Od kilku lat organizowana jest ANOmalia. Połączenie marszu na orientację z poszukiwaniem geocachowych skrytek. W tym roku zapraszamy na totalną nowość - ANOmaila w wersji świątecznej. Nie możemy wam obiecać sniegu po kolana, ale z pewnością skrytki i klimat będzie iście bożonarodzeniowy! ;)

ZASADY: Zasady są szalenie proste i zawsze te same. Na starcie otrzymacie mapę z punktami fragmentu Trójmiasta. W oznaczonych miejscach znajdują się skrytki wzorowane na tych z geocachingu. Waszym zadaniem jest odnalezienie jak największe liczby keszy. Macie na to 240 minut. Możecie startować sami lub w drużynach (do 5 osób).
 
GDZIE? Na 24h przed startem otrzymacie SMSa z lokalizacją startu. Gwarantujemy, że będzie to w granicach administracyjnych Trójmiasta. Po wszystkim (już tradycyjnie) zapraszamy na ognisko z kiełbaskami i wyżerą. Idealna okazja do podzielenia się emocjami z innymi uczestnikami!
Dla każdego pamiątkowy, imienny dyplom

 

Wyświetleń: 1396

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ