Zapisz się na Wisła Extreme Duathlon

Grupa imprez

 

 

Korzystając z gościny Centrum Edukacji Ekologicznej, będziemy mieć świetną bazę zawodów z możliwościami rekreacyjnymi i zabaw dla całej rodziny. Wisła Jonidło jest miejscem położonym w bardzo blikim sąsiedztwie centrum miasta, co daje dużo lepsze możliwości logistyczne i możliwość spaceru po największych atrakcjach Wisły. 

A trasy... no cóż.... nie ma jak rozpocząć sezon w Beskidach, gdzie czeka na Was górski duathlon z wyselekscjonwanymi idealnymi podjazdami i niezłymi "ściankami" na biegu.

Dwa dystanse, dwie mega trasy, idealne przetarcie w nowym sezonie.

 Na krótkim dystansie czeka na Was prawie 5 km po okolicznych górach. Potem wsiadamy na rower i jedziemy 32 km „po śladzie” Diablaka, bo wspinamy się na Kubalonkę. Stamtąd do Istebnej i z powrotem Stecówką do Wisły Czarne i niesamowicie trudnym podjazdem przez Cienków. Na koniec powtórka pierwszego biegu, żeby sprawdzić jak rozłożyliście siły ;)

Dłuższy dystans to 13 km biegu, 68 km roweru i 5km na koniec. Tutaj wystarczy napisać, że na rowerze zrobicie 1561 metrów w górę. 

 

DO PAKIETU BĘDZIE DOŁĄCZONY TAKŻE EXTREMALNY KOMIN !!!

 

Więcej : www.plxtri.com

  

 

 

 

Wyświetleń: 2334

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ