORZ PIWOŃSKI USTKA 00:39:44.24
81 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 52 K30-39 MONIKA LEWANDOWSKA USTKA 00:40:09.94
82 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 30 K30-39 OLA MACUŁO SŁUPSK FREGATA-USTKA.PL 00:40:19.83
83 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 53 M50-59 HENRYK WOŁCZEK USTKA 00:40:20.71
84 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 54 K60-69 DANUTA PODLEŚ SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 00:40:24.91
85 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 31 K30-39 DOROTA PARZYK USTKA AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKU 00:40:25.06
86 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 55 M70-100 JANUSZ BASZKIEWICZ FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:40:27.42
87 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 56 K40-49 JOANNA DĄBROWSKA-BAŁASZ SŁUPSK SKRĘPOWANE 00:40:28.57
88 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 32 K40-49 KATARZYNA RYBKOWSKA USTKA 00:40:31.60
89 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 33 K50-59 MAŁGORZATA MALKIEWICZ WIERSZYNO 00:40:38.62
90 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 34 M70-100 EDMUND MADEJCZYK USTKA 00:40:46.53
91 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 35 K40-49 KORNELIA KOZACZUK USTKA AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKU 00:40:50.25
92 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 57 K60-69 TERESA ŁOSZYŃSKA FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:40:56.29
93 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 36 K50-59 KATARZYNA PATOLETA USTKA KIJANKI USTECKIE 00:40:59.68
94 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 58 K60-69 MAŁGORZATA MALKIEWICZ WIERSZYNO 00:41:00.98
95 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 37 M70-100 KONRAD RZYMCZYK GOLENIÓW UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW 00:41:05.74
96 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 59 M70-100 KONRAD RZYMCZYK FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:41:11.97
97 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 38 M60-69 LEONARD NIECHWIADOWICZ USTKA 00:41:25.31
98 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 60 K40-49 ALEKSANDRA ADAMCZYK KRĘPA SŁUPSKA SKRĘPOWANE 00:41:27.70
99 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 61 M70-100 IGNACY STOPNICKI USTKA 00:41:32.18
100 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 39 K50-59 BARBARA ZACHARSKA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 00:41:37.27
101 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 62 M50-59 WALDEMAR BOESKE FESTIWAL 00:41:41.88
102 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 63 K60-69 BARBARA ZACHARSKA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 00:42:08.97
103 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 64 K50-59 RITA LESZCZYŃSKA WEJHEROWO 00:42:09.95
104 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 40 K60-69 ZDZISŁAWA ŚCIEPKO SŁUPSK :) 00:42:13.25
105 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 65 K30-39 MAGDALENA GÓRSKA SŁUPSK WESOŁE KOPYTKA 00:42:18.95
106 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 66 K40-49 ANNA WOŹNIAKOWSKA POTĘGOWO 00:42:37.42
107 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 41 M0-16 PAWEŁ NIKODEMSKI USTKA FREGATA-USTKA.PL 00:42:40.24
108 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 42 K0-16 NATALIA NIKODEMSKA USTKA FREGATA-USTKA.PL 00:42:40.35
109 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 67 M60-69 ANDRZEJ NIJAK FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:42:42.37
110 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 68 K40-49 AGATA KOZUBOWSKA CHODZIEŻ PATYCZAKI CHODZIEŻ 00:42:44.04
111 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 69 K14-29 MARTA FUDALA USTKA SFORA BMK 00:42:58.11
112 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 70 K60-69 HALINA NARLOCH MIASTKO MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE 00:43:00.51
113 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 43 M0-16 KACPER PLUTO-PRĄDZYŃSKI SŁUPSK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 00:43:03.78
114 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 71 M70-100 RYSZARD PUROL FESTIWAL 00:43:05.98
115 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 72 K70-100 JANINA SIKORRA LĘDZIECHOWO 00:43:10.28
116 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 44 M70-100 JANUSZ BASZKIEWICZ GOLENIÓW UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW 00:43:18.89
117 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 73 M14-29 RADOSŁAW LESZCZYŃSKI WEJHEROWO 00:43:19.68
118 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 74 K40-49 SYLWIA MARCINKIEWICZ WAŁCZ 00:43:19.69
119 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 75 K70-100 ALINA SACHAREWICZ FESTIWAL 00:43:27.96
120 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 76 K60-69 IZABELA KOWALSKA FESTIWAL 00:43:42.40
121 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 45 K17-29 KLAUDIA PLUTO-PRĄDZYŃSKA SŁUPSK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 00:43:42.91
122 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 77 M30-39 AITOR DE GOMAR SANCHEZ MIASTKO 00:44:03.24
123 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 78 M50-59 TOMASZ WIATR WAŁCZ 00:44:08.98
124 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 46 K30-39 MARTA RYBKOWSKA USTKA 00:44:13.21
125 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 79 K70-100 EWA LIPIŃSKA MIASTKO 00:44:19.26
126 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 80 M60-69 ZENON CHARCZUK OPOLE 00:44:22.56
127 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 81 M70-100 FRANCISZEK KACZMARCZYK RUMIA RUMIA 00:44:23.37
128 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 47 K0-16 BARBARA KONDRACKA GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 W GDAŃSKU 00:44:26.31
129 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 48 K40-49 IWONA KONDRACKA GDAŃSK GLC PO GODZINACH 00:44:33.67
130 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 82 K40-49 KATARZYNA PAJĄCZEK CHODZIEŻ PATYCZAKI CHODZIEŻ 00:44:43.12
131 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 83 K50-59 ELŻBIETA PIWOŃSKA USTKA KIJANKI USTECKIE 00:44:45.21
132 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 84 K50-59 JUSTYNA KITEL PSZCZYNA 00:45:11.33
133 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 49 M70-100 EUGENIUSZ JANISZEWSKI GOLENIÓW UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW 00:45:20.33
134 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 85 K60-69 MAŁGORZATA ZBROŻEK FESTIWAL 00:45:36.67
135 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 86 M60-69 MAREK ZBROŻEK FESTIWAL 00:45:38.40
136 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 50 K50-59 BEATA HRYCYK LĘBORK 00:45:38.66
137 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 87 K60-69 IRENA SURWIŁŁO SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 00:45:40.17
138 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 88 K70-100 BARBARA BASZKIEWICZ FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:45:50.99
139 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 89 M60-69 MIROSŁAW SOCHACKI FESTIWAL 00:45:53.97
140 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 51 M60-69 MIROSLAW SZYSZKA SZYSZKA WARSZAWA FCS SUPERSZYCHA TEAM 00:45:57.07
141 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 90 K40-49 ANNA ZYCZYNSKA USTKA 00:45:57.69
142 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 91 M40-49 PIOTR RUMKOWSKI GDYNIA 00:46:02.56
143 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 92 K60-69 VIOLETTA MIKUS LEGNICA 00:46:07.04
144 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 52 K60-69 MAŁGORZATA NIECHWIADOWICZ USTKA 00:46:22.74
145 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 53 M50-59 IRENEUSZ PIASECKI CHOCIANÓW 00:46:25.43
146 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 93 M70-100 ANDRZEJ WERNER BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY 00:46:28.01
147 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 94 K40-49 MONIKA ZALEWSKA SŁUPSK 00:46:28.22
148 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 95 M70-100 EUGENIUSZ JANISZEWSKI FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:46:35.19
149 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 54 K60-69 IZABELA KOWALSKA USTKA 00:46:35.32
150 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 96 K60-69 GRAŻYNA JANISZEWSKA FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:46:41.44
151 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 97 K70-100 CECYLIA PANKIEWICZ-DMOWSKA FESTIWAL 00:46:43.19
152 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 98 K60-69 IRENA WYSOCKA FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:46:44.00
153 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 55 K60-69 GRAŻYNA JANISZEWSKA GOLENIÓW UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW 00:46:45.38
154 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 99 K40-49 PAULINA CHOLEWA-PROCZEK BYDLINO OSIR USTKA 00:46:47.59
155 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 100 K30-39 NATALIA FORYŚ USTKA OSIR USTKA 00:46:48.38
156 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 101 K40-49 MARLENA PODLASIAK DUNINOWO OSIR USTKA 00:46:48.64
157 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 102 K60-69 ELA STANKIEWICZ WOŁCZA WIELKA MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE 00:46:50.55
158 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 103 K60-69 MAŁGORZATA CZERWIŃSKA FESTIWAL 00:46:51.76
159 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 56 K60-69 KRYSTYNA MAŁASZCZUK GOLENIÓW UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW 00:46:53.68
160 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 57 K30-39 AGATA SZCZEPANIAK KOSZALIN AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKU 00:46:59.04
161 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 58 K50-59 JOANNA LECKA SŁUPSK AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKU 00:46:59.10
162 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 59 M70-100 WALDEMAR PRZYBYLSKI GOLENIÓW UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW 00:47:05.21
163 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 60 K70-100 CECYLIA PANKIEWICZ-DMOWSKA GOWINO WEJHEROWSKI KLUB NORDIC WALKING 00:47:12.15
164 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 104 K50-59 KAROLINA GŁÓWCZEWSKA WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 00:47:18.55
165 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 105 K50-59 MARZENA ZIACH-TEUSZ CZERNICE 00:47:42.17
166 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 106 K60-69 JADWIGA JAMKA FESTIWAL 00:47:46.68
167 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 107 M70-100 WALNEMAR PRZYBYLSKI FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:47:46.88
168 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 61 K70-100 WANDA WROŃSKA GOLENIÓW UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW 00:48:03.86
169 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 108 M70-100 JERZY URBANIAK FESTIWAL 00:48:10.83
170 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 109 K50-59 ALICJA BOGACKA ZIELONA GÓRA 00:48:14.96
171 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 110 K60-69 ARLETA KOCIŃSKA SŁUPSK 00:48:18.64
172 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 111 K60-69 ELŻBIETA SIECZKO FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:48:25.14
173 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 112 K40-49 MARTA SZREDER PRZEWŁOKA OSIR USTKA 00:48:36.51
174 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 113 K70-100 HANNA STACHOWICZ SŁUPSK 00:48:38.25
175 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 114 K60-69 JOLANTA BILSKA SŁUPSK KLUB SPORTOWY MOCZYMORDA 00:48:47.14
176 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 62 K40-49 JOLANTA SAWKA WIEWICHOWO 00:48:50.84
177 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 63 K50-59 MARLENA STRZELECKA 00:48:54.13
178 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 64 M70-100 JAN KULCZYCKI GDAŃSK 00:48:56.80
179 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 115 K70-100 DANUTA JANKOWSKA FESTIWAL 00:48:59.12
180 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 65 K60-69 DANUTA RAJCHERT RYBNIK 00:49:01.70
181 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 116 K30-39 KATARZYNA KĄKOL WARCIMINO 00:49:09.03
182 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 117 K60-69 MARIA MICHURA FESTIWAL 00:49:10.76
183 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 118 M70-100 MATEUSZ BRESCH FESTIWAL 00:49:18.12
184 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 119 K60-69 EWA ŁASZCZ FESTIWAL 00:49:18.56
185 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 120 M40-49 RADOSŁAW SZREDER PRZEWŁOKA OSIR USTKA 00:49:31.20
186 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 121 M50-59 JACEK MANISZEWSKI USTKA 00:49:39.81
187 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 122 K30-39 SYLWIA KIEŁPIŃSKA MIASTKO 00:49:51.11
188 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 66 K60-69 ANNA LEMPASZEK-DEBERUS TORUŃ 00:50:01.97
189 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 123 K50-59 ZOFIA BOESKE FESTIWAL 00:50:09.44
190 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 67 K70-100 DANUTA JANKOWSKA OLSZTYN 00:50:15.84
191 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 124 K40-49 BOŻENA ORŁOWSKA BORZYTUCHOM 00:50:18.28
192 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 125 K70-100 JADWIGA KOCZOROWSKA USTKA 00:50:27.53
193 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 126 K70-100 MIROSŁAWA WERNER BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY 00:50:38.95
194 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 127 K50-59 EWA MARCZYŃSKA DAMNICA 00:50:48.83
195 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 128 K50-59 ELŻBIETA NOSAL FESTIWAL 00:50:49.84
196 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 129 M60-69 WŁODZIMIERZ SZCZĘSNY KIELCE 00:50:53.28
197 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 130 M60-69 ZDZISŁAW SIECZKO FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:50:57.73
198 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 131 K60-69 BOŻENA MAKOSZ FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:51:02.67
199 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 68 M50-59 ADAM DREWNOWSKI TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 00:51:09.24
200 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 132 M60-69 RYSZARD STANKIEWICZ WOŁCZA WIELKA 00:51:09.99
201 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 133 K60-69 KRYSTYNA MALASZCZUK FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:51:23.22
202 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 134 K70-100 TERESA STASZEWSKA FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:51:32.54
203 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 69 M60-69 JERZY BICZKOWSKI GOLENIÓW UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW 00:51:32.60
204 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 70 K50-59 GRAŻYNA STACHLEWSKA GIENIEWICE 00:51:33.53
205 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 135 M50-59 ANDRZEJ DAWID FESTIWAL 00:51:45.88
206 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 136 K60-69 BARBARA UNGIER BIERUTÓW 00:51:49.45
207 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 137 K60-69 ANNA BRYSIK SŁUPSK 00:51:51.19
208 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 71 K60-69 JOLANTA GALICKA WOŁOMIN 00:51:55.36
209 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 72 K60-69 ELŻBIETA SOCHACKA RADOMSKO 00:51:56.20
210 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 73 K60-69 HANNA WIĘCKOWSKA BIENIEWICE 00:52:12.19
211 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 138 K60-69 EWA KWAŚNIAK SŁUPSK 00:52:27.49
212 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 139 K50-59 MAŁGORZATA DAWID FESTIWAL 00:52:34.05
213 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 140 K50-59 EWA PAWLACZYK FESTIWAL 00:52:36.62
214 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 141 K70-100 ADELA ŻYTKIEWICZ FESTIWAL 00:52:37.88
215 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 142 K60-69 KRYSTYNA SZRAMOWSKA FESTIWAL 00:52:57.73
216 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 143 K70-100 IRENA BICZKOWSKA FESTIWAL GOLENIÓW 00:53:05.23
217 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 144 K60-69 ELŻBIETA SOCHACKA FESTIWAL 00:53:38.70
218 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 145 K70-100 MARIA KALEJTA FESTIWAL 00:53:51.84
219 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 74 K60-69 ANNA BORUCHALSKA WARSZAWA 00:53:54.17
220 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 146 M70-100 DANIEL KOWALCZUK FESTIWAL 00:54:10.84
221 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 75 K70-100 HALINA PRZYBYLSKA GOLENIÓW UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW 00:54:19.09
222 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 147 K40-49 ELIZA MORDAL USTKA 00:54:21.86
223 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 148 K40-49 ANDŻELIKA KAZYSZKA USTKA 00:54:22.96
224 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 149 K70-100 BARBARA WOŹNIAK FESTIWAL 00:54:34.21
225 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 150 M60-69 JERZY BICZKOWSKI FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:54:38.81
226 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 151 M70-100 MAREK GUTKOWSKI 00:54:44.65
227 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 152 K70-100 MARIA KACZMAREK FESTIWAL 00:54:52.02
228 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 153 K70-100 ANNA SZTABA FESTIWAL 00:55:10.62
229 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 154 K60-69 URSZULA BOKSZA FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:55:45.61
230 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 155 K50-59 HANNA ZAŁUSKA FESTIWAL 00:55:48.42
231 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 156 K60-69 ALICJA SZCZĘSNA FESTIWAL 00:56:01.92
232 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 157 M70-100 HENRYK KACZMAREK FESTIWAL 00:57:17.77
233 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 158 K70-100 HALINA PRZYBYLSKA FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:57:26.41
234 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 159 K70-100 BARBARA GORĄCZKOWSKA FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:57:49.73
235 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 160 K70-100 JERZUNIA SIPOWICZ FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 00:58:19.73
236 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 76 M70-100 JAN PAWLAK GOLENIÓW UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW 00:58:19.83
237 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 161 K70-100 ANNA KARWIŃSKA FESTIWAL 00:58:33.99
238 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 77 K70-100 FELIKSA WOJTKOWSKA OPOLA 00:58:36.21
239 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 162 K70-100 ZOFIA NOWIŃSKA FESTIWAL 00:58:42.73
240 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 78 K70-100 IRENA ADAMIEC USTKA 00:59:01.23
241 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 163 K70-100 GRAŻYNA KUŚ FESTIWAL 00:59:37.24
242 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 164 K70-100 DANUTA CEGLAREK FESTIWAL 01:00:00.89
243 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 79 K70-100 ZOFIA NOWINSKA KATOWICE 01:00:17.86
244 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 165 K70-100 KRYSTYNA KOŁODZIEJSKA FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 01:00:18.59
245 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 80 K70-100 ANNA KARWIŃSKA KRAKÓW 01:00:23.00
246 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 166 K70-100 MAGDALENA KUŚMIERZ FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 01:00:55.78
247 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 167 K70-100 ELŻBIETA MAJCHER FESTIWAL 01:01:05.56
248 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 168 K70-100 ANNA ANDRZEJEWSKA FESTIWAL 01:01:08.03
249 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 81 K70-100 ALINA KUJAWIAK LEDOGÓRA 01:01:39.65
250 Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking 2023 82 M70-100 ZYGFRYD OLCZAK LEDNOGÓRA 01:01:40.63
251 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 169 M70-100 JAN ZABORSKI FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 01:01:41.49
252 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 170 M70-100 LUBOMIR LEWANDOWSKI FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 01:01:52.45
253 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 171 K70-100 AGNIESZKA BRUSKA FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 01:02:44.51
254 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 172 K70-100 ALINA KOŹLUK FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 01:02:49.49
255 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 173 K60-69 EWA TOKARSKA FESTIWAL 01:03:00.00
256 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 174 M70-100 PATRYK TRZCIŃSKI FESTIWAL 01:03:27.81
257 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 175 M60-69 KRZYSZTOF PALCZEWSKI FESTIWAL 01:03:56.67
258 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 176 K60-69 JADWIGA CZAJKOWSKA FESTIWAL 01:04:06.70
259 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 177 K60-69 GRAŻYNA RESZKA FESTIWAL 01:04:17.16
260 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 178 K60-69 DOROTA KACZANOWSKA FESTIWAL 01:04:36.24
261 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 179 M70-100 ARKADIUSZ PLUCIŃSKI FESTIWAL 01:05:39.84
262 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 180 M70-100 LECH SIPOWICZ FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 01:06:14.18
263 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 181 K60-69 ZDZISŁAWA WĄCHAŁA JĘDRZEJÓW 01:06:18.22
264 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 182 K60-69 JOLANTA ŚIWEK FESTIWAL U.T.W GOLENIÓW 01:07:16.37
265 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 183 K70-100 MICHALINA WROŃSKA FESTIWAL GOLENIÓW 01:09:45.13
266 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 184 K50-59 ANNA OPAŁEK FESTIWAL 01:10:20.24
267 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 185 M70-100 ANDRZEJ SWARCZEWICZ 01:11:13.43
268 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 186 K70-100 REGINA SWARCEWICZ FESTIWAL 01:11:14.65
269 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 187 K70-100 TERESA GĘBAROWSKA FESTIWAL 01:12:00.34
270 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 188 K70-100 BOŻENA CZEREPSKA FESTIWAL 01:13:05.25
271 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 189 K50-59 ELŻBIETA KOMINIAK FESTIWAL 01:13:40.79
272 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 190 K60-69 EWA BOBAK FESTIWAL 01:14:01.46
273 Baltic Challenge – II Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking na 5 km 2024 191 K60-69 JADWIGA GUTKOWSKA FESTIWAL 01:14:33.09

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ