LIMIT OSIĄGNIĘTY 

ZAPISY ZAMKNIĘTE 

 

Chcielibyśmy Was zaprosić na drugi bieg z grupą BEZTLENOWI MALBORK na dystansie 5 km pod nazwą "II Beztlenowa Piątka" , który odbędzie się 17 grudnia 2023 r. o godz. 12:00 w Malborku. Jest to druga edycja naszego urodzinowego biegu i mamy nadzieję, że będzie równie udana jak w roku poprzednim. To głównie Wasza zasługa więc liczymy i w tym roku na wsparcie - czyli Waszą obecność i czynny udział ;) ZAPRASZAMY ! 

Po samym biegu na uczestników wydarzenia czekać będzie gorąca kiełbaska z ogniska i pyszna wojskowa grochówka ;) Nie zabraknie również herbatki (możliwe,że z niespodzianką ;), kawki i słodkości dzięki uprzejmości KGMBRP czyli Koła Gospodyń Miejskich Beztlenowi Rodzina&Przyjaciele. 

 

 


Cel :

 • Tak jak w poprzednim roku tak i w tym wspierać będziemy akcję charytatywną czyli "Mikołajkowy Samochód" - organizowaną przez Dawida Bieńkowskiego i jego Fundacji First Malbork Team dla rodzin najbardziej potrzebujących. Będzie to wsparcie finansowe i rzeczowe i miejmy nadzieję choć trochę przyczynimy się do tego żeby święta w tym roku dla tych rodzin były faktycznie spokojne, rodzinne, a przede wszystkim radosne. Zachęcamy do wsparcia! Więcej o całej akcji w oddzielnym poście. 
 • Krótko : Integracja środowiska sportowego w Malborku :) 

Start i meta :  Centrum Aktywnego Wypoczynku, ul. Parkowa 3 – przed sceną

Trasa : start – CAW ul. Parkowa 3, Przystań nad Nogatem, ścieżka pieszo-rowerowa w kierunku południowym, bulwar im. Macieja Kilarskiego, nawrotka na wysokości dawnej tzw.”plaży wojskowej”, Bulwar im. Macieja Kilarskiego w kierunku północnym, ścieżka pieszo-rowerowa wzdłuż Nogatu, przystań Nad Nogatem, CAW ul. Parkowa 3 - meta

Bieg nie mógłby się odbyć bez wsparcia naszych przyjaciół i partnerów. W tym roku są to : 

 • Fundacja Krajowej Grupy Spożywczej S.A. „Pomaganie krzepi” - główny sponsor
 • Fundacja First Malbork Team
 • Fundacja Antymaruderzy ZBUTA
 • Projekt Przestrzeń
 • Corner Trans 
 • Meble na wymiar - Rafał Bieszke
 • Piekarnia "Koszykowa"
 • 22 Baza Lotnictwa Taktycznego w Malborku
 • Grupa Malbork
 • Góral Barber Shop
 • Aktywnie z Molkami
 • Maluta - prosto z Żuław 
 • J.A.B. 

REGULAMIN II BEZTLENOWA PIĄTKA

I.Organizator :

Beztlenowi Malbork

KK BIKES Grzegorz Kulik

 1. Cel imprezy :
 2. Zbiórka środków na rzecz akcji „Mikołajkowy Samochód” organizowanej przez Fundację First Team Malbork
 3. Popularyzacja i upowszechnianie biegania, jako najprostszej formy aktywności ruchowej
 4. Propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród lokalnej społeczności

 

III. Współorganizatorzy: 

Fundacja First Team Malbork

Fundacja Antymaruderzy ZBUTA

IV.Termin i miejsce

17.12.2023r. , godz. 10:30-14:00, Centrum Aktywnego Wypoczynku, 

Start i meta – Centrum Aktywnego Wypoczynku, ul. Parkowa 3 – przed sceną,

Biuro zawodów – wiata ogniskowa na terenie CAW, ul. Parkowa 3, w godz. 10.30-14.00

 1. Trasa

Bieg na 5 km : start – CAW ul. Parkowa 3, Przystań nad Nogatem, ścieżka pieszo-rowerowa w kierunku południowym, bulwar im. Macieja Kilarskiego, nawrotka na wysokości dawnej tzw.”plaży wojskowej”, Bulwar im. Macieja Kilarskiego w kierunku północnym, ścieżka pieszo-rowerowa wzdłuż Nogatu, przystań Nad Nogatem, CAW ul. Parkowa 3 - meta

 1. Warunki uczestnictwa

W biegu  limit uczestników wynosi 100 biegaczy, którzy biorą udział na własną odpowiedzialność oraz do dnia 17.12.2023 roku ukończyli 18 lat i posiadają aktualne badania lekarskie potwierdzające zdolność do uczestnictwa w zawodach, a w przypadku ich braku oświadczenie na piśmie, iż są zdrowi i nie mają przeciwwskazań do uprawiania biegów długodystansowych. Możliwe są wyjątki po wcześniejszym kontakcie z organizatorem.

 1. Opłaty

W biegu obowiązuje opłata startowa w wysokości 50 zł (w tym jest pakiet startowy z medalem), którą należy wpłacić poprzez serwis https://elektronicznezapisy.pl - do dnia 14.12.2023 roku lub do wyczerpania limitu opłaconych pakietów. Opłata startowa nie podlega zwrotowi i nie ma możliwości przeniesienia jej na inną osobę.

 1. Zgłoszenia

Do biegu zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie za pośrednictwem strony https://elektronicznezapisy.pl do dnia 14.12.2023r

NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZEPISANIA I WYKUPIENIA PAKIETU STARTOWEGO W DNIU BIEGU !

 1. Zasady współzawodnictwa:

1.Bieg rozgrywany będzie na dystansie 5 km. W biegu pomiar czasu dokonywany będzie systemem elektronicznym. 3. Uczestnicy za niesportowe zachowanie podczas biegu będą dyskwalifikowani. 4. Klasyfikacja i kategorie wiekowe:

Kobiety i mężczyźni – klasyfikacja generalna

kategorie wiekowe:

- 18-29 lat (kobiety i mężczyźni)

- 30-39 lat (kobiety i mężczyźni)

- 40-49 lat (kobiety i mężczyźni)

- 50-59 lat (kobiety i mężczyźni)

- 60 lat i powyżej (kobiety i mężczyźni) 

XII. Nagrody

Wszyscy uczestnicy biegu głównego otrzymują medale. Obowiązuje limit 100 pakietów! Opłacone pakiety tylko do odbioru osobistego przed biegiem – nie będzie prowadzona wysyłka pakietów.

 Za miejsca I-III w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn biegu głównego uczestnicy otrzymują puchary. Za miejsca I-III w kategoriach wiekowych biegu głównego uczestnicy otrzymują puchary. Nagrodzeni w klasyfikacji generalnej nie będą nagradzani w kategorii wiekowej.

XIII. Postanowienia końcowe

 1. Bieg odbędzie się bez względu na pogodę.
 2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy uczestników.
 3. W czasie biegu należy zachować szczególną ostrożność i przestrzegać zasad prawa o ruchu drogowym.
 4. Uczestnicy biegu wykonują polecenia organizatora,wolontariuszy oraz służby zabezpieczającej.
 5. Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną w trakcie trwania imprezy biegowej.
 6. Organizatorzy nie zapewniają przebieralni oraz przechowalni rzeczy ze względu na COVID19
 7. Zgłoszenie się jest równoznaczne z akceptacją regulaminu imprezy oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz publikację wizerunku w celu organizacji imprezy prowadzonej przez Organizatora, a także oświadczeniem o poinformowaniu o przysługującym prawie dostępu do treści danych/wizerunku oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie/publikację w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.
 8. Sprawy nieobjęte regulaminem oraz wszelkie kwestie sporne i niejasności, jakie mogą wyniknąć podczas imprezy rozstrzyga Organizator.
 9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo ostatecznej interpretacji regulaminu
 10. Kontakt do organizatora : 513-159-265

Wyświetleń: 4611

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ