5km Zestawienie wyników z lat 2019, 2021, 2022, 2023 - Bieg Sylwestrowy Gdynia

5km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans 1 okr 2 okr Meta Dyplom
1 401 ŻYGENDA KRZYSZTOF M 1 GDYNIA ADIDAS RUNNERS TRICITY / GKS ŻUKOWO M 18 5km 00:08:47.23 00:06:18.82 00:15:06.05 PDF PNG
2 239 OCHNIK ADAM M 2 KAWKI KS POLONIKA TIRANA M 18 5km 00:08:47.24 00:06:19.86 00:15:07.10 PDF PNG
3 386 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M 3 GDYNIA TALEXIAKI M 18 5km 00:08:46.79 00:06:30.04 00:15:16.83 PDF PNG
4 118 JANKOWSKI DAWID JANKOWSKI M 4 GDAŃSK TRECTEAM M 18 1 5km 00:09:09.25 00:06:51.99 00:16:01.24 PDF PNG
5 157 KOZAK JAKUB M 5 GDAŃSK WWW.KOZAK.PL / ADIDAS RUNNERS TRICITY M 18 2 5km 00:09:11.13 00:06:51.27 00:16:02.40 PDF PNG
6 228 MIZIARSKI PAWEŁ M 6 RUMIA LUK-CONNECT TRI TEAM M 30 1 5km 00:09:20.25 00:07:27.67 00:16:47.92 PDF PNG
7 8 BAHDANAU ANDREI M 7 GDYNIA STAYER RUN CLUB M 40 1 5km 00:09:52.94 00:07:01.39 00:16:54.33 PDF PNG
8 62 FALKOWSKI ŁUKASZ M 8 GDAŃSK NNJL - NIEBO NIE JEST LIMITEM M 30 2 5km 00:09:08.61 00:07:47.90 00:16:56.51 PDF PNG
9 311 SŁAWIŃSKI DAMIAN M 9 GDYNIA ADIDAS RUNNERS TRICITY M 30 3 5km 00:09:09.67 00:07:49.70 00:16:59.37 PDF PNG
10 261 PIJANOWSKI WOJCIECH M 10 GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY M 18 3 5km 00:09:09.69 00:07:51.98 00:17:01.67 PDF PNG
11 29 CEPURDEJ WŁADYSŁAW M 11 GDYNIA X LO GDYNIA M 12-17 1 5km 00:09:31.26 00:07:36.32 00:17:07.58 PDF PNG
12 330 SZOSTEK MAREK M 12 GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY M 18 4 5km 00:09:56.89 00:07:24.31 00:17:21.20 PDF PNG
13 391 ZIORKIEWICZ BLAZEJ M 13 WARSZAWA RK ATHLETICS M 12-17 2 5km 00:09:56.18 00:07:30.78 00:17:26.96 PDF PNG
14 27 BURY PAWEŁ M 14 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL M 40 2 5km 00:10:05.66 00:07:28.95 00:17:34.61 PDF PNG
15 233 MÜLLER WIKTOR M 15 KWIDZYN UMKS KWIDZYN M 18 5 5km 00:09:58.12 00:07:44.81 00:17:42.93 PDF PNG
16 187 LABUDDA WOJCIECH M 16 PUCK LKS PUCK/PRZYJACIELE W BIEGU M 40 3 5km 00:10:14.27 00:07:51.02 00:18:05.29 PDF PNG
17 19 BOHOMIAHKOVA KHRYSTYNA K 1 ODESA STAYER RUN CLUB K 30 5km 00:10:21.80 00:07:48.57 00:18:10.37 PDF PNG
18 7 BABIŃSKI ŁUKASZ M 17 KOLINCZ BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 30 4 5km 00:10:20.38 00:07:58.83 00:18:19.21 PDF PNG
19 170 KRUŻYCKI BARTOSZ M 18 GDYNIA M 40 4 5km 00:10:29.14 00:07:57.29 00:18:26.43 PDF PNG
20 142 KOBYLIŃSKI PRZEMYSŁAW M 19 GDYNIA M 30 5 5km 00:10:42.29 00:07:49.41 00:18:31.70 PDF PNG
21 72 GAŁUSZYŃSKI PAWEŁ M 20 GDYNIA ACTIVE FLOW M 30 6 5km 00:10:32.88 00:08:07.26 00:18:40.14 PDF PNG
22 163 KRAKOWSKI JAN M 21 GDYNIA INVICTUS 3CITY M 18 6 5km 00:10:37.02 00:08:20.22 00:18:57.24 PDF PNG
23 137 KĄKOL KACPER M 22 GDYNIA M 30 7 5km 00:10:49.48 00:08:09.63 00:18:59.11 PDF PNG
24 207 MARZEC MIESZKO M 23 GDYNIA LUK-CONNECT TRI TEAM M 40 5 5km 00:10:49.69 00:08:13.50 00:19:03.19 PDF PNG
25 191 LIPKO ADRIANNA K 2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL K 30 5km 00:10:46.80 00:08:20.78 00:19:07.58 PDF PNG
26 256 PEŁCZYŃSKI WOJCIECH M 24 GDYNIA M 18 7 5km 00:11:09.72 00:08:09.81 00:19:19.53 PDF PNG
27 88 GÓRECKI KACPER M 25 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL M 18 8 5km 00:11:01.76 00:08:21.01 00:19:22.77 PDF PNG
28 344 TESKA PATRYCJA K 3 GDYNIA BIEGUN OCR TEAM K 12-17 5km 00:10:53.75 00:08:30.54 00:19:24.29 PDF PNG
29 55 DOBRZYŃSKI TOMASZ M 26 GDYNIA XRUNNERS M 40 6 5km 00:11:01.54 00:08:25.21 00:19:26.75 PDF PNG
30 109 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 27 SIERAKOWICE KUJAWSCY RUNNERS M 30 8 5km 00:10:54.91 00:08:32.91 00:19:27.82 PDF PNG
31 119 JANKOWSKI TOMASZ M 28 GDYNIA NORDEA RUNNING TEAM/LESZCZYNKI BIEGAJĄ M 30 9 5km 00:11:12.92 00:08:18.29 00:19:31.21 PDF PNG
32 169 KRUŻYCKA ŻANETA K 4 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA K 30 1 5km 00:11:10.91 00:08:21.09 00:19:32.00 PDF PNG
33 312 SŁONIKOWSKI JAROSŁAW M 29 GDAŃSK M 30 10 5km 00:11:09.48 00:08:33.23 00:19:42.71 PDF PNG
34 79 GOŁĄBEK PAWEŁ M 30 GDAŃSK M 30 11 5km 00:11:02.36 00:08:40.91 00:19:43.27 PDF PNG
35 403 CZEPEK ANDRZEJ M 31 NOWE MIASTO LUB KURZĘTNIK BIEGA M 50 1 5km 00:11:24.31 00:08:23.23 00:19:47.54 PDF PNG
36 337 SZUPRYCZYŃSKI KRZYSZTOF M 32 GDAŃSK XRUNNERS M 18 9 5km 00:11:17.37 00:08:35.65 00:19:53.02 PDF PNG
37 338 SZYBOWSKA PAULINA K 5 KOŚCIERZYNA KUJAWSCY RUNNERS K 30 2 5km 00:11:17.58 00:08:36.88 00:19:54.46 PDF PNG
38 85 RYBACKI ADAM M 33 GDYNIA TRI SEBUŚ TEAM M 40 7 5km 00:11:43.23 00:08:14.94 00:19:58.17 PDF PNG
39 214 MEISSNER JAN M 34 GDYNIA BIEGUN OCR TEAM M 18 10 5km 00:11:15.91 00:08:48.27 00:20:04.18 PDF PNG
40 91 GÓRSKI SŁAWOMIR M 35 WEJHEROWO LUK-CONNECT TRI TEAM M 50 2 5km 00:11:25.24 00:08:42.02 00:20:07.26 PDF PNG
41 342 TAUBE KAJETAN M 36 NOWY DWÓR WEJHEROWSKI REAL MADRYT M 30 12 5km 00:11:25.17 00:08:51.44 00:20:16.61 PDF PNG
42 354 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 37 GDAŃSK M 40 8 5km 00:11:19.70 00:08:57.41 00:20:17.11 PDF PNG
43 76 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 6 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM K 18 1 5km 00:11:19.06 00:09:00.48 00:20:19.54 PDF PNG
44 234 NACZK WIKTORIA K 7 LĘBORK BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM/ POLIPACK TEAM GWE K 18 2 5km 00:11:21.56 00:09:06.06 00:20:27.62 PDF PNG
45 86 GOŹDZIEWICZ LESZEK M 38 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL M 40 9 5km 00:11:26.10 00:09:04.00 00:20:30.10 PDF PNG
46 237 NUSZEL PAWEŁ M 39 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL M 40 10 5km 00:11:37.65 00:08:54.35 00:20:32.00 PDF PNG
47 384 ZAWADZKI PIOTR M 40 REDA M 40 11 5km 00:11:22.60 00:09:10.47 00:20:33.07 PDF PNG
48 413 ZESZUTEK TYMOTEUSZ M 41 GDYNIA JEZUICI M 12-17 3 5km 00:12:03.72 00:08:31.85 00:20:35.57 PDF PNG
49 286 RICHERT HENRYK M 42 TUCHOM ADIDAS RUNNERS TRICITY M 50 3 5km 00:11:38.99 00:08:59.83 00:20:38.82 PDF PNG
50 369 WILKE TOMASZ M 43 GDYNIA P4F M 18 11 5km 00:11:42.29 00:08:58.73 00:20:41.02 PDF PNG
51 10 BAKALARZ EMIL M 44 WROCŁAW M 30 13 5km 00:11:56.99 00:08:45.09 00:20:42.08 PDF PNG
52 394 ŻABCZYŃSKI DANIEL M 45 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL M 40 12 5km 00:11:38.51 00:09:04.76 00:20:43.27 PDF PNG
53 198 ŁATAS PAWEŁ M 46 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS M 30 14 5km 00:11:33.66 00:09:15.98 00:20:49.64 PDF PNG
54 143 KOCHANEK AGATA K 8 DĘBOGÓRZE ACTIVE FLOW K 30 3 5km 00:11:51.04 00:08:59.34 00:20:50.38 PDF PNG
55 166 KROPIEWNICKI LEON M 47 GDYNIA (GDYNIA, POMORSKIE) 3 LO GDYNIA M 12-17 4 5km 00:12:16.21 00:08:36.63 00:20:52.84 PDF PNG
56 3 ANDREARCZYK PATRYK M 48 GDYNIA ERGO HESTIA RUNNING TEAM M 30 15 5km 00:11:42.98 00:09:12.71 00:20:55.69 PDF PNG
57 351 TRUSKOLAWSKA OLA K 9 GDYNIA TRIDEA TEAM/ BIEGAMYRAZEM.PL K 40 1 5km 00:11:40.28 00:09:16.21 00:20:56.49 PDF PNG
58 18 BOGUSZ TOMASZ M 49 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA M 40 13 5km 00:11:42.69 00:09:15.84 00:20:58.53 PDF PNG
59 58 DRAGAN KAROL M 50 GDYNIA M 40 14 5km 00:11:54.20 00:09:06.22 00:21:00.42 PDF PNG
60 343 TESKA MARTYNA K 10 GDYNIA BIEGUN OCR TEAM 1 5km 00:11:50.90 00:09:09.92 00:21:00.82 PDF PNG
61 177 KULAS PAWEL M 51 PRUSZCZ GDAŃSKI M 40 15 5km 00:11:47.48 00:09:14.74 00:21:02.22 PDF PNG
62 196 ŁAGUNA ANNA K 11 GDAŃSK MMKS GDAŃSK K 12-17 1 5km 00:11:47.63 00:09:15.54 00:21:03.17 PDF PNG
63 51 DMOCHOWSKA MARTA K 12 GDYNIA TRILADIES K 30 4 5km 00:12:09.19 00:08:55.03 00:21:04.22 PDF PNG
64 75 GIEJŁO MONIKA K 13 REDA ACTIVE FLOW K 30 5 5km 00:12:24.40 00:08:41.69 00:21:06.09 PDF PNG
65 96 GROCHOWSKI PATRYK M 52 GDYNIA BUBU M 30 16 5km 00:11:50.36 00:09:18.86 00:21:09.22 PDF PNG
66 83 GORCZYŃSKA MARTA K 14 WEJHEROWO K 12-17 2 5km 00:12:02.43 00:09:14.55 00:21:16.98 PDF PNG
67 285 RICHERT DANUTA K 15 TUCHOM ADIDAS RUNNERS TRICITY K 40 2 5km 00:12:17.12 00:09:03.90 00:21:21.02 PDF PNG
68 185 KWAPISZ TOMASZ M 53 ŁÓDŹ BROWIN ... PĘDŹ Z NAMI! M 50 4 5km 00:12:08.49 00:09:17.55 00:21:26.04 PDF PNG
69 340 SZYMAŃSKI SZYMON M 54 GDYNIA M 12-17 5 5km 00:12:26.87 00:09:04.29 00:21:31.16 PDF PNG
70 108 HINTZKE LESZEK M 55 LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU M 40 16 5km 00:12:18.74 00:09:14.64 00:21:33.38 PDF PNG
71 35 CICHOŃ MACIEJ M 56 REDA 42.195 WEJHEROWO M 50 5 5km 00:12:05.62 00:09:31.71 00:21:37.33 PDF PNG
72 21 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 57 KWIDZYN M 18 12 5km 00:12:22.52 00:09:17.69 00:21:40.21 PDF PNG
73 223 MIOTK PATRYK M 58 LUZINO M 18 13 5km 00:12:09.31 00:09:31.03 00:21:40.34 PDF PNG
74 361 WASIEK MIROSŁAW M 59 GDYNIA M 50 6 5km 00:12:08.18 00:09:34.32 00:21:42.50 PDF PNG
75 332 SZULC KAMILA K 16 GDYNIA K 30 6 5km 00:12:28.01 00:09:15.60 00:21:43.61 PDF PNG
76 293 ROŚCISZEWSKI PAWEŁ M 60 TUCHOM LUK-CONNECT TRI TEAM M 50 7 5km 00:12:08.48 00:09:38.61 00:21:47.09 PDF PNG
77 213 MAZURKIEWICZ OSKAR M 61 PŁOCK FENIKS PŁOCK M 12-17 6 5km 00:12:59.38 00:08:50.04 00:21:49.42 PDF PNG
78 345 TĘGI MACIEJ M 62 GDYNIA M 30 17 5km 00:12:25.49 00:09:27.73 00:21:53.22 PDF PNG
79 186 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 63 WEJHEROWO M 40 17 5km 00:12:16.56 00:09:42.62 00:21:59.18 PDF PNG
80 122 JANUSZEWSKI KRZYSZTOF M 64 GDYNIA M 50 8 5km 00:12:37.84 00:09:24.57 00:22:02.41 PDF PNG
81 290 ROMAN KRZYSZTOF M 65 BOLSZEWO M 40 18 5km 00:12:24.04 00:09:39.01 00:22:03.05 PDF PNG
82 66 GAFKA WALDEMAR M 66 WEJHEROWO LUK-CONNECT TRI TEAM M 40 19 5km 00:12:23.84 00:09:41.56 00:22:05.40 PDF PNG
83 225 MISZKIEWICZ ROBERT M 67 GDYNIA CHALLENGERS M 30 18 5km 00:12:20.85 00:09:47.68 00:22:08.53 PDF PNG
84 129 KALINOWSKA PAULINA K 17 KIEŁPINO PROJEKT 1000 UP K 30 7 5km 00:12:24.66 00:09:46.22 00:22:10.88 PDF PNG
85 355 URBANIAK MAREK M 68 GDAŃSK SP NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE M 40 20 5km 00:12:45.94 00:09:24.95 00:22:10.89 PDF PNG
86 412 WOŹNIAK TOMASZ M 69 GDAŃSK M 40 21 5km 00:12:32.68 00:09:39.52 00:22:12.20 PDF PNG
87 362 WASILEWSKI ARKADIUSZ M 70 SOPOT M 50 9 5km 00:12:39.86 00:09:35.23 00:22:15.09 PDF PNG
88 100 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ M 71 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / INTEL RUNNERS M 30 19 5km 00:13:49.86 00:08:26.01 00:22:15.87 PDF PNG
89 296 RUDŹKO WOJCIECH M 72 WEJHEROWO M 50 10 5km 00:12:36.42 00:09:42.70 00:22:19.12 PDF PNG
90 216 MEYER-SZARY KRYSTIAN M 73 GDYNIA TRIDEA TEAM/ BIEGAMYRAZEM.PL M 30 20 5km 00:13:08.44 00:09:13.95 00:22:22.39 PDF PNG
91 347 TOCHA KAMIL M 74 RUMIA PARKRUN RUMIA M 12-17 7 5km 00:12:19.69 00:10:04.04 00:22:23.73 PDF PNG
92 335 SZULTK MAGDALENA K 18 GDYNIA K 30 8 5km 00:12:35.64 00:09:49.14 00:22:24.78 PDF PNG
93 378 ZESZUTEK MAKSYMILIAN M 75 POLSKA JEZUICI M 12-17 8 5km 00:12:40.42 00:09:50.65 00:22:31.07 PDF PNG
94 324 SZATKOWSKI MARCIN M 76 GDYNIA ACTIVE FLOW M 12-17 9 5km 00:13:00.34 00:09:31.58 00:22:31.92 PDF PNG
95 320 STROMIDŁO JAN STROMIDŁO M 77 SWARZEWO M 40 22 5km 00:12:26.76 00:10:06.67 00:22:33.43 PDF PNG
96 134 KARSKI MATEUSZ M 78 POGÓRZE M 50 11 5km 00:12:49.68 00:09:44.57 00:22:34.25 PDF PNG
97 133 KAROLEWSKA ANNA K 19 WEJHEROWO K 40 3 5km 00:13:06.07 00:09:32.66 00:22:38.73 PDF PNG
98 31 CHOMA WOJCIECH M 79 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL M 40 23 5km 00:12:41.70 00:09:58.11 00:22:39.81 PDF PNG
99 298 RUTKOWSKI MACIEJ M 80 GDYNIA GALIKTEAM M 50 12 5km 00:13:05.46 00:09:35.42 00:22:40.88 PDF PNG
100 231 MRÓZ MARCIN M 81 GDYNIA M 40 24 5km 00:13:14.42 00:09:26.47 00:22:40.89 PDF PNG
101 232 MRÓZ SEBASTIAN M 82 KŁOMNICE M 40 25 5km 00:13:05.30 00:09:36.40 00:22:41.70 PDF PNG
102 377 WOJTYSIAK NILA K 20 BOJANO KKS SFORA BOJANO K 12-17 3 5km 00:13:12.87 00:09:29.93 00:22:42.80 PDF PNG
103 411 DOMAGAŁA BRUNO ARON M 83 GDYNIA M 30 21 5km 00:13:06.20 00:09:43.47 00:22:49.67 PDF PNG
104 89 GÓRECKI ROMAN M 84 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PL M 50 13 5km 00:13:46.90 00:09:05.13 00:22:52.03 PDF PNG
105 273 PRANGA MONIKA K 21 WEJHEROWO CRIWWRE K 40 4 5km 00:13:11.59 00:09:40.77 00:22:52.36 PDF PNG
106 359 WAŃKOWICZ BOGDAN M 85 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA M 40 26 5km 00:13:47.03 00:09:06.54 00:22:53.57 PDF PNG
107 107 HINCKA MARZENA K 22 GNIEŻDŻEWO BRW WŁADYSŁAWOWO/ PRZYJACIELE W BIEGU K 40 5 5km 00:12:58.77 00:09:57.95 00:22:56.72 PDF PNG
108 57 DOMIAN ARKADIUSZ M 86 REDA SFORA BMK M 30 22 5km 00:12:57.74 00:10:03.32 00:23:01.06 PDF PNG
109 272 POMASKI PAWEŁ M 87 WARSZAWA M 50 14 5km 00:13:17.27 00:09:44.28 00:23:01.55 PDF PNG
110 104 HABAJ PIOTR M 88 GDYNIA M 40 27 5km 00:13:27.14 00:09:35.05 00:23:02.19 PDF PNG
111 346 TOCHA ADAM M 89 RUMIA PARKRUN RUMIA M 12-17 10 5km 00:12:51.97 00:10:10.91 00:23:02.88 PDF PNG
112 280 RAKOWSKI EDWARD M 90 GDYNIA M 50 15 5km 00:13:21.23 00:09:50.14 00:23:11.37 PDF PNG
113 257 PĘŚKO MICHAŁ M 91 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS M 40 28 5km 00:13:06.87 00:10:07.35 00:23:14.22 PDF PNG
114 415 ARTECKI ARKADIUSZ M 92 SOPOT M 40 29 5km 00:12:47.47 00:10:29.88 00:23:17.35 PDF PNG
115 219 MILBROD DARIUSZ M 93 GDYNIA M 40 30 5km 00:13:14.00 00:10:04.47 00:23:18.47 PDF PNG
116 297 RUTKOWSKA IGA K 23 GDYNIA K 18 3 5km 00:13:14.74 00:10:08.14 00:23:22.88 PDF PNG
117 374 WNUK STANISŁAW M 94 WIELKI KLINCZ M 60 1 5km 00:13:10.11 00:10:15.67 00:23:25.78 PDF PNG
118 167 KRUSZYŃSKA MAGDALENA K 24 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA K 40 6 5km 00:13:17.11 00:10:09.74 00:23:26.85 PDF PNG
119 23 BRUCKI ROBERT M 95 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PL M 50 16 5km 00:13:18.18 00:10:11.03 00:23:29.21 PDF PNG
120 382 ZATORSKA KAROLINA K 25 GDYNIA SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM K 30 9 5km 00:13:22.48 00:10:09.29 00:23:31.77 PDF PNG
121 288 ROBAKOWSKI DARIUSZ M 96 GDYNIA M 50 17 5km 00:13:26.48 00:10:06.56 00:23:33.04 PDF PNG
122 158 KOZERSKA‐BULCZAK MAŁGORZATA K 26 STRZEPCZ K 40 7 5km 00:13:19.10 00:10:14.11 00:23:33.21 PDF PNG
123 161 KOZIOŁ KRZYSZTOF M 97 GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY / BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKURWIA M 40 31 5km 00:13:22.66 00:10:13.90 00:23:36.56 PDF PNG
124 406 PILARSKI MARIUSZ M 98 KOSAKOWO M 40 32 5km 00:13:29.64 00:10:14.41 00:23:44.05 PDF PNG
125 2 ALEKSIEJUK ALEKSANDRA K 27 GDYNIA ACTIVE FLOW K 18 4 5km 00:13:30.67 00:10:15.09 00:23:45.76 PDF PNG
126 136 KAZYAKA KATARZYNA K 28 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA K 30 10 5km 00:13:33.88 00:10:12.53 00:23:46.41 PDF PNG
127 255 PAWLAK DEZYDERIA K 29 GDYNIA CTS K 40 8 5km 00:13:39.52 00:10:09.64 00:23:49.16 PDF PNG
128 405 GRABOWSKA AGNIESZKA K 30 GDYNIA I ALO GDYNIA K 40 9 5km 00:13:39.68 00:10:09.86 00:23:49.54 PDF PNG
129 222 MIŁOŚ IZA K 31 GDYNIA ACTIVE FLOW K 12-17 4 5km 00:13:20.44 00:10:29.66 00:23:50.10 PDF PNG
130 130 KALINOWSKI KRZYSZTOF M 99 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA M 40 33 5km 00:13:47.48 00:10:02.75 00:23:50.23 PDF PNG
131 230 MOSZCZYŃSKI RADOSŁAW M 100 GDYNIA ACTIVE FLOW M 40 34 5km 00:13:40.13 00:10:10.67 00:23:50.80 PDF PNG
132 208 MARZEC MILAN M 101 GDYNIA M 18 14 5km 00:13:23.30 00:10:28.08 00:23:51.38 PDF PNG
133 26 BULCZAK KAROL M 102 STRZEPCZ M 40 35 5km 00:13:32.98 00:10:18.52 00:23:51.50 PDF PNG
134 144 KOLIŃSKI TOMASZ M 103 GDYNIA ARLA RUNNING TEAM M 50 18 5km 00:13:52.09 00:10:02.93 00:23:55.02 PDF PNG
135 106 HINCKA JACEK M 104 GNIEŻDŻEWO BRW WŁADYSŁAWOWO/ PRZYJACIELE W BIEGU M 30 23 5km 00:13:45.45 00:10:11.36 00:23:56.81 PDF PNG
136 105 HATŁAS ADAM M 105 GDYNIA M 40 36 5km 00:13:53.95 00:10:03.59 00:23:57.54 PDF PNG
137 34 CHYZIŃSKI GRZEGORZ M 106 RUMIA M 40 37 5km 00:13:54.54 00:10:04.22 00:23:58.76 PDF PNG
138 357 WAŁKOWSKI PATRYK M 107 WEJHEROWO M 18 15 5km 00:14:14.80 00:09:45.48 00:24:00.28 PDF PNG
139 270 POLEJEWSKI MAREK M 108 RUMIA M 40 38 5km 00:13:32.14 00:10:29.17 00:24:01.31 PDF PNG
140 269 POLAK JAREK M 109 KOŚCIERZYNA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM M 30 24 5km 00:13:04.34 00:11:00.31 00:24:04.65 PDF PNG
141 192 LISIECKI TOMASZ M 110 GDYNIA M 50 19 5km 00:14:43.53 00:09:22.64 00:24:06.17 PDF PNG
142 341 TASZAREK JAKUB M 111 GDYNIA M 18 16 5km 00:13:38.00 00:10:28.18 00:24:06.18 PDF PNG
143 141 KLEIN CELIA K 32 LUBAŃ UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO K 12-17 5 5km 00:13:30.87 00:10:35.95 00:24:06.82 PDF PNG
144 221 MIŁOŚ BASIA K 33 GDYNIA ACTIVE FLOW K 30 11 5km 00:13:34.80 00:10:32.46 00:24:07.26 PDF PNG
145 274 PRUS PIOTR M 112 PIERWOSZYNO M 30 25 5km 00:13:54.80 00:10:14.51 00:24:09.31 PDF PNG
146 206 MANTHEY KRZYSZTOF M 113 GDAŃSK R3NO M 50 20 5km 00:13:51.67 00:10:19.98 00:24:11.65 PDF PNG
147 283 REKUS MONIKA K 34 GDANSK FORFIT GDAŃSK K 40 10 5km 00:13:43.60 00:10:33.63 00:24:17.23 PDF PNG
148 375 WOJCIECHOWSKI MAREK M 114 BIAŁYSTOK MARKOWEKADRY.PL / DEFIT RABARBARY321 // ADIDASRUNNERSWARSAW M 30 26 5km 00:13:45.01 00:10:38.58 00:24:23.59 PDF PNG
149 397 ŻELEWSKI DARIUSZ M 115 RUMIA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE M 40 39 5km 00:13:57.50 00:10:29.62 00:24:27.12 PDF PNG
150 276 PRZEWOCKI JANUSZ M 116 GDAŃSK M 30 27 5km 00:14:05.66 00:10:26.61 00:24:32.27 PDF PNG
151 195 LUNKOWSKI BARTŁOMIEJ M 117 GDYNIA XIV LO M 18 17 5km 00:13:17.37 00:11:15.69 00:24:33.06 PDF PNG
152 197 ŁAGUNA EWA K 35 GDAŃSK K 40 11 5km 00:14:03.41 00:10:30.76 00:24:34.17 PDF PNG
153 6 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA K 36 GDYNIA K 40 12 5km 00:14:05.27 00:10:32.30 00:24:37.57 PDF PNG
154 162 KOZŁOWSKA MONIKA K 37 LUBAŃ K 40 13 5km 00:14:05.37 00:10:34.00 00:24:39.37 PDF PNG
155 160 KOZIOŁ DOMINIKA K 38 KWAKOWO K 18 5 5km 00:13:53.03 00:10:49.14 00:24:42.17 PDF PNG
156 168 KRUSZYŃSKI MARCIN M 118 GDYNIA M 40 40 5km 00:14:29.30 00:10:14.02 00:24:43.32 PDF PNG
157 287 RINC MAŁGORZATA K 39 GDYNIA MAMY TO K 30 12 5km 00:14:16.24 00:10:32.69 00:24:48.93 PDF PNG
158 284 RIABUKHA OLEKSANDR M 119 KREMIEŃĆZUK UKRAINA MAMY TO M 30 28 5km 00:14:15.99 00:10:34.29 00:24:50.28 PDF PNG
159 278 RADOMIŃSKI KAMIL M 120 KWIDZYN M 18 18 5km 00:13:46.73 00:11:04.48 00:24:51.21 PDF PNG
160 65 FURCHE BOGUMIŁ M 121 GDYNIA M 30 29 5km 00:14:11.52 00:10:40.42 00:24:51.94 PDF PNG
161 20 BOJAN ANDRZEJ M 122 GDYNIA M 40 41 5km 00:14:27.53 00:10:24.87 00:24:52.40 PDF PNG
162 127 JEŻEWSKA ANNA K 40 WEJHEROWO K 40 14 5km 00:14:10.43 00:10:43.17 00:24:53.60 PDF PNG
163 212 MAZURKIEWICZ ADAM M 123 PŁOCK HYDROMOC PŁOCK M 40 42 5km 00:14:20.00 00:10:37.99 00:24:57.99 PDF PNG
164 323 SZAJERKA KRZYSZTOF M 124 RUMIA M 60 2 5km 00:13:51.28 00:11:08.13 00:24:59.41 PDF PNG
165 334 SZULIMOWICZ MACIEJ M 125 GDANSKA BIEGUN OCR TEAM M 50 21 5km 00:13:58.86 00:11:01.80 00:25:00.66 PDF PNG
166 159 KOZIOŁ ADRIAN M 126 KWAKOWO M 18 19 5km 00:13:53.23 00:11:12.01 00:25:05.24 PDF PNG
167 74 GĄSKA MACIEJ M 127 GDYNIA PĘDZĄCE ŚLIMAKI M 40 43 5km 00:14:01.03 00:11:07.73 00:25:08.76 PDF PNG
168 73 GARSKA MONIKA K 41 GDYNIA K 30 13 5km 00:25:15.24 00:00:02.20 00:25:17.44 PDF PNG
169 348 TOCHA SEBASTIAN M 128 RUMIA PARKRUN RUMIA M 40 44 5km 00:14:14.05 00:11:03.39 00:25:17.44 PDF PNG
170 70 GAŁUSZYŃSKA KASIA K 42 GDYNIA ACTIVE FLOW K 30 14 5km 00:14:25.10 00:10:54.29 00:25:19.39 PDF PNG
171 71 GAŁUSZYŃSKI ŁUKASZ M 129 GDYNIA ACTIVE FLOW M 30 30 5km 00:14:25.19 00:10:55.32 00:25:20.51 PDF PNG
172 209 MASŁOWSKI DORIAN M 130 GDYNIA M 40 45 5km 00:14:33.51 00:10:49.33 00:25:22.84 PDF PNG
173 393 ZWIEWKA SEBASTIAN M 131 GDAŃSK M 30 31 5km 00:14:07.05 00:11:23.83 00:25:30.88 PDF PNG
174 205 MAJSTEREK MARCIN M 132 GDYNIA MAMY TO M 40 46 5km 00:14:27.76 00:11:05.16 00:25:32.92 PDF PNG
175 56 DOKRZEWSKA KATARZYNA K 43 GDYNIA ADIDAS RUNNERS TRICITY K 30 15 5km 00:14:24.14 00:11:11.76 00:25:35.90 PDF PNG
176 319 STEMPCZYŃSKA JUSTYNA K 44 GDAŃSK BIEGUN OCR TEAM K 50 1 5km 00:14:10.59 00:11:28.83 00:25:39.42 PDF PNG
177 44 DALECKA DOROTA K 45 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL K 40 15 5km 00:15:16.85 00:10:22.74 00:25:39.59 PDF PNG
178 87 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ M 133 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA M 40 47 5km 00:15:16.56 00:10:23.18 00:25:39.74 PDF PNG
179 379 WOLSZON DAMIAN M 134 GDYNIA M 30 32 5km 00:14:31.19 00:11:23.06 00:25:54.25 PDF PNG
180 366 WICHER GRZESIEK M 135 GDAŃSK TEAM DZIK/A M 50 22 5km 00:14:56.14 00:11:15.33 00:26:11.47 PDF PNG
181 302 SAWICZ CIESIELSKA IZA K 46 GDYNIA TEAM DZIK/A K 50 2 5km 00:14:56.00 00:11:15.54 00:26:11.54 PDF PNG
182 40 CZERAN DAGMARA K 47 GDYNIA K 18 6 5km 00:14:32.77 00:11:40.85 00:26:13.62 PDF PNG
183 385 ZBOROWSKI ARKADIUSZ M 136 RUMIA REWA 12:15 M 60 3 5km 00:15:13.33 00:11:03.54 00:26:16.87 PDF PNG
184 235 NIEDROWSKI LESZEK M 137 ROTMANKA M 30 33 5km 00:14:30.40 00:11:49.59 00:26:19.99 PDF PNG
185 407 BRATOS JUSTYNA K 48 GDYNIA K 30 16 5km 00:14:33.26 00:11:48.34 00:26:21.60 PDF PNG
186 200 ŁĄTKOWSKI JERZY M 138 GDYNIA M 40 48 5km 00:15:02.77 00:11:20.57 00:26:23.34 PDF PNG
187 310 SKRZYPEK KLAUDIA K 49 GDYNIA ENERGA CHECZ GDYNIA K 12-17 6 5km 00:15:07.38 00:11:20.63 00:26:28.01 PDF PNG
188 131 KAPITAN MACIEJ M 139 GDYNIA BOSMAN M 50 23 5km 00:15:16.90 00:11:12.70 00:26:29.60 PDF PNG
189 400 ŻÓRAW ADAM M 140 GDYNIA M 30 34 5km 00:14:23.55 00:12:08.06 00:26:31.61 PDF PNG
190 277 PYĆ DOMINIKA K 50 GDYNIA K 18 7 5km 00:14:56.59 00:11:38.63 00:26:35.22 PDF PNG
191 299 RYMARZ PAULINA K 51 BOJANO K 30 17 5km 00:15:20.35 00:11:16.49 00:26:36.84 PDF PNG
192 84 GOSTKOWSKA JOANNA K 52 GDYNIA K 18 8 5km 00:14:38.33 00:12:02.62 00:26:40.95 PDF PNG
193 67 GAJDA ANNA K 53 GDYNIA K 50 3 5km 00:15:12.84 00:11:32.77 00:26:45.61 PDF PNG
194 252 PASZKE ŁUKASZ M 141 PRZETOCZYNO LUK-CONNECT TRI TEAM M 30 35 5km 00:15:31.96 00:11:15.63 00:26:47.59 PDF PNG
195 363 WASILEWSKI MARCIN M 142 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM M 40 49 5km 00:15:42.25 00:11:14.24 00:26:56.49 PDF PNG
196 126 JEZIORSKI MACIEJ M 143 GDYNIA DEFIT RABARBARY321 M 40 50 5km 00:15:32.61 00:11:29.34 00:27:01.95 PDF PNG
197 199 ŁAZAR KAROLINA K 54 ŁĘCZYCE K 30 18 5km 00:15:33.39 00:11:28.99 00:27:02.38 PDF PNG
198 14 BIELIŃSKI DOMINIK M 144 NOWE M 30 36 5km 00:15:50.93 00:11:16.66 00:27:07.59 PDF PNG
199 138 KEMPCZYŃSKI PIOTR M 145 REDA SKLEP BIEGACZA GDAŃSK M 50 24 5km 00:15:42.66 00:11:25.59 00:27:08.25 PDF PNG
200 61 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 146 RUMIA M 40 51 5km 00:15:45.89 00:11:24.87 00:27:10.76 PDF PNG
201 60 DYDYMSKA MONIKA K 55 RUMIA K 40 16 5km 00:15:46.28 00:11:24.49 00:27:10.77 PDF PNG
202 117 JANIK DANIEL M 147 SOPOT MOT MROWISKO M 12-17 11 5km 00:16:09.77 00:11:01.24 00:27:11.01 PDF PNG
203 111 HUCISKO NATANIEL M 148 SOPOT MOT MROWISKO M 12-17 12 5km 00:16:09.32 00:11:03.58 00:27:12.90 PDF PNG
204 314 SOCHA DOROTA K 56 GDYNIA K 40 17 5km 00:15:14.70 00:12:02.34 00:27:17.04 PDF PNG
205 125 JELIŃSKI SEBASTIAN M 149 WROCŁAW M 40 52 5km 00:15:52.81 00:11:28.45 00:27:21.26 PDF PNG
206 173 DUNASZEWSKI WOJTEK M 150 WARSZAWA M 40 53 5km 00:15:38.56 00:11:44.60 00:27:23.16 PDF PNG
207 188 LEPA-ROMAN MAGDALENA K 57 BOLSZEWO K 40 18 5km 00:15:22.28 00:12:03.99 00:27:26.27 PDF PNG
208 305 SEKUŁA RAFAŁ M 151 GDAŃSK M 18 20 5km 00:14:45.62 00:12:41.64 00:27:27.26 PDF PNG
209 114 JACHOWICZ ADAM M 152 GDYNIA M 18 21 5km 00:16:29.10 00:10:58.90 00:27:28.00 PDF PNG
210 318 STEINKA JUSTYNA K 58 ŁĘGOWO TEAM TAPFLO K 30 19 5km 00:16:38.44 00:10:50.41 00:27:28.85 PDF PNG
211 202 ŁUCZAK TOMASZ M 153 GDYNIA M 30 37 5km 00:14:42.69 00:12:49.28 00:27:31.97 PDF PNG
212 265 PLUTOWSKA BARBARA K 59 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 30 20 5km 00:16:38.26 00:10:53.98 00:27:32.24 PDF PNG
213 174 KRZYSZKOWSKI MACIEJ M 154 GDYNIA KRZYŚ M 50 25 5km 00:15:52.06 00:11:49.06 00:27:41.12 PDF PNG
214 38 CYROCKA AGNIESZKA K 60 GDAŃSK ESJA TEAM K 40 19 5km 00:15:48.56 00:11:54.02 00:27:42.58 PDF PNG
215 226 MITRUS SYLWIA K 61 SUCHY DWÓR ESJA TEAM K 30 21 5km 00:15:47.73 00:11:55.01 00:27:42.74 PDF PNG
216 151 KORPAS EWA K 62 PRUSZCZ GDAŃSKI KUNDY PORTOWE K 40 20 5km 00:15:57.63 00:11:47.06 00:27:44.69 PDF PNG
217 154 KOŚCIŃSKI PATRYK M 155 POZEZDRZE AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ M 18 22 5km 00:15:57.47 00:11:48.46 00:27:45.93 PDF PNG
218 313 SŁUPSKI ADAM M 156 SOPOT MOT MROWISKO M 12-17 13 5km 00:16:12.40 00:11:33.80 00:27:46.20 PDF PNG
219 240 OGONOWSKI MICHAŁ M 157 GDYNIA AKADEMIA SPORTU MEDYK M 40 54 5km 00:15:54.98 00:11:51.66 00:27:46.64 PDF PNG
220 116 JANECZEK DAMIAN M 158 TCZEW M 30 38 5km 00:16:00.09 00:11:48.50 00:27:48.59 PDF PNG
221 271 POŁACZEK MARCIN M 159 TCZEW BIEGAM ŻE PIĆ BROWARY M 30 39 5km 00:16:00.17 00:11:49.14 00:27:49.31 PDF PNG
222 358 WANGLER TOMASZ M 160 GDYNIA MAMY TO M 40 55 5km 00:16:45.19 00:11:05.24 00:27:50.43 PDF PNG
223 37 CIEŚLUKOWSKA AGATA K 63 GDYBIA K 30 22 5km 00:16:14.88 00:11:35.98 00:27:50.86 PDF PNG
224 266 POBŁOCKA PAULA K 64 GDAŃSK K 30 23 5km 00:15:56.19 00:11:55.46 00:27:51.65 PDF PNG
225 176 KUCHCIŃSKI KRYSTIAN M 161 GDYNIA M 40 56 5km 00:15:35.14 00:12:17.49 00:27:52.63 PDF PNG
226 103 GWOZDECKA KATARZYNA K 65 GDYNIA K 30 24 5km 00:15:55.90 00:11:56.86 00:27:52.76 PDF PNG
227 267 POBŁOCKI ADAM M 162 MŚCISZEWICE M 30 40 5km 00:15:56.24 00:11:57.32 00:27:53.56 PDF PNG
228 59 DUNIA WOJCIECH M 163 GDYNIA MAMY TO M 40 57 5km 00:16:45.41 00:11:10.96 00:27:56.37 PDF PNG
229 376 WOJTOWICZ MARCIN M 164 GDYNIA MAMY TO M 40 58 5km 00:16:45.21 00:11:11.76 00:27:56.97 PDF PNG
230 28 BUSZMANN TOMASZ M 165 REDA PROJEKT 1000 UP M 40 59 5km 00:16:29.28 00:11:28.10 00:27:57.38 PDF PNG
231 304 SCHULZ RADEK M 166 SIEROSŁAW 3:33 TEAM M 50 26 5km 00:16:11.35 00:11:50.80 00:28:02.15 PDF PNG
232 140 KIT DAWID M 167 GDAŃSK M 30 41 5km 00:15:50.11 00:12:13.00 00:28:03.11 PDF PNG
233 399 ŻÓŁĆ SEBASTIAN M 168 ZBYCHOWO ŻÓŁĆ M 40 60 5km 00:16:02.24 00:12:01.80 00:28:04.04 PDF PNG
234 398 ŻÓŁĆ BEATA K 66 ZBYCHOWO ŻÓŁĆ K 40 21 5km 00:16:02.52 00:12:01.77 00:28:04.29 PDF PNG
235 13 BIAŁEK MICHAŁ BIAŁEK M 169 GDYNIA M 30 42 5km 00:15:54.74 00:12:13.34 00:28:08.08 PDF PNG
236 409 MARTUSEWICZ EWA K 67 K 40 22 5km 00:15:58.36 00:12:12.58 00:28:10.94 PDF PNG
237 408 MARTUSEWICZ GUSTAW M 170 GDYNIA M 70+ 1 5km 00:15:58.77 00:12:13.17 00:28:11.94 PDF PNG
238 331 SZREDER KAROLINA K 68 ŻELISTRZEWO WŁÓCZYMORDY K 30 25 5km 00:16:46.52 00:11:25.71 00:28:12.23 PDF PNG
239 301 SADOWSKI PIOTR M 171 RUMIA MŁODE DZIKI RUNEDA M 40 61 5km 00:16:10.49 00:12:03.77 00:28:14.26 PDF PNG
240 383 ZAWADZKA MARTA K 69 GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY K 18 9 5km 00:16:12.32 00:12:03.41 00:28:15.73 PDF PNG
241 16 BIESZK MONIKA K 70 RUMIA MŁODE DZIKI RUNEDA K 40 23 5km 00:16:12.71 00:12:04.22 00:28:16.93 PDF PNG
242 148 KOŃCZAL ARTUR M 172 KOSAKOWO NAVY M 50 27 5km 00:15:56.85 00:12:24.72 00:28:21.57 PDF PNG
243 218 MIERZEJEWSKA JULIA K 71 SOPOT MOT MROWISKO K 12-17 7 5km 00:16:12.94 00:12:09.70 00:28:22.64 PDF PNG
244 327 SZCZYGIEL PRZEMYSLAW M 173 GDANSK M 30 43 5km 00:16:12.46 00:12:11.62 00:28:24.08 PDF PNG
245 24 BRZUCHALSKI DAWID M 174 RUMIA PRIMO TEAM M 18 23 5km 00:15:27.59 00:12:59.11 00:28:26.70 PDF PNG
246 336 SZULTK PIOTR M 175 GDYNIA M 50 28 5km 00:16:01.56 00:12:26.13 00:28:27.69 PDF PNG
247 227 MITURA ZUZKA K 72 RUMIA PARKRUN RUMIA K 12-17 8 5km 00:16:31.04 00:11:57.49 00:28:28.53 PDF PNG
248 165 KRASIŃSKA-MITURA EWA K 73 RUMIA PARKRUN RUMIA K 40 24 5km 00:16:30.64 00:11:59.56 00:28:30.20 PDF PNG
249 81 GOŁOS MICHAŁ M 176 GDYNIA TRIGO GDYNIA M 50 29 5km 00:16:38.96 00:11:52.06 00:28:31.02 PDF PNG
250 402 SUCHODOLSKA ANNA K 74 LĘBORK K 30 26 5km 00:15:48.33 00:12:43.73 00:28:32.06 PDF PNG
251 241 ORLEAN TOMASZ M 177 GDYNIA JUSTSAILINGON M 40 62 5km 00:16:11.88 00:12:20.30 00:28:32.18 PDF PNG
252 121 JANTOWSKI ZBIGNIEW M 178 REDA M 50 30 5km 00:16:30.62 00:12:02.60 00:28:33.22 PDF PNG
253 328 SZETELA EMILIA K 75 SOPOT ENERGA CHECZ GDYNIA K 12-17 9 5km 00:16:23.87 00:12:09.59 00:28:33.46 PDF PNG
254 171 KRZEMIŃSKA OLA K 76 GDYNIA K 18 10 5km 00:16:32.92 00:12:08.94 00:28:41.86 PDF PNG
255 78 GOGOLEWSKI MICHAŁ M 179 POGÓRZE M 40 63 5km 00:15:37.71 00:13:05.10 00:28:42.81 PDF PNG
256 370 WIŚNIEWSKA EWA K 77 RUMIA K 40 25 5km 00:16:37.91 00:12:06.29 00:28:44.20 PDF PNG
257 380 ZAJĄC PIOTR M 180 RUMIA M 40 64 5km 00:16:37.02 00:12:07.61 00:28:44.63 PDF PNG
258 113 JABŁOŃSKI RYSZARD M 181 GDYNIA FITNESSFITBACK M 50 31 5km 00:15:53.85 00:12:51.99 00:28:45.84 PDF PNG
259 9 BAHDANAVA IRYNA K 78 GDYNIA K 40 26 5km 00:16:44.42 00:12:02.81 00:28:47.23 PDF PNG
260 94 GRAL KATARZYNA K 79 GDYNIA WŁÓCZYMORDY K 50 4 5km 00:16:48.75 00:11:59.05 00:28:47.80 PDF PNG
261 92 GRABOWSKA AGNIESZKA K 80 REDA MŁODE DZIKI RUNEDA K 40 27 5km 00:16:55.04 00:11:54.79 00:28:49.83 PDF PNG
262 322 SUJKOWSKI RYSZARD M 182 KOSTKOWO WOLF TEAM M 50 32 5km 00:16:55.30 00:11:54.58 00:28:49.88 PDF PNG
263 115 JACHOWICZ DARIUSZ M 183 GDYNIA M 60 4 5km 00:16:41.92 00:12:13.96 00:28:55.88 PDF PNG
264 229 MOGIŁKA ALEKSANDER M 184 GDYNIA M 30 44 5km 00:16:41.22 00:12:18.88 00:29:00.10 PDF PNG
265 99 GRZECHNIK ROMAN M 185 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL M 70+ 2 5km 00:16:56.52 00:12:06.71 00:29:03.23 PDF PNG
266 46 DĄBROWSKI PIOTR M 186 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL M 50 33 5km 00:16:56.67 00:12:06.57 00:29:03.24 PDF PNG
267 112 IMIANOWSKI JERZY M 187 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL M 60 5 5km 00:16:56.35 00:12:07.33 00:29:03.68 PDF PNG
268 5 ARCIUCH ŻANETTA K 81 GDYNIA K 40 28 5km 00:16:57.48 00:12:08.72 00:29:06.20 PDF PNG
269 77 GŁUCHOWSKA AGATA K 82 GDYNIA K 50 5 5km 00:16:57.53 00:12:08.89 00:29:06.42 PDF PNG
270 43 ĆWIKAŁOWSKI WALDEMAR M 188 GDYNIA M 60 6 5km 00:17:00.05 00:12:07.99 00:29:08.04 PDF PNG
271 132 KAPITAN RADOSŁAW M 189 GDYNIA SP 40 GDYNIA M 12-17 14 5km 00:16:04.00 00:13:05.64 00:29:09.64 PDF PNG
272 275 PRUSZYNSKA DALIA K 83 GDYNIA K 30 27 5km 00:16:55.15 00:12:14.92 00:29:10.07 PDF PNG
273 245 ORZECHOWSKI KRZYSZTOF M 190 GDYNIA M 30 45 5km 00:16:54.67 00:12:16.36 00:29:11.03 PDF PNG
274 50 DMOCHOWSKA JULITA K 84 RYBNO K 50 6 5km 00:16:24.82 00:12:47.62 00:29:12.44 PDF PNG
275 139 KIERZNIKOWICZ RADOSŁAW M 191 WEJHEROWO LUK-CONNECT TRITEAM M 30 46 5km 00:16:21.04 00:12:51.91 00:29:12.95 PDF PNG
276 395 ŻABIŃSKI SEBASTIAN M 192 POGÓRZE M 40 65 5km 00:16:31.45 00:12:48.24 00:29:19.69 PDF PNG
277 390 ZIĘKIEWICZ MARCIN M 193 GDAŃSK LEŚNA WATAHA M 30 47 5km 00:17:26.29 00:11:55.17 00:29:21.46 PDF PNG
278 172 KRZEMIŃSKI MACIEJ M 194 GDYNIA AP KP GDYNIA M 12-17 15 5km 00:19:32.77 00:09:50.27 00:29:23.04 PDF PNG
279 64 FORMELA KATARZYNA K 85 MARSZEWSKA GÓRA K 30 28 5km 00:16:50.61 00:12:33.87 00:29:24.48 PDF PNG
280 93 GRABOWSKI KRZYSZTOF M 195 REDA RUNEDA MŁODE DZIKI M 40 66 5km 00:17:44.49 00:11:44.15 00:29:28.64 PDF PNG
281 80 GOŁOS MAGDALENA K 86 GDYNIA K 40 29 5km 00:16:38.52 00:12:50.69 00:29:29.21 PDF PNG
282 279 RADZIEŃSKA KAMILA K 87 GDYNIA LESZCZYNKI BIEGAJĄ K 40 30 5km 00:17:32.47 00:11:57.94 00:29:30.41 PDF PNG
283 53 DOBROWOLSKA DOROTA K 88 SOPOT ACTIVE FLOW K 40 31 5km 00:17:04.79 00:12:27.03 00:29:31.82 PDF PNG
284 387 ZIELIŃSKI ŁUKASZ M 196 OKSYWIE ACTIVE FLOW M 30 48 5km 00:17:04.52 00:12:28.45 00:29:32.97 PDF PNG
285 33 CHUTEK DOROTA K 89 GDYNIA AKADEMIA ZDROWIA RUMIA K 50 7 5km 00:16:27.76 00:13:08.77 00:29:36.53 PDF PNG
286 36 CIELECKA OLIWIA K 90 WEJHEROWO ENERGA CHECZ GDYNIA K 12-17 10 5km 00:16:47.30 00:12:49.29 00:29:36.59 PDF PNG
287 396 ŻELEWSKA ALEKSANDRA K 91 RUMIA PZDR REDA K 12-17 11 5km 00:16:23.51 00:13:13.51 00:29:37.02 PDF PNG
288 389 ZIĘKIEWICZ ALEKSANDRA K 92 GDAŃSK LEŚNA WATAHA K 18 11 5km 00:17:26.23 00:12:13.01 00:29:39.24 PDF PNG
289 258 PIELACHOWSKA AGATA K 93 GDYNIA K 40 32 5km 00:16:43.23 00:12:59.89 00:29:43.12 PDF PNG
290 339 SZYIŃSKA ALICJA SZYIŃSKA K 94 WROCŁAW K 30 29 5km 00:16:54.12 00:12:51.97 00:29:46.09 PDF PNG
291 98 ROŚCISZEWSKA JULIA K 95 TUCHOM LUK-CONNECT TRI TEAM K 18 12 5km 00:17:27.69 00:12:19.69 00:29:47.38 PDF PNG
292 303 SCHULZ BEATA K 96 SIEROSŁAW 3:33 TEAM K 50 8 5km 00:17:26.54 00:12:23.67 00:29:50.21 PDF PNG
293 128 JĘDRA PIOTR M 197 GDAŃSK M 30 49 5km 00:17:06.21 00:12:48.49 00:29:54.70 PDF PNG
294 352 TRUSZCZYŃSKA JOANNA TRUSZCZYŃSKA K 97 GDYNIA K 50 9 5km 00:17:24.27 00:12:38.89 00:30:03.16 PDF PNG
295 294 ROZENKIEWICZ WALDEMAR M 198 GDYNIA BUSHIDO M 60 7 5km 00:17:31.08 00:12:38.08 00:30:09.16 PDF PNG
296 246 OSOWSKA ANNA K 98 GDYNIA MARKA WŁASNA :) K 40 33 5km 00:17:31.63 00:12:37.70 00:30:09.33 PDF PNG
297 110 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA K 99 GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K 40 34 5km 00:17:40.50 00:12:31.35 00:30:11.85 PDF PNG
298 1 ADAMOWICZ KATARZYNA K 100 GDYNIA K 30 30 5km 00:17:37.30 00:12:35.07 00:30:12.37 PDF PNG
299 204 MAJSTEREK KAROLINA K 101 GDYNIA MAMY TO K 40 35 5km 00:17:40.30 00:12:34.99 00:30:15.29 PDF PNG
300 95 GROCHOWSKA-MEJER PATRYCJA K 102 GDYNIA BUBU K 30 31 5km 00:16:47.64 00:13:27.92 00:30:15.56 PDF PNG
301 12 BEMOWSKA DOROTA K 103 REDA K 40 36 5km 00:17:44.10 00:12:33.41 00:30:17.51 PDF PNG
302 156 KOTUŁA ANDRZEJ M 199 SZCZENURZE SZCZENURZE TEAM M 60 8 5km 00:17:30.52 00:12:49.87 00:30:20.39 PDF PNG
303 388 ZIEMIASZEWSKI PRZEMYSŁAW M 200 PRUSZCZ GDAŃSKI BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM M 30 50 5km 00:16:53.87 00:13:31.65 00:30:25.52 PDF PNG
304 307 SIEMIŃSKI JERZY M 201 GDAŃSK ARCON M 60 9 5km 00:17:21.16 00:13:20.08 00:30:41.24 PDF PNG
305 52 DOBROWOLSKA DALIA K 104 SOPOT ACTIVE FLOW K 12-17 12 5km 00:17:02.76 00:13:39.47 00:30:42.23 PDF PNG
306 190 LEWIŃSKA-WARSZAWSKA KATARZYNA K 105 GDYNIA K 40 37 5km 00:17:35.98 00:13:09.28 00:30:45.26 PDF PNG
307 360 WARSZAWSKI FILIP M 202 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL M 40 67 5km 00:17:36.09 00:13:09.45 00:30:45.54 PDF PNG
308 243 ORŁOWSKA DOROTA K 106 POGÓRZE AKADEMIA ZDROWIA RUMIA K 40 38 5km 00:16:59.12 00:13:53.59 00:30:52.71 PDF PNG
309 315 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA K 107 GDYNIA K 40 39 5km 00:17:45.60 00:13:11.20 00:30:56.80 PDF PNG
310 146 KONOPKA PAWEŁ M 203 GDYNIA M 30 51 5km 00:17:45.66 00:13:11.15 00:30:56.81 PDF PNG
311 153 KOSEDA GRZEGORZ M 204 BYDGOSZCZ M 40 68 5km 00:17:17.53 00:13:41.43 00:30:58.96 PDF PNG
312 164 KRAMIN LARYSA K 108 GDYNIA K 40 40 5km 00:17:28.98 00:13:36.08 00:31:05.06 PDF PNG
313 54 DOBRZYŃSKA JOANNA K 109 GDYNIA K 40 41 5km 00:18:33.96 00:12:35.39 00:31:09.35 PDF PNG
314 317 STEFAŃSKA BOŻENA K 110 GDYNIA K 50 10 5km 00:17:25.44 00:13:44.68 00:31:10.12 PDF PNG
315 152 KORSAK PRZEMYSŁAW M 205 GDYNIA M 50 34 5km 00:18:26.81 00:12:44.69 00:31:11.50 PDF PNG
316 300 SADOWSKA EWELINA K 111 GDYNIA K 30 32 5km 00:17:39.62 00:13:33.25 00:31:12.87 PDF PNG
317 250 PASIKOWSKA MIRELLA K 112 GDYNIA K 40 42 5km 00:17:57.18 00:13:22.31 00:31:19.49 PDF PNG
318 289 RODZIEWICZ JACEK M 206 GDYNIA M 50 35 5km 00:18:06.43 00:13:19.97 00:31:26.40 PDF PNG
319 194 LOSKA IGA K 113 GDYNIA K 40 43 5km 00:18:06.42 00:13:20.08 00:31:26.50 PDF PNG
320 82 GOŁOS NATALIA K 114 GDYNIA TRIGO GDYNIA K 18 13 5km 00:17:52.17 00:13:41.22 00:31:33.39 PDF PNG
321 120 JANTOWSKA MAŁGORZATA K 115 REDA K 50 11 5km 00:18:01.80 00:13:33.28 00:31:35.08 PDF PNG
322 306 SERDAK ALICJA K 116 GDYNIA K 30 33 5km 00:18:09.63 00:13:28.46 00:31:38.09 PDF PNG
323 183 KURAŚ BEATA K 117 GDAŃSK SFORA BMK K 40 44 5km 00:17:50.27 00:13:50.18 00:31:40.45 PDF PNG
324 210 MAZUR GABRIELA K 118 GDYNIA K 50 12 5km 00:18:09.11 00:13:35.94 00:31:45.05 PDF PNG
325 189 LEWANDOWSKI BARTOSZ M 207 BYTÓW M 30 52 5km 00:17:34.88 00:14:13.71 00:31:48.59 PDF PNG
326 11 BARANOWSKI MAREK M 208 KOSAKOWO M 50 36 5km 00:18:45.61 00:13:11.88 00:31:57.49 PDF PNG
327 251 PASIKOWSKI MARIUSZ M 209 GDYNIA M 50 37 5km 00:17:58.81 00:14:14.46 00:32:13.27 PDF PNG
328 259 PIETRZAK MIKOŁAJ M 210 GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 M 12-17 16 5km 00:18:46.47 00:13:30.04 00:32:16.51 PDF PNG
329 367 WIELGOS JOANNA K 119 GDYNIA K 40 45 5km 00:18:25.47 00:13:51.40 00:32:16.87 PDF PNG
330 254 PATEK SYLWIA K 120 ZBYCHOWO K 40 46 5km 00:18:41.38 00:13:46.33 00:32:27.71 PDF PNG
331 25 BUCZKO EWELINA K 121 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K 30 34 5km 00:18:41.35 00:13:47.14 00:32:28.49 PDF PNG
332 238 OBORSKA ANNA K 122 GDYNIA K 18 14 5km 00:18:47.93 00:13:41.49 00:32:29.42 PDF PNG
333 353 TRZASKOWSKI BARTŁOMIEJ M 211 GDAŃSK M 30 53 5km 00:17:49.41 00:14:42.09 00:32:31.50 PDF PNG
334 309 SKOCKA ANIA K 123 GDYNIA PARKRUN RUMIA K 50 13 5km 00:18:56.80 00:13:40.72 00:32:37.52 PDF PNG
335 224 MIRUSZEWSKA MAGDALENA K 124 GDYNIA K 30 35 5km 00:18:50.32 00:13:48.60 00:32:38.92 PDF PNG
336 150 KOPER ARTUR M 212 BAŁDOWO M 30 54 5km 00:19:23.17 00:13:18.74 00:32:41.91 PDF PNG
337 149 KOPER ANTONINA K 125 BAŁDOWO K 30 36 5km 00:19:23.03 00:13:23.55 00:32:46.58 PDF PNG
338 102 GUMIENNY MACIEJ M 213 BYDGOSZCZ M 40 69 5km 00:18:57.10 00:13:58.91 00:32:56.01 PDF PNG
339 155 KOTARSKA MAŁGORZATA K 126 GDYNIA K 40 47 5km 00:18:20.30 00:15:01.67 00:33:21.97 PDF PNG
340 30 CHLIPAŁA ALEKSANDRA K 127 GDYNIA K 40 48 5km 00:19:12.91 00:14:09.34 00:33:22.25 PDF PNG
341 184 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 214 GDAŃSK KLUB EMERYTA M 70+ 3 5km 00:18:33.31 00:14:51.54 00:33:24.85 PDF PNG
342 182 KURAJK MARIAN M 215 GDANSK M 60 10 5km 00:18:54.20 00:14:52.52 00:33:46.72 PDF PNG
343 253 PASZKE NIKODEM M 216 PRZETOCZYNO LUK-CONNECT TRI TEAM M 12-17 17 5km 00:18:51.22 00:15:00.92 00:33:52.14 PDF PNG
344 32 CHRZAN ALEKSANDER M 217 GDYNIA M 40 70 5km 00:19:13.42 00:14:40.87 00:33:54.29 PDF PNG
345 211 MAZUR PIOTR M 218 GDYNIA M 50 38 5km 00:19:30.80 00:14:44.23 00:34:15.03 PDF PNG
346 220 MILBROD MAGDA K 128 GDYNIA K 40 49 5km 00:19:46.88 00:14:37.78 00:34:24.66 PDF PNG
347 244 ORŁOWSKI PIOTR M 219 GDYNIA M 30 55 5km 00:20:10.30 00:14:27.37 00:34:37.67 PDF PNG
348 69 JĘDRZEJAK MAGDALENA K 129 GDYNIA SĄ WOLNIEJSI K 40 50 5km 00:20:09.58 00:14:28.39 00:34:37.97 PDF PNG
349 97 GRUBE BARTOSZ M 220 GDYNIA SUT - STRASZYN ULTRA TEAM M 30 56 5km 00:19:42.36 00:15:06.66 00:34:49.02 PDF PNG
350 242 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 221 GDYNIA BIEGAJĄCE GDYNIA M 70+ 4 5km 00:20:09.18 00:15:06.33 00:35:15.51 PDF PNG
351 49 DEPCZYŃSKI RAFAŁ M 222 GDYNIA FUNDACJA PRO VETERANI M 50 39 5km 00:20:12.33 00:15:41.27 00:35:53.60 PDF PNG
352 350 TOWARNICKA IZABELA K 130 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE K 50 14 5km 00:20:54.52 00:15:52.43 00:36:46.95 PDF PNG
353 175 KUC MICHAŁ M 223 GDYNIA M 18 24 5km 00:20:56.07 00:16:31.75 00:37:27.82 PDF PNG
354 68 GALEK TOMASZ M 224 GDYNIA M 40 71 5km 00:20:55.59 00:16:41.58 00:37:37.17 PDF PNG
355 17 BISKO KAROLINA K 131 GDYNIA K 30 37 5km 00:21:15.08 00:16:24.55 00:37:39.63 PDF PNG
356 281 RAWDANOWICZ MARZENA K 132 GDYNIA K 50 15 5km 00:21:57.33 00:16:05.68 00:38:03.01 PDF PNG
357 201 ŁUBKOWSKA GRAŹYNA K 133 GDAŃSK K 70+ 1 5km 00:21:49.43 00:16:54.57 00:38:44.00 PDF PNG
358 101 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K 134 GDYNIA K 40 51 5km 00:21:48.46 00:16:57.21 00:38:45.67 PDF PNG
359 371 WIŚNIEWSKA SANDRA K 135 GDYNIA K 30 38 5km 00:22:08.46 00:17:29.69 00:39:38.15 PDF PNG
360 181 KURAJK EWA K 136 GDANSK K 60 1 5km 00:22:50.55 00:16:51.48 00:39:42.03 PDF PNG
361 260 PIETRZAK WIESŁAW M 225 GDYNIA M 40 72 5km 00:23:03.37 00:16:48.21 00:39:51.58 PDF PNG
362 365 WAWRZYNIAK ANNA K 137 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE K 50 16 5km 00:22:57.95 00:16:54.96 00:39:52.91 PDF PNG
363 47 DEIK ELŻBIETA K 138 PRZYJAŹŃ K 70+ 2 5km 00:22:42.76 00:17:52.03 00:40:34.79 PDF PNG
364 63 FARON MONIKA K 139 GDYNIA ESJA TEAM K 40 52 5km 00:24:16.55 00:17:16.07 00:41:32.62 PDF PNG
365 45 DALECKI PRZEMYSŁAW M 226 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM M 50 40 5km 00:24:16.92 00:17:15.95 00:41:32.87 PDF PNG
366 316 SORN ŁUKASZ M 227 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA/CBL/BIEGAMYRAZEM.PL M 30 57 5km 00:23:12.60 00:18:21.30 00:41:33.90 PDF PNG
367 414 MILKOWSKI MARIUSZ M 228 GDYNIA M 50 41 5km 00:23:23.53 00:18:19.23 00:41:42.76 PDF PNG
368 22 BOZA BEATA K 140 GDYNIA/CHŁAPOWO K 50 17 5km 00:25:07.76 00:16:38.54 00:41:46.30 PDF PNG
369 179 KUNC MONIKA K 141 GDYNIA K 50 18 5km 00:24:07.48 00:17:50.65 00:41:58.13 PDF PNG
370 392 ZWIERZ ANDRZEJ M 229 GDYNIA FUNDACJA PRO VETERANI M 60 11 5km 00:24:08.40 00:17:50.06 00:41:58.46 PDF PNG
371 404 BRZÓZKA ALINA K 142 GDYNIA K 60 2 5km 00:25:07.02 00:18:26.43 00:43:33.45 PDF PNG
372 203 MAJNA KAZIMIERZ M 230 GDYNIA PARKRUN GDYNIA M 70+ 5 5km 00:25:05.43 00:18:32.04 00:43:37.47 PDF PNG
373 249 PARTYKA AGNIESZKA K 143 GDYNIA K 40 53 5km 00:25:06.72 00:18:39.46 00:43:46.18 PDF PNG
374 264 PIOTROWSKI MAREK M 231 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM M 60 12 5km 00:26:07.21 00:19:59.46 00:46:06.67 PDF PNG
375 372 WITT HENRYK M 232 SOPOT NORBSOFT M 70+ 6 5km 00:27:00.33 00:19:12.17 00:46:12.50 PDF PNG
376 248 PAŁASZ EDMUND M 233 RUMIA M 70+ 7 5km 00:28:24.13 00:21:46.23 00:50:10.36 PDF PNG
377 178 KULCZYCKI JAN M 234 GDAŃSK NW CZŁAPSKI TEAM M 70+ 8 5km 00:30:59.59 00:22:06.78 00:53:06.37 PDF PNG
DNF 373 WITTBRODT IWONA K DNF GDYNIA K 50 DNF 5km 00:20:57.67 PDF PNG


Zestawienie wyników z lat 2019, 2021, 2022, 2023 - Bieg Sylwestrowy Gdynia

Lp Impreza Rok Miejsce open Kategoria wiekowa Imię i nazwisko Miejscowość Klub Czas
1 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 1 M18-29 KRZYSZTOF ŻYGENDA GDYNIA ADIDAS RUNNERS TRICITY / GKS ŻUKOWO 00:15:06.05
2 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 2 M18-29 ADAM OCHNIK KAWKI KS POLONIKA TIRANA 00:15:07.10
3 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 3 M18-29 KRZYSZTOF ZIELIŃSKI GDYNIA TALEXIAKI 00:15:16.83
4 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 4 M18-29 DAWID JANKOWSKI JANKOWSKI GDAŃSK TRECTEAM 00:16:01.24
5 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 5 M18-29 JAKUB KOZAK GDAŃSK WWW.KOZAK.PL / ADIDAS RUNNERS TRICITY 00:16:02.40
6 VI Bieg Sylwestrowy 2021 1 M18-100 PATRYK SOWIŃSKI TCZEW FAST KUZL 00:16:19.01
7 VI Bieg Sylwestrowy 2021 2 M12-17 KRZYSZTOF ZIELIŃSKI GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 00:16:20.84
8 VII Bieg Sylwestrowy 2022 1 M30-39 ŁUKASZ KUJAWSKI ŻUKOWO LESZCZYNKI BIEGAJĄ / KUJAWSCY RUNNERS 00:16:31.84
9 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 6 M30-39 PAWEŁ MIZIARSKI RUMIA LUK-CONNECT TRI TEAM 00:16:47.92
10 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 7 M40-49 ANDREI BAHDANAU GDYNIA STAYER RUN CLUB 00:16:54.33
11 VII Bieg Sylwestrowy 2022 2 M18-29 DAWID JANKOWSKI KOŚCIERZYNA 00:16:56.27
12 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 8 M30-39 ŁUKASZ FALKOWSKI GDAŃSK NNJL - NIEBO NIE JEST LIMITEM 00:16:56.51
13 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 9 M30-39 DAMIAN SŁAWIŃSKI GDYNIA ADIDAS RUNNERS TRICITY 00:16:59.37
14 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 10 M18-29 WOJCIECH PIJANOWSKI GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY 00:17:01.67
15 VII Bieg Sylwestrowy 2022 3 M18-29 PATRYK SOWIŃSKI MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 00:17:04.95
16 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 11 M12-17 WŁADYSŁAW CEPURDEJ GDYNIA X LO GDYNIA 00:17:07.58
17 VII Bieg Sylwestrowy 2022 4 K18-29 WERONIKA LIZAKOWSKA LIZAKOWSKA KOŚCIERZYNA REMUS KOŚCIERZYNA 00:17:07.85
18 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 12 M18-29 MAREK SZOSTEK GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY 00:17:21.20
19 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 13 M12-17 BLAZEJ ZIORKIEWICZ WARSZAWA RK ATHLETICS 00:17:26.96
20 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 14 M40-49 PAWEŁ BURY GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:17:34.61
21 V Bieg Sylwestrowy 2019 1 M19-100 TOMASZ BOGUSZ GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 00:17:36.97
22 V Bieg Sylwestrowy 2019 2 M0-18 MATEUSZ ANDRYSZAK GDYNIA 00:17:39.15
23 V Bieg Sylwestrowy 2019 3 M0-18 KRZYSZTOF ZIELIŃSKI GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA / II LO GDYNIA 00:17:41.17
24 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 15 M18-29 WIKTOR MÜLLER KWIDZYN UMKS KWIDZYN 00:17:42.93
25 VII Bieg Sylwestrowy 2022 5 M11-17 VLADYSLAV TSEPURDEY GDYNIA 00:17:44.20
26 VI Bieg Sylwestrowy 2021 3 M18-100 JERZY TRZEBIATOWSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:17:48.00
27 VII Bieg Sylwestrowy 2022 6 M18-29 MAREK SZOSTEK GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY 00:17:50.22
28 VI Bieg Sylwestrowy 2021 4 M18-100 MICHAŁ STOPA TYCHY SPLA TYCHY 00:18:04.65
29 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 16 M40-49 WOJCIECH LABUDDA PUCK LKS PUCK/PRZYJACIELE W BIEGU 00:18:05.29
30 V Bieg Sylwestrowy 2019 4 M19-100 MARCIN SIECIŃSKI ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 00:18:07.16
31 V Bieg Sylwestrowy 2019 5 M19-100 BARTŁOMIEJ GRZEGORZEK GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / INTEL RUNNERS 00:18:09.61
32 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 17 K30-39 KHRYSTYNA BOHOMIAHKOVA ODESA STAYER RUN CLUB 00:18:10.37
33 V Bieg Sylwestrowy 2019 6 M19-100 JACEK PIETRZAK GDYNIA RUN-LOG.COM 00:18:14.72
34 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 18 M30-39 ŁUKASZ BABIŃSKI KOLINCZ BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 00:18:19.21
35 V Bieg Sylwestrowy 2019 7 M19-100 PAWEŁ BURY GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:18:21.70
36 VI Bieg Sylwestrowy 2021 5 M18-100 KACPER KĄKOL GDYNIA ASICS FRONTRUNNER POLSKA 00:18:22.29
37 VII Bieg Sylwestrowy 2022 7 M18-29 JAN KRAKOWSKI GDYNIA INVICTUS 3CITY 00:18:23.42
38 VI Bieg Sylwestrowy 2021 6 M18-100 KAROL LITTWIN SOPOT 00:18:24.28
39 VI Bieg Sylwestrowy 2021 7 M18-100 DARIUSZ MROZOWSKI RUMIA ULTRAWAY TEAM/PROJEKT 1000UP 00:18:25.11
40 VII Bieg Sylwestrowy 2022 8 M30-39 WOJCIECH LABUDDA PUCK LKS PUCK/PRZYJACIELE W BIEGU 00:18:25.30
41 V Bieg Sylwestrowy 2019 8 M19-100 IRENEUSZ GAWEŁ RUMIA 00:18:25.48
42 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 19 M40-49 BARTOSZ KRUŻYCKI GDYNIA 00:18:26.43
43 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 20 M30-39 PRZEMYSŁAW KOBYLIŃSKI GDYNIA 00:18:31.70
44 VII Bieg Sylwestrowy 2022 9 M40-49 TOMASZ BOGUSZ GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA/ARTURKOZŁOWSKITEAM 00:18:35.98
45 VI Bieg Sylwestrowy 2021 8 M18-100 RAFAŁ PIONK MISZEWO ACTIVE FLOW 00:18:39.67
46 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 21 M30-39 PAWEŁ GAŁUSZYŃSKI GDYNIA ACTIVE FLOW 00:18:40.14
47 VI Bieg Sylwestrowy 2021 9 M18-100 TOMASZ BOGUSZ GDYNIA ARTURKOZŁOWSKITEAM/BIEGAJĄCA GDYNIA 00:18:41.49
48 VII Bieg Sylwestrowy 2022 10 M30-39 DANIEL ŁYŚ REDA NYPEL REDA 00:18:41.52
49 VII Bieg Sylwestrowy 2022 11 M30-39 MACIEK HEWELT GDYNIA PKO HARPAGAN GDAŃSK 00:18:41.75
50 VI Bieg Sylwestrowy 2021 10 M18-100 WOJCIECH LABUDDA PUCK LKS PUCK 00:18:43.56
51 VI Bieg Sylwestrowy 2021 11 M18-100 PAWEŁ BURY GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:18:46.38
52 V Bieg Sylwestrowy 2019 9 M19-100 KONRAD ZALEWSKI GDYNIA 00:18:49.54
53 V Bieg Sylwestrowy 2019 10 M19-100 ROMAN BŁOŃSKI GDYNIA MARYNARKA WOJENNA 00:18:49.65
54 V Bieg Sylwestrowy 2019 11 M19-100 ROGER SIKORA GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 00:18:52.94
55 VI Bieg Sylwestrowy 2021 12 M18-100 ROBERT BRUCKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / CHYLOŃSKIE DZIKI 00:18:53.27
56 VII Bieg Sylwestrowy 2022 12 M40-49 IRENEUSZ GAWEŁ RUMIA PROJEKT1000UP 00:18:53.28
57 VII Bieg Sylwestrowy 2022 13 M40-49 TOMASZ DOBRZYŃSKI GDYNIA XRUNNERS 00:18:55.52
58 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 22 M18-29 JAN KRAKOWSKI GDYNIA INVICTUS 3CITY 00:18:57.24
59 V Bieg Sylwestrowy 2019 12 M19-100 SŁAWOMIR FORMELLA KOŚCIERZYNA FORMEX 00:18:57.27
60 VI Bieg Sylwestrowy 2021 13 M18-100 MACIEJ DRAGOSZ GDYNIA 00:18:58.20
61 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 23 M30-39 KACPER KĄKOL GDYNIA 00:18:59.11
62 V Bieg Sylwestrowy 2019 13 M19-100 SZYMON GLEINERT ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 00:19:00.66
63 VII Bieg Sylwestrowy 2022 14 M50-59 ROBERT KUBILUS KARTUZY BIEGAMYRAZEM.PL 00:19:02.44
64 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 24 M40-49 MIESZKO MARZEC GDYNIA LUK-CONNECT TRI TEAM 00:19:03.19
65 VI Bieg Sylwestrowy 2021 14 M18-100 MARCIN WOJTOWICZ GDYNIA BBL BAŁTYK GDYNIA 00:19:03.46
66 VII Bieg Sylwestrowy 2022 15 M40-49 PAWEŁ BURY GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:19:05.81
67 VII Bieg Sylwestrowy 2022 16 M40-49 KAMIL NOWAK GDYNIA LESZCZYNKI BIEGAJĄ / KUJAWSCY RUNNERS 00:19:06.80
68 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 25 K30-39 ADRIANNA LIPKO GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:19:07.58
69 VI Bieg Sylwestrowy 2021 15 M18-100 ADAM PABŁOCKI 00:19:08.11
70 V Bieg Sylwestrowy 2019 14 M19-100 LESZEK GOŹDZIEWICZ GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:19:08.64
71 V Bieg Sylwestrowy 2019 15 M19-100 KRZYSZTOF LEMKE GDYNIA ENDURE TEAM | GDYŃSKI TRIATHLON 00:19:14.06
72 V Bieg Sylwestrowy 2019 16 M19-100 DARIUSZ ŻELEWSKI RUMIA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 00:19:14.88
73 VI Bieg Sylwestrowy 2021 16 M18-100 TOMASZ DOBRZYŃSKI GDYNIA XRUNNERS 00:19:15.15
74 VII Bieg Sylwestrowy 2022 17 K30-39 ADRIANNA LIPKO GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:19:15.53
75 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 26 M18-29 WOJCIECH PEŁCZYŃSKI GDYNIA 00:19:19.53
76 VI Bieg Sylwestrowy 2021 17 M18-100 PAWEŁ LANG GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS 00:19:22.11
77 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 27 M18-29 KACPER GÓRECKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:19:22.77
78 VII Bieg Sylwestrowy 2022 18 M30-39 PRZEMYSŁAW DEKA GDYNIA LESZCZYNKI BIEGAJĄ / KUJAWSCY RUNNERS 00:19:24.19
79 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 28 K12-17 PATRYCJA TESKA GDYNIA BIEGUN OCR TEAM 00:19:24.29
80 VI Bieg Sylwestrowy 2021 18 M18-100 ADAM HATŁAS GDYNIA 00:19:26.09
81 VII Bieg Sylwestrowy 2022 19 K40-49 ALEKSANDRA BARANOWSKA - TRZASKO GDYNIA HARPAGAN 00:19:26.65
82 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 29 M40-49 TOMASZ DOBRZYŃSKI GDYNIA XRUNNERS 00:19:26.75
83 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 30 M30-39 MATEUSZ HOLK-ŁEBIŃSKI SIERAKOWICE KUJAWSCY RUNNERS 00:19:27.82
84 V Bieg Sylwestrowy 2019 17 M19-100 MIREK HALMANN WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 00:19:29.18
85 V Bieg Sylwestrowy 2019 18 K19-100 ROBERT KUBILUS RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 00:19:29.91
86 VII Bieg Sylwestrowy 2022 20 M40-49 KRZYSZTOF SOWA KOŚCIERZYNA 00:19:30.03
87 VI Bieg Sylwestrowy 2021 19 M18-100 MICHAL FELON GDYNIA BIEGAMY 00:19:31.08
88 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 31 M30-39 TOMASZ JANKOWSKI GDYNIA NORDEA RUNNING TEAM/LESZCZYNKI BIEGAJĄ 00:19:31.21
89 VI Bieg Sylwestrowy 2021 20 M18-100 PAWEŁ GAŁUSZYŃSKI GDYNIA ACTIVE FLOW 00:19:31.97
90 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 32 K30-39 ŻANETA KRUŻYCKA GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 00:19:32.00
91 VI Bieg Sylwestrowy 2021 21 M18-100 MATEUSZ ANDRYSZAK GDYNIA 00:19:33.02
92 V Bieg Sylwestrowy 2019 19 M19-100 MARIUSZ ROKITA GDYNIA ROCKYRUN 00:19:33.74
93 VII Bieg Sylwestrowy 2022 21 M30-39 WOJCIECH KUŹNIAR RUMIA PROJEKT1000UP / ULTRAWAY TEAM 00:19:34.20
94 VI Bieg Sylwestrowy 2021 22 K18-100 ADRIANNA LIPKO GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:19:34.38
95 V Bieg Sylwestrowy 2019 20 M19-100 ADRIAN TEKLIŃSKI GRUDZIĄDZ ADZIOS 00:19:36.18
96 VII Bieg Sylwestrowy 2022 22 M40-49 TADEUSZ PIONK RUMIA KONTENER FORMY 00:19:38.75
97 VI Bieg Sylwestrowy 2021 23 M18-100 SEBASTIAN MARSZAŁEK GDYNIA PROJEKT1000UP 00:19:39.01
98 V Bieg Sylwestrowy 2019 21 K19-100 ADRIANNA LIPKO GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:19:40.63
99 V Bieg Sylwestrowy 2019 22 M19-100 PAWEŁ KANKOWSKI LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 00:19:40.68
100 VI Bieg Sylwestrowy 2021 24 M18-100 PATRYK KOŚCIŃSKI POZEZDRZE AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 00:19:41.92
101 VII Bieg Sylwestrowy 2022 23 M30-39 MICHAŁ LEWANDOWSKI MRĄGOWO 00:19:42.25
102 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 33 M30-39 JAROSŁAW SŁONIKOWSKI GDAŃSK 00:19:42.71
103 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 34 M30-39 PAWEŁ GOŁĄBEK GDAŃSK 00:19:43.27
104 VII Bieg Sylwestrowy 2022 24 M40-49 MARCIN WOJTOWICZ GDYNIA BBL BAŁTYK GDYNIA 00:19:43.53
105 VI Bieg Sylwestrowy 2021 25 M18-100 ADAM GŁOGOWSKI GDYNIA OPEC TEAM 00:19:44.62
106 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 35 M50-59 ANDRZEJ CZEPEK NOWE MIASTO LUB KURZĘTNIK BIEGA 00:19:47.54
107 VII Bieg Sylwestrowy 2022 25 M40-49 ADAM HATŁAS GDYNIA 00:19:47.84
108 VI Bieg Sylwestrowy 2021 26 M18-100 ARTUR ROGOCKI ORLE ARTURO TEAM 00:19:48.48
109 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 36 M18-29 KRZYSZTOF SZUPRYCZYŃSKI GDAŃSK XRUNNERS 00:19:53.02
110 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 37 K30-39 PAULINA SZYBOWSKA KOŚCIERZYNA KUJAWSCY RUNNERS 00:19:54.46
111 V Bieg Sylwestrowy 2019 23 K19-100 MARCIN KULCZYK GDYNIA BIEGAMY 00:19:55.34
112 VI Bieg Sylwestrowy 2021 27 M18-100 JAN SALEWSKI GDYNIA KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME 00:19:56.19
113 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 38 M40-49 ADAM RYBACKI GDYNIA TRI SEBUŚ TEAM 00:19:58.17
114 V Bieg Sylwestrowy 2019 24 K19-100 MAŁGORZATA TUWALSKA GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 00:19:58.70
115 VI Bieg Sylwestrowy 2021 28 M18-100 PAWEŁ KANKOWSKI LUZINO KASZUBI LUZINO 00:19:58.78
116 VI Bieg Sylwestrowy 2021 29 M18-100 DANIEL KUR GDYNIA TRICITY_TRI 00:19:59.15
117 V Bieg Sylwestrowy 2019 25 M19-100 MARIUSZ PRĄTNICKI GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 00:19:59.31
118 VII Bieg Sylwestrowy 2022 26 K30-39 ŻANETA KRUŻYCKA GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 00:20:00.71
119 VI Bieg Sylwestrowy 2021 30 M18-100 TOMASZ LISIECKI GDYNIA 00:20:01.07
120 VII Bieg Sylwestrowy 2022 27 M40-49 WOJCIECH CZAYKOWSKI GDYNIA GRUPA DRUHA BORUCHA / MAMY TO 00:20:01.76
121 VII Bieg Sylwestrowy 2022 28 M30-39 PAWEŁ ŁATAS GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 00:20:03.04
122 V Bieg Sylwestrowy 2019 26 M19-100 TOMASZ CEGLIŃSKI GDAŃSK 00:20:03.17
123 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 39 M18-29 JAN MEISSNER GDYNIA BIEGUN OCR TEAM 00:20:04.18
124 VII Bieg Sylwestrowy 2022 29 M30-39 MATEUSZ MIELEC GDYNIA 00:20:05.10
125 V Bieg Sylwestrowy 2019 27 M19-100 BOGUSŁAW TRZASKO GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 00:20:05.11
126 VI Bieg Sylwestrowy 2021 31 M18-100 ADRIAN DĄBEK GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI 00:20:05.24
127 V Bieg Sylwestrowy 2019 28 K0-18 MAJA ROKITA GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 00:20:05.75
128 V Bieg Sylwestrowy 2019 29 M19-100 MICHAŁ LEWANDOWSKI GDYNIA 00:20:06.97
129 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 40 M50-59 SŁAWOMIR GÓRSKI WEJHEROWO LUK-CONNECT TRI TEAM 00:20:07.26
130 VI Bieg Sylwestrowy 2021 32 K18-100 KAMILA SZULC GDYNIA 00:20:08.18
131 VII Bieg Sylwestrowy 2022 30 K12-17 PATRYCJA TESKA GDYNIA BIEGUN OCR TEAM 00:20:08.28
132 VII Bieg Sylwestrowy 2022 31 M18-29 PATRYK KOŚCIŃSKI POZEZDRZE AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 00:20:08.50
133 VII Bieg Sylwestrowy 2022 32 K18-29 ZUZANNA GŁOMBIOWSKA GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 00:20:08.72
134 V Bieg Sylwestrowy 2019 30 M19-100 KRZYSZTOF KRYSIAK SUCHY DWOR OSIEM 00:20:09.33
135 V Bieg Sylwestrowy 2019 31 M19-100 TOMASZ DOBRZYŃSKI GDYNIA XRUNNERS 00:20:10.91
136 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 41 M30-39 KAJETAN TAUBE NOWY DWÓR WEJHEROWSKI REAL MADRYT 00:20:16.61
137 VI Bieg Sylwestrowy 2021 33 M18-100 ROMAN GÓRECKI GDYNIA MORSY GDYŃSKIE / BIEGAMYRAZEM.PL / CHYLOŃSKIE DZIKI 00:20:16.69
138 VII Bieg Sylwestrowy 2022 33 M30-39 PAWEŁ NUSZEL GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:20:16.78
139 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 42 M40-49 JAROSŁAW TUSZYŃSKI GDAŃSK 00:20:17.11
140 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 43 K18-29 ZUZANNA GŁOMBIOWSKA GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 00:20:19.54
141 VII Bieg Sylwestrowy 2022 34 M40-49 MARIUSZ PRĄTNICKI GDYNIA LESZCZYNKI BIEGAJĄ / KUJAWSCY RUNNERS 00:20:19.63
142 VII Bieg Sylwestrowy 2022 35 M40-49 BARTOSZ KRUŻYCKI GDYNIA 00:20:26.38
143 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 44 K18-29 WIKTORIA NACZK LĘBORK BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM/ POLIPACK TEAM GWE 00:20:27.62
144 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 45 M40-49 LESZEK GOŹDZIEWICZ GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:20:30.10
145 VII Bieg Sylwestrowy 2022 36 M40-49 ROMAN DĄBKOWSKI GDAŃSK 00:20:31.62
146 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 46 M40-49 PAWEŁ NUSZEL GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:20:32.00
147 VI Bieg Sylwestrowy 2021 34 M18-100 MARIUSZ PRĄTNICKI GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 00:20:32.43
148 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 47 M40-49 PIOTR ZAWADZKI REDA 00:20:33.07
149 VII Bieg Sylwestrowy 2022 37 M30-39 PIOTR KACZYŃSKI GDAŃSK PKO HARPAGAN GDAŃSK 00:20:33.58
150 V Bieg Sylwestrowy 2019 32 M19-100 KRZYSZTOF MOSKOT GDYNIA OKAS GDYNIA 00:20:34.78
151 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 48 M12-17 TYMOTEUSZ ZESZUTEK GDYNIA JEZUICI 00:20:35.57
152 VII Bieg Sylwestrowy 2022 38 M30-39 PATRYK GROCHOWSKI GDYNIA BUBU 00:20:37.21
153 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 49 M50-59 HENRYK RICHERT TUCHOM ADIDAS RUNNERS TRICITY 00:20:38.82
154 V Bieg Sylwestrowy 2019 33 M19-100 LESZEK LEMKE GDYNIA GDYŃSKI TRIATHLON 00:20:38.83
155 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 50 M18-29 TOMASZ WILKE GDYNIA P4F 00:20:41.02
156 VI Bieg Sylwestrowy 2021 35 M18-100 ROBERT KUBILUS ŁAPALICE BIEGAMYRAZEM.PL 00:20:41.31
157 VII Bieg Sylwestrowy 2022 39 M18-29 MICHAŁ KUC GDYNIA 00:20:41.65
158 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 51 M30-39 EMIL BAKALARZ WROCŁAW 00:20:42.08
159 V Bieg Sylwestrowy 2019 34 M19-100 TADEUSZ PIONK RUMIA 00:20:42.23
160 VII Bieg Sylwestrowy 2022 40 K30-39 KAMILA SZULC GDYNIA 00:20:42.90
161 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 52 M40-49 DANIEL ŻABCZYŃSKI RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:20:43.27
162 V Bieg Sylwestrowy 2019 35 M0-18 KONRAD TOBOLSKI GRUDZIĄDZ SP8/OLIMPIA GRUDZIĄDZ 00:20:46.05
163 VI Bieg Sylwestrowy 2021 36 M18-100 SEBASTIAN OŻGA TYCHY 00:20:46.11
164 VI Bieg Sylwestrowy 2021 37 K18-100 PAULINA KALINOWSKA KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 00:20:46.41
165 VI Bieg Sylwestrowy 2021 38 M18-100 ADAM DUDZICZ GDYNIA 00:20:46.49
166 VI Bieg Sylwestrowy 2021 39 M18-100 TOMASZ JANKOWSKI GDYNIA PUSTKI CISOWSKIE 00:20:48.86
167 VII Bieg Sylwestrowy 2022 41 M40-49 RYSZARD BORÓWKA GDYNIA 00:20:48.89
168 V Bieg Sylwestrowy 2019 36 M19-100 DAWID ŻYŁOWSKI GDAŃSK IZERSKA GRUPA BIEGOWA 00:20:48.94
169 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 53 M30-39 PAWEŁ ŁATAS GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 00:20:49.64
170 V Bieg Sylwestrowy 2019 37 K19-100 KATARZYNA KAZYAKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 00:20:49.99
171 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 54 K30-39 AGATA KOCHANEK DĘBOGÓRZE ACTIVE FLOW 00:20:50.38
172 VI Bieg Sylwestrowy 2021 40 M18-100 DANIEL ŻABCZYŃSKI RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:20:51.82
173 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 55 M12-17 LEON KROPIEWNICKI GDYNIA (GDYNIA, POMORSKIE) 3 LO GDYNIA 00:20:52.84
174 VI Bieg Sylwestrowy 2021 41 K18-100 OLA TRUSKOLAWSKA GDYNIA TRIDEA TEAM/ BIEGAMYRAZEM.PL 00:20:55.47
175 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 56 M30-39 PATRYK ANDREARCZYK GDYNIA ERGO HESTIA RUNNING TEAM 00:20:55.69
176 V Bieg Sylwestrowy 2019 38 M19-100 PIOTR HABAJ GDYNIA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 00:20:55.86
177 VII Bieg Sylwestrowy 2022 42 M40-49 LESZEK GOŹDZIEWICZ GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:20:56.30
178 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 57 K40-49 OLA TRUSKOLAWSKA GDYNIA TRIDEA TEAM/ BIEGAMYRAZEM.PL 00:20:56.49
179 VII Bieg Sylwestrowy 2022 43 M30-39 TOMASZ JANKOWSKI GDYNIA LESZCZYNKI BIEGAJĄ 00:20:56.81
180 V Bieg Sylwestrowy 2019 39 K0-18 KINGA ŁUCKA GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 00:20:57.15
181 V Bieg Sylwestrowy 2019 40 K19-100 WERONIKA WOJNAROWSKA GDYNIA 00:20:58.19
182 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 58 M40-49 TOMASZ BOGUSZ GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 00:20:58.53
183 V Bieg Sylwestrowy 2019 41 K19-100 ANNA KAROLEWSKA WEJHEROWO KUJAWSCY RUNNERS 00:20:59.15
184 VII Bieg Sylwestrowy 2022 44 K40-49 OLA TRUSKOLAWSKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:20:59.98
185 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 59 M40-49 KAROL DRAGAN GDYNIA 00:21:00.42
186 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 60 - MARTYNA TESKA GDYNIA BIEGUN OCR TEAM 00:21:00.82
187 V Bieg Sylwestrowy 2019 42 M19-100 TOMASZ NALEWAJKO RUMIA PRACADLABIEGACZA.PL 00:21:01.45
188 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 61 M40-49 PAWEL KULAS PRUSZCZ GDAŃSKI 00:21:02.22
189 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 62 K12-17 ANNA ŁAGUNA GDAŃSK MMKS GDAŃSK 00:21:03.17
190 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 63 K30-39 MARTA DMOCHOWSKA GDYNIA TRILADIES 00:21:04.22
191 V Bieg Sylwestrowy 2019 43 M19-100 WOJCIECH CHOMA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:21:04.92
192 VI Bieg Sylwestrowy 2021 42 M18-100 MAREK NIEMIEC GDYNIA ACTIV EAGLES PRO 00:21:06.09
193 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 64 K30-39 MONIKA GIEJŁO REDA ACTIVE FLOW 00:21:06.09
194 VII Bieg Sylwestrowy 2022 45 M40-49 ROBERT PÓŁROLA BANINO KUJAWSCY RUNNERS 00:21:06.63
195 VI Bieg Sylwestrowy 2021 43 M18-100 DAWID ŻYŁOWSKI GDAŃSK IZERSKA GRUPA BIEGOWA 00:21:06.64
196 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 65 M30-39 PATRYK GROCHOWSKI GDYNIA BUBU 00:21:09.22
197 VI Bieg Sylwestrowy 2021 44 M18-100 KRZYSZTOF DYDYMSKI RUMIA PARKRUN RUMIA 00:21:09.72
198 V Bieg Sylwestrowy 2019 44 M19-100 MIROSŁAW RENACHOWSKI REDA OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL 00:21:10.83
199 VI Bieg Sylwestrowy 2021 45 M18-100 PATRYK NIEWIADOMSKI CZARLIN SOWIŃSKI TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW / HUBER+SUHNER 00:21:11.46
200 VI Bieg Sylwestrowy 2021 46 M18-100 PRZEMYSŁAW KIEŁBASA GDYNIA BIEGAMY 00:21:12.79
201 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 66 K12-17 MARTA GORCZYŃSKA WEJHEROWO 00:21:16.98
202 V Bieg Sylwestrowy 2019 45 M19-100 KAROL FORMELLA GRABOWSKA HUTA 00:21:19.63
203 VI Bieg Sylwestrowy 2021 47 M18-100 KRZYSZTOF JANUSZEWSKI GDYNIA BIEGAM BO LUBIĘ 00:21:20.02
204 V Bieg Sylwestrowy 2019 46 K19-100 NATALIA GRUCHAŁA GDAŃSK RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 00:21:20.12
205 VI Bieg Sylwestrowy 2021 48 K12-17 TOSIA KUCHARSKA GDYNIA 00:21:20.57
206 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 67 K40-49 DANUTA RICHERT TUCHOM ADIDAS RUNNERS TRICITY 00:21:21.02
207 VI Bieg Sylwestrowy 2021 49 K18-100 WERONIKA WOJNAROWSKA GDYNIA 00:21:22.64
208 V Bieg Sylwestrowy 2019 47 M19-100 TOMASZ JANKOWSKI GDYNIA 00:21:23.03
209 VII Bieg Sylwestrowy 2022 46 M40-49 WOJCIECH REDZIMSKI ŻUKOWO PRZYJAIELE W BIEGU 00:21:24.41
210 VII Bieg Sylwestrowy 2022 47 M40-49 KAROL DRAGAN GDYNIA 00:21:25.05
211 V Bieg Sylwestrowy 2019 48 M19-100 MAREK PODOLSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:21:25.88
212 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 68 M50-59 TOMASZ KWAPISZ ŁÓDŹ BROWIN ... PĘDŹ Z NAMI! 00:21:26.04
213 VII Bieg Sylwestrowy 2022 48 M50-59 ZBIGNIEW JANTOWSKI REDA 00:21:26.38
214 VII Bieg Sylwestrowy 2022 49 M40-49 PAWEŁ GOŹDZIEWICZ GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:21:28.27
215 VI Bieg Sylwestrowy 2021 50 M18-100 PAWEŁ GOŹDZIEWICZ GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 00:21:28.31
216 V Bieg Sylwestrowy 2019 49 M19-100 WOJCIECH ANDRYSZAK GDAŃSK 00:21:28.84
217 V Bieg Sylwestrowy 2019 50 M19-100 PATRYK ANDREARCZYK GDYNIA 00:21:29.73
218 VI Bieg Sylwestrowy 2021 51 M18-100 MACIEJ BRZEZICKI GDYNIA TREC TEAM 00:21:30.55
219 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 69 M12-17 SZYMON SZYMAŃSKI GDYNIA 00:21:31.16
220 VII Bieg Sylwestrowy 2022 50 M18-29 TOMASZ WILKE GDYNIA P4F 00:21:33.16
221 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 70 M40-49 LESZEK HINTZKE LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU 00:21:33.38
222 VII Bieg Sylwestrowy 2022 51 M40-49 KRZYSZTOF JANUSZEWSKI GDYNIA BIEGAM BO LUBIĘ 00:21:34.72
223 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 71 M50-59 MACIEJ CICHOŃ REDA 42.195 WEJHEROWO 00:21:37.33
224 VII Bieg Sylwestrowy 2022 52 M18-29 KACPER GÓRECKI GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PL 00:21:40.14
225 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 72 M18-29 BARTOSZ BORZYSZKOWSKI KWIDZYN 00:21:40.21
226 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 73 M18-29 PATRYK MIOTK LUZINO 00:21:40.34
227 V Bieg Sylwestrowy 2019 51 M19-100 KRZYSZTOF KRZYŚKO BANINO KUJAWSCY RUNNERS 00:21:41.15
228 VII Bieg Sylwestrowy 2022 53 K40-49 ANNA KAROLEWSKA WEJHEROWO KUJAWSCY RUNNERS 00:21:42.04
229 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 74 M50-59 MIROSŁAW WASIEK GDYNIA 00:21:42.50
230 VII Bieg Sylwestrowy 2022 54 M30-39 MATEUSZ HOLK-ŁEBIŃSKI SIERAKOWICE LESZCZYNKI BIEGAJĄ / KUJAWSCY RUNNERS 00:21:42.97
231 VII Bieg Sylwestrowy 2022 55 M30-39 DAWID SZNYR KOŚCIERZYNA 00:21:43.25
232 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 75 K30-39 KAMILA SZULC GDYNIA 00:21:43.61
233 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 76 M50-59 PAWEŁ ROŚCISZEWSKI TUCHOM LUK-CONNECT TRI TEAM 00:21:47.09
234 VI Bieg Sylwestrowy 2021 52 M18-100 KRYSTIAN JASIŃSKI CHOJNICE 00:21:47.23
235 V Bieg Sylwestrowy 2019 52 K19-100 AGNIESZKA ADAMOWICZ SOPOT 00:21:47.44
236 VI Bieg Sylwestrowy 2021 53 M18-100 DARIUSZ MILBROD GDYNIA 00:21:48.71
237 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 77 M12-17 OSKAR MAZURKIEWICZ PŁOCK FENIKS PŁOCK 00:21:49.42
238 VII Bieg Sylwestrowy 2022 56 M40-49 PAWEL KULAS PRUSZCZ GDAŃSKI 00:21:51.21
239 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 78 M30-39 MACIEJ TĘGI GDYNIA 00:21:53.22
240 VII Bieg Sylwestrowy 2022 57 M30-39 JAN SZOMBURG GDYNIA MAMY TO 00:21:53.26
241 VII Bieg Sylwestrowy 2022 58 M50-59 PATRYK SIENKIEWICZ GDYNIA DREAM TRI TEAM 00:21:53.47
242 VII Bieg Sylwestrowy 2022 59 K30-39 SYLWIA TRZEBIATOWSKA GDYNIA PROJEKT 1000UP 00:21:53.54
243 VI Bieg Sylwestrowy 2021 54 M18-100 PATRYK GROCHOWSKI GDYNIA BUBU 00:21:53.76
244 VI Bieg Sylwestrowy 2021 55 M18-100 MAREK WOJCIECHOWSKI BIAŁYSTOK ADIDASRUNNERSWARSAW 00:21:54.56
245 V Bieg Sylwestrowy 2019 53 M19-100 MAREK WOJCIECHOWSKI BIAŁYSTOK ADIDAS RUNNERS WARSAW 00:21:55.57
246 VII Bieg Sylwestrowy 2022 60 M18-29 ADAM DUDZICZ GDYNIA 00:21:56.19
247 VII Bieg Sylwestrowy 2022 61 M30-39 MAREK WOJCIECHOWSKI BIAŁYSTOK ADIDAS RUNNERS WARSAW 00:21:56.50
248 VII Bieg Sylwestrowy 2022 62 M50-59 ROBERT BRUCKI GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PL 00:21:56.52
249 VII Bieg Sylwestrowy 2022 63 M30-39 MAREK PODOLSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:21:58.54
250 VI Bieg Sylwestrowy 2021 56 M18-100 PATRYK SIENKIEWICZ GDYNIA DREAM TRI TEAM 00:21:58.54
251 VII Bieg Sylwestrowy 2022 64 M40-49 MACIEJ BRZEZICKI GDYNIA TREC 00:21:59.16
252 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 79 M40-49 MICHAŁ KWIATKOWSKI WEJHEROWO 00:21:59.18
253 V Bieg Sylwestrowy 2019 54 K19-100 ALEKSANDRA KAMIŃSKA GDYNIA 00:21:59.31
254 VII Bieg Sylwestrowy 2022 65 M30-39 MIREK HALMANN WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 00:22:00.17
255 VII Bieg Sylwestrowy 2022 66 K30-39 PAULINA SZYBOWSKA KOŚCIERZYNA KUJAWSCY RUNNERS 00:22:00.87
256 VII Bieg Sylwestrowy 2022 67 M40-49 ARTUR DARGACZ GDYNIA FOREST RUN GDYNIA 00:22:01.45
257 V Bieg Sylwestrowy 2019 55 K19-100 EWA KULCZYK GDYNIA BIEGAMY 00:22:02.33
258 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 80 M50-59 KRZYSZTOF JANUSZEWSKI GDYNIA 00:22:02.41
259 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 81 M40-49 KRZYSZTOF ROMAN BOLSZEWO 00:22:03.05
260 V Bieg Sylwestrowy 2019 56 K19-100 PAULINA KALINOWSKA KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 00:22:03.69
261 VII Bieg Sylwestrowy 2022 68 M50-59 MAREK BARBEROWSKI GDAŃSK 00:22:04.17
262 VII Bieg Sylwestrowy 2022 69 K30-39 KATARZYNA KAZYAKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:04.80
263 V Bieg Sylwestrowy 2019 57 M19-100 PIOTR ZAJĄC RUMIA PARKRUN RUMIA 00:22:04.83
264 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 82 M40-49 WALDEMAR GAFKA WEJHEROWO LUK-CONNECT TRI TEAM 00:22:05.40
265 VI Bieg Sylwestrowy 2021 57 M18-100 WOJCIECH ANDRYSZAK GDYNIA 00:22:05.82
266 VII Bieg Sylwestrowy 2022 70 M40-49 KRZYSZTOF DYDYMSKI RUMIA RUNEDA 00:22:07.42
267 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 83 M30-39 ROBERT MISZKIEWICZ GDYNIA CHALLENGERS 00:22:08.53
268 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 84 K30-39 PAULINA KALINOWSKA KIEŁPINO PROJEKT 1000 UP 00:22:10.88
269 V Bieg Sylwestrowy 2019 58 M19-100 OLGIERD DEPKA PRĄDZYŃSKI GDYNIA 00:22:10.89
270 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 85 M40-49 MAREK URBANIAK GDAŃSK SP NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE 00:22:10.89
271 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 86 M40-49 TOMASZ WOŹNIAK GDAŃSK 00:22:12.20
272 VI Bieg Sylwestrowy 2021 58 M18-100 MAREK PODOLSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:12.28
273 VII Bieg Sylwestrowy 2022 71 M40-49 KAROL PRZEWDZIECKI GDYNIA 00:22:12.80
274 VI Bieg Sylwestrowy 2021 59 K18-100 JOANNA TOPOREK GDYNIA KRÓLOWA MAJTEK 00:22:14.51
275 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 87 M50-59 ARKADIUSZ WASILEWSKI SOPOT 00:22:15.09
276 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 88 M30-39 BARTŁOMIEJ GRZEGORZEK GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / INTEL RUNNERS 00:22:15.87
277 VI Bieg Sylwestrowy 2021 60 K18-100 KATARZYNA KAZYAKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 00:22:16.57
278 VII Bieg Sylwestrowy 2022 72 M50-59 ROMAN GÓRECKI GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:18.18
279 VI Bieg Sylwestrowy 2021 61 K18-100 AGNIESZKA ADAMOWICZ SOPOT 00:22:18.31
280 VI Bieg Sylwestrowy 2021 62 M18-100 SŁAWOMIR PRENA GOŚCICINO KASZUBSKIE DZIKI / PRENCY NA TRASIE 00:22:18.56
281 V Bieg Sylwestrowy 2019 59 M19-100 MACIEJ TEGI TĘGI GDYNIA 00:22:18.68
282 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 89 M50-59 WOJCIECH RUDŹKO WEJHEROWO 00:22:19.12
283 VII Bieg Sylwestrowy 2022 73 M30-39 MACIEJ TĘGI GDYNIA 00:22:20.04
284 VI Bieg Sylwestrowy 2021 63 M18-100 JAKUB NOWAK GDYNIA 00:22:20.53
285 V Bieg Sylwestrowy 2019 60 K19-100 ALEKSANDRA BARANOWSKA - TRZASKO GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 00:22:21.71
286 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 90 M30-39 KRYSTIAN MEYER-SZARY GDYNIA TRIDEA TEAM/ BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:22.39
287 VI Bieg Sylwestrowy 2021 64 M18-100 KAROL DRAGAN GDYNIA 00:22:23.62
288 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 91 M12-17 KAMIL TOCHA RUMIA PARKRUN RUMIA 00:22:23.73
289 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 92 K30-39 MAGDALENA SZULTK GDYNIA 00:22:24.78
290 VII Bieg Sylwestrowy 2022 74 M40-49 ARTUR MILEWSKI KIELNO 00:22:25.24
291 VI Bieg Sylwestrowy 2021 65 M18-100 JULIUSZ BUREK GDYNIA 00:22:25.89
292 VII Bieg Sylwestrowy 2022 75 M30-39 OLEKSANDR RIABUKHA KREMIEŃĆZUK UKRAINA 00:22:27.00
293 VI Bieg Sylwestrowy 2021 66 K18-100 MAGDALENA KRUSZYŃSKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / CHYLOŃSKIE DZIKI 00:22:27.48
294 VII Bieg Sylwestrowy 2022 76 K30-39 PAULINA KALINOWSKA KIEŁPINO 00:22:27.57
295 VII Bieg Sylwestrowy 2022 77 K18-29 KATERYNA TSEPURDEY GDYNIA 00:22:28.32
296 V Bieg Sylwestrowy 2019 61 M19-100 ROMAN GÓRECKI GDYNIA MORSY GDYŃSKIE/BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:28.80
297 VI Bieg Sylwestrowy 2021 67 M18-100 PATRYK ANDREARCZYK GDYNIA 00:22:29.09
298 V Bieg Sylwestrowy 2019 62 M19-100 KRZYSZTOF CZERSKI CHŁAPOWO 00:22:30.28
299 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 93 M12-17 MAKSYMILIAN ZESZUTEK POLSKA JEZUICI 00:22:31.07
300 VII Bieg Sylwestrowy 2022 78 M30-39 MICHAŁ KWIATKOWSKI WEJHEROWO 00:22:31.18
301 VII Bieg Sylwestrowy 2022 79 K30-39 ALEKSANDRA KOWALSKA GDYNIA 00:22:31.32
302 VI Bieg Sylwestrowy 2021 68 M18-100 KRZYSZTOF SZWEDEK 00:22:31.37
303 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 94 M12-17 MARCIN SZATKOWSKI GDYNIA ACTIVE FLOW 00:22:31.92
304 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 95 M40-49 JAN STROMIDŁO STROMIDŁO SWARZEWO 00:22:33.43
305 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 96 M50-59 MATEUSZ KARSKI POGÓRZE 00:22:34.25
306 VI Bieg Sylwestrowy 2021 69 M18-100 KRZYSZTOF LEMKE GDYNIA 00:22:36.56
307 V Bieg Sylwestrowy 2019 63 K19-100 KATARZYNA SOŁTYS SOŁTYS GDYNIA 00:22:36.65
308 V Bieg Sylwestrowy 2019 64 K19-100 OLA TRUSKOLAWSKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:36.69
309 VI Bieg Sylwestrowy 2021 70 K18-100 ANNA KAROLEWSKA WEJHEROWO 00:22:37.77
310 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 97 K40-49 ANNA KAROLEWSKA WEJHEROWO 00:22:38.73
311 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 98 M40-49 WOJCIECH CHOMA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:39.81
312 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 99 M50-59 MACIEJ RUTKOWSKI GDYNIA GALIKTEAM 00:22:40.88
313 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 100 M40-49 MARCIN MRÓZ GDYNIA 00:22:40.89
314 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 101 M40-49 SEBASTIAN MRÓZ KŁOMNICE 00:22:41.70
315 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 102 K12-17 NILA WOJTYSIAK BOJANO KKS SFORA BOJANO 00:22:42.80
316 V Bieg Sylwestrowy 2019 65 M19-100 ADAM GRZESZCZAK GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:43.15
317 VII Bieg Sylwestrowy 2022 80 M50-59 MACIEJ RUTKOWSKI GDYNIA GALIKTEAM 00:22:45.22
318 V Bieg Sylwestrowy 2019 66 K19-100 MALWINA MALISZEWSKA GDYNIA 00:22:46.42
319 V Bieg Sylwestrowy 2019 67 M19-100 WOJCIECH SULARZ GDYNIA SOOLASHOWE TRUCHTANIE 00:22:48.06
320 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 103 M30-39 BRUNO ARON DOMAGAŁA GDYNIA 00:22:49.67
321 V Bieg Sylwestrowy 2019 68 K19-100 KAMILA SZULC GDYNIA 00:22:50.72
322 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 104 M50-59 ROMAN GÓRECKI GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:52.03
323 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 105 K40-49 MONIKA PRANGA WEJHEROWO CRIWWRE 00:22:52.36
324 V Bieg Sylwestrowy 2019 69 M19-100 MARCIN MAJSTEREK GDYNIA ASIORY BENKA 00:22:52.52
325 VII Bieg Sylwestrowy 2022 81 M11-17 KAMIL TOCHA RUMIA X LO GDYNIA 00:22:53.43
326 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 106 M40-49 BOGDAN WAŃKOWICZ GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 00:22:53.57
327 VI Bieg Sylwestrowy 2021 71 K18-100 KASIA GAŁUSZYŃSKA GDYNIA ACTIVE FLOW 00:22:53.89
328 VII Bieg Sylwestrowy 2022 82 M40-49 MAREK URBANIAK GDAŃSK SP NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE 00:22:54.46
329 VI Bieg Sylwestrowy 2021 72 K18-100 ALDONA TRZEBIATOWSKA GDYNIA 00:22:56.15
330 VI Bieg Sylwestrowy 2021 73 M18-100 JACEK ZIELIŃSKI REDA BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:56.71
331 VII Bieg Sylwestrowy 2022 83 M40-49 KAROL BULCZAK STRZEPCZ 00:22:56.71
332 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 107 K40-49 MARZENA HINCKA GNIEŻDŻEWO BRW WŁADYSŁAWOWO/ PRZYJACIELE W BIEGU 00:22:56.72
333 VI Bieg Sylwestrowy 2021 74 M18-100 ARTUR DREWNIAK KIELNO 00:22:58.66
334 VI Bieg Sylwestrowy 2021 75 M18-100 MARCIN BENEK MAJSTEREK GDYNIA MAMY TO 00:22:59.70
335 VI Bieg Sylwestrowy 2021 76 M18-100 BARTOSZ SULŻYCKI TOKARY 00:23:00.83
336 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 108 M30-39 ARKADIUSZ DOMIAN REDA SFORA BMK 00:23:01.06
337 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 109 M50-59 PAWEŁ POMASKI WARSZAWA 00:23:01.55
338 V Bieg Sylwestrowy 2019 70 K0-18 WIKTORIA WIŚNIEWSKA GDYNIA OKAS GDYNIA 00:23:02.16
339 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 110 M40-49 PIOTR HABAJ GDYNIA 00:23:02.19
340 VII Bieg Sylwestrowy 2022 84 M18-29 BARTOSZ BORZYSZKOWSKI KWIDZYN 00:23:02.20
341 V Bieg Sylwestrowy 2019 71 K0-18 DOMINIKA KANKOWSKA LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 00:23:02.55
342 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 111 M12-17 ADAM TOCHA RUMIA PARKRUN RUMIA 00:23:02.88
343 VII Bieg Sylwestrowy 2022 85 M40-49 PIOTR DUDEK PRASZKA 00:23:03.03
344 VI Bieg Sylwestrowy 2021 77 M12-17 KAMIL TOCHA RUMIA 00:23:04.13
345 VII Bieg Sylwestrowy 2022 86 M40-49 ADAM KUSZOWSKI MALBORK 00:23:06.44
346 VII Bieg Sylwestrowy 2022 87 K40-49 MAGDALENA KRUSZYŃSKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 00:23:07.42
347 VI Bieg Sylwestrowy 2021 78 M18-100 ANDRZEJ CZAPIEWSKI GDYNIA 00:23:07.63
348 VII Bieg Sylwestrowy 2022 88 M40-49 MARCIN KRUSZYŃSKI GDYNIA 00:23:07.81
349 VII Bieg Sylwestrowy 2022 89 M60-69 OLGIERD DEPKA PRĄDZYŃSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:23:08.68
350 V Bieg Sylwestrowy 2019 72 M19-100 WOJCIECH PODKOWSKI GDYNIA MORSY GDYŃSKIE/BIEGAMYRAZEM.PL 00:23:09.75
351 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 112 M50-59 EDWARD RAKOWSKI GDYNIA 00:23:11.37
352 V Bieg Sylwestrowy 2019 73 K19-100 IWONA SIKORA GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 00:23:11.60
353 VII Bieg Sylwestrowy 2022 90 K30-39 ANNA PRZEWOSKA GDYNIA TREC 00:23:12.60
354 VII Bieg Sylwestrowy 2022 91 M40-49 RAFAŁ TOPOREK PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 00:23:13.35
355 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 113 M40-49 MICHAŁ PĘŚKO GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 00:23:14.22
356 V Bieg Sylwestrowy 2019 74 K19-100 AGATA KOCHANEK DĘBOGÓRZE KONTENER FORMY 00:23:14.42
357 VI Bieg Sylwestrowy 2021 79 M18-100 ROBERT PARUSZEWSKI GDYNIA 00:23:14.58
358 VI Bieg Sylwestrowy 2021 80 K18-100 BARBARA TUSZYŃSKA SOPOT BIEGAMY 00:23:15.52
359 VI Bieg Sylwestrowy 2021 81 M12-17 JAKUB STELMASZUK GDYNIA 00:23:15.60
360 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 114 M40-49 ARKADIUSZ ARTECKI SOPOT 00:23:17.35
361 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 115 M40-49 DARIUSZ MILBROD GDYNIA 00:23:18.47
362 VI Bieg Sylwestrowy 2021 82 M18-100 KRZYSZTOF LIGĘZA GDYNIA 00:23:18.74
363 VII Bieg Sylwestrowy 2022 92 M30-39 PAVLO BARSKIY GDYNIA TREC 00:23:19.38
364 VII Bieg Sylwestrowy 2022 93 M50-59 DARIUSZ STEMPNIK GDYNIA DAR OGRODU GDYNIA MOJE MIASTO 00:23:20.38
365 V Bieg Sylwestrowy 2019 75 M19-100 PAWEŁ POMASKI WARSZAWA WARSAW RUN CLUB 00:23:21.23
366 V Bieg Sylwestrowy 2019 76 M19-100 MACIEJ NIEDOSTATKIEWICZ GDYNIA MORSKA BAZA SZKOLENIOWA 00:23:21.96
367 V Bieg Sylwestrowy 2019 77 M19-100 KRZYSZTOF KRASNODĘBSKI GDYNIA 00:23:22.79
368 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 116 K18-29 IGA RUTKOWSKA GDYNIA 00:23:22.88
369 VI Bieg Sylwestrowy 2021 83 K18-100 JOANNA TOPOREK GDYNIA KRÓLOWA MAJTEK 00:23:25.52
370 VII Bieg Sylwestrowy 2022 94 K40-49 JACEK SZYNWELSKI GDYNIA FOX 00:23:25.59
371 VII Bieg Sylwestrowy 2022 95 K40-49 IZABELA PROCELLI-SZYNWELSKA GDYNIA FOX 00:23:25.64
372 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 117 M60-69 STANISŁAW WNUK WIELKI KLINCZ 00:23:25.78
373 V Bieg Sylwestrowy 2019 78 K19-100 ALEKSANDRA CUPRYŚ-SMOLAK CUPRYŚ GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:23:26.07
374 V Bieg Sylwestrowy 2019 79 K19-100 ARKADIUSZ JANECZKO GDANSK 00:23:26.55
375 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 118 K40-49 MAGDALENA KRUSZYŃSKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 00:23:26.85
376 VII Bieg Sylwestrowy 2022 96 M40-49 MACIEJ JEZIORSKI GDYNIA DEFIT RABARBARY 321 00:23:27.06
377 VII Bieg Sylwestrowy 2022 97 K30-39 MARZENA HINCKA GNIEŻDŻEWO PRZYJACIELE W BIEGU/ BRW WŁADYSŁAWOWO 00:23:28.09
378 VII Bieg Sylwestrowy 2022 98 M40-49 ARKADIUSZ OKRÓJ REDA TIM REPA 00:23:28.47
379 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 119 M50-59 ROBERT BRUCKI GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PL 00:23:29.21
380 VI Bieg Sylwestrowy 2021 84 K18-100 EWA WIŚNIEWSKA RUMIA PARKRUN RUMIA 00:23:30.40
381 VI Bieg Sylwestrowy 2021 85 M18-100 PIOTR ZAJĄC RUMIA PROJEKT 1000UP 00:23:30.85
382 V Bieg Sylwestrowy 2019 80 M19-100 ANDRZEJ CZAPIEWSKI GDYNIA BDOW MW 00:23:31.01
383 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 120 K30-39 KAROLINA ZATORSKA GDYNIA SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 00:23:31.77
384 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 121 M50-59 DARIUSZ ROBAKOWSKI GDYNIA 00:23:33.04
385 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 122 K40-49 MAŁGORZATA KOZERSKA‐BULCZAK STRZEPCZ 00:23:33.21
386 V Bieg Sylwestrowy 2019 81 K19-100 MAGDALENA ŻYDKIEWICZ-DOPKA RUMIA PARKRUN RUMIA 00:23:33.30
387 VII Bieg Sylwestrowy 2022 99 M40-49 DARIUSZ MILBROD GDYNIA 00:23:33.56
388 VII Bieg Sylwestrowy 2022 100 K18-29 IGA RUTKOWSKA GDYNIA GALIKTEAM 00:23:33.90
389 V Bieg Sylwestrowy 2019 82 M19-100 MAREK SZUBARTOWICZ GDYNIA 00:23:33.97
390 VI Bieg Sylwestrowy 2021 86 M12-17 PAVEL KAZLOU GDAŃSK 00:23:34.92
391 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 123 M40-49 KRZYSZTOF KOZIOŁ GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY / BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKURWIA 00:23:36.56
392 VI Bieg Sylwestrowy 2021 87 M18-100 MATEUSZ LEWALSKI MALBORK FAST KUZL 00:23:38.46
393 VI Bieg Sylwestrowy 2021 88 M18-100 DOMINIK ZIĘBA GDYNIA 00:23:38.67
394 VII Bieg Sylwestrowy 2022 101 M30-39 JAREK POLAK KOŚCIERZYNA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 00:23:38.96
395 VII Bieg Sylwestrowy 2022 102 K40-49 KASIA DAMPS SKRZESZEWO 00:23:40.60
396 V Bieg Sylwestrowy 2019 83 M19-100 ARTUR NOWAK GDYNIA A&G CARP TEAM 00:23:40.65
397 VI Bieg Sylwestrowy 2021 89 M18-100 ARKADIUSZ MATEJUK MALBORK BEZTLENOWI MALBORK / FAST KUZL 00:23:41.05
398 VI Bieg Sylwestrowy 2021 90 M18-100 MICHAŁ PĘŚKO GDAŃSK 00:23:41.89
399 V Bieg Sylwestrowy 2019 84 M19-100 ŁUKASZ SORN GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:23:42.67
400 V Bieg Sylwestrowy 2019 85 K19-100 JUSTYNA KANKOWSKA LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 00:23:42.72
401 V Bieg Sylwestrowy 2019 86 K19-100 MARZENA HINCKA GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 00:23:42.84
402 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 124 M40-49 MARIUSZ PILARSKI KOSAKOWO 00:23:44.05
403 VII Bieg Sylwestrowy 2022 103 M18-29 MATEUSZ DUDEK ŁEBCZ 00:23:44.72
404 V Bieg Sylwestrowy 2019 87 M19-100 TADEUSZ ORLIKOWSKI GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 00:23:45.59
405 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 125 K18-29 ALEKSANDRA ALEKSIEJUK GDYNIA ACTIVE FLOW 00:23:45.76
406 VI Bieg Sylwestrowy 2021 91 M18-100 TOMASZ NEUMANN TCZEW FAST KUZL 00:23:46.33
407 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 126 K30-39 KATARZYNA KAZYAKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 00:23:46.41
408 V Bieg Sylwestrowy 2019 88 M19-100 ANDRZEJ SOBKOWIAK BANINO KUJAWSCY RUNNERS 00:23:47.40
409 VII Bieg Sylwestrowy 2022 104 M40-49 ARKADIUSZ MATEJUK MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 00:23:47.71
410 V Bieg Sylwestrowy 2019 89 K19-100 ALEKSANDRA WENTOWSKA DĄBROWA KUJAWSCY RUNNERS 00:23:48.02
411 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 127 K40-49 DEZYDERIA PAWLAK GDYNIA CTS 00:23:49.16
412 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 128 K40-49 AGNIESZKA GRABOWSKA GDYNIA I ALO GDYNIA 00:23:49.54
413 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 129 K12-17 IZA MIŁOŚ GDYNIA ACTIVE FLOW 00:23:50.10
414 VII Bieg Sylwestrowy 2022 105 M18-29 KONRAD MOTOWIDŁO GDYNIA 00:23:50.23
415 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 130 M40-49 KRZYSZTOF KALINOWSKI GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 00:23:50.23
416 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 131 M40-49 RADOSŁAW MOSZCZYŃSKI GDYNIA ACTIVE FLOW 00:23:50.80
417 V Bieg Sylwestrowy 2019 90 M19-100 WOJTEK ŁĄDKOWSKI GDYNIA OKAS GDYNIA 00:23:50.88
418 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 132 M18-29 MILAN MARZEC GDYNIA 00:23:51.38
419 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 133 M40-49 KAROL BULCZAK STRZEPCZ 00:23:51.50
420 VII Bieg Sylwestrowy 2022 106 M30-39 JULIUSZ BUREK GDYNIA 00:23:53.89
421 V Bieg Sylwestrowy 2019 91 K19-100 IZABELA MARCINIAK BANINO KUJAWSCY RUNNERS 00:23:54.26
422 VII Bieg Sylwestrowy 2022 107 M40-49 JAROSŁAW NEUMANN GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:23:54.76
423 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 134 M50-59 TOMASZ KOLIŃSKI GDYNIA ARLA RUNNING TEAM 00:23:55.02
424 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 135 M30-39 JACEK HINCKA GNIEŻDŻEWO BRW WŁADYSŁAWOWO/ PRZYJACIELE W BIEGU 00:23:56.81
425 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 136 M40-49 ADAM HATŁAS GDYNIA 00:23:57.54
426 VI Bieg Sylwestrowy 2021 92 M18-100 SEBASTIAN TOCHA RUMIA 00:23:57.56
427 VII Bieg Sylwestrowy 2022 108 M40-49 ADAM HERMANIUK REDA RUNEDA 00:23:57.84
428 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 137 M40-49 GRZEGORZ CHYZIŃSKI RUMIA 00:23:58.76
429 VII Bieg Sylwestrowy 2022 109 M40-49 MARIUSZ PILARSKI KOSAKOWO 00:23:59.70
430 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 138 M18-29 PATRYK WAŁKOWSKI WEJHEROWO 00:24:00.28
431 VI Bieg Sylwestrowy 2021 93 M18-100 PIOTR ROCZNIOK GDYNIA PARKRUN GDYNIA 00:24:00.51
432 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 139 M40-49 MAREK POLEJEWSKI RUMIA 00:24:01.31
433 VII Bieg Sylwestrowy 2022 110 M30-39 MARIUSZ KURKOWSKI WEJHEROWO 00:24:01.82
434 VI Bieg Sylwestrowy 2021 94 M18-100 ARTUR LADEMANN BOLSZEWO RUN BABYS 00:24:02.10
435 VII Bieg Sylwestrowy 2022 111 K40-49 MARTYNA ZWATYKANICZ RUMIA PROJEKT1000UP 00:24:02.64
436 VII Bieg Sylwestrowy 2022 112 K40-49 BEATA MICHALSKA GDYNIA 00:24:03.10
437 VI Bieg Sylwestrowy 2021 95 M18-100 ANDRZEJ ŚLUTSARCZYK 00:24:04.12
438 V Bieg Sylwestrowy 2019 92 M19-100 ROBERT BRUCKI GDYNIA 00:24:04.15
439 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 140 M30-39 JAREK POLAK KOŚCIERZYNA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 00:24:04.65
440 VI Bieg Sylwestrowy 2021 96 M18-100 PRZEMEK ZAGAJEWSKI PIERWOSZYNO KUJAWSCY RUNNERS 00:24:04.98
441 VI Bieg Sylwestrowy 2021 97 M18-100 PRZEMYSŁAW WDOWIAK GDYNIA 00:24:05.50
442 VI Bieg Sylwestrowy 2021 98 K18-100 MAGDALENA KOSTRA GDYNIA 00:24:05.95
443 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 141 M50-59 TOMASZ LISIECKI GDYNIA 00:24:06.17
444 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 142 M18-29 JAKUB TASZAREK GDYNIA 00:24:06.18
445 VI Bieg Sylwestrowy 2021 99 K18-100 KATARZYNA DOKRZEWSKA GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 00:24:06.75
446 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 143 K12-17 CELIA KLEIN LUBAŃ UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO 00:24:06.82
447 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 144 K30-39 BASIA MIŁOŚ GDYNIA ACTIVE FLOW 00:24:07.26
448 VI Bieg Sylwestrowy 2021 100 M18-100 TADEUSZ BALCER GDYNIA 00:24:08.91
449 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 145 M30-39 PIOTR PRUS PIERWOSZYNO 00:24:09.31
450 VII Bieg Sylwestrowy 2022 113 M50-59 RADEK SCHULZ SIEROSŁAW 3:33 TEAM 00:24:09.33
451 VII Bieg Sylwestrowy 2022 114 M40-49 MARCIN MAJSTEREK GDYNIA MAMY TO 00:24:11.09
452 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 146 M50-59 KRZYSZTOF MANTHEY GDAŃSK R3NO 00:24:11.65
453 VI Bieg Sylwestrowy 2021 101 M18-100 MARCIN WALIGÓRSKI RUMIA 00:24:13.55
454 VII Bieg Sylwestrowy 2022 115 M40-49 MIROSŁAW RENACHOWSKI REDA OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL 00:24:15.13
455 V Bieg Sylwestrowy 2019 93 M19-100 TOMASZ KOBIELA BYTÓW 00:24:15.63
456 VI Bieg Sylwestrowy 2021 102 M18-100 MICHAŁ PETKOWSKI GDYNIA PW TRANSPORT 00:24:15.95
457 VII Bieg Sylwestrowy 2022 116 K30-39 IWONA SMÓŁKOWSKA SMÓŁKOWSKA GDAŃSK PROJEKT1000UP 00:24:16.42
458 V Bieg Sylwestrowy 2019 94 M19-100 BARTŁOMIEJ WALKOWICZ GDYNIA 00:24:16.92
459 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 147 K40-49 MONIKA REKUS GDANSK FORFIT GDAŃSK 00:24:17.23
460 V Bieg Sylwestrowy 2019 95 K19-100 WIOLETTA DOMŻALSKA RUMIA PARKRUN RUMIA 00:24:18.52
461 VI Bieg Sylwestrowy 2021 103 K18-100 MAGDALENA GORZELAK GDYNIA 00:24:20.09
462 VI Bieg Sylwestrowy 2021 104 M12-17 OSKAR RUSOŃ GDYNIA 00:24:20.11
463 V Bieg Sylwestrowy 2019 96 M19-100 GRZEGORZ WILK PSZCZYNA 00:24:20.11
464 VII Bieg Sylwestrowy 2022 117 M40-49 KRZYSZTOF MOSKOT GDYNIA LESZCZYNKI BIEGAJĄ / OKAS GDYNIA 00:24:21.33
465 VI Bieg Sylwestrowy 2021 105 M18-100 MICHAŁ BIAŁEK BIAŁEK GDYNIA 00:24:22.08
466 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 148 M30-39 MAREK WOJCIECHOWSKI BIAŁYSTOK MARKOWEKADRY.PL / DEFIT RABARBARY321 // ADIDASRUNNERSWARSAW 00:24:23.59
467 V Bieg Sylwestrowy 2019 97 M19-100 RYSZARD BORÓWKA GDYNIA 00:24:23.93
468 VII Bieg Sylwestrowy 2022 118 K40-49 DOROTA SOCHA GDYNIA 00:24:24.37
469 V Bieg Sylwestrowy 2019 98 M19-100 WOJCIECH TOMKIEL GDYNIA 00:24:24.53
470 VI Bieg Sylwestrowy 2021 106 M18-100 MIROSLAW SOSZYNSKI SOSZYNSKI GDYNIA 00:24:24.70
471 VII Bieg Sylwestrowy 2022 119 M30-39 MICHAŁ KOWALEWSKI GDYNIA 00:24:24.85
472 VI Bieg Sylwestrowy 2021 107 K18-100 BEATA OTREMBA ŁĘGOWO DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:24:25.70
473 VII Bieg Sylwestrowy 2022 120 K40-49 EWA MARTUSEWICZ GDYNIA 00:24:26.32
474 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 149 M40-49 DARIUSZ ŻELEWSKI RUMIA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 00:24:27.12
475 VI Bieg Sylwestrowy 2021 108 M18-100 ARKADIUSZ DZIUMA SOPOT 00:24:28.84
476 VI Bieg Sylwestrowy 2021 109 M18-100 PIOTR HABAJ GDYNIA PARKRUN GDYNIA 00:24:29.44
477 VI Bieg Sylwestrowy 2021 110 K18-100 KATARZYNA ŻYTKIEWICZ GDAŃSK 00:24:29.58
478 VII Bieg Sylwestrowy 2022 121 K30-39 NADIA LASZCZYK REDA 00:24:30.63
479 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 150 M30-39 JANUSZ PRZEWOCKI GDAŃSK 00:24:32.27
480 V Bieg Sylwestrowy 2019 99 K19-100 BEATA BOZA GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM 00:24:32.52
481 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 151 M18-29 BARTŁOMIEJ LUNKOWSKI GDYNIA XIV LO 00:24:33.06
482 VII Bieg Sylwestrowy 2022 122 M40-49 PIOTR ZAJĄC RUMIA PROJEKT1000UP 00:24:33.52
483 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 152 K40-49 EWA ŁAGUNA GDAŃSK 00:24:34.17
484 VII Bieg Sylwestrowy 2022 123 K30-39 KATARZYNA DOKRZEWSKA GDYNIA 00:24:37.27
485 V Bieg Sylwestrowy 2019 100 M19-100 PIOTR BAJER BANINO KUJAWSCY RUNNERS 00:24:37.27
486 V Bieg Sylwestrowy 2019 101 M19-100 MICHAŁ SZEWS DONCASTER OLIWKA RUN 00:24:37.33
487 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 153 K40-49 MAŁGORZATA ARMATYŃSKA GDYNIA 00:24:37.57
488 V Bieg Sylwestrowy 2019 102 K19-100 SYLWIA MROCZEK RUMIA 00:24:39.27
489 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 154 K40-49 MONIKA KOZŁOWSKA LUBAŃ 00:24:39.37
490 VI Bieg Sylwestrowy 2021 111 M18-100 RADOSŁAW MACHNICKI SOPOT BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE 00:24:40.37
491 VI Bieg Sylwestrowy 2021 112 K18-100 ANNA MACHNICKA SOPOT 00:24:40.43
492 VII Bieg Sylwestrowy 2022 124 M30-39 KRZYSZTOF ORZECHOWSKI GDYNIA 00:24:41.04
493 VII Bieg Sylwestrowy 2022 125 M30-39 RADOSŁAW MOSZCZYŃSKI GDYNIA 00:24:41.76
494 VI Bieg Sylwestrowy 2021 113 K18-100 KARINA WYSOTA GDYNIA 00:24:42.16
495 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 155 K18-29 DOMINIKA KOZIOŁ KWAKOWO 00:24:42.17
496 VII Bieg Sylwestrowy 2022 126 M18-29 GAWEŁ SZYDŁOWSKI GDAŃSK ŁÓDŹ RATUNKOWA 00:24:42.44
497 V Bieg Sylwestrowy 2019 103 K19-100 WIOLETTA KALICZYŃSKA RUMIA RUNEDA 00:24:42.55
498 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 156 M40-49 MARCIN KRUSZYŃSKI GDYNIA 00:24:43.32
499 VII Bieg Sylwestrowy 2022 127 M18-29 JACEK GROCHALA OPOLE 00:24:43.35
500 VI Bieg Sylwestrowy 2021 114 M12-17 MATEUSZ REDZIMSKI ŻUKOWO 00:24:43.85
501 VII Bieg Sylwestrowy 2022 128 M11-17 ADAM TOCHA RUMIA II LO GDYNIA 00:24:43.86
502 V Bieg Sylwestrowy 2019 104 M19-100 PIOTR CIESZYŃSKI RUMIA RUNEDA 00:24:44.03
503 VI Bieg Sylwestrowy 2021 115 M18-100 MARCIN KRUSZYŃSKI GDYNIA 00:24:45.53
504 VII Bieg Sylwestrowy 2022 129 M40-49 SEBASTIAN TOCHA RUMIA PARKRUN RUMIA 00:24:47.39
505 V Bieg Sylwestrowy 2019 105 K19-100 WIOLETTA MALINOWSKA GDYNIA PODESZWA TEAM 00:24:48.57
506 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 157 K30-39 MAŁGORZATA RINC GDYNIA MAMY TO 00:24:48.93
507 VI Bieg Sylwestrowy 2021 116 M18-100 WOJCIECH REDZIMSKI ŻUKOWO AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 00:24:49.32
508 VI Bieg Sylwestrowy 2021 117 M18-100 ADAM JAGODDA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:24:50.12
509 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 158 M30-39 OLEKSANDR RIABUKHA KREMIEŃĆZUK UKRAINA MAMY TO 00:24:50.28
510 V Bieg Sylwestrowy 2019 106 M19-100 ILONA PUCKOWSKA - POCIASK RUMIA KONTENER FORMY 00:24:50.53
511 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 159 M18-29 KAMIL RADOMIŃSKI KWIDZYN 00:24:51.21
512 VII Bieg Sylwestrowy 2022 130 M50-59 DARIUSZ ROBAKOWSKI GDYNIA 00:24:51.58
513 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 160 M30-39 BOGUMIŁ FURCHE GDYNIA 00:24:51.94
514 VI Bieg Sylwestrowy 2021 118 M18-100 DARIUSZ ROBAKOWSKI GDYNIA 00:24:52.14
515 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 161 M40-49 ANDRZEJ BOJAN GDYNIA 00:24:52.40
516 VII Bieg Sylwestrowy 2022 131 K40-49 ANNA PILACHOWSKA GDYNIA 00:24:53.44
517 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 162 K40-49 ANNA JEŻEWSKA WEJHEROWO 00:24:53.60
518 VI Bieg Sylwestrowy 2021 119 K18-100 ALEKSANDRA DĄBROWSKA BOLSZEWO RUN BABYS 00:24:56.71
519 V Bieg Sylwestrowy 2019 107 M19-100 MACIEJ GĄSKA GDYNIA PĘDZĄCE ŚLIMAKI 00:24:57.32
520 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 163 M40-49 ADAM MAZURKIEWICZ PŁOCK HYDROMOC PŁOCK 00:24:57.99
521 V Bieg Sylwestrowy 2019 108 K19-100 ADRIANA MEYER POGORZE OKAS GDYNIA 00:24:58.05
522 VII Bieg Sylwestrowy 2022 132 M30-39 ŁUKASZ KUCIŃSKI ELBLĄG 00:24:58.27
523 VI Bieg Sylwestrowy 2021 120 M18-100 KRZYSZTOF HUDZIK GDYNIA PARKRUN GDYNIA 00:24:59.03
524 VII Bieg Sylwestrowy 2022 133 M60-69 SŁAWOMIR ROMANOWSKI GDYNIA 00:24:59.11
525 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 164 M60-69 KRZYSZTOF SZAJERKA RUMIA 00:24:59.41
526 VI Bieg Sylwestrowy 2021 121 K18-100 MARZENA HINCKA GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 00:25:00.21
527 VI Bieg Sylwestrowy 2021 122 K18-100 JUSTYNA KANKOWSKA LUZINO KASZUBI LUZINO 00:25:00.29
528 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 165 M50-59 MACIEJ SZULIMOWICZ GDANSKA BIEGUN OCR TEAM 00:25:00.66
529 VI Bieg Sylwestrowy 2021 123 K18-100 JOLANTA MARTYKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:25:03.21
530 V Bieg Sylwestrowy 2019 109 M19-100 MAREK TOBOLSKI GRUDZIĄDZ 00:25:04.14
531 V Bieg Sylwestrowy 2019 110 M19-100 JACEK POTULSKI POTULSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:25:04.22
532 V Bieg Sylwestrowy 2019 111 K19-100 ANNA TOBOLSKA GRUDZIĄDZ 00:25:04.24
533 VII Bieg Sylwestrowy 2022 134 K40-49 BEATA SCHMIDT GDYNIA 00:25:04.85
534 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 166 M18-29 ADRIAN KOZIOŁ KWAKOWO 00:25:05.24
535 VII Bieg Sylwestrowy 2022 135 K50-59 MALGORZATA CYRULEWSKA CYRULEWSKA GLINNIK PAMSO RUN TEAM 00:25:05.93
536 VII Bieg Sylwestrowy 2022 136 M40-49 MACIEJ GĄSKA GDYNIA PĘDZĄCE ŚLIMAKI 00:25:06.33
537 VII Bieg Sylwestrowy 2022 137 K40-49 JOLANTA MARTYKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:25:07.91
538 V Bieg Sylwestrowy 2019 112 M19-100 MIKOŁAJ WIERZBICKI GDYNIA 00:25:08.03
539 V Bieg Sylwestrowy 2019 113 K19-100 IWONA HINC ŻUKOWO-BORKOWO KUJAWSCY RUNNERS 00:25:08.71
540 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 167 M40-49 MACIEJ GĄSKA GDYNIA PĘDZĄCE ŚLIMAKI 00:25:08.76
541 VI Bieg Sylwestrowy 2021 124 M18-100 KASJAN TOUNSI GDYNIA 00:25:08.79
542 VI Bieg Sylwestrowy 2021 125 K18-100 MAŁGORZATA ARMATYŃSKA GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 00:25:10.40
543 VII Bieg Sylwestrowy 2022 138 K40-49 ANETA GÓRSKA-KOBYLSKA REDA RUNEDA 00:25:11.56
544 VII Bieg Sylwestrowy 2022 139 M30-39 TOMASZ ODZIEMCZYK ELBLĄG EVOUBEZPIECZENIA.PL 00:25:11.97
545 VII Bieg Sylwestrowy 2022 140 M40-49 MAREK SZOPA GDYNIA RUNEDA / ULTRA WAY TEAM 00:25:13.12
546 V Bieg Sylwestrowy 2019 114 M19-100 RAFAŁ BIAŁAS REDA KONTENER FORMY 00:25:14.83
547 V Bieg Sylwestrowy 2019 115 M19-100 RYSZARD TOMYS SZEMUD 00:25:16.05
548 VII Bieg Sylwestrowy 2022 141 M30-39 ADAM STRZELCZYK GDAŃSK IRON TEAM 00:25:16.07
549 VII Bieg Sylwestrowy 2022 142 M50-59 KRZYSZTOF KURPIEWSKI GDAŃSK FITNESSFITBACK 00:25:16.61
550 V Bieg Sylwestrowy 2019 116 K19-100 DOROTA SOCHA GDYNIA 00:25:17.33
551 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 169 M40-49 SEBASTIAN TOCHA RUMIA PARKRUN RUMIA 00:25:17.44
552 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 168 K30-39 MONIKA GARSKA GDYNIA 00:25:17.44
553 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 170 K30-39 KASIA GAŁUSZYŃSKA GDYNIA ACTIVE FLOW 00:25:19.39
554 V Bieg Sylwestrowy 2019 117 M19-100 JAROSŁAW JAFFKE ŁEBCZ JAFFI Z ŁEBCZA 00:25:20.22
555 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 171 M30-39 ŁUKASZ GAŁUSZYŃSKI GDYNIA ACTIVE FLOW 00:25:20.51
556 VI Bieg Sylwestrowy 2021 126 M18-100 FRANEK FEDOROWICZ GDYNIA 00:25:21.17
557 VI Bieg Sylwestrowy 2021 127 K18-100 JOANNA KWASNIEWSKA GDYNIA MERAKI 00:25:21.70
558 V Bieg Sylwestrowy 2019 118 M19-100 LESZEK HINTZKE ŁEBCZ 00:25:21.96
559 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 172 M40-49 DORIAN MASŁOWSKI GDYNIA 00:25:22.84
560 VII Bieg Sylwestrowy 2022 143 M40-49 TOMASZ BUSZMANN REDA MŁODE DZIKI RUNEDA,1000UP 00:25:23.25
561 VII Bieg Sylwestrowy 2022 144 M30-39 BARTŁOMIEJ BARCZAK GNIEWKOWO 00:25:23.40
562 V Bieg Sylwestrowy 2019 119 K19-100 KATARZYNA DOKRZEWSKA GDYNIA 00:25:25.72
563 VI Bieg Sylwestrowy 2021 128 M18-100 MARIUS TREITZ MONACHIUM 00:25:26.52
564 V Bieg Sylwestrowy 2019 120 K19-100 TOMASZ DERA KOSAKOWO AKTYWNE KOSAKOWO 00:25:26.80
565 V Bieg Sylwestrowy 2019 121 M19-100 MICHAŁ CZECHOLIŃSKI GDYNIA 00:25:27.21
566 VI Bieg Sylwestrowy 2021 129 M18-100 MACIEJ GĄSKA GDYNIA PĘDZĄCE ŚLIMAKI 00:25:29.70
567 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 173 M30-39 SEBASTIAN ZWIEWKA GDAŃSK 00:25:30.88
568 VI Bieg Sylwestrowy 2021 130 M18-100 ADAM GRZESZCZAK GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:25:31.19
569 V Bieg Sylwestrowy 2019 122 K19-100 MAŁGORZATA ARMATYŃSKA GDYNIA KDNESSI 00:25:31.62
570 VI Bieg Sylwestrowy 2021 131 M18-100 JACEK HINCKA GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 00:25:32.54
571 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 174 M40-49 MARCIN MAJSTEREK GDYNIA MAMY TO 00:25:32.92
572 V Bieg Sylwestrowy 2019 123 M19-100 DARIUSZ LESNER PUCK BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 00:25:33.17
573 VII Bieg Sylwestrowy 2022 145 M50-59 KRZYSZTOF MANTHEY GDYNIA 00:25:33.24
574 VI Bieg Sylwestrowy 2021 132 K18-100 MONIKA DYDYMSKA RUMIA PARKRUN RUMIA 00:25:34.03
575 V Bieg Sylwestrowy 2019 124 K19-100 ADRIANNA CZARNECKA GDYNIA 00:25:35.77
576 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 175 K30-39 KATARZYNA DOKRZEWSKA GDYNIA ADIDAS RUNNERS TRICITY 00:25:35.90
577 V Bieg Sylwestrowy 2019 125 M19-100 KRZYSZTOF KUŹNIAK GDYNIA MONIATEAM 00:25:36.16
578 V Bieg Sylwestrowy 2019 126 M19-100 ROBERT MROCZEK RUMIA 00:25:37.67
579 V Bieg Sylwestrowy 2019 127 M19-100 KRZYSZTOF NIEKURZAK GDYNIA OKAS GDYNIA 00:25:39.19
580 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 176 K50-59 JUSTYNA STEMPCZYŃSKA GDAŃSK BIEGUN OCR TEAM 00:25:39.42
581 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 177 K40-49 DOROTA DALECKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:25:39.59
582 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 178 M40-49 PAWEŁ GOŹDZIEWICZ GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 00:25:39.74
583 VII Bieg Sylwestrowy 2022 146 M40-49 ANDRZEJ BIGAJ GDYNIA DRUŻYNA A 00:25:40.39
584 VII Bieg Sylwestrowy 2022 147 K18-29 KATARZYNA KOWALIK GDAŃSK 00:25:41.06
585 V Bieg Sylwestrowy 2019 128 K19-100 MAGDALENA KRUSZYŃSKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:25:44.07
586 VI Bieg Sylwestrowy 2021 133 K18-100 WERONIKA PROKOPOWICZ SOPOT 00:25:45.01
587 VII Bieg Sylwestrowy 2022 148 K40-49 BEATA BOZA GDYNIA/CHŁAPOWO PADŁ NA RYJ TEAM 00:25:45.07
588 VII Bieg Sylwestrowy 2022 149 M60-69 ARKADIUSZ ZBOROWSKI RUMIA REWA 12:15 00:25:46.80
589 VI Bieg Sylwestrowy 2021 134 K18-100 BEATA BOZA GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM 00:25:46.83
590 VII Bieg Sylwestrowy 2022 150 M50-59 ROBERT DEPTUŁA GDAŃSK 00:25:48.32
591 V Bieg Sylwestrowy 2019 129 M19-100 KRZYSZTOF MANTHEY GDAŃSK 00:25:49.26
592 VI Bieg Sylwestrowy 2021 135 M18-100 KRZYSZTOF KOSAŁA WEJHEROWO 00:25:49.89
593 VI Bieg Sylwestrowy 2021 136 M18-100 KRZYSZTOF MANTHEY GDAŃSK R3NO 00:25:50.10
594 VII Bieg Sylwestrowy 2022 151 M40-49 LESZEK KOWALCZUK POGÓRZE BIEGAMYRAZEM.PL 00:25:50.29
595 V Bieg Sylwestrowy 2019 130 K19-100 MARTYNA WOLAK GDAŃSK 00:25:50.59
596 V Bieg Sylwestrowy 2019 131 M19-100 DAWID WEGNER GDYNIA BMW TEAM 00:25:50.68
597 VI Bieg Sylwestrowy 2021 137 K18-100 AGNIESZKA GRODECKA PRUSZCZ GDAŃSKI PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON 00:25:51.34
598 VII Bieg Sylwestrowy 2022 152 M40-49 SEBASTIAN ŻÓŁĆ ZBYCHOWO DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:25:51.53
599 VI Bieg Sylwestrowy 2021 138 K18-100 EWA KRASIŃSKA-MITURA RUMIA PARKRUN RUMIA 00:25:52.06
600 VI Bieg Sylwestrowy 2021 139 M18-100 MICHAŁ CZECHOLIŃSKI GDYNIA 00:25:53.27
601 VI Bieg Sylwestrowy 2021 140 M18-100 WOJCIECH ADAMCZYK GDYNIA 00:25:53.58
602 VII Bieg Sylwestrowy 2022 153 K40-49 EWA WIŚNIEWSKA RUMIA PROJEKT1000UP 00:25:54.04
603 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 179 M30-39 DAMIAN WOLSZON GDYNIA 00:25:54.25
604 VI Bieg Sylwestrowy 2021 141 K18-100 ALEKSANDRA SOLICH RACIBORZ 00:25:56.01
605 V Bieg Sylwestrowy 2019 132 M19-100 JAROSLAW FIJOŁEK GDAŃSK 00:25:59.66
606 VI Bieg Sylwestrowy 2021 142 M18-100 KRZYSZTOF PIETRUSZKIEWICZ CELBOWO 00:26:00.57
607 VII Bieg Sylwestrowy 2022 154 M11-17 MIKA CHOSZCZ GDAŃSK IRON TEAM 00:26:01.42
608 VI Bieg Sylwestrowy 2021 143 M18-100 PRZEMYSŁAW DALECKI GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM 00:26:01.43
609 VI Bieg Sylwestrowy 2021 144 M18-100 JAN JÓZEF ZIMNY ZIMNY GDYNIA 00:26:02.69
610 V Bieg Sylwestrowy 2019 133 M19-100 JERZY SIEMIŃSKI GDAŃSK ARCON 00:26:03.91
611 VII Bieg Sylwestrowy 2022 155 K40-49 MAŁGORZATA ARMATYŃSKA GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 00:26:04.11
612 VI Bieg Sylwestrowy 2021 145 K18-100 MARTYNA ZWATYKANICZ GDYNIA DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:26:04.86
613 VII Bieg Sylwestrowy 2022 156 M40-49 JACEK DAMPS SKRZESZEWO 00:26:05.36
614 VII Bieg Sylwestrowy 2022 157 M40-49 ADAM RADOMSKI SOPOT 00:26:05.97
615 V Bieg Sylwestrowy 2019 134 M19-100 SŁAWOMIR ZIEMANN GDYNIA OPEC 00:26:06.61
616 V Bieg Sylwestrowy 2019 135 K19-100 MIRA POCHOPIEŃ GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 00:26:06.92
617 V Bieg Sylwestrowy 2019 136 M0-18 ALESKANDER MAJSTEREK GDAŃSK ASIORY BENKA 00:26:07.66
618 VI Bieg Sylwestrowy 2021 146 K18-100 MAGDALENA WU WARSZAWA 00:26:09.37
619 VI Bieg Sylwestrowy 2021 147 M18-100 ALAN SZESTAKOWSKI GDYNIA TRECTEAM 00:26:09.90
620 V Bieg Sylwestrowy 2019 137 K19-100 KAROLINA HEBERLEIN WEJHEROWO 00:26:10.50
621 V Bieg Sylwestrowy 2019 138 M19-100 PAWEŁ GAWRYLCZYK WEJHEROWO 00:26:10.64
622 VII Bieg Sylwestrowy 2022 158 M40-49 GRZEGORZ BIESZK DĘBOGÓRZE PIWO TO MOJE PALIWO 00:26:11.31
623 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 180 M50-59 GRZESIEK WICHER GDAŃSK TEAM DZIK/A 00:26:11.47
624 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 181 K50-59 IZA SAWICZ CIESIELSKA GDYNIA TEAM DZIK/A 00:26:11.54
625 VI Bieg Sylwestrowy 2021 148 M18-100 MATEUSZ KRUSZYŃSKI GDYNIA 00:26:13.59
626 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 182 K18-29 DAGMARA CZERAN GDYNIA 00:26:13.62
627 VII Bieg Sylwestrowy 2022 159 M40-49 MACIEJ ZAKRZEWSKI RUMIA ULTRAWAY TEAM / PROJEKT1000UP 00:26:15.21
628 VII Bieg Sylwestrowy 2022 160 K40-49 KATARZYNA BLADOWSKA REDA ULTRA WAY TEAM 00:26:15.30
629 VI Bieg Sylwestrowy 2021 149 M18-100 RAFAŁ PLEWIŃSKI BANINO CHABROWE WILCZKI 00:26:15.43
630 V Bieg Sylwestrowy 2019 139 K19-100 PATRYCJA MAMOS GDYNIA S A JEWELLERY DESIGN 00:26:16.69
631 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 183 M60-69 ARKADIUSZ ZBOROWSKI RUMIA REWA 12:15 00:26:16.87
632 VI Bieg Sylwestrowy 2021 150 M18-100 ŁUKASZ SORN GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA/BIEGAMY RAZEM.PL 00:26:18.39
633 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 184 M30-39 LESZEK NIEDROWSKI ROTMANKA 00:26:19.99
634 VI Bieg Sylwestrowy 2021 151 M12-17 JAKUB TASZAREK GDYNIA 00:26:20.59
635 VII Bieg Sylwestrowy 2022 161 K40-49 ALEKSANDRA SOLICH RACIBORZ 00:26:21.06
636 VI Bieg Sylwestrowy 2021 152 M18-100 PIOTR GRAL GDYNIA 00:26:21.24
637 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 185 K30-39 JUSTYNA BRATOS GDYNIA 00:26:21.60
638 VI Bieg Sylwestrowy 2021 153 M18-100 SEBASTIAN ŻÓŁĆ ZBYCHOWO DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:26:22.67
639 VII Bieg Sylwestrowy 2022 162 K30-39 EWELINA DUDEK PRASZKA 00:26:22.94
640 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 186 M40-49 JERZY ŁĄTKOWSKI GDYNIA 00:26:23.34
641 VII Bieg Sylwestrowy 2022 163 K40-49 MAGDALENA RÓŻAŃSKA WARSZAWA 00:26:23.66
642 V Bieg Sylwestrowy 2019 140 M19-100 ARTUR KOŃCZAL KOŃCZAL KOSAKOWO 00:26:24.69
643 VI Bieg Sylwestrowy 2021 154 M12-17 ADAM TOCHA RUMIA 00:26:24.97
644 V Bieg Sylwestrowy 2019 141 K19-100 KAROLINA BUCZAK -KŁOSOWSKA GDYNIA BIEGACZE PÓŁNOCY 00:26:26.27
645 VI Bieg Sylwestrowy 2021 155 M18-100 MARCIN BINISZKIEWICZ TCZEW 00:26:26.93
646 VII Bieg Sylwestrowy 2022 164 M11-17 IGNACY BRATKOWSKI 00:26:27.36
647 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 187 K12-17 KLAUDIA SKRZYPEK GDYNIA ENERGA CHECZ GDYNIA 00:26:28.01
648 VII Bieg Sylwestrowy 2022 165 M50-59 RYSZARD JABŁOŃSKI GDYNIA FITNESSFITBACK 00:26:28.20
649 VI Bieg Sylwestrowy 2021 156 M18-100 SEBASTIAN LANGOWSKI RUMIA 00:26:28.30
650 VII Bieg Sylwestrowy 2022 166 K12-17 ALEKSANDRA ŻELEWSKA RUMIA PZS REDA 00:26:28.32
651 VI Bieg Sylwestrowy 2021 157 K18-100 EWA RACZYŃSKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:26:28.47
652 VI Bieg Sylwestrowy 2021 158 K18-100 DOROTA DALECKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:26:28.56
653 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 188 M50-59 MACIEJ KAPITAN GDYNIA BOSMAN 00:26:29.60
654 VII Bieg Sylwestrowy 2022 167 M40-49 DARIUSZ ŻELEWSKI RUMIA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 00:26:30.27
655 VII Bieg Sylwestrowy 2022 168 M40-49 PIOTR DEJNAROWICZ POGÓRZE BIEGAMYRAZEM.PL 00:26:30.82
656 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 189 M30-39 ADAM ŻÓRAW GDYNIA 00:26:31.61
657 VI Bieg Sylwestrowy 2021 159 K18-100 GABRIELA LADEMANN BOLSZEWO RUNBABYS 00:26:31.79
658 V Bieg Sylwestrowy 2019 142 K19-100 ANIA JAROSIEWICZ GDYNIA 00:26:31.86
659 VI Bieg Sylwestrowy 2021 160 K18-100 GRAŻYNA KRAUZA BOLSZEWO RUN BABYS 00:26:31.93
660 V Bieg Sylwestrowy 2019 143 M19-100 KAROL BURDAK GDYNIA 00:26:32.63
661 V Bieg Sylwestrowy 2019 144 K19-100 AGNIESZKA ARENDT ARENDT GDAŃSK ŻARTA WATAHA 00:26:32.89
662 VII Bieg Sylwestrowy 2022 169 K50-59 KALINA SZYMANKIEWICZ GDYNIA MAMY TO 00:26:34.87
663 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 190 K18-29 DOMINIKA PYĆ GDYNIA 00:26:35.22
664 V Bieg Sylwestrowy 2019 145 K19-100 EWA KRASIŃSKA-MITURA RUMIA PARKRUN RUMIA 00:26:36.80
665 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 191 K30-39 PAULINA RYMARZ BOJANO 00:26:36.84
666 VI Bieg Sylwestrowy 2021 161 K18-100 MAGDALENA REZLER-DUNAJEWSKA GDYNIA 00:26:37.61
667 V Bieg Sylwestrowy 2019 146 K19-100 JOANNA RAJSKA-NIEKURZAK GDYNIA OKAS GDYNIA 00:26:39.01
668 VI Bieg Sylwestrowy 2021 162 K18-100 JOANNA KALINOWSKA KALINOWSKA GDAŃSK KLUB BIEGACZY JYSK 00:26:39.50
669 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 192 K18-29 JOANNA GOSTKOWSKA GDYNIA 00:26:40.95
670 VII Bieg Sylwestrowy 2022 170 M50-59 PIOTR DĄBROWSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:26:41.13
671 VII Bieg Sylwestrowy 2022 171 M50-59 PRZEMYSŁAW DALECKI GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM 00:26:41.23
672 VI Bieg Sylwestrowy 2021 163 M18-100 MACIEJ GAWRYLCZYK WEJHEROWO 00:26:42.34
673 VI Bieg Sylwestrowy 2021 164 M18-100 PAWEŁ GAWRYLCZYK WEJHEROWO 00:26:42.44
674 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 193 K50-59 ANNA GAJDA GDYNIA 00:26:45.61
675 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 194 M30-39 ŁUKASZ PASZKE PRZETOCZYNO LUK-CONNECT TRI TEAM 00:26:47.59
676 V Bieg Sylwestrowy 2019 147 K19-100 ŻANETTA ARCIUCH GDYNIA PARKRUN GDYNIA 00:26:47.82
677 VII Bieg Sylwestrowy 2022 172 K30-39 KATARZYNA HRYNKIEWICZ RUMIA PARKRUN RUMIA 00:26:49.83
678 VII Bieg Sylwestrowy 2022 173 M60-69 JERZY IMIANOWSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:26:50.34
679 V Bieg Sylwestrowy 2019 148 K19-100 EWELINA STRZEBRAKOWSKA WEJHEROWO 00:26:50.68
680 VI Bieg Sylwestrowy 2021 165 K18-100 SVITLANA ZAIETS GDYNIA 00:26:56.02
681 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 195 M40-49 MARCIN WASILEWSKI GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 00:26:56.49
682 V Bieg Sylwestrowy 2019 149 M19-100 MACIEJ GAWRYLCZYK WEJHEROWO 00:26:56.74
683 VI Bieg Sylwestrowy 2021 166 K18-100 EWA KORPAS PRUSZCZ GDAŃSKI KUNDY PORTOWE 00:26:57.16
684 VII Bieg Sylwestrowy 2022 174 M40-49 KRZYSZTOF KOZIOŁ GDAŃSK 00:26:57.42
685 V Bieg Sylwestrowy 2019 150 K19-100 JOANNA WIELGOS GDYNIA PARKRUN RUMIA 00:26:57.87
686 V Bieg Sylwestrowy 2019 151 K19-100 PAULA FRANCZAK GDAŃSK 00:27:01.71
687 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 196 M40-49 MACIEJ JEZIORSKI GDYNIA DEFIT RABARBARY321 00:27:01.95
688 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 197 K30-39 KAROLINA ŁAZAR ŁĘCZYCE 00:27:02.38
689 VI Bieg Sylwestrowy 2021 167 M18-100 MIREK HALMANN WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 00:27:04.57
690 VI Bieg Sylwestrowy 2021 168 K18-100 ANNA RYCHERT GOWINO KASZUBI LUZINO 00:27:04.68
691 VII Bieg Sylwestrowy 2022 175 M30-39 DAWID KREFT RUMIA PROJEKT 1000UP 00:27:05.39
692 VII Bieg Sylwestrowy 2022 176 M40-49 JAROSŁAW JAFFKE ŁEBCZ 00:27:05.88
693 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 198 M30-39 DOMINIK BIELIŃSKI NOWE 00:27:07.59
694 VII Bieg Sylwestrowy 2022 177 M50-59 TOMASZ HECHLIŃSKI GDAŃSK FITNESS FITBACK 00:27:07.69
695 VII Bieg Sylwestrowy 2022 178 K40-49 MONIKA DYDYMSKA RUMIA RUNEDA 00:27:07.95
696 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 199 M50-59 PIOTR KEMPCZYŃSKI REDA SKLEP BIEGACZA GDAŃSK 00:27:08.25
697 VII Bieg Sylwestrowy 2022 179 K18-29 AGNIESZKA KRAWCZUK GDYNIA ADIDAS RUNNERS TRICITY 00:27:08.79
698 VI Bieg Sylwestrowy 2021 169 K18-100 ANNA BUDNER GRUSZCZYN 00:27:08.85
699 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 200 M40-49 KRZYSZTOF DYDYMSKI RUMIA 00:27:10.76
700 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 201 K40-49 MONIKA DYDYMSKA RUMIA 00:27:10.77
701 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 202 M12-17 DANIEL JANIK SOPOT MOT MROWISKO 00:27:11.01
702 V Bieg Sylwestrowy 2019 152 K19-100 KAROLINA PRĄTNICKA GDYNIA 00:27:11.55
703 VI Bieg Sylwestrowy 2021 170 K18-100 ANNA KRZEMIEŃ RUMIA 00:27:11.76
704 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 203 M12-17 NATANIEL HUCISKO SOPOT MOT MROWISKO 00:27:12.90
705 V Bieg Sylwestrowy 2019 153 M19-100 ANDRZEJ MASŁOWSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:27:13.32
706 V Bieg Sylwestrowy 2019 154 K19-100 JOLANTA MARTYKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:27:13.43
707 V Bieg Sylwestrowy 2019 155 M19-100 PIOTR DĄBROWSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:27:13.58
708 V Bieg Sylwestrowy 2019 156 M19-100 JERZY IMIANOWSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:27:13.58
709 V Bieg Sylwestrowy 2019 157 M19-100 MARCIN WASILEWSKI GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 00:27:13.68
710 V Bieg Sylwestrowy 2019 158 M19-100 SEBASTIAN ROSINKE DORDRECHT 00:27:14.37
711 VII Bieg Sylwestrowy 2022 180 K30-39 MARYNA BABUTA GDYNIA/UKRAINE 00:27:15.75
712 V Bieg Sylwestrowy 2019 159 K19-100 ANIA SOKOŁOWSKA GDYNIA 00:27:15.85
713 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 204 K40-49 DOROTA SOCHA GDYNIA 00:27:17.04
714 V Bieg Sylwestrowy 2019 160 M19-100 TOMASZ ZIELIŃSKI GDYNIA ZIELAKI TEAM 00:27:18.47
715 VI Bieg Sylwestrowy 2021 171 K18-100 JUSTYNA PIÓRKOWSKA GDAŃSK DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:27:19.03
716 VI Bieg Sylwestrowy 2021 172 M18-100 PAWEŁ BRZÓSKA GDAŃSK 00:27:19.17
717 VII Bieg Sylwestrowy 2022 181 K40-49 IZA SC GDYNIA DZIK-A TEAM 00:27:20.49
718 VII Bieg Sylwestrowy 2022 182 M50-59 GRZESIEK WICHER GDAŃSK DZIK-A TEAM 00:27:20.60
719 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 205 M40-49 SEBASTIAN JELIŃSKI WROCŁAW 00:27:21.26
720 V Bieg Sylwestrowy 2019 161 K19-100 EMILIA JOACHIMIAK GDANSK KUJAWSCY RUNNERS 00:27:21.62
721 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 206 M40-49 WOJTEK DUNASZEWSKI WARSZAWA 00:27:23.16
722 VI Bieg Sylwestrowy 2021 173 M18-100 MIROSŁAW SCHWANN WEJHEROWO WEJHEROWSKIE ŁABĘDZIE 00:27:23.50
723 VII Bieg Sylwestrowy 2022 183 K50-59 JOANNA KALINOWSKA KALINOWSKA GDAŃSK KLUB BIEGACZY JYSK 00:27:24.27
724 VII Bieg Sylwestrowy 2022 184 M30-39 TOMASZ KUBERNA GDYNIA 00:27:25.13
725 VII Bieg Sylwestrowy 2022 185 K50-59 BEATA SCHULZ SIEROSŁAW 3:33 TEAM 00:27:25.51
726 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 207 K40-49 MAGDALENA LEPA-ROMAN BOLSZEWO 00:27:26.27
727 VII Bieg Sylwestrowy 2022 186 K30-39 PAULINA RYMARZ BOJANO PĘDZĄCE ŚLIMAKI 00:27:27.18
728 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 208 M18-29 RAFAŁ SEKUŁA GDAŃSK 00:27:27.26
729 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 209 M18-29 ADAM JACHOWICZ GDYNIA 00:27:28.00
730 V Bieg Sylwestrowy 2019 162 M19-100 ANTONI SITKO-BAJORSKI GDYNIA BHMW _GDYNIA 00:27:28.31
731 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 210 K30-39 JUSTYNA STEINKA ŁĘGOWO TEAM TAPFLO 00:27:28.85
732 VI Bieg Sylwestrowy 2021 174 M18-100 ARKADIUSZ ZBOROWSKI RUMIA REWA 12:15 00:27:29.32
733 VI Bieg Sylwestrowy 2021 175 K18-100 AGNIESZKA SOKOŁOWSKA GDYNIA DALEKO JESZCZE 00:27:30.59
734 VI Bieg Sylwestrowy 2021 176 M18-100 PAWEŁ KONOPKA GDYNIA DALEKO JESZCZE 00:27:30.98
735 VI Bieg Sylwestrowy 2021 177 M18-100 RYSZARD JABŁOŃSKI GDYNIA FITNESSFITBACK 00:27:31.59
736 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 211 M30-39 TOMASZ ŁUCZAK GDYNIA 00:27:31.97
737 V Bieg Sylwestrowy 2019 163 K19-100 ANNA MARIA DĄBROWSKA GDYNIA 00:27:31.99
738 VI Bieg Sylwestrowy 2021 178 K18-100 MAGDALENA JĘDRZEJAK GDYNIA SĄ WOLNIEJSI 00:27:32.12
739 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 212 K30-39 BARBARA PLUTOWSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:27:32.24
740 V Bieg Sylwestrowy 2019 164 K19-100 MARTA MOSKOT GDYNIA OKAS GDYNIA 00:27:37.16
741 V Bieg Sylwestrowy 2019 165 M19-100 ŁUKASZ DAWIDOWSKI GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 00:27:37.43
742 VI Bieg Sylwestrowy 2021 179 K18-100 ANNA GRUNERT GDYNIA 00:27:38.41
743 V Bieg Sylwestrowy 2019 166 K19-100 ARTUR SIKORZYŃSKI GDYNIA 00:27:38.61
744 V Bieg Sylwestrowy 2019 167 M19-100 BARTŁOMIEJ DALECKI RUMIA WŁÓCZYĆ NOGAMI. 00:27:38.75
745 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 213 M50-59 MACIEJ KRZYSZKOWSKI GDYNIA KRZYŚ 00:27:41.12
746 V Bieg Sylwestrowy 2019 168 K19-100 BARBARA BECKER BECKER LUZINO 00:27:41.39
747 V Bieg Sylwestrowy 2019 169 M19-100 MAREK BARANOWSKI KOSAKOWO COM-DKM 00:27:41.47
748 V Bieg Sylwestrowy 2019 170 K19-100 JOANNA SAPIEGO GDYNIA 00:27:42.58
749 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 214 K40-49 AGNIESZKA CYROCKA GDAŃSK ESJA TEAM 00:27:42.58
750 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 215 K30-39 SYLWIA MITRUS SUCHY DWÓR ESJA TEAM 00:27:42.74
751 VII Bieg Sylwestrowy 2022 187 M40-49 MARCIN WEREMA KROSNO 00:27:42.87
752 VII Bieg Sylwestrowy 2022 188 K30-39 NATALIA WEREMA PASŁĘK 00:27:43.02
753 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 216 K40-49 EWA KORPAS PRUSZCZ GDAŃSKI KUNDY PORTOWE 00:27:44.69
754 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 217 M18-29 PATRYK KOŚCIŃSKI POZEZDRZE AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 00:27:45.93
755 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 218 M12-17 ADAM SŁUPSKI SOPOT MOT MROWISKO 00:27:46.20
756 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 219 M40-49 MICHAŁ OGONOWSKI GDYNIA AKADEMIA SPORTU MEDYK 00:27:46.64
757 V Bieg Sylwestrowy 2019 171 M19-100 MIECZYSŁAW SOLEK WEJHEROWO NYPEL REDA 00:27:47.48
758 VI Bieg Sylwestrowy 2021 180 M12-17 ALEKSANDER MAJSTEREK GDAŃSK 00:27:47.61
759 VI Bieg Sylwestrowy 2021 181 K18-100 ALEKSANDRA MAŁEK KĄPINO RUN BABYS 00:27:47.92
760 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 220 M30-39 DAMIAN JANECZEK TCZEW 00:27:48.59
761 VII Bieg Sylwestrowy 2022 189 K30-39 KAMILA RADZIEŃSKA GDYNIA LESZCZYNKI BIEGAJĄ/ KLUB BIEGACZY JYSK 00:27:48.90
762 VI Bieg Sylwestrowy 2021 182 M18-100 ROBERT SPYCHALSKI GDYNIA 00:27:49.06
763 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 221 M30-39 MARCIN POŁACZEK TCZEW BIEGAM ŻE PIĆ BROWARY 00:27:49.31
764 VII Bieg Sylwestrowy 2022 190 M30-39 MATEUSZ ROMAŃSKI GDYNIA 00:27:49.53
765 V Bieg Sylwestrowy 2019 172 M19-100 WLADYSLAW HEJKA KARTUZY 00:27:49.94
766 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 222 M40-49 TOMASZ WANGLER GDYNIA MAMY TO 00:27:50.43
767 VI Bieg Sylwestrowy 2021 183 M18-100 DARIUSZ ŻELEWSKI RUMIA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 00:27:50.56
768 VI Bieg Sylwestrowy 2021 184 K12-17 ALEKSANDRA ŻELEWSKA RUMIA SZKOŁA 9 00:27:50.73
769 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 223 K30-39 AGATA CIEŚLUKOWSKA GDYBIA 00:27:50.86
770 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 224 K30-39 PAULA POBŁOCKA GDAŃSK 00:27:51.65
771 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 225 M40-49 KRYSTIAN KUCHCIŃSKI GDYNIA 00:27:52.63
772 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 226 K30-39 KATARZYNA GWOZDECKA GDYNIA 00:27:52.76
773 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 227 M30-39 ADAM POBŁOCKI MŚCISZEWICE 00:27:53.56
774 VI Bieg Sylwestrowy 2021 185 K18-100 MAGDALENA SZTORCH GDYNIA 00:27:55.79
775 VII Bieg Sylwestrowy 2022 191 K40-49 MAGDALENA TURKIEWICZ GDYNIA 00:27:56.02
776 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 228 M40-49 WOJCIECH DUNIA GDYNIA MAMY TO 00:27:56.37
777 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 229 M40-49 MARCIN WOJTOWICZ GDYNIA MAMY TO 00:27:56.97
778 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 230 M40-49 TOMASZ BUSZMANN REDA PROJEKT 1000 UP 00:27:57.38
779 VI Bieg Sylwestrowy 2021 186 M18-100 MICHAŁ WENTA GDYNIA 00:27:59.27
780 VI Bieg Sylwestrowy 2021 187 M18-100 GRZEGORZ JAWORSKI GDYNIA 00:27:59.87
781 V Bieg Sylwestrowy 2019 173 K19-100 MARTA CEGLARZ GDYNIA 00:28:00.69
782 VI Bieg Sylwestrowy 2021 188 K18-100 KAROLINA CHOCIEJ GDYNIA 00:28:00.75
783 VI Bieg Sylwestrowy 2021 189 M18-100 STANISŁAW HINC GDAŃSK ŻARTA WATAHA 00:28:01.76
784 VI Bieg Sylwestrowy 2021 190 K18-100 ALDONA HINC GDAŃSK ŻARTA WATAHA 00:28:01.98
785 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 231 M50-59 RADEK SCHULZ SIEROSŁAW 3:33 TEAM 00:28:02.15
786 VII Bieg Sylwestrowy 2022 192 M30-39 JAN ŁĘCKI GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:28:02.31
787 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 232 M30-39 DAWID KIT GDAŃSK 00:28:03.11
788 VI Bieg Sylwestrowy 2021 191 K18-100 ANIA SKOCKA GDYNIA PARKRUN RUMIA 00:28:03.31
789 VI Bieg Sylwestrowy 2021 192 M18-100 ARTUR SIKORZYŃSKI GDYNIA 00:28:03.97
790 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 233 M40-49 SEBASTIAN ŻÓŁĆ ZBYCHOWO ŻÓŁĆ 00:28:04.04
791 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 234 K40-49 BEATA ŻÓŁĆ ZBYCHOWO ŻÓŁĆ 00:28:04.29
792 VI Bieg Sylwestrowy 2021 193 K18-100 JOANNA TRUSZCZYŃSKA TRUSZCZYŃSKA GDYNIA 00:28:04.60
793 VI Bieg Sylwestrowy 2021 194 K18-100 PAULINA RYMARZ BOJANO PĘDZĄCE ŚLIMAKI 00:28:06.28
794 V Bieg Sylwestrowy 2019 174 K19-100 MARTA MROWIEC ŻYWIEC 00:28:06.53
795 VII Bieg Sylwestrowy 2022 193 K30-39 MAŁGORZATA RINC GDYNIA MAMA W TROJMIEŚCIE 00:28:07.23
796 VII Bieg Sylwestrowy 2022 194 K50-59 MAGDALENA SZTORCH GDYNIA 00:28:07.80
797 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 235 M30-39 MICHAŁ BIAŁEK BIAŁEK GDYNIA 00:28:08.08
798 VII Bieg Sylwestrowy 2022 195 M40-49 ADRIAN MALISZEWSKI 00:28:10.33
799 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 236 K40-49 EWA MARTUSEWICZ 00:28:10.94
800 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 237 M70-100 GUSTAW MARTUSEWICZ GDYNIA 00:28:11.94
801 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 238 K30-39 KAROLINA SZREDER ŻELISTRZEWO WŁÓCZYMORDY 00:28:12.23
802 VI Bieg Sylwestrowy 2021 195 K18-100 KAROLINA DAMPS GDYNIA 00:28:12.78
803 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 239 M40-49 PIOTR SADOWSKI RUMIA MŁODE DZIKI RUNEDA 00:28:14.26
804 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 240 K18-29 MARTA ZAWADZKA GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY 00:28:15.73
805 VII Bieg Sylwestrowy 2022 196 K30-39 MARLENA KLEIN-PIÓRKOWSKA GDYNIA 00:28:16.54
806 VI Bieg Sylwestrowy 2021 196 M18-100 KRZYSZTOF GRUNERT GDYNIA METAL436 00:28:16.73
807 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 241 K40-49 MONIKA BIESZK RUMIA MŁODE DZIKI RUNEDA 00:28:16.93
808 VI Bieg Sylwestrowy 2021 197 K18-100 KAROLINA HEBERLEIN WEJHEROWO 00:28:17.95
809 VI Bieg Sylwestrowy 2021 198 M18-100 ROMAN GRZECHNIK GRZECHNIK GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:28:18.68
810 VI Bieg Sylwestrowy 2021 199 K18-100 EWA TREITZ GDYNIA 00:28:18.77
811 V Bieg Sylwestrowy 2019 175 K19-100 ALA RUBASZEWSKA RUMIA 00:28:18.77
812 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 242 M50-59 ARTUR KOŃCZAL KOSAKOWO NAVY 00:28:21.57
813 VII Bieg Sylwestrowy 2022 197 K40-49 AGNIESZKA BRATKOWSKA GDYNIA 00:28:22.54
814 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 243 K12-17 JULIA MIERZEJEWSKA SOPOT MOT MROWISKO 00:28:22.64
815 VII Bieg Sylwestrowy 2022 198 K40-49 ŻANETTA ARCIUCH GDYNIA 00:28:23.46
816 VII Bieg Sylwestrowy 2022 199 K18-29 WIKTORIA NASTAŁY RUMIA 00:28:23.54
817 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 244 M30-39 PRZEMYSLAW SZCZYGIEL GDANSK 00:28:24.08
818 VII Bieg Sylwestrowy 2022 200 M40-49 MICHAŁ OGONOWSKI GDYNIA MRC 00:28:24.39
819 V Bieg Sylwestrowy 2019 176 K19-100 EWELINA MIKRUT GDYNIA 00:28:25.22
820 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 245 M18-29 DAWID BRZUCHALSKI RUMIA PRIMO TEAM 00:28:26.70
821 V Bieg Sylwestrowy 2019 177 K19-100 MONIKA DYDYMSKA RUMIA 00:28:27.18
822 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 246 M50-59 PIOTR SZULTK GDYNIA 00:28:27.69
823 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 247 K12-17 ZUZKA MITURA RUMIA PARKRUN RUMIA 00:28:28.53
824 VII Bieg Sylwestrowy 2022 201 K40-49 LIDIA SMEJA GDYNIA 00:28:29.35
825 VII Bieg Sylwestrowy 2022 202 K40-49 KATARZYNA GUMOŚ GDYNIA 00:28:29.55
826 VI Bieg Sylwestrowy 2021 200 K18-100 HANNA SYPNIEWSKA GDYNIA SPARTANIE DZIECIOM/ ULTRA WAY 00:28:30.02
827 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 248 K40-49 EWA KRASIŃSKA-MITURA RUMIA PARKRUN RUMIA 00:28:30.20
828 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 249 M50-59 MICHAŁ GOŁOS GDYNIA TRIGO GDYNIA 00:28:31.02
829 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 250 K30-39 ANNA SUCHODOLSKA LĘBORK 00:28:32.06
830 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 251 M40-49 TOMASZ ORLEAN GDYNIA JUSTSAILINGON 00:28:32.18
831 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 252 M50-59 ZBIGNIEW JANTOWSKI REDA 00:28:33.22
832 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 253 K12-17 EMILIA SZETELA SOPOT ENERGA CHECZ GDYNIA 00:28:33.46
833 VI Bieg Sylwestrowy 2021 201 K18-100 MAŁGORZATA WIŚNIEWSKA GDYNIA 00:28:34.07
834 VII Bieg Sylwestrowy 2022 203 K30-39 SANDRA SIŁKOWSKA RUMIA 00:28:35.10
835 VII Bieg Sylwestrowy 2022 204 K18-29 ALEKSANDRA ŁUKAWSKA GDAŃSK 00:28:38.48
836 VII Bieg Sylwestrowy 2022 205 K40-49 MAGDALENA MUSIAŁKOWSKA-HINTZKE LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU 00:28:41.01
837 VII Bieg Sylwestrowy 2022 206 M40-49 LESZEK HINTZKE LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU 00:28:41.23
838 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 254 K18-29 OLA KRZEMIŃSKA GDYNIA 00:28:41.86
839 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 255 M40-49 MICHAŁ GOGOLEWSKI POGÓRZE 00:28:42.81
840 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 256 K40-49 EWA WIŚNIEWSKA RUMIA 00:28:44.20
841 V Bieg Sylwestrowy 2019 178 M19-100 SYLWESTER HEJMOWSKI MIŁKÓW/KARPACZ BIEGAMYRAZEM.PL 00:28:44.29
842 V Bieg Sylwestrowy 2019 179 K19-100 DOROTA DALECKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:28:44.38
843 V Bieg Sylwestrowy 2019 180 M19-100 MAREK CZAPLIŃSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:28:44.40
844 VI Bieg Sylwestrowy 2021 202 K18-100 AGNIESZKA ARENDT GDAŃSK ŻARTA WATAHA 00:28:44.60
845 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 257 M40-49 PIOTR ZAJĄC RUMIA 00:28:44.63
846 VII Bieg Sylwestrowy 2022 207 M70-100 GUSTAW MARTUSEWICZ GDYNIA 00:28:45.50
847 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 258 M50-59 RYSZARD JABŁOŃSKI GDYNIA FITNESSFITBACK 00:28:45.84
848 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 259 K40-49 IRYNA BAHDANAVA GDYNIA 00:28:47.23
849 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 260 K50-59 KATARZYNA GRAL GDYNIA WŁÓCZYMORDY 00:28:47.80
850 VI Bieg Sylwestrowy 2021 203 M18-100 JAN GRODECKI PRUSZCZ GDAŃSKI 00:28:49.33
851 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 261 K40-49 AGNIESZKA GRABOWSKA REDA MŁODE DZIKI RUNEDA 00:28:49.83
852 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 262 M50-59 RYSZARD SUJKOWSKI KOSTKOWO WOLF TEAM 00:28:49.88
853 VII Bieg Sylwestrowy 2022 208 M40-49 KRZYSZTOF LUNK PUCK LIVESTRONG 00:28:50.24
854 V Bieg Sylwestrowy 2019 181 K19-100 DOROTA SZWEDEK GDYNIA 00:28:52.15
855 V Bieg Sylwestrowy 2019 182 M19-100 KRZYSZTOF SZWEDEK GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 00:28:52.16
856 VI Bieg Sylwestrowy 2021 204 K18-100 AGNIESZKA DOBKOWSKA WEJHEROWO MTB-MAŁE TROJMIASTO BIEGA 00:28:52.72
857 VI Bieg Sylwestrowy 2021 205 M18-100 JERZY IMIANOWSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:28:53.83
858 VII Bieg Sylwestrowy 2022 209 M30-39 RAFAŁ MISZEWSKI RUMIA DALEKO JESZCZE 00:28:55.18
859 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 263 M60-69 DARIUSZ JACHOWICZ GDYNIA 00:28:55.88
860 V Bieg Sylwestrowy 2019 183 M19-100 KRZYSZTOF KALINOWSKI GDYNIA ARKA GDYNIA 00:28:55.89
861 V Bieg Sylwestrowy 2019 184 M19-100 WIESŁAW LANIECKI GDYNIA ARKA GDYNIA 00:28:55.95
862 VII Bieg Sylwestrowy 2022 210 M30-39 ALAN SZESTAKOWSKI GDYNIA TREC 00:28:56.34
863 VII Bieg Sylwestrowy 2022 211 M18-29 FRANCISZEK FEDOROWICZ GDYNIA 00:28:56.73
864 VII Bieg Sylwestrowy 2022 212 M40-49 JAKUB FEDOROWICZ GDYNIA PARKRUN GDYNIA 00:28:57.02
865 VII Bieg Sylwestrowy 2022 213 M50-59 MACIEJ KRZYSZKOWSKI GDYNIA KRZYŚ 00:28:58.28
866 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 264 M30-39 ALEKSANDER MOGIŁKA GDYNIA 00:29:00.10
867 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 265 M70-100 ROMAN GRZECHNIK GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:29:03.23
868 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 266 M50-59 PIOTR DĄBROWSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:29:03.24
869 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 267 M60-69 JERZY IMIANOWSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:29:03.68
870 VI Bieg Sylwestrowy 2021 206 K18-100 JOLANTA BABEROWSKA GDAŃSK TREC TEAM 00:29:03.83
871 VII Bieg Sylwestrowy 2022 214 M70-100 ROMAN GRZECHNIK GDYNIA 00:29:04.81
872 VII Bieg Sylwestrowy 2022 215 K40-49 AGNIESZKA PUSDROWSKA REDA RUNEDA 00:29:05.06
873 VI Bieg Sylwestrowy 2021 207 M18-100 MICHAŁ GOŁOS GDYNIA TRIGO GDYNIA 00:29:05.28
874 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 268 K40-49 ŻANETTA ARCIUCH GDYNIA 00:29:06.20
875 VII Bieg Sylwestrowy 2022 216 M40-49 MICHAŁ PUSDROWSKI REDA RUNEDA / RUNNERFROMREDA 00:29:06.38
876 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 269 K50-59 AGATA GŁUCHOWSKA GDYNIA 00:29:06.42
877 VI Bieg Sylwestrowy 2021 208 M18-100 GRZEGORZ GRABOWSKI GDYNIA 00:29:07.48
878 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 270 M60-69 WALDEMAR ĆWIKAŁOWSKI GDYNIA 00:29:08.04
879 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 271 M12-17 RADOSŁAW KAPITAN GDYNIA SP 40 GDYNIA 00:29:09.64
880 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 272 K30-39 DALIA PRUSZYNSKA GDYNIA 00:29:10.07
881 V Bieg Sylwestrowy 2019 185 K19-100 EWA RACZYNSKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:29:10.39
882 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 273 M30-39 KRZYSZTOF ORZECHOWSKI GDYNIA 00:29:11.03
883 V Bieg Sylwestrowy 2019 186 M0-18 MATEUSZ GAŁĄZKA GDYNIA CKZIU NR 1 GDYNIA 00:29:11.10
884 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 274 K50-59 JULITA DMOCHOWSKA RYBNO 00:29:12.44
885 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 275 M30-39 RADOSŁAW KIERZNIKOWICZ WEJHEROWO LUK-CONNECT TRITEAM 00:29:12.95
886 VI Bieg Sylwestrowy 2021 209 M18-100 MARCIN SKRZYPEK DĄBROWA 00:29:13.99
887 V Bieg Sylwestrowy 2019 187 K19-100 NATALIA CHMIELEWSKA-ROSINKE SOPOT 00:29:16.98
888 VII Bieg Sylwestrowy 2022 217 K40-49 DOROTA JEŻYK GDYNIA 00:29:16.99
889 V Bieg Sylwestrowy 2019 188 K19-100 JANUSZ NOWARA POŁCZYNO 00:29:16.99
890 V Bieg Sylwestrowy 2019 189 K19-100 EWA ŚLIWIAK WEJHEROWO SOOLASHOWE TRUCHTANIE 00:29:19.04
891 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 276 M40-49 SEBASTIAN ŻABIŃSKI POGÓRZE 00:29:19.69
892 V Bieg Sylwestrowy 2019 190 K19-100 AGNIESZKA ZALEWSKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:29:20.93
893 V Bieg Sylwestrowy 2019 191 K19-100 GRAZYNA NOWICKA GDYNIA 00:29:21.00
894 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 277 M30-39 MARCIN ZIĘKIEWICZ GDAŃSK LEŚNA WATAHA 00:29:21.46
895 V Bieg Sylwestrowy 2019 192 K19-100 AGATA GŁUCHOWSKA GDYNIA 00:29:21.84
896 VII Bieg Sylwestrowy 2022 218 M40-49 GRZEGORZ JAWORSKI GDYNIA 00:29:21.93
897 V Bieg Sylwestrowy 2019 193 K19-100 DAGMARA FRANKIEWICZ GDYNIA 00:29:22.67
898 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 278 M12-17 MACIEJ KRZEMIŃSKI GDYNIA AP KP GDYNIA 00:29:23.04
899 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 279 K30-39 KATARZYNA FORMELA MARSZEWSKA GÓRA 00:29:24.48
900 VI Bieg Sylwestrowy 2021 210 M18-100 DOMINIK BIELIŃSKI NOWE 00:29:26.83
901 VI Bieg Sylwestrowy 2021 211 K18-100 KATARZYNA GRAL GDYNIA 00:29:27.82
902 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 280 M40-49 KRZYSZTOF GRABOWSKI REDA RUNEDA MŁODE DZIKI 00:29:28.64
903 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 281 K40-49 MAGDALENA GOŁOS GDYNIA 00:29:29.21
904 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 282 K40-49 KAMILA RADZIEŃSKA GDYNIA LESZCZYNKI BIEGAJĄ 00:29:30.41
905 V Bieg Sylwestrowy 2019 194 K19-100 MONIKA FARON GDYNIA BIEGAMY 00:29:31.66
906 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 283 K40-49 DOROTA DOBROWOLSKA SOPOT ACTIVE FLOW 00:29:31.82
907 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 284 M30-39 ŁUKASZ ZIELIŃSKI OKSYWIE ACTIVE FLOW 00:29:32.97
908 VII Bieg Sylwestrowy 2022 219 K50-59 JOLANTA BABEROWSKA GDAŃSK TREC TEAM 00:29:36.43
909 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 285 K50-59 DOROTA CHUTEK GDYNIA AKADEMIA ZDROWIA RUMIA 00:29:36.53
910 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 286 K12-17 OLIWIA CIELECKA WEJHEROWO ENERGA CHECZ GDYNIA 00:29:36.59
911 VII Bieg Sylwestrowy 2022 220 M40-49 MARCIN WASILEWSKI GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 00:29:36.69
912 VII Bieg Sylwestrowy 2022 221 M40-49 BARTŁOMIEJ DALECKI RUMIA ĄFI FIĄFI 00:29:36.96
913 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 287 K12-17 ALEKSANDRA ŻELEWSKA RUMIA PZDR REDA 00:29:37.02
914 V Bieg Sylwestrowy 2019 195 K19-100 AGNIESZKA GOŚ-ZDROJEWSKA GDYNIA 00:29:37.42
915 VII Bieg Sylwestrowy 2022 222 M50-59 MICHAŁ GOŁOS GDYNIA TRI GO GDYNIA 00:29:39.00
916 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 288 K18-29 ALEKSANDRA ZIĘKIEWICZ GDAŃSK LEŚNA WATAHA 00:29:39.24
917 VI Bieg Sylwestrowy 2021 212 M18-100 ROBERT DEPTULA GDAŃSK 00:29:39.26
918 V Bieg Sylwestrowy 2019 196 K19-100 MARZENA LEŚ GDYNIA S A JEWELLERY DESIGN 00:29:39.37
919 VI Bieg Sylwestrowy 2021 213 K18-100 BERNADETA DEPTULA GDAŃSK 00:29:39.57
920 VII Bieg Sylwestrowy 2022 223 K40-49 ANETA SUCHACKA GDYNIA LESZCZYNKI BIEGAJĄ / KUJAWSCY RUNNERS 00:29:41.56
921 V Bieg Sylwestrowy 2019 197 K19-100 IWONA ZIELIŃSKA GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS 00:29:41.95
922 VII Bieg Sylwestrowy 2022 224 K50-59 JOANNA TRUSZCZYŃSKA TRUSZCZYŃSKA GDYNIA 00:29:42.75
923 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 289 K40-49 AGATA PIELACHOWSKA GDYNIA 00:29:43.12
924 V Bieg Sylwestrowy 2019 198 K19-100 AGATA DYBOWSKA GDYNIA 00:29:45.03
925 V Bieg Sylwestrowy 2019 199 K19-100 WIOLETTA ZASADA - HUMBLA GDYNIA 00:29:45.18
926 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 290 K30-39 ALICJA SZYIŃSKA SZYIŃSKA WROCŁAW 00:29:46.09
927 V Bieg Sylwestrowy 2019 200 K0-18 DOMINIKA HALMAN LUZINO 00:29:46.69
928 VII Bieg Sylwestrowy 2022 225 K40-49 AGNIESZKA ZALEWSKA GDYNIA 00:29:46.81
929 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 291 K18-29 JULIA ROŚCISZEWSKA TUCHOM LUK-CONNECT TRI TEAM 00:29:47.38
930 VII Bieg Sylwestrowy 2022 226 M40-49 PIOTR SADOWSKI RUMIA MŁODE DZIKI RUNEDA 00:29:49.96
931 VI Bieg Sylwestrowy 2021 214 K18-100 PATRYCJA GROCHOWSKA-MEJER GDYNIA BUBU 00:29:50.02
932 VII Bieg Sylwestrowy 2022 227 K40-49 MONIKA BIESZK RUMIA MŁODE DZIKI RUNEDA 00:29:50.13
933 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 292 K50-59 BEATA SCHULZ SIEROSŁAW 3:33 TEAM 00:29:50.21
934 VI Bieg Sylwestrowy 2021 215 M18-100 DARIUSZ JACHOWICZ GDYNIA 00:29:51.21
935 V Bieg Sylwestrowy 2019 201 M0-18 BARTOSZ ZIELIŃSKI REDA 00:29:52.15
936 VII Bieg Sylwestrowy 2022 228 K30-39 ANNA RYCHERT GOWINO KASZUBI LUZINO 00:29:52.28
937 V Bieg Sylwestrowy 2019 202 M19-100 JACEK ZIELIŃSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:29:52.84
938 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 293 M30-39 PIOTR JĘDRA GDAŃSK 00:29:54.70
939 VII Bieg Sylwestrowy 2022 229 K50-59 BEATA ROMANOWSKA GDYNIA VEGE RUNNERS 00:29:57.13
940 VII Bieg Sylwestrowy 2022 230 K40-49 MAGDALENA JĘDRZEJAK GDYNIA SĄ WOLNIEJSI 00:29:58.14
941 V Bieg Sylwestrowy 2019 203 K19-100 MIRKA HALMAN LUZINO 00:29:58.66
942 VII Bieg Sylwestrowy 2022 231 K50-59 AGATA GŁUCHOWSKA GDYNIA 00:29:58.90
943 VI Bieg Sylwestrowy 2021 216 K18-100 ALEKSANDRA PRZYBYLSKA GDYNIA ELITE TEAM 00:30:01.15
944 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 294 K50-59 JOANNA TRUSZCZYŃSKA TRUSZCZYŃSKA GDYNIA 00:30:03.16
945 V Bieg Sylwestrowy 2019 204 K19-100 MAŁGORZATA JANECZKO ELBLĄG 00:30:03.47
946 VII Bieg Sylwestrowy 2022 232 K50-59 JÓZEFA KRZYSZKOWSKA GDYNIA KRZYŚ 00:30:05.24
947 VII Bieg Sylwestrowy 2022 233 K18-29 WIKTORIA JĘDRYCH JĘDRYCH RYKI 00:30:05.51
948 VI Bieg Sylwestrowy 2021 217 K18-100 BEATA KURAŚ GDAŃSK 00:30:06.60
949 VII Bieg Sylwestrowy 2022 234 M40-49 MARCIN MRÓZ GDYNIA 00:30:06.90
950 VII Bieg Sylwestrowy 2022 235 K18-29 PAULA WYCZYŃSKA GDYNIA 00:30:07.18
951 VI Bieg Sylwestrowy 2021 218 K18-100 EWELINA GRZESIK GDYNIA 00:30:08.00
952 VII Bieg Sylwestrowy 2022 236 M30-39 ARKADIUSZ DOMIAN REDA 00:30:08.93
953 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 295 M60-69 WALDEMAR ROZENKIEWICZ GDYNIA BUSHIDO 00:30:09.16
954 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 296 K40-49 ANNA OSOWSKA GDYNIA MARKA WŁASNA :) 00:30:09.33
955 VI Bieg Sylwestrowy 2021 219 K18-100 ADRIANNA KOZŁOWSKA GDYNIA 00:30:09.74
956 VII Bieg Sylwestrowy 2022 237 M50-59 TOMASZ SCHUTZ SOPOT BROWAR GDYNIA 00:30:11.63
957 VII Bieg Sylwestrowy 2022 238 M40-49 SŁAWOMIR ŁAWNICZAK RUMIA 00:30:11.72
958 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 297 K40-49 ELŻBIETA HRYŃ-MORAWSKA GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE 00:30:11.85
959 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 298 K30-39 KATARZYNA ADAMOWICZ GDYNIA 00:30:12.37
960 VII Bieg Sylwestrowy 2022 239 K40-49 ANNA JANKOWIAK KOLECZKOWO 00:30:14.31
961 VII Bieg Sylwestrowy 2022 240 K40-49 ANNA SIKORA BOJANO 00:30:14.38
962 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 299 K40-49 KAROLINA MAJSTEREK GDYNIA MAMY TO 00:30:15.29
963 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 300 K30-39 PATRYCJA GROCHOWSKA-MEJER GDYNIA BUBU 00:30:15.56
964 VII Bieg Sylwestrowy 2022 241 M18-29 JAKUB BURAS GDYNIA 00:30:16.35
965 VII Bieg Sylwestrowy 2022 242 K18-29 JOWITA HELIŃSKA GDYNIA TREC 00:30:17.09
966 VI Bieg Sylwestrowy 2021 220 M18-100 ADAM SOSZYŃSKI POZNAŃ SOSZUTEAM 00:30:17.42
967 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 301 K40-49 DOROTA BEMOWSKA REDA 00:30:17.51
968 VII Bieg Sylwestrowy 2022 243 K40-49 MARTA MOSKOT GDYNIA LESZCZYNKI BIEGAJĄ / OKAS GDYNIA 00:30:18.89
969 V Bieg Sylwestrowy 2019 205 K19-100 DOROTA SIEDLECKA GDYNIA 00:30:19.16
970 VI Bieg Sylwestrowy 2021 221 M12-17 IGNACY BRATKOWSKI GDYNIA 00:30:19.56
971 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 302 M60-69 ANDRZEJ KOTUŁA SZCZENURZE SZCZENURZE TEAM 00:30:20.39
972 V Bieg Sylwestrowy 2019 206 M19-100 CEZARY SKURTYS REDA 00:30:20.71
973 VI Bieg Sylwestrowy 2021 222 K18-100 OLGA BASIŃSKA-AHMED GDYNIA 00:30:20.82
974 V Bieg Sylwestrowy 2019 207 K19-100 MICHALINA KOZAK GDAŃSK 00:30:20.85
975 VII Bieg Sylwestrowy 2022 244 K40-49 EWA KRASIŃSKA-MITURA RUMIA PARKRUN RUMIA, RUNEDA MŁODE DZIKI 00:30:21.46
976 VII Bieg Sylwestrowy 2022 245 K40-49 BEATA ŻÓŁĆ ŻÓŁĆ ZBYCHOWO DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:30:21.53
977 VII Bieg Sylwestrowy 2022 246 K12-17 ZUZANNA MITURA RUMIA 00:30:21.58
978 VII Bieg Sylwestrowy 2022 247 K40-49 NATALLIA DZEMIDOK RUMIA DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:30:22.43
979 VII Bieg Sylwestrowy 2022 248 K30-39 ANNA URYGA RUMIA DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:30:23.11
980 VI Bieg Sylwestrowy 2021 223 K18-100 KALINA SZYMARKIEWICZ 00:30:24.57
981 VI Bieg Sylwestrowy 2021 224 K18-100 AGNIESZKA BRATKOWSKA 00:30:24.60
982 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 303 M30-39 PRZEMYSŁAW ZIEMIASZEWSKI PRUSZCZ GDAŃSKI BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 00:30:25.52
983 VII Bieg Sylwestrowy 2022 249 K40-49 KATARZYNA ANDRES PRUSZCZ GDANSKI 00:30:27.40
984 VI Bieg Sylwestrowy 2021 225 K18-100 MAŁGORZATA JANTOWSKA REDA 00:30:29.46
985 V Bieg Sylwestrowy 2019 208 K19-100 KATARZYNA SZAROWSKA GDYNIA 00:30:31.39
986 VI Bieg Sylwestrowy 2021 226 M18-100 KRZYSZTOF POCIASK RUMIA KONTENER FORMY 00:30:31.51
987 V Bieg Sylwestrowy 2019 209 M19-100 KRZYSZTOF PROKOPIUK GDYNIA 00:30:33.92
988 VII Bieg Sylwestrowy 2022 250 K50-59 BERNADETA DEPTUŁA GDAŃSK 00:30:34.04
989 VII Bieg Sylwestrowy 2022 251 K40-49 ANITA WOŹNICKA WEJHEROWO MAJA TEAM 00:30:34.67
990 VII Bieg Sylwestrowy 2022 252 K30-39 AGATA CIEŚLUKOWSKA GDYNIA 00:30:34.91
991 V Bieg Sylwestrowy 2019 210 M19-100 PAWEŁ ENGLERT GDYNIA 00:30:36.97
992 VI Bieg Sylwestrowy 2021 227 M18-100 LESZEK HINTZKE LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU 00:30:38.36
993 VI Bieg Sylwestrowy 2021 228 K18-100 MAGDALENA MUSIAŁKOWSKA-HINTZKE LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU 00:30:38.67
994 VII Bieg Sylwestrowy 2022 253 K50-59 JOANNA MACHURA BOJANO 00:30:40.15
995 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 304 M60-69 JERZY SIEMIŃSKI GDAŃSK ARCON 00:30:41.24
996 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 305 K12-17 DALIA DOBROWOLSKA SOPOT ACTIVE FLOW 00:30:42.23
997 VI Bieg Sylwestrowy 2021 229 K18-100 ALA KONIECZKA GDYNIA 00:30:43.28
998 VI Bieg Sylwestrowy 2021 230 K18-100 KATARZYNA ANDRUSZKIEWICZ GDYNIA MORSY GDYŃSKIE 00:30:43.37
999 VI Bieg Sylwestrowy 2021 231 M18-100 MIKOŁAJ WIERZBICKI GDYNIA 00:30:43.89
1000 V Bieg Sylwestrowy 2019 211 K19-100 JOANNA KUŹNIAK GDYNIA MONIATEAM 00:30:44.95
1001 V Bieg Sylwestrowy 2019 212 K19-100 DOBROSŁAWA JANECZEK GDYNIA NAJLEPSI Z NAJTWARDSZYCH TEAM 00:30:45.10
1002 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 306 K40-49 KATARZYNA LEWIŃSKA-WARSZAWSKA GDYNIA 00:30:45.26
1003 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 307 M40-49 FILIP WARSZAWSKI GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:30:45.54
1004 VII Bieg Sylwestrowy 2022 254 M11-17 MICHAŁ DOKRZEWSKI GDYNIA 3LO 00:30:47.07
1005 V Bieg Sylwestrowy 2019 213 K19-100 MAŁGORZATA MISZEWSKA RUMIA DALEKO JESZCZE 00:30:47.23
1006 VII Bieg Sylwestrowy 2022 255 K30-39 KAROLINA ŻAK GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE 00:30:47.50
1007 VII Bieg Sylwestrowy 2022 256 M18-29 FILIP PREC GDAŃSK 00:30:49.50
1008 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 308 K40-49 DOROTA ORŁOWSKA POGÓRZE AKADEMIA ZDROWIA RUMIA 00:30:52.71
1009 VII Bieg Sylwestrowy 2022 257 K40-49 JOLANTA PAWŁOWSKA DĘBOGÓRZE PIWO TO MOJE PALIWO 00:30:52.81
1010 V Bieg Sylwestrowy 2019 214 M19-100 KRZYSZTOF POCIASK RUMIA KONTENER FORMY 00:30:53.99
1011 VI Bieg Sylwestrowy 2021 232 K18-100 IWONA CZECHLEWSKA GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 00:30:54.46
1012 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 309 K40-49 AGNIESZKA SOKOŁOWSKA GDYNIA 00:30:56.80
1013 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 310 M30-39 PAWEŁ KONOPKA GDYNIA 00:30:56.81
1014 VII Bieg Sylwestrowy 2022 258 K18-29 MILENA KRASUSKA SŁAWNO 00:30:57.14
1015 V Bieg Sylwestrowy 2019 215 K19-100 MONIKA SIKORZYŃSKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:30:57.20
1016 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 311 M40-49 GRZEGORZ KOSEDA BYDGOSZCZ 00:30:58.96
1017 V Bieg Sylwestrowy 2019 216 K19-100 OLGA BASIŃSKA-AHMED GDYNIA 00:30:59.80
1018 V Bieg Sylwestrowy 2019 217 K19-100 DAGMARA SKURTYS REDA 00:31:00.96
1019 V Bieg Sylwestrowy 2019 218 K19-100 MAŁGORZATA MUSZYŃSKA GDYNIA RUNEDA 00:31:00.98
1020 VII Bieg Sylwestrowy 2022 259 K30-39 EWELINA ROHDE GDYNIA DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:31:01.04
1021 VII Bieg Sylwestrowy 2022 260 K40-49 ELŻBIETA HRYŃ-MORAWSKA GDYNIA MAMA W TROJMIESCIE 00:31:01.70
1022 VII Bieg Sylwestrowy 2022 261 K40-49 KAROLINA MAJSTEREK GDYNIA MAMA W TROJMIESCIE 00:31:01.76
1023 VI Bieg Sylwestrowy 2021 233 K18-100 JOLANTA KRASZEWSKA GDYNIA 00:31:03.43
1024 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 312 K40-49 LARYSA KRAMIN GDYNIA 00:31:05.06
1025 V Bieg Sylwestrowy 2019 219 K19-100 SYLWIA POPOWICZ-PRENA RUMIA PRENCY NA TRASIE 00:31:05.17
1026 VI Bieg Sylwestrowy 2021 234 M18-100 BARTOSZ MAJSTEREK GDAŃSK 00:31:06.94
1027 V Bieg Sylwestrowy 2019 220 K19-100 ALEKSANDRA ŚWITOŃSKA GDYNIA 00:31:08.79
1028 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 313 K40-49 JOANNA DOBRZYŃSKA GDYNIA 00:31:09.35
1029 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 314 K50-59 BOŻENA STEFAŃSKA GDYNIA 00:31:10.12
1030 VII Bieg Sylwestrowy 2022 262 K30-39 KAMILA CIEŚLUCIŃSKA GDYNIA 00:31:10.97
1031 VII Bieg Sylwestrowy 2022 263 M30-39 ŁUKASZ CIEŚLUCIŃSKI GDYNIA 00:31:11.04
1032 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 315 M50-59 PRZEMYSŁAW KORSAK GDYNIA 00:31:11.50
1033 V Bieg Sylwestrowy 2019 221 K19-100 ANNA SKOCKA GDYNIA PARKRUN RUMIA 00:31:11.79
1034 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 316 K30-39 EWELINA SADOWSKA GDYNIA 00:31:12.87
1035 VI Bieg Sylwestrowy 2021 235 K18-100 MAŁGORZATA RUDEK RUMIA 00:31:13.71
1036 V Bieg Sylwestrowy 2019 222 M19-100 PIOTR PRENA RUMIA PRENCY NA TRASIE 00:31:13.86
1037 V Bieg Sylwestrowy 2019 223 M19-100 MAREK BAŃKOWSKI GDYNIA 00:31:14.80
1038 V Bieg Sylwestrowy 2019 224 M0-18 GRZEGORZ HELAND GDAŃSK SP. 48 GDAŃSK 00:31:16.15
1039 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 317 K40-49 MIRELLA PASIKOWSKA GDYNIA 00:31:19.49
1040 VII Bieg Sylwestrowy 2022 264 M40-49 RAFAŁ KMERA GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 00:31:19.66
1041 V Bieg Sylwestrowy 2019 225 K19-100 KAROLINA POTULSKA POTULSKA GDYNIA 00:31:20.03
1042 V Bieg Sylwestrowy 2019 226 M19-100 RYSZARD JABŁOŃSKI GDYNIA FITNESSFITBACK 00:31:21.82
1043 VI Bieg Sylwestrowy 2021 236 M18-100 PIOTR ORŁOWSKI GDYNIA ELEKTRONICZNE JEDNOROŻCE 00:31:23.82
1044 VI Bieg Sylwestrowy 2021 237 K18-100 AGATA PIELACHOWSKA GDYNIA "A CZEGO NIE?" TEAM 00:31:24.66
1045 V Bieg Sylwestrowy 2019 227 K19-100 KAROLINA MAJSTEREK GDYNIA S A JEWELLERY DESIGN 00:31:25.20
1046 V Bieg Sylwestrowy 2019 228 K19-100 ALEKSANDRA GELIŃSKA LUZINO S A JEWELLERY DESIGN 00:31:25.22
1047 V Bieg Sylwestrowy 2019 229 K19-100 MAŁGORZATA JAMIOŁKOWSKA GDAŃSK S A JEWELLERY DESIGN 00:31:25.24
1048 VI Bieg Sylwestrowy 2021 238 M18-100 TOMASZ GALEK GDYNIA "A CZEGO NIE?" TEAM 00:31:25.25
1049 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 318 M50-59 JACEK RODZIEWICZ GDYNIA 00:31:26.40
1050 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 319 K40-49 IGA LOSKA GDYNIA 00:31:26.50
1051 VI Bieg Sylwestrowy 2021 239 M18-100 MACIEJ GUMIENNY BYDGOSZCZ 00:31:27.61
1052 VI Bieg Sylwestrowy 2021 240 K18-100 GOSIA KUNERT SOPOT PĘDZĄCE ŚLIMAKI 00:31:31.93
1053 VI Bieg Sylwestrowy 2021 241 M18-100 MARIAN KURAJK GDAŃSK 00:31:32.96
1054 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 320 K18-29 NATALIA GOŁOS GDYNIA TRIGO GDYNIA 00:31:33.39
1055 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 321 K50-59 MAŁGORZATA JANTOWSKA REDA 00:31:35.08
1056 VI Bieg Sylwestrowy 2021 242 M18-100 SŁAWOMIR ŁAWNICZAK RUMIA KONTENER FORMY 00:31:35.20
1057 VI Bieg Sylwestrowy 2021 243 K18-100 SYLWIA PATEK ZBYCHOWO AKTYWNE ZBYCHOWO 00:31:35.56
1058 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 322 K30-39 ALICJA SERDAK GDYNIA 00:31:38.09
1059 VII Bieg Sylwestrowy 2022 265 M40-49 KRZYSZTOF POCIASK RUMIA KONTENER FORMY 00:31:38.70
1060 VI Bieg Sylwestrowy 2021 244 K18-100 KATARZYNA ANDRES PRUSZCZ GDANSKI DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:31:40.00
1061 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 323 K40-49 BEATA KURAŚ GDAŃSK SFORA BMK 00:31:40.45
1062 VI Bieg Sylwestrowy 2021 245 M18-100 JAKUB FEDOROWICZ GDYNIA PARKRUN 00:31:40.89
1063 VII Bieg Sylwestrowy 2022 266 K30-39 JOANNA SZWEDA-MACIĄG GDYNIA 00:31:41.91
1064 VII Bieg Sylwestrowy 2022 267 K40-49 JOANNA DOBRZYŃSKA GDYNIA 00:31:42.41
1065 V Bieg Sylwestrowy 2019 230 M19-100 EDWARD SZPYRA GDYNIA 00:31:42.47
1066 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 324 K50-59 GABRIELA MAZUR GDYNIA 00:31:45.05
1067 V Bieg Sylwestrowy 2019 231 K19-100 PATRYCJA KACZMAREK GDYNIA 00:31:45.90
1068 VII Bieg Sylwestrowy 2022 268 K50-59 MAŁGORZATA JANTOWSKA REDA 00:31:47.40
1069 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 325 M30-39 BARTOSZ LEWANDOWSKI BYTÓW 00:31:48.59
1070 VII Bieg Sylwestrowy 2022 269 K12-17 AGATA SADOWSKA RUMIA MŁODE DZIKI RUNEDA 00:31:48.62
1071 V Bieg Sylwestrowy 2019 232 M19-100 SLAWOMIR SOBCZAK SOBCZAK GDYNIA 00:31:50.94
1072 V Bieg Sylwestrowy 2019 233 K19-100 SABINA BANACZYK RUMIA 00:31:51.56
1073 VII Bieg Sylwestrowy 2022 270 K40-49 BEATA KURAŚ GDAŃSK SFORA BMK 00:31:52.45
1074 V Bieg Sylwestrowy 2019 234 K19-100 KATARZYNA SZPILMAN GDYNIA BIEGAMY 00:31:56.73
1075 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 326 M50-59 MAREK BARANOWSKI KOSAKOWO 00:31:57.49
1076 VI Bieg Sylwestrowy 2021 246 K18-100 MAŁGORZATA GRZESZCZAK GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:32:00.44
1077 V Bieg Sylwestrowy 2019 235 M19-100 JAREK RANIEWICZ GDAŃSK 00:32:00.75
1078 V Bieg Sylwestrowy 2019 236 M19-100 KAZIMIERZ MAJNA GDYNIA PARKRUN GDYNIA 00:32:03.26
1079 VII Bieg Sylwestrowy 2022 271 K40-49 MAŁGORZATA JUREWICZ GDYNIA 00:32:03.29
1080 VI Bieg Sylwestrowy 2021 247 K18-100 AGNIESZKA ZALEWSKA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:32:03.45
1081 VII Bieg Sylwestrowy 2022 272 K40-49 MARZENA KURPIEWSKA GDYNIA 00:32:03.59
1082 VII Bieg Sylwestrowy 2022 273 K30-39 PATRYCJA GROCHOWSKA-MEJER GDYNIA BUBU 00:32:04.65
1083 VII Bieg Sylwestrowy 2022 274 K40-49 AGATA PIELACHOWSKA GDYNIA 00:32:04.94
1084 VI Bieg Sylwestrowy 2021 248 M18-100 PIOTR WÓJCIK GDYNIA MORSIK WETERAN 00:32:05.78
1085 VI Bieg Sylwestrowy 2021 249 M18-100 ROBERT KNITTER GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:32:06.27
1086 V Bieg Sylwestrowy 2019 237 K19-100 HANNA STENCEL WEJHEROWO 00:32:08.24
1087 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 327 M50-59 MARIUSZ PASIKOWSKI GDYNIA 00:32:13.27
1088 V Bieg Sylwestrowy 2019 238 M19-100 ADAM SOBKÓW GDYNIA 00:32:13.78
1089 V Bieg Sylwestrowy 2019 239 K19-100 MAGDALENA ZUZELSKA GDYNIA 00:32:13.98
1090 VII Bieg Sylwestrowy 2022 275 K50-59 GABRIELA MAZUR GDYNIA 00:32:14.55
1091 VI Bieg Sylwestrowy 2021 250 M18-100 RYSZARD TOMYS SZEMUD 00:32:15.35
1092 VII Bieg Sylwestrowy 2022 276 K18-29 NATALIA GOŁOS GDYNIA 00:32:16.38
1093 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 328 M12-17 MIKOŁAJ PIETRZAK GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 00:32:16.51
1094 VII Bieg Sylwestrowy 2022 277 K40-49 IWONA WRÓBLEWSKA PRUSZCZ GDAŃSKI 00:32:16.72
1095 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 329 K40-49 JOANNA WIELGOS GDYNIA 00:32:16.87
1096 VII Bieg Sylwestrowy 2022 278 M70-100 WŁODZIMIERZ KUSIAK GDAŃSK KLUB EMERYTA 00:32:19.02
1097 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 330 K40-49 SYLWIA PATEK ZBYCHOWO 00:32:27.71
1098 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 331 K30-39 EWELINA BUCZKO GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 00:32:28.49
1099 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 332 K18-29 ANNA OBORSKA GDYNIA 00:32:29.42
1100 VII Bieg Sylwestrowy 2022 279 M18-29 MATEUSZ SZUR RYBNO 00:32:29.63
1101 VII Bieg Sylwestrowy 2022 280 K18-29 MARIA ZASKOWSKA RYBNO 00:32:29.87
1102 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 333 M30-39 BARTŁOMIEJ TRZASKOWSKI GDAŃSK 00:32:31.50
1103 VII Bieg Sylwestrowy 2022 281 K50-59 ALEKSANDRA PRZYBYLSKA GDYNIA ELITE TEAM 00:32:35.46
1104 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 334 K50-59 ANIA SKOCKA GDYNIA PARKRUN RUMIA 00:32:37.52
1105 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 335 K30-39 MAGDALENA MIRUSZEWSKA GDYNIA 00:32:38.92
1106 VII Bieg Sylwestrowy 2022 282 M70-100 JÓZEF MAJSZAK GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:32:39.49
1107 VII Bieg Sylwestrowy 2022 283 K30-39 HANNA PRZERADA STAROGARD GDANSKI 00:32:40.24
1108 VII Bieg Sylwestrowy 2022 284 M30-39 SZYMON PRZERADA STAROGARD GDANSKI 00:32:40.62
1109 VI Bieg Sylwestrowy 2021 251 K18-100 ANNA ZATWARNICKA ORLE 00:32:40.72
1110 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 336 M30-39 ARTUR KOPER BAŁDOWO 00:32:41.91
1111 VI Bieg Sylwestrowy 2021 252 M18-100 SLAWOMIR SOBCZAK GDYNIA 00:32:42.70
1112 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 337 K30-39 ANTONINA KOPER BAŁDOWO 00:32:46.58
1113 V Bieg Sylwestrowy 2019 240 M19-100 TOMASZ PATKOWSKI RUMIA 00:32:46.59
1114 V Bieg Sylwestrowy 2019 241 K19-100 MONIKA MROCZEK RUMIA 00:32:49.59
1115 V Bieg Sylwestrowy 2019 242 M19-100 PAWEŁ KOCHANEK DĘBOGÓRZE 00:32:50.52
1116 VI Bieg Sylwestrowy 2021 253 K18-100 IZABELA PROCELLI-SZYNWELSKA GDYNIA 00:32:50.55
1117 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 338 M40-49 MACIEJ GUMIENNY BYDGOSZCZ 00:32:56.01
1118 VII Bieg Sylwestrowy 2022 285 M40-49 MACIEJ KREFT PUCK TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO 00:32:57.08
1119 V Bieg Sylwestrowy 2019 243 K0-18 AGATA DYDYMSKA RUMIA 00:32:58.50
1120 V Bieg Sylwestrowy 2019 244 M19-100 KRZYSZTOF DYDYMSKI RUMIA 00:33:00.78
1121 VI Bieg Sylwestrowy 2021 254 K18-100 JULIANNA MAŁGORZATA POTRYKUS KOLECZKOWO 00:33:04.14
1122 VII Bieg Sylwestrowy 2022 286 K40-49 JOANNA WIELGOS GDYNIA 00:33:05.10
1123 VI Bieg Sylwestrowy 2021 255 M18-100 PIOTR RUMKOWSKI GDYNIA 00:33:10.93
1124 VII Bieg Sylwestrowy 2022 287 K50-59 IZABELA TOWARNICKA GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 00:33:13.33
1125 VI Bieg Sylwestrowy 2021 256 K18-100 NATALLIA DZEMIDOK RUMIA DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:33:13.55
1126 VI Bieg Sylwestrowy 2021 257 K18-100 MAGDA SAJEWICZ GDAŃSK DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:33:13.55
1127 VII Bieg Sylwestrowy 2022 288 K40-49 ANNA WAWRZYNIAK GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 00:33:16.42
1128 V Bieg Sylwestrowy 2019 245 K19-100 ALICJA KOWAL ŁÓDŻ 00:33:17.72
1129 VI Bieg Sylwestrowy 2021 258 K18-100 MAGDA MILBROD GDYNIA 00:33:17.92
1130 V Bieg Sylwestrowy 2019 246 M19-100 PIOTR KOWAL ŁÓDŻ 00:33:19.62
1131 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 339 K40-49 MAŁGORZATA KOTARSKA GDYNIA 00:33:21.97
1132 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 340 K40-49 ALEKSANDRA CHLIPAŁA GDYNIA 00:33:22.25
1133 V Bieg Sylwestrowy 2019 247 M19-100 BARTOSZ GRUBE GDYNIA SUT - STRASZYN ULTRA TEAM 00:33:22.74
1134 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 341 M70-100 WŁODZIMIERZ KUSIAK GDAŃSK KLUB EMERYTA 00:33:24.85
1135 VII Bieg Sylwestrowy 2022 289 K40-49 MAGDALENA GOŁOS GDYNIA TRI GO GDYNIA 00:33:30.92
1136 VI Bieg Sylwestrowy 2021 259 K18-100 MAŁGORZATA CHODOROWSKA GDYNIA 00:33:32.04
1137 VII Bieg Sylwestrowy 2022 290 M40-49 MACIEJ GUMIENNY BYDGOSZCZ 00:33:34.99
1138 V Bieg Sylwestrowy 2019 248 K19-100 PAULINA MUCHA POGÓRZE TRIMAMA TEAM 00:33:37.02
1139 VII Bieg Sylwestrowy 2022 291 K40-49 MAŁGORZATA MISZEWSKA RUMIA DALEKO JESZCZE 00:33:37.56
1140 V Bieg Sylwestrowy 2019 249 M19-100 JAN HELAND GDAŃSK 00:33:40.97
1141 VI Bieg Sylwestrowy 2021 260 K18-100 GABRIELA MAZUR GDYNIA 00:33:41.77
1142 VI Bieg Sylwestrowy 2021 261 K18-100 ANNA GUSTOWSKA GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE 00:33:42.34
1143 VI Bieg Sylwestrowy 2021 262 M18-100 KAROLINA MAJSTEREK GDYNIA 00:33:42.58
1144 VI Bieg Sylwestrowy 2021 263 K18-100 MAGDALENA GOŁOS GDYNIA TRIGO GDYNIA 00:33:43.06
1145 VI Bieg Sylwestrowy 2021 264 K18-100 KAROLINA ŻAK GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE 00:33:45.82
1146 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 342 M60-69 MARIAN KURAJK GDANSK 00:33:46.72
1147 VI Bieg Sylwestrowy 2021 265 K18-100 IZABELA TOWARNICKA GDYNIA TEAM DEAF 00:33:47.56
1148 VI Bieg Sylwestrowy 2021 266 K18-100 ANNA WAWRZYNIAK GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 00:33:48.61
1149 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 343 M12-17 NIKODEM PASZKE PRZETOCZYNO LUK-CONNECT TRI TEAM 00:33:52.14
1150 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 344 M40-49 ALEKSANDER CHRZAN GDYNIA 00:33:54.29
1151 VI Bieg Sylwestrowy 2021 267 K18-100 ELŻBIETA HRYŃ-MORAWSKA GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE 00:33:57.94
1152 VII Bieg Sylwestrowy 2022 292 M60-69 MARIAN KURAJK GDANSK FIGHTING RUNNERS 00:33:58.71
1153 VI Bieg Sylwestrowy 2021 268 K18-100 MAŁGORZATA JAMIOŁKOWSKA GDAŃSK MAMA W TRÓJMIEŚCIE 00:33:59.21
1154 VI Bieg Sylwestrowy 2021 269 K18-100 BEATA ŻÓŁĆ ŻÓŁĆ ZBYCHOWO DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:34:08.11
1155 VI Bieg Sylwestrowy 2021 270 K18-100 EWELINA ROHDE GDYNIA DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:34:08.26
1156 VII Bieg Sylwestrowy 2022 293 K30-39 KAMILA NEUMANN GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:34:11.65
1157 VII Bieg Sylwestrowy 2022 294 K40-49 ANNA ŻYGENDA GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:34:11.85
1158 VII Bieg Sylwestrowy 2022 295 K50-59 BEATA TARNOGRODZKA GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:34:12.33
1159 VI Bieg Sylwestrowy 2021 271 K18-100 KAROLINA BISKO GDYNIA 00:34:12.72
1160 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 345 M50-59 PIOTR MAZUR GDYNIA 00:34:15.03
1161 V Bieg Sylwestrowy 2019 250 K19-100 MONIKA MAJSTEREK GDAŃSK ASIORY BENKA 00:34:16.53
1162 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 346 K40-49 MAGDA MILBROD GDYNIA 00:34:24.66
1163 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 347 M30-39 PIOTR ORŁOWSKI GDYNIA 00:34:37.67
1164 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 348 K40-49 MAGDALENA JĘDRZEJAK GDYNIA SĄ WOLNIEJSI 00:34:37.97
1165 V Bieg Sylwestrowy 2019 251 M19-100 RAFAŁ DEPCZYŃSKI GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 00:34:38.67
1166 VII Bieg Sylwestrowy 2022 296 K50-59 ALEKSANDRA BYSTRAM PUCK TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO 00:34:40.89
1167 VI Bieg Sylwestrowy 2021 272 M18-100 KAMILA SZEWCZAK KOSZALIN 00:34:43.47
1168 V Bieg Sylwestrowy 2019 252 K19-100 MAGDALENA PEPLIŃSKA GDYNIA 00:34:46.63
1169 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 349 M30-39 BARTOSZ GRUBE GDYNIA SUT - STRASZYN ULTRA TEAM 00:34:49.02
1170 VI Bieg Sylwestrowy 2021 273 K18-100 MAGDALENA MIRUSZEWSKA GDYNIA 00:34:59.77
1171 V Bieg Sylwestrowy 2019 253 K19-100 KATARZYNA LANGNER GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:35:00.86
1172 V Bieg Sylwestrowy 2019 254 K19-100 MAŁGORZATA GRZESZCZAK GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:35:01.20
1173 VII Bieg Sylwestrowy 2022 297 M30-39 BARTOSZ GRUBE GDYNIA SUT - STRASZYN ULTRA TEAM 00:35:03.44
1174 VII Bieg Sylwestrowy 2022 298 K40-49 ANNA OSOWSKA GDYNIA ACTIVE-ZONE.PL 00:35:09.44
1175 VII Bieg Sylwestrowy 2022 299 M60-69 WALDEMAR ROZENKIEWICZ GDYNIA BUSHIDO 00:35:09.59
1176 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 350 M70-100 TADEUSZ ORLIKOWSKI GDYNIA BIEGAJĄCE GDYNIA 00:35:15.51
1177 VII Bieg Sylwestrowy 2022 300 K40-49 ALEKSANDRA CHLIPAŁA GDYNIA 00:35:15.81
1178 VII Bieg Sylwestrowy 2022 301 M40-49 ALEKSANDER CHRZAN GDYNIA 00:35:16.13
1179 VI Bieg Sylwestrowy 2021 274 M18-100 PAWEŁ PADIAS GDYNIA MORSKI KLUB SENIORÓW LOTNICTWA 00:35:16.22
1180 V Bieg Sylwestrowy 2019 255 M19-100 ADRIAN CICHOMSKI GDYNIA CICHYTEAM 00:35:16.25
1181 V Bieg Sylwestrowy 2019 256 K19-100 SŁAWOMIRA SZPEK GDYNIA CICHYTEAM 00:35:16.28
1182 VII Bieg Sylwestrowy 2022 302 K40-49 MAŁGORZATA WONS GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:35:20.34
1183 VII Bieg Sylwestrowy 2022 303 K40-49 MAŁGORZATA SZOPA GDYNIA RUNEDA 00:35:21.40
1184 VII Bieg Sylwestrowy 2022 304 M50-59 ROBERT RÓŻAŃSKI WARSZAWA 00:35:21.48
1185 VI Bieg Sylwestrowy 2021 275 M18-100 MARIUSZ MILKOWSKI GDYNIA 00:35:23.87
1186 VI Bieg Sylwestrowy 2021 276 K18-100 PATRYCJA MODZLEWSKA REDA 00:35:32.61
1187 VII Bieg Sylwestrowy 2022 305 K50-59 KATARZYNA WAWERKO BANINO 00:35:32.86
1188 VII Bieg Sylwestrowy 2022 306 K40-49 MARIOLA MALGADEY BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA 00:35:33.46
1189 VI Bieg Sylwestrowy 2021 277 K18-100 MARIA PAWŁOWSKA GDYNIA 00:35:45.63
1190 VI Bieg Sylwestrowy 2021 278 M18-100 PIOTR MAZUR GDYNIA 00:35:47.73
1191 VI Bieg Sylwestrowy 2021 279 K18-100 GRAŹYNA ŁUBKOWSKA GDAŃSK 00:35:52.22
1192 V Bieg Sylwestrowy 2019 257 M19-100 PRZEMYSŁAW DALECKI GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM 00:35:52.97
1193 V Bieg Sylwestrowy 2019 258 K19-100 MAGDALENA JĘDRZEJAK GDYNIA SĄ WOLNIEJSI 00:35:52.98
1194 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 351 M50-59 RAFAŁ DEPCZYŃSKI GDYNIA FUNDACJA PRO VETERANI 00:35:53.60
1195 VII Bieg Sylwestrowy 2022 307 K40-49 DOROTA GOŹDZIEWICZ GDYNIA 00:35:55.35
1196 VII Bieg Sylwestrowy 2022 308 M30-39 MIKOŁAJ WIERZBICKI REDA 00:35:55.54
1197 VII Bieg Sylwestrowy 2022 309 M18-29 JAKUB KRZYSZKOWSKI GDYNIA KRZYŚ 00:36:02.72
1198 VII Bieg Sylwestrowy 2022 310 K40-49 SABINA GAWEŁ RUMIA 00:36:03.72
1199 V Bieg Sylwestrowy 2019 259 K19-100 MAGDALENA LATOSZEK GDYNIA 00:36:06.33
1200 V Bieg Sylwestrowy 2019 260 M19-100 GERARD WIŚNIEWSKI GDYNIA OKAS GDYNIA 00:36:06.87
1201 V Bieg Sylwestrowy 2019 261 K19-100 EWA WIŚNIEWSKA RUMIA PARKRUN RUMIA 00:36:07.40
1202 VI Bieg Sylwestrowy 2021 280 K18-100 MONIKA MAJSTEREK GDAŃSK 00:36:19.61
1203 VII Bieg Sylwestrowy 2022 311 M40-49 TOMASZ GALEK GDYNIA "A CZEGO NIE?" TEAM 00:36:21.41
1204 V Bieg Sylwestrowy 2019 262 K19-100 AGNIESZKA KOZIŃSKA-NIEWIAROWSKA GDYNIA 00:36:26.14
1205 VI Bieg Sylwestrowy 2021 281 M18-100 ŁUKASZ DAWIDOWSKI GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 00:36:29.86
1206 VII Bieg Sylwestrowy 2022 312 M60-69 WALDEMAR ĆWIKAŁOWSKI GDYNIA 00:36:34.28
1207 VII Bieg Sylwestrowy 2022 313 M50-59 RAFAŁ DEPCZYŃSKI GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 00:36:41.49
1208 V Bieg Sylwestrowy 2019 263 K19-100 GRAŻYNA TOBOLSKA GRUDZIĄDZ 00:36:43.56
1209 VI Bieg Sylwestrowy 2021 282 K18-100 KATARZYNA GŁÓW GDYNIA 00:36:45.69
1210 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 352 K50-59 IZABELA TOWARNICKA GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 00:36:46.95
1211 VII Bieg Sylwestrowy 2022 314 M50-59 PIOTR MAZUR GDYNIA 00:36:50.51
1212 V Bieg Sylwestrowy 2019 264 M19-100 MONIKA BARANOWSKA KOSAKOWO 00:36:51.59
1213 V Bieg Sylwestrowy 2019 265 M19-100 JAN ROMPCZYK GDYNIA NAJLEPSI Z NAJTWARDSZYCH TEAM 00:36:51.61
1214 VI Bieg Sylwestrowy 2021 283 M18-100 BARTOSZ OWSIAN GDYNIA 00:36:58.17
1215 VI Bieg Sylwestrowy 2021 284 K18-100 ANNA SOKOLOWSKA GDYNIA 00:37:14.14
1216 VII Bieg Sylwestrowy 2022 315 K40-49 MARIA HEBEL GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:37:23.89
1217 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 353 M18-29 MICHAŁ KUC GDYNIA 00:37:27.82
1218 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 354 M40-49 TOMASZ GALEK GDYNIA 00:37:37.17
1219 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 355 K30-39 KAROLINA BISKO GDYNIA 00:37:39.63
1220 VII Bieg Sylwestrowy 2022 316 K40-49 MAGDA MILBROD GDYNIA 00:37:50.95
1221 VI Bieg Sylwestrowy 2021 285 M18-100 JAN ŁĘCKI GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:37:53.13
1222 VI Bieg Sylwestrowy 2021 286 K18-100 SANDRA WIŚNIEWSKA GDYNIA 00:38:02.76
1223 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 356 K50-59 MARZENA RAWDANOWICZ GDYNIA 00:38:03.01
1224 VII Bieg Sylwestrowy 2022 317 K50-59 JOLANTA MIŁKOWSKA GDYNIA TEAM DEAF 00:38:16.06
1225 V Bieg Sylwestrowy 2019 266 K19-100 KLAUDIA WYSKIEL GDYNIA 00:38:18.82
1226 V Bieg Sylwestrowy 2019 267 M19-100 MAREK PIOTROWSKI GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 00:38:29.85
1227 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 357 K70-100 GRAŹYNA ŁUBKOWSKA GDAŃSK 00:38:44.00
1228 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 358 K40-49 MAŁGORZATA GRZESZCZAK GDYNIA 00:38:45.67
1229 VII Bieg Sylwestrowy 2022 318 K30-39 SANDRA WIŚNIEWSKA GDYNIA 00:39:15.50
1230 VII Bieg Sylwestrowy 2022 319 K40-49 MONIKA FARON GDYNIA ESJA TEAM 00:39:29.44
1231 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 359 K30-39 SANDRA WIŚNIEWSKA GDYNIA 00:39:38.15
1232 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 360 K60-69 EWA KURAJK GDANSK 00:39:42.03
1233 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 361 M40-49 WIESŁAW PIETRZAK GDYNIA 00:39:51.58
1234 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 362 K50-59 ANNA WAWRZYNIAK GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 00:39:52.91
1235 VI Bieg Sylwestrowy 2021 287 M18-100 CEZARY SKURTYS REDA MARDY BUM 00:39:56.92
1236 VI Bieg Sylwestrowy 2021 288 K18-100 MONIKA FARON GDYNIA 00:40:07.75
1237 VI Bieg Sylwestrowy 2021 289 M18-100 WITOLD ZIENTKIEWICZ BANINO ESJA TEAM 00:40:07.77
1238 VII Bieg Sylwestrowy 2022 320 K30-39 MAGDALENA BLOK ORLE 00:40:08.73
1239 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 363 K70-100 ELŻBIETA DEIK PRZYJAŹŃ 00:40:34.79
1240 VI Bieg Sylwestrowy 2021 290 M18-100 ANDRZEJ PAWŁOWSKI GDYNIA 00:40:46.37
1241 VII Bieg Sylwestrowy 2022 321 K70-100 ELŻBIETA DEIK PRZYJAŹŃ 00:40:49.70
1242 VII Bieg Sylwestrowy 2022 322 M30-39 ŁUKASZ SORN GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:40:56.53
1243 VII Bieg Sylwestrowy 2022 323 K60-69 EWA KURAJK GDANSK FIGHTING RUNNERS 00:40:59.55
1244 VI Bieg Sylwestrowy 2021 291 K18-100 AGA ZIENTKIEWICZ BANINO ESJA TEAM 00:41:04.60
1245 VII Bieg Sylwestrowy 2022 324 M40-49 WIESŁAW PIETRZAK GDYNIA 00:41:21.78
1246 VI Bieg Sylwestrowy 2021 292 K18-100 EWA KURAJK GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 00:41:29.73
1247 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 364 K40-49 MONIKA FARON GDYNIA ESJA TEAM 00:41:32.62
1248 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 365 M50-59 PRZEMYSŁAW DALECKI GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM 00:41:32.87
1249 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 366 M30-39 ŁUKASZ SORN GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA/CBL/BIEGAMYRAZEM.PL 00:41:33.90
1250 VII Bieg Sylwestrowy 2022 325 K40-49 ANNA JABŁOŃSKA GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:41:39.45
1251 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 367 M50-59 MARIUSZ MILKOWSKI GDYNIA 00:41:42.76
1252 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 368 K50-59 BEATA BOZA GDYNIA/CHŁAPOWO 00:41:46.30
1253 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 369 K50-59 MONIKA KUNC GDYNIA 00:41:58.13
1254 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 370 M60-69 ANDRZEJ ZWIERZ GDYNIA FUNDACJA PRO VETERANI 00:41:58.46
1255 VII Bieg Sylwestrowy 2022 326 K30-39 DOROTA WÓJCIK WEJHEROWO 00:42:44.45
1256 VII Bieg Sylwestrowy 2022 327 K40-49 ALICJA LUBOWIECKA WEJHEROWO 00:42:44.49
1257 VII Bieg Sylwestrowy 2022 328 K50-59 MONIKA KUNC GDYNIA 00:42:46.26
1258 VI Bieg Sylwestrowy 2021 293 K18-100 EWELINA KRASOWSKA GDYNIA 00:42:47.27
1259 VI Bieg Sylwestrowy 2021 294 M18-100 ŁUKASZ KRASOWSKI GDYNIA 00:42:47.29
1260 VII Bieg Sylwestrowy 2022 329 M60-69 ANDRZEJ ZWIERZ GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 00:42:48.09
1261 VII Bieg Sylwestrowy 2022 330 K50-59 ELZBIETA OSTROWSKA-JANCZAK GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:43:06.71
1262 VII Bieg Sylwestrowy 2022 331 M60-69 KRZYSZTOF WCIÓRKA GDYNIA 00:43:16.97
1263 VII Bieg Sylwestrowy 2022 332 K50-59 BEATA SZCZEPKOWSKA GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:43:19.70
1264 VII Bieg Sylwestrowy 2022 333 K50-59 KRYSTYNA WROCŁAWSKA GDYNIA 00:43:22.15
1265 VII Bieg Sylwestrowy 2022 334 K60-69 GRAŻYNA SZUSTAKIEWICZ GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 00:43:22.52
1266 VII Bieg Sylwestrowy 2022 335 M60-69 MAREK PIOTROWSKI GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 00:43:27.95
1267 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 371 K60-69 ALINA BRZÓZKA GDYNIA 00:43:33.45
1268 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 372 M70-100 KAZIMIERZ MAJNA GDYNIA PARKRUN GDYNIA 00:43:37.47
1269 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 373 K40-49 AGNIESZKA PARTYKA GDYNIA 00:43:46.18
1270 V Bieg Sylwestrowy 2019 268 K19-100 KAROLINA WALKOWICZ GDYNIA 00:44:03.42
1271 V Bieg Sylwestrowy 2019 269 K19-100 EWA OWCZARZAK RUMIA 00:44:03.64
1272 VI Bieg Sylwestrowy 2021 295 K18-100 MAJA KACZMAREK WEJHEROWO I GOŚĆ 00:44:56.24
1273 VI Bieg Sylwestrowy 2021 296 K18-100 KATARZYNA SZPILMAN GDYNIA ESJA TEAM 00:44:57.99
1274 VI Bieg Sylwestrowy 2021 297 M18-100 GRZEGORZ BŁASZCZYK MYSZKÓW STOWARZYSZENIE KIJOMANIACY 00:45:13.00
1275 VII Bieg Sylwestrowy 2022 336 M11-17 MIKOLAJ PIETRZAK GDYNIA 00:45:25.42
1276 VII Bieg Sylwestrowy 2022 337 K40-49 JOANNA PIETRZAK GDYNIA 00:45:25.99
1277 VII Bieg Sylwestrowy 2022 338 K60-69 BOŻENA WCIÓRKA GDYNIA 00:45:47.19
1278 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 374 M60-69 MAREK PIOTROWSKI GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 00:46:06.67
1279 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 375 M70-100 HENRYK WITT SOPOT NORBSOFT 00:46:12.50
1280 VII Bieg Sylwestrowy 2022 339 M70-100 JAN KULCZYCKI GDAŃSK 00:46:48.80
1281 VII Bieg Sylwestrowy 2022 340 M70-100 EDMUND PAŁASZ RUMIA 00:46:57.16
1282 VI Bieg Sylwestrowy 2021 298 K18-100 MARIA PROCHOWICZ GDYNIA 00:46:57.49
1283 VI Bieg Sylwestrowy 2021 299 M18-100 RYSZARD KOTFIS GDYNIA 00:46:58.54
1284 VI Bieg Sylwestrowy 2021 300 M18-100 KRZYSZTOF WCIÓRKA GDYNIA 00:46:59.05
1285 VI Bieg Sylwestrowy 2021 301 M18-100 JAN KULCZYCKI GDAŃSK 00:49:31.05
1286 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 376 M70-100 EDMUND PAŁASZ RUMIA 00:50:10.36
1287 VIII Bieg Sylwestrowy 2023 377 M70-100 JAN KULCZYCKI GDAŃSK NW CZŁAPSKI TEAM 00:53:06.37
1288 VI Bieg Sylwestrowy 2021 302 M18-100 JAREK POLAK KOŚCIERZYNA DZIKI Z TRÓJMIASTA 00:56:13.36
1289 VI Bieg Sylwestrowy 2021 303 K18-100 JOANNA FEDE GDANSK MAMA W TROJMIESCIE 00:56:16.15
1290 VI Bieg Sylwestrowy 2021 304 K18-100 DOMINIKA RUDOWSKA SOPOT 00:56:16.52
1291 VI Bieg Sylwestrowy 2021 305 M18-100 JÓZEF MAJSZAK GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:56:16.59

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ