Zimowa kąpiel na Polskim Biegunie Zimna

Podczas wydarzenia Stacja Pogodne Suwałki w niedzielę 14 stycznia 2024 roku o godzinie 13:00 nad Zalewem Arkadia  odbędzie się zimowa kąpiel na Polskim Biegunie Zimna. O wyjątkowy klimat zadbają członkowie Suwalskiego Klubu Morsów oraz suwalskiej grupy „Aktywersi”, którzy razem z OSiR-em oraz Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej „Sportowe Miasto” są współorganizatorami wydarzenia.

Zlot morsów

Parada morsów

II Suwalski Zlot Morsów na Polskim Biegunie Zimna rozpocznie się przy Centrum Handlowym PLAZA, spod którego w karnawałowych rytmach wyruszy parada morsów. Przejdzie ona ulicami miasta: m.in. T. Noniewicza, Chłodna i T. Kościuszki i dotrze nad Zalew Arkadia, gdzie odbędzie się morsowanie oraz będą miały miejsce inne atrakcje Stacji Pogodne Suwałki (m.in. Bieg Karnawałowy „Zimowa Piątka”, zimowy marsz Nordic Walking).

Karnawałowa fiesta

Plaża nad Zalewem Arkadia zamieni się w zimowe SPA. Pojawią się balie, mobilne sauny, leżaki
z kocami, a także gorące latynoskie rytmy
, które sprawią, że tego dnia Zalew Arkadia będzie przypominał karnawałową fiestę. Nad Zalewem Arkadia pojawi się również aromat przepysznej zimowej kuchni, której potrawy z pewnością przypadną do gustu uczestnikom wydarzenia.

W ramach pakietu organizatorzy zapewniają m.in.: pamiątkowy szalik, przypinki, dostęp do strefy saun i balii, poczęstunek w Zimowej Kuchni. Zapisy prowadzone są przez system elektronicznych zapisów.

Uczestnicy II Zlotu Morsów na Polskim Biegunie Zimna będą partycypować w kosztach organizacji wydarzenia przekazując na wskazany rachunek kwotę 25 złotych/osoba. Kwota w całości zostanie przeznaczona na pokrycie bezpośrednich kosztów przygotowania imprezy.

Kwotę w wysokości 25 zł/osoba należy wpłacić na wskazane przez Organizatora konto bankowe.

Bal morsów

Natomiast dzień przed wspólną kąpielą, w sobotę o godz. 19:00 odbędzie się bal przebierańców skierowany do uczestników II Zlotu Morsów na Polskim Biegunie Zimna. Bal będzie okazją do integracji środowiska morsów z całej Polski.

Wydarzenie w blasku imprezowych świateł i dźwiękach najlepszej muzyki, serwowanej przez profesjonalnego DJ-a odbędzie się w Hańcza Inn, przy ul. Wojska Polskiego 2.

Wyświetleń: 4029

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ