Bieg Główny 7 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Jedtka Angelika Skarszewy Polska Bieg Główny 7 km
2 Bieliński Krzysztof Starogard Gd. Polska Bieg Główny 7 km
3 Kreft Adrianna Starogard Gdański Polska Bieg Główny 7 km MMA Team Tczew / KSW
4 Syntek Natalia Brody pomorskie Polska Bieg Główny 7 km
5 Pawełek Marcin Tczew Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew
6 Łaguna Ewa Gdańsk Polska Bieg Główny 7 km
7 Łaguna Michał Gdańsk Polska Bieg Główny 7 km
8 Malinowska Karolina Gniew Polska Bieg Główny 7 km
9 Kloskowska Martyna Gdańsk Polska Bieg Główny 7 km Fighting Runners
10 Kloskowski Adrian Gdańsk Polska Bieg Główny 7 km Fighting Runners
11 Łaguna Anna Gdańsk Polska Bieg Główny 7 km MMKS Gdańsk
12 Klewek Andrzej Gdańsk Polska Bieg Główny 7 km Fighting Runners
13 Jędrzejewski Marcin Radogoszcz Polska Bieg Główny 7 km Heuel Logistics
14 Zieliński Michał Pelplin Polska Bieg Główny 7 km
15 Zieliński Jakub Pelplin Polska Bieg Główny 7 km RM
16 Kozłowska Dominika Smętówko Polska Bieg Główny 7 km KS GP SPRINT Kulice
17 Delewski Jan Rożental Polska Bieg Główny 7 km KS GP 'Sprint' Kulice
18 Śrutkowski Sylwester Sztum Polska Bieg Główny 7 km
19 Delewska Hanna Rożental Polska Bieg Główny 7 km KS GP 'Sprint' Kulice
20 Czechlewska Iwona Gdańsk Polska Bieg Główny 7 km Fighting Runners
21 Suski Dariusz Gdańsk Polska Bieg Główny 7 km Fighting Runners
22 Suska Agata Gdańsk Polska Bieg Główny 7 km Fighting Runners
23 Budziarek Adam Gdańsk Polska Bieg Główny 7 km Fighting Runners
24 Delewski Piotr Rożental Polska Bieg Główny 7 km KS GP SPRINT Kulice
25 Stępiński Paweł Starogard Gdański Polska Bieg Główny 7 km
26 Adamczyk Krzysztof Małe Walichnowy Polska Bieg Główny 7 km
27 Rudnik Jerzy Chojnice Polska Bieg Główny 7 km Florian Chojnice
28 Puczyński Wojciech Rożental Polska Bieg Główny 7 km
29 Gdaniec Anna Starogard Gdański Polska Bieg Główny 7 km
30 Kaiser Krzysztof Gniew Polska Bieg Główny 7 km Kierowcy Ciężarówek
31 Domian Roman Pelplin Polska Bieg Główny 7 km BBL Pelplin
32 Kwaśnik Marta Gdańsk Polska Bieg Główny 7 km Fighting Runners
33 Kwaśnik Jan Gdańsk Polska Bieg Główny 7 km Fighting Runners
34 Ćwikliński Stanisław Rokitki Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew
35 Hardt Piotr Tczew Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew
36 SZCZĘCH STEFANIA PRĘGOWO Polska Bieg Główny 7 km emeryt
37 szczech zdzislaw Pregowo Dolne Polska Bieg Główny 7 km emeryt
38 Czechowski Dawid Subkowy Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew
39 Czechowska Dorota Subkowy Polska Bieg Główny 7 km
40 Pavlov Dmitrii Tczew Polska Bieg Główny 7 km Latif Team
41 Puczyński Karol Tczew Polska Bieg Główny 7 km
42 Szulist Andrzej Barłożno Polska Bieg Główny 7 km
43 Pióro Mikołaj Rożental Polska Bieg Główny 7 km
44 Rytlewska Alicja Reda Polska Bieg Główny 7 km
45 Drosiński Grzegorz Kwidzyn Polska Bieg Główny 7 km Cyklo Kwidzyn
46 Ruchlewicz Natalia Sztum Polska Bieg Główny 7 km
47 Bładzikowski Rafał Tczew Polska Bieg Główny 7 km kredytbezstresu.pl
48 Bakuła Tomasz Tczew Polska Bieg Główny 7 km
49 Boschke Magdalena Pelplin Polska Bieg Główny 7 km Team Tapflo
50 Brzóska Krzysztof Nowe Polska Bieg Główny 7 km
51 Grzonka Paweł Rajkowy Polska Bieg Główny 7 km
52 Wichowski Grzegorz Przęsławek Polska Bieg Główny 7 km Iglotech Kwidzyn
53 Kepka Pawel Kepka Tczew Polska Bieg Główny 7 km Eaton
54 Kępka Barbara Kępka Tczew Polska Bieg Główny 7 km
55 Teska Patrycja Gdynia Polska Bieg Główny 7 km Biegun OCR Team
56 Kulczyk Izabela Kwidzyn Polska Bieg Główny 7 km Kwidzyn Biega
57 Kulczyk Karolina KWIDZYN Polska Bieg Główny 7 km Kwidzyn Biega
58 Kropidłowski Marek Tczew Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew
59 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska Bieg Główny 7 km KS Sokół Zblewo
60 Rządkowski Sławomir Kwidzyn Polska Bieg Główny 7 km
61 Neufeld Sylwia Starogard Gdanski Polska Bieg Główny 7 km
62 KOWALEWSKI Łukasz Kowalewski TCZEW Polska Bieg Główny 7 km AGR KOLARZ BIEGACZ
63 Plutowska Barbara Tczew Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew
64 Szopiński Wiktor Starogard Gdański Polska Bieg Główny 7 km The Szopin Stones Running Team
65 Chyła Mirosław Pelplin Polska Bieg Główny 7 km
66 Otlewski Marcin Kwidzyn Polska Bieg Główny 7 km
67 Seroka Eugeniusz Skarszewy Polska Bieg Główny 7 km Sport to zdrowie
68 Hulewicz Przemysław Tczew Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew
69 Hulewicz Grażyna Tczew Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew
70 Zieliński Artur Starogard Gdański Polska Bieg Główny 7 km GK STG
71 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski Polska Bieg Główny 7 km
72 Mroczkowski Tomasz Malbork Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tomalance
73 Bartoszewski Mariusz Starogard Gdanski Polska Bieg Główny 7 km
74 Małkowski Damian Starogard Gdański Polska Bieg Główny 7 km
75 Wróblewski Krzysztof Tczew Polska Bieg Główny 7 km Press Glass Biegamy i Wspieramy
76 Chojnacki Krzysztof Pelplin Polska Bieg Główny 7 km
77 Górski Damian Rudno Polska Bieg Główny 7 km
78 Grycner Piotr Starogard Gdański Polska Bieg Główny 7 km
79 Maciejewski Paweł Tczew Polska Bieg Główny 7 km Flex Runners
80 Dubiel Oskar Gniszewo Polska Bieg Główny 7 km ZSBiO Tczew
81 Dubiel Piotr Gniszewo Polska Bieg Główny 7 km Flex Runners
82 Bruchmann Małgorzata Tczew Polska Bieg Główny 7 km
83 Bruchmann Andrzej Tczew Polska Bieg Główny 7 km
84 Chmielewska Agata Starogard Gdański Polska Bieg Główny 7 km
85 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska Bieg Główny 7 km Dotruchtać do mety
86 Kowalski Radosław Starogard Gdański Polska Bieg Główny 7 km Biegam bo lubię
87 Szulc Anna Tczew Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew
88 Rezmer Ryszard Gniew Polska Bieg Główny 7 km
89 Padykuła Lucyna Tczew Polska Bieg Główny 7 km
90 Firyn Bernadeta Skórcz Polska Bieg Główny 7 km Akademia Treningu Your Progress
91 Barambas Oliwia Skórcz Polska Bieg Główny 7 km Akademia Treningu Your Progress
92 Frankiewicz Żaneta Tczew Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew
93 Frankiewicz Andrzej Tczew Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew
94 Szwedowski Kacper Kulice Polska Bieg Główny 7 km KS GP SPRINT Kulice
95 Szwedowski Łukasz Kulice Polska Bieg Główny 7 km KS GP SPRINT Kulice / BBL Pelplin
96 Serafin Dariusz Rokitki Polska Bieg Główny 7 km
97 Tobiańska Hanna Tczew Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew
98 Seroka Dawid Pelplin Polska Bieg Główny 7 km
99 Tobiański Tomasz Tczew Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew
100 Serafin Dorota Rokitki Polska Bieg Główny 7 km Biegający Tczew


Wyświetleń: 8166

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ