Wydarzenie na facebooku

Grupa imprez


Wataha Extreme Triathlon

14 - 15 września 2024

Polańczyk, Bieszczady

 

Bieszczady o każdej porze roku sa niezwykłe. Jednak jesienią zamieniają się w surrealistyczne, odosobnione, jeszcze dziksze i surowsze. Wtedy właśnie dajemy Wam niepowtarzalną okazję zmierzyć się ze sobą. W towarzystwie niejednokroć wilków, ryku jeleni czy niedźwiedzi przygotowaliśmy do pokonania 3 dystanse. Najpierw startuje ten najdłuższy gdzie jest do pokonania 3 km w jeziorze solińskim, 180 km wycieczki po najurodziwszych zakątkach rowerowych i 40 km z wbiegnięciem na Połoniny. Później goni ich dystans ½ Watahy z 1,8 km pływania, 102 km roweru i 22 km z metą roweru w Cisnej i metą na Smerku. . Na koniec bardzo solidna, „przerośnięta”  ćwiartka z 55 km roweru i 11 wymagającymi z Cisnej na Małe Jasło i z powrotem. 

 

Przewyższenia są bardzo solidne i wymagające na każdym z dystansów. Rower jest bardzo „szarpany” i wyciskający ostatnie zapasy sił, a bieg doda swoje ... więc jest pięknie, ale i ciężko.

 

Więcej : www.plxtri.com

 

Wszystkie trasy na :  STRAVA POLAND EXTREME TRIATHLON

 

Wyświetleń: 331

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ