4 km

4 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Meta
1 266 HEWELT MACIEJ M 1 GDAŃSK HARPAGAN GDAŃSK M 30-39 1 4 km 00:14:18.12
2 227 SZCZEPAŃSKI NORMAN M 2 GDAŃSK M 30-39 2 4 km 00:14:33.98
3 137 GRUCHAŁA NATALIA K 1 GDYNIA HARPAGAN GDAŃSK K 20-29 1 4 km 00:14:48.25
4 188 NAWROCKI DARIUSZ M 3 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 M 40-49 1 4 km 00:14:53.78
5 210 RUSIN LESZEK M 4 LĘBORK LKB IM,, BRACI PETK LĘBORK M 40-49 2 4 km 00:15:00.91
6 128 DZIÓBEK LECH M 5 GDAŃSK BIEGUN OCR TEAM M 40-49 3 4 km 00:15:45.81
7 238 WILKE TOMASZ M 6 GDYNIA P4F M 20-29 1 4 km 00:16:08.49
8 152 KRAKOWSKI JAN M 7 GDYNIA M 30-39 3 4 km 00:16:08.96
9 156 KRZYWY KRZYSZTOF M 8 GDAŃSK CYCLING PLANET M 40-49 4 4 km 00:16:19.71
10 125 DWULAT TOMASZ M 9 BARCIANY M 50-59 1 4 km 00:16:21.94
11 133 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 2 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM K 20-29 2 4 km 00:16:23.07
12 172 LITWIN PIOTR M 10 GDAŃSK OCEANIC M 50-59 2 4 km 00:16:39.18
13 176 ŁĄGWA KRZYSZTOF M 11 BEŁCHATÓW M 30-39 4 4 km 00:16:40.63
14 213 SCHOENROCK TOMASZ M 12 NOWY DWÓR GDAŃSKI BIEGAJĄCY KRWIODAWCA M 30-39 5 4 km 00:16:46.02
15 236 WASILEWSKI ARKADIUSZ M 13 SOPOT M 50-59 3 4 km 00:16:46.58
16 147 KONOPSKI KACPER M 14 GDYNIA AMS GDYNIA M 20-29 2 4 km 00:16:51.70
17 189 NAWROCKI MARIUSZ M 15 GDAŃSK M 50-59 4 4 km 00:16:59.78
18 195 PASTOR LUCYNA K 3 GDYNIA MAJATEAM K 30-39 1 4 km 00:16:59.84
19 211 RUTKOWSKA JOANNA K 4 LUZINO NA_LUZIE K 40-49 1 4 km 00:16:59.90
20 103 BEDNARZ MACIEJ M 16 GDAŃSK M 40-49 5 4 km 00:17:04.03
21 160 KUSCHBIK ELŻBIETA K 5 GDAŃSK K 40-49 2 4 km 00:17:06.03
22 111 BYER KRYSTIAN BYER M 17 LEŚNICA M 30-39 6 4 km 00:17:07.08
23 205 PTASZYŃSKI PAWEŁ M 18 GDYNIA OŚKA WARSZAWA M 30-39 7 4 km 00:17:12.58
24 109 BUZAŁA DANIEL M 19 GDYNIA M 40-49 6 4 km 00:17:17.38
25 135 GORCZYŃSKA MARTA K 6 WEJHEROWO K 0-19 1 4 km 00:17:19.78
26 209 ROGOCZ MACIEJ M 20 GDYNIA ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI M 40-49 7 4 km 00:17:23.09
27 216 SERKOWSKA ANNA K 7 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY K 40-49 3 4 km 00:17:23.21
28 199 PIECZKO KONRAD M 21 SOPOT M 30-39 8 4 km 00:17:31.54
29 124 DRAWC MIECZYSŁAW M 22 GDAŃSK MKRAWCZYŃSKA TEAM M 60-69 1 4 km 00:17:32.62
30 169 LIS JAKUB M 23 GDAŃSK FOXENERGY M 30-39 9 4 km 00:17:40.72
31 114 CZACHURSKI MATEUSZ CZACHURSKI M 24 BOCHNIA EXTEAM M 30-39 10 4 km 00:17:53.10
32 173 ŁACHWICZ MACIEK M 25 SOPOT M 40-49 8 4 km 00:17:57.79
33 178 MACHNICKI RADOSŁAW M 26 SOPOT BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE M 40-49 9 4 km 00:18:04.74
34 162 KUZAWIŃSKI KRZYSZTOF M 27 GDAŃSK M 30-39 11 4 km 00:18:06.75
35 167 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 28 ŁEBA M 60-69 2 4 km 00:18:07.60
36 246 WOLNY MARCIN M 29 ROTMANKA M 40-49 10 4 km 00:18:13.43
37 141 IEFYMENKO OLEKSANDR M 30 SOPOT CENTAUR M 40-49 11 4 km 00:18:15.36
38 245 WOJTACKA MAGDALENA K 8 MIROWICE LKS ZANTYR SZTUM K 30-39 2 4 km 00:18:20.36
39 102 BARSKI BARTŁOMIEJ M 31 BORKOWO VISIT SOPOT M 30-39 12 4 km 00:18:25.08
40 121 DEJWOREK ARTUR M 32 GDYNIA M 30-39 13 4 km 00:18:35.66
41 170 LIS KATARZYNA K 9 ZŁOCIENIEC FOXENERGY K 30-39 3 4 km 00:18:54.50
42 198 PAWŁOWSKI JACEK M 33 SOPOT STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA M 20-29 3 4 km 00:19:01.77
43 146 KONECKO IZABELA K 10 SOPOT K 50-59 1 4 km 00:19:03.97
44 154 KRÓL BENEDYKT M 34 WERBLINIA M 70-79 1 4 km 00:19:05.08
45 143 KAROLEWSKA ANNA K 11 WEJHEROWO K 40-49 4 4 km 00:19:05.38
46 122 DEPTULA ROBERT DEPTULA M 35 GDAŃSK M 50-59 5 4 km 00:19:22.18
47 204 PRZEWOCKI JANUSZ M 36 GDAŃSK M 40-49 12 4 km 00:19:42.38
48 269 MIŚKIEWICZ MARTYNA K 12 GDYNIA UKS SIÓDEMKA RUMIA K 30-39 4 4 km 00:19:51.69
49 185 MICHALIK PIOTR M 37 DĄBROWA DZIKI TEAM M 30-39 14 4 km 00:19:53.80
50 212 SAŁUSTOWICZ PATRYCJA K 13 LUBLIN SUT K 50-59 2 4 km 00:20:02.20
51 267 SPYŁA DAROSLAW M 38 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK M 60-69 3 4 km 00:20:09.05
52 239 WINIARSKI ZBIGNIEW M 39 GDAŃSK M 30-39 15 4 km 00:20:10.59
53 252 ZWOLAK ANDRZEJ M 40 RYJEWO M 60-69 4 4 km 00:20:12.04
54 247 WOLSZON DAMIAN M 41 GDYNIA M 30-39 16 4 km 00:20:20.37
55 258 KURASIŃSKI BORYS M 42 GDYNIA M 0-19 1 4 km 00:20:24.70
56 164 LASKOWSKA ALEKSANDRA K 14 GDAŃSKA K 20-29 3 4 km 00:20:26.23
57 190 NOGA JACEK M 43 TUCHOM M 50-59 6 4 km 00:20:30.17
58 207 RADOMIŃSKI KAMIL M 44 KWIDZYN M 20-29 4 4 km 00:20:31.80
59 225 STEMPCZYŃSKA JUSTYNA K 15 GDAŃSK K 50-59 3 4 km 00:20:41.33
60 264 WILANDT KALINA K 16 GDYNIA K 0-19 2 4 km 00:20:59.07
61 174 ŁASZCZ KAMIL M 45 SOPOT M 30-39 17 4 km 00:21:03.60
62 126 DYDYMSKA MONIKA K 17 RUMIA K 50-59 4 4 km 00:21:03.78
63 208 RADOMSKI ADAM M 46 SOPOT DZIKI TEAM M 50-59 7 4 km 00:21:14.56
64 259 MAŁAJ SARA K 18 SOPOT K 0-19 3 4 km 00:21:16.84
65 234 WALASZEK PAWEŁ M 47 SOSNOWIEC W POGONI ZA DUCHEM M 40-49 13 4 km 00:21:17.84
66 153 KRAWCZYK ELŻBIETA K 19 DABROWA GORNICZA W POGONI ZA DUCHEM K 40-49 5 4 km 00:21:17.92
67 255 FAŚCISZEWSKI STANISŁAW M 48 M 0-19 2 4 km 00:21:22.76
68 250 ZASADA RAFAL M 49 SKOWARCZ M 40-49 14 4 km 00:21:32.51
69 222 SŁOMIŃSKI MACIEJ M 50 SOPOT M 40-49 15 4 km 00:21:35.80
70 223 SŁUPSKI ADAM M 51 SOPOT MOT MROWISKO M 0-19 3 4 km 00:21:38.10
71 235 WARCHOŁ BOGUMIŁ M 52 GDAŃSK M 30-39 18 4 km 00:22:02.82
72 177 ŁUKASZCZUK KARINA K 20 SOPOT K 40-49 6 4 km 00:22:13.14
73 148 KOSSAKOWSKA KATARZYNA K 21 WARSZAWA POLONYA K 50-59 5 4 km 00:22:24.53
74 220 SŁOMIŃSKA ANNA K 22 SOPOT K 40-49 7 4 km 00:22:28.58
75 253 BOROWSKI MAKSYMILIAN M 53 GDYNIA M 0-19 4 4 km 00:22:36.92
76 142 KALINOWSKA NATALIA K 23 GDYNIA SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI K 30-39 5 4 km 00:22:42.94
77 187 MIKA MAGDALENA K 24 GDYNIA K 40-49 8 4 km 00:22:44.85
78 123 DEPTUŁA BERNADETA K 25 GDAŃSK ŚRÓDMIEŚCIE K 50-59 6 4 km 00:22:50.69
79 251 ZMARZLY DAREK M 54 GDAŃSK M 50-59 8 4 km 00:22:53.35
80 237 WEILAND KARINA K 26 SOPOT K 40-49 9 4 km 00:22:53.44
81 117 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ M 55 GDYNIA M 30-39 19 4 km 00:22:58.23
82 202 POLINCEUSZ MAŁGORZATA K 27 GDAŃSK K 70-79 1 4 km 00:22:58.46
83 119 ĆWIKAŁOWSKI WALDEMAR M 56 GDYNIA M 60-69 5 4 km 00:23:00.30
84 134 GŁOWACKI BARTOSZ M 57 OLSZTYN M 20-29 5 4 km 00:23:03.75
85 175 ŁAWRENOWAS ANŻELIKA K 28 SOPOT K 30-39 6 4 km 00:23:19.27
86 242 WITT GRAŻYNA K 29 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM K 70-79 2 4 km 00:23:21.25
87 144 KARPENKO LILIA K 30 GDANSK K 50-59 7 4 km 00:23:29.99
88 200 POLIKOWSKI PATRYK M 58 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW M 40-49 16 4 km 00:23:51.41
89 233 VELICU IULIA K 31 KRAKÓW K 30-39 7 4 km 00:24:02.09
90 241 WITKOWSKI ADRIAN M 59 BOLSZEWO NASZAPLANSZA M 20-29 6 4 km 00:24:03.06
91 150 KOWALEWSKA ALEKSANDRA K 32 RUMIA K 20-29 4 4 km 00:24:03.31
92 261 SZARANIEC FELICJA K 33 GDYNIA K 0-19 4 4 km 00:24:12.03
93 257 JERZEŁKOWSKA BLANKA K 34 GDYNIA K 0-19 5 4 km 00:24:12.06
94 240 WITKOWSKA AGATA K 35 MIKOŁAJKI POMORSKIE K 30-39 8 4 km 00:24:17.99
95 232 TARASIEWICZ RYSZARD M 60 BRANIEWO M 70-79 2 4 km 00:24:24.06
96 219 SLOMINSKA-FRĄCZEK MAGDA K 36 SOPOT K 40-49 10 4 km 00:24:36.34
97 182 MAŁODOBRY KRZYSZTOF M 61 BARLINEK M 50-59 9 4 km 00:24:37.59
98 186 MIERZEJEWSKA JULIA K 37 SOPOT MOT MROWISKO K 0-19 6 4 km 00:24:41.51
99 228 SZCZYGIEŁ PRZEMYSŁAW M 62 GDANSK M 30-39 20 4 km 00:24:41.73
100 171 LITVYN VALENTINA K 38 GDANSK K 70-79 3 4 km 00:24:48.64
101 101 BALCER ŁUKASZ M 63 OTWOCK M 40-49 17 4 km 00:24:49.98
102 107 BUGAJSKA ALEKSANDRA K 39 GDAŃSK K 30-39 9 4 km 00:25:12.22
103 262 SZYMAŃSKI KOSMA M 64 GDYNIA M 0-19 5 4 km 00:25:14.93
104 229 SZULCZYK BENEDYKT M 65 PSZCZOLKI M 70-79 3 4 km 00:25:18.71
105 181 MALEK ANDRZEJ M 66 KOSCIERZYNA M 70-79 4 4 km 00:25:19.51
106 149 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 40 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK K 60-69 1 4 km 00:25:22.39
107 100 ANIKOWSKA RENATA K 41 SOPOT K 30-39 10 4 km 00:25:23.96
108 191 OCHNIO MARTA K 42 BARLINEK BARLINEK K 50-59 8 4 km 00:25:28.06
109 138 GRZELAK MACIEJ M 67 SOPOT SOPOCKI DOM STARCÓW M 70-79 5 4 km 00:25:45.04
110 268 GDANIEC MARZENA K 43 SOPOT K 50-59 9 4 km 00:25:56.34
111 249 ZASADA BOGUMIŁA K 44 SKOWARCZ K 40-49 11 4 km 00:26:01.29
112 113 CHRZANOWSKA CECYLIA K 45 LISEWO AKTYWNE LISEWO K 60-69 2 4 km 00:26:09.25
113 140 HUCISKO NATANIEL M 68 SOPOT MOT MROWISKO M 0-19 6 4 km 00:26:24.23
114 214 SEKUŁA RAFAŁ M 69 GDAŃSK M 30-39 21 4 km 00:26:32.66
115 112 CEMBROWICZ KLAUDIA K 46 KONIN TEAM ADAM K 30-39 11 4 km 00:26:42.07
116 254 BRZYSKA AMELIA K 47 GDAŃSK K 0-19 7 4 km 00:26:42.09
117 179 MACIEJEWSKI ADAM M 70 KONIN TEAM ADAM M 20-29 7 4 km 00:26:48.54
118 105 BŁASZCZAK WALDEMAR M 71 GDAŃSK M 70-79 6 4 km 00:27:05.83
119 145 KARPOWICZ JOANNA K 48 GDAŃSK K 40-49 12 4 km 00:27:07.73
120 118 CZERMIŃSKA ANNA K 49 KRAKÓW K 30-39 12 4 km 00:29:12.06
121 203 POPIEL RYSZARD M 72 GDAŃSK M 70-79 7 4 km 00:29:26.79
122 231 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 73 GDYNIA M 60-69 6 4 km 00:29:44.03
123 116 CZARNIECKI MARIUSZ M 74 SOPOT M 50-59 10 4 km 00:30:24.27
124 115 CZARNIECKI MACIEJ M 75 SOPOT M 20-29 8 4 km 00:30:24.74
125 157 KUCZYKOWSKA-TYWUSIK KATARZYNA K 50 GDAŃSK K 30-39 13 4 km 00:30:42.61
126 206 PUCHOWSKA EWA K 51 RUMIA K 60-69 3 4 km 00:30:55.27
127 226 STĘPNIEWSKA KAROLINA K 52 GDAŃSK K 40-49 13 4 km 00:31:11.45
128 136 GRODZKA ANNA K 53 WILCZYCE K 40-49 14 4 km 00:31:12.40
129 166 LESIUK ALEKSANDRA K 54 WILCZYCE K 40-49 15 4 km 00:31:45.41
130 120 DEIK ELŻBIETA K 55 PRZYJAŹŃ K 70-79 4 4 km 00:33:14.56
131 108 BUTKIEWICZ ANNA K 56 SOPOT K 30-39 14 4 km 00:37:11.89
132 243 WITT HENRYK M 76 SOPOT NORBSOFT M 70-79 8 4 km 00:39:03.30
133 201 POLINCEUSZ ADAM M 77 GDAŃSK M 70-79 9 4 km 00:44:36.75
134 194 PAŁASZ EDMUND M 78 RUMIA M 70-79 10 4 km 00:45:29.48

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ